Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

гиркина всерьез не воспринимайте, много врет и не раз попадался
   


хуяк

пво мосту
   
Ще питання?..

   
африканский_йож, cьогодні в 19:32
https://t.me/hueviyherson/23562Показати зображення...

Гиркин пишет о наступление на благодатное и в районе снигуревки
Гиркин вже тижня два пише про якусь альтернативну реальність, в якій орки вже взяли Сіверськ і Бахмут, Оленівку обстріляла Україна, ще й по Донецьку розкидала лєпестки, всі хеймерси давно знищені, і купа всякої іншої подібної брєдятіни. По ідеї плоскотня в стилі "СВО йде по плану" по типу Скабєвої чи Подоляки вже викликає у багатьох кацапів рвотний рефлекс, от і створили такий заплутаний канал позитивних новин для переборчивих кацапів.
   
Ще питання?..
Там реактори типу ВВЕР, вони більш менш досконалі. Але тому пузатому олігохрену краще про це не знати - хай вірить що він сидить на атомній бонбі.
   
Ще питання?..

Показати зображення...

Слишком откровенно сказано, не в стиле русских. Похоже на фейк
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Там реактори типу ВВЕР, вони більш менш досконалі. Але тому пузатому олігохрену краще про це не знати - хай вірить що він сидить на атомній бонбі.

Ну РБМК теж були начеб-то досконалі. У ВВЕР теж є немало слабких місць, як я тільки що почитав... Ну хз, я не фізик-ядерщик, але як би не було - це стратегічно небезбечний об'єкт.

А про безпеку - достаньо долі академіка Алєксандрова, родом з України...
   
у херсоні своя атмосфера
   
ну ой. Щось не склалося з ремонтом :weep:
   
Мост горит..не помогли отражаиели  :gigi:
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

що може горіти на мості?
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Мост горит..не помогли отражаиели  :gigi:
Чесно кажучи, коли я вперше побачив оте фото, вважав що то якійсь фейк.
Дійсно, користі як від мангалів.
Чисто ритуальні засоби  :)
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

що може горіти на мості?
то шо стояло рядом
   
що може горіти на мості?
техніка, якою ремонтували той міст
   
пишуть, що основна частина пішла на каховську дамбу
а міст - то таке... нагадування оркам, хто в домі господар B-)
   
да, на нову каховку улетіло в основному

   
Ну РБМК теж були начеб-то досконалі. У ВВЕР теж є немало слабких місць, як я тільки що почитав... Ну хз, я не фізик-ядерщик, але як би не було - це стратегічно небезбечний об'єкт.

А про безпеку - достаньо долі академіка Алєксандрова, родом з України...
на РМБК зміна зробила всі необхідні кроки щоб він рвонув - там працювали справжні професіонали  "таких уже нет и не будет" :-)o
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

на РМБК зміна зробила всі необхідні кроки щоб він рвонув - там працювали справжні професіонали  "таких уже нет и не будет" :-)o
Ну на АЭС ведь есть не только реакторы. а и места, где хранятся отработанные ТВЭЛы, мало ли шо придет в их пустые макитры подорвать?
   
   
   
KM_Nemo, повернись будь ласка!!!

ти вже не в бані. І тебе тут дуже не вистачає!
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Пишут, что на мосту горит строительная техника, с помощью которой мост должны были укрепить

Также по неподтвержденной информации мост получил более значительные повреждения, чем при предыдущих атаках.
   
Ну на АЭС ведь есть не только реакторы. а и места, где хранятся отработанные ТВЭЛы, мало ли шо придет в их пустые макитры подорвать?
"брудну бомбу" можуть дійсно рвонути, для цього багато розуму непотрібно, от тільки ніхто хуйлу не дасть гарантій що "хвіст" від вибуху не сяде на його улюблених "угіддях" ... повітряні потоки спроможні віднести те "гівно" навіть до Антарктиди (це доречі повинні розуміти і ті їбанати що пропонують, в силу відсутності розуму, пульнути "брудною бомбою" по Москві)   ;) 
   
Пишут, что на мосту горит строительная техника, с помощью которой мост должны были укрепить

Также по неподтвержденной информации мост получил более значительные повреждения, чем при предыдущих атаках.
Може дійсно, запустили купу їх на правий берег і тепер перекривають шляхи постачання?
Це прям дуже успішно
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

KM_Nemo, повернись будь ласка!!!
ти вже не в бані. І тебе тут дуже не вистачає!

а от не треба було так жорстко банити
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

"брудну бомбу" можуть дійсно рвонути, для цього багато розуму непотрібно, от тільки ніхто хуйлу не дасть гарантій що "хвіст" від вибуху не сяде на його улюблених "угіддях" ... повітряні потоки спроможні віднести те "гівно" навіть до Антарктиди (це доречі повинні розуміти і ті їбанати що пропонують, в силу відсутності розуму, пульнути "брудною бомбою" по Москві)   ;) 

Багато розумних кацапів сиділо на Чорнобильській станції і окопи рили в рудому лісі?

І в Енергодарі такі ж. До речі, може помиляюсь, але в якомусь ТГ було, що "энергоатом расии пакинул станцию", вчора чи позавчора.
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Щось згори прилетіло схоже.  :)
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Щось згори прилетіло схоже.  :)
https://t.me/vanek_nikolaev/4589

Чаплинка - це ж Асканія Нова?
   
ну дуже цікаво,що вони робитимуть,чякщо і антонівський и шлюз покладуть....
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

"брудну бомбу" можуть дійсно рвонути, для цього багато розуму непотрібно, от тільки ніхто хуйлу не дасть гарантій що "хвіст" від вибуху не сяде на його улюблених "угіддях" ... повітряні потоки спроможні віднести те "гівно" навіть до Антарктиди (це доречі повинні розуміти і ті їбанати що пропонують, в силу відсутності розуму, пульнути "брудною бомбою" по Москві)   ;) 
Так отож. Рванут и свернуть все на нас. Это ж кацапы.
   
а от не треба було так жорстко банити
:(  :(  :(
нажаль, я не всесильна
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Чаплинка - це ж Асканія Нова?
Ні, Асканія трохо збоку, а це до Криму ближче. Там до речі, аеродром є.
   
і ДВА! :super:  [ua]
   
і ДВА! :super:  [ua]
https://t.me/hueviyherson/23588

по суші 100+км. Я думаю з моря дістали - а отже ппо там фсьо, і наші спокійно літають [ua]

   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Ні, Асканія трохо збоку, а це до Криму ближче. Там до речі, аеродром є.

Пам'ятаю на Асканію через Чаплинку їхали колись...
Жінка ледь не кожень день питає - Як там заповідник в Асканії?
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

може комусь в нагоді буде і така карта бойових дій.
https://www.scribblemaps.com/maps/view/2022051301800/nBT8ffpeGH
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

а отже ппо там фсьо

Дуже хочеться в це вірити, пані Йожа.

Хочу щоб правильними ракетами просто знищили нах все ППО кацапів аж до Алупки і до Уралу мінімум.
   
Так отож. Рванут и свернуть все на нас. Это ж кацапы.
ну тоді "бох в помощь" підривникам ... це навіть круче ніж себе за яйця до Красної площі прибити  :-)o
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія