Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Медіанна зарплата в жовтні 2018 року

Re: Медіанна зарплата в жовтні 2018 року

в Молдові і Білорусі все по-білому?   :S

за молдаван не знаю
у білорусів - не все,але в порівнянні з нами  -то майже все
в росії набагато більше по-білому, в рази
   
Re: Медіанна зарплата в жовтні 2018 року

Жить можна

на 6 000 ?
ти прикалуєшся чи що ?
для працюючого жити ? скоріш це буде називатись існувати
   
і як примусити бізнес платити білу зарплату? 
А не пробовали не брать ЕСВ с работодателя а с физ. лица ?
   
Re: Медіанна зарплата в жовтні 2018 року

на 6 000 ?
ти прикалуєшся чи що ?
для працюючого жити ? скоріш це буде називатись існувати

ну, якщо людина не скаржиться, їй вистачає --- то чому ні?
   
Re: Медіанна зарплата в жовтні 2018 року

інформація про середню медіанну зарплату - держстат тримає в таємниці. тому нема чого обговорювати.
   
Re: Медіанна зарплата в жовтні 2018 року

ну, якщо людина не скаржиться, їй вистачає --- то чому ні?

це точно
гройсман за власною ініціативою піднімає нароту мінімальку, ніхто не просить, всі сидять тихо
   
Re: Медіанна зарплата в жовтні 2018 року

це точно
гройсман за власною ініціативою піднімає нароту мінімальку, ніхто не просить, всі сидять тихо

частково це так --- піднявши мінімалку,гройсман значно скоротив  кількість любителів субсидій, а також досягнув збільшення платежів, які базувалися на мін.з\п
   
Re: Медіанна зарплата в жовтні 2018 року
v10

лише зменшенням податків.
основное даже не это, а отмена института налоговых агентов.
   
Re: Медіанна зарплата в жовтні 2018 року
v10

но если ты не инвалид и не боишься работать руками - можна хоть плитку класть хоть стены красить, свою 1000грн. в день всегда будешь иметь
1000 в день? мне за 2 недели работы хорошему плиточнику пришлось 1700 баксов отдать. это только работа. правда работал практически без выходных.
   
Re: Медіанна зарплата в жовтні 2018 року
v10

в Польщі?

розкажи де в Україні і по якому тарифу маляр або плиточник підніме тисячу в день?
в харькове и киеве элементарно. что значит по какому тарифу? по договорному. да, и это кешем в руки и никаких налогов. и соответсвенно никакой статистики :lol:
   
Re: Медіанна зарплата в жовтні 2018 року
v10

в києві на ремонтах  тисячу мають на демонтажі перегородок та вивезенні
это да. тут примерно 1000 в день и будет. но тут и умений особых не нужно, только работа пыльная и шумная...
   
Re: Медіанна зарплата в жовтні 2018 року
v10

це за квадрат, а з них треба або підсобнику віддати, або 5 метрів ти ніяк за день не покладеш
ты че, бахнулся 5 метров в день? мне за 2 недели 130 метров напольной плюс стены в санузле сделали :facepalm:
да, с одним подсобником на уровне размешай клей, подай-принеси.
   
Re: Медіанна зарплата в жовтні 2018 року
Ali

Показати зображення...
Не октябрь, но распределение, думаю, не сильно поменялось.

такой график говорит лишь о том что бизнесс не хочет платить белую зарплату,  официально платит только часть.

при том что в сраной рашке о серых зарплатах уже 10 лет никто даже не слышал....
   
Re: Медіанна зарплата в жовтні 2018 року

1000 в день? мне за 2 недели работы хорошему плиточнику пришлось 1700 баксов отдать. это только работа. правда работал практически без выходных.
А Ахметову приходиться гравцю Шахтаря за 2 тижні  50 000 баксів віддавати.
   
Re: Медіанна зарплата в жовтні 2018 року

Та у тому то і справа, що не бомжі. А пенсіонери і малозабеспечені стоять. Пагано вдягнуті але видно що або працюють, або на пенсіі. Непитущі і інтелігентні.
Чому я не бачила там сотень людей (кожен день ходжу)? Може сьогодні покажете де саме?
   
Re: Медіанна зарплата в жовтні 2018 року

Від інспектора залежить. Дають далеко не всім. Моєму сусіду сказали що вони не вірять, що він отримує тільки низьку офіційну зарплату, "вам скоріш за все доплачують у конвертах". І не дали :X  А у  іншого прописана сестра яка давно вже живе в іншому місті, і також не дали. Вони (інспектори) до речі ходять дивляться хату, тобто вона повинна бути зовсім вбитою щоб підпадати під категорію, для якої виділяють субсидію
Для чого ви брешете?
   
Re: Медіанна зарплата в жовтні 2018 року

А Ахметову приходиться гравцю Шахтаря за 2 тижні  50 000 баксів віддавати.

ну, ахмєтов все по -білому робить,  в нього всі податки пишуться
а ось динамівці з зарплатами в 18 тис.грн.  щось викликають сумніви
   
Re: Медіанна зарплата в жовтні 2018 року
v10

А Ахметову приходиться гравцю Шахтаря за 2 тижні  50 000 баксів віддавати.
к чему это? устройся в шахтер и получай по 100к баксов в месяц.
просто плиточником стать несколько проще чем хорошим футболистом, но то таке...
и по теме ветки, то что заплатил я вообще в статистике государства нигде не учтено и плиточник скорее всего безработный. :lol:
   
Re: Медіанна зарплата в жовтні 2018 року
v10

Для чого ви брешете?
это бюторас. у них все секта такая :gigi:
   
Re: Медіанна зарплата в жовтні 2018 року

А Ахметову приходиться гравцю Шахтаря за 2 тижні  50 000 баксів віддавати.
ну а що тобі заважало самому футболістом стати, а не там яким небудь ссаним лікарем чи інженером?
   
Re: Медіанна зарплата в жовтні 2018 року

в києві на ремонтах  тисячу мають на демонтажі перегородок та вивезенні
ну треба ще ризик кидка враховувати тут і в польщі
   
Re: Медіанна зарплата в жовтні 2018 року

1000 в день? мне за 2 недели работы хорошему плиточнику пришлось 1700 баксов отдать. это только работа. правда работал практически без выходных.

За договором сподіваюсь ? Всі податки будуть сплачені ? Платили гривнею ? За законом ?
   
Re: Медіанна зарплата в жовтні 2018 року
v10

За договором сподіваюсь ? Всі податки будуть сплачені ? Платили гривнею ? За законом ?
конечно нет. я не собираюсь содержать ораву тупых пенсов? если мастер хочет - пусть сам платит, он же доход получил, а не я. а я со своих и так плачу. правда тоже без есв. точнее ндфл и вс со всех доходов, а есв с 5000 грн.
   
Re: Медіанна зарплата в жовтні 2018 року

ну треба ще ризик кидка враховувати тут і в польщі

давно не чув вже про таке
навпаки - дають гроші наперед, аби лише потрапити до розкладу
   
Re: Медіанна зарплата в жовтні 2018 року

конечно нет. я не собираюсь содержать ораву тупых пенсов? если мастер хочет - пусть сам платит, он же доход получил, а не я. а я со своих и так плачу. правда тоже без есв. точнее ндфл и вс со всех доходов, а есв с 5000 грн.

Дуже погано. Ти дуже засмутив міністра Реву.
   
Re: Медіанна зарплата в жовтні 2018 року
v10

давно не чув вже про таке
навпаки - дають гроші наперед, аби лише потрапити до розкладу
(tu)  [ua]
   
Re: Медіанна зарплата в жовтні 2018 року

давно не чув вже про таке
навпаки - дають гроші наперед, аби лише потрапити до розкладу
ну то до кому дають гроші наперед, майстрами з роками роботи у реноме?
думаю в польщі такий далеко не тугрік в день буде отримувати
   
Re: Медіанна зарплата в жовтні 2018 року

такой график говорит лишь о том что бизнесс не хочет платить белую зарплату,  официально платит только часть.

при том что в сраной рашке о серых зарплатах уже 10 лет никто даже не слышал....
Госс сектор туда ещё надо записать, а он у нас немаленький. Я уже говорил, что оклад головного специалиста по автоматизации собеса 4400 грн.
   
Re: Медіанна зарплата в жовтні 2018 року

конечно нет. я не собираюсь содержать ораву тупых пенсов?
На выборах голос одного пенса = твоему, а их орава. И мастер твой тоже станет им, да и ты наверное.
   
Re: Медіанна зарплата в жовтні 2018 року

Звичайно роботодавець повинен виплачувати робітнику всю суму оплати праці про яку домовились, а робітник повинен сам заплатити державі ВСІ податки.
Цим самим роботодавець не буде змушений порушувати закон з чорними зарплатами, бо люба зарплата та винагорода, як то в прикладі з плиточником, автоматично стає білою. З іншої сторони , коли робітник заплатить САМ усі податки, то і у держави буде питати куди вони пішли, і пропенсію буде думати і т.п. Звичайно не всі, але вісоток цікавих зросте в рази. Це моя думка.
   
Re: Медіанна зарплата в жовтні 2018 року

ну то до кому дають гроші наперед, майстрами з роками роботи у реноме?
думаю в польщі такий далеко не тугрік в день буде отримувати

він тут добре заробляє, навіщо йому та польща?
до того ж, багато працює, тому не дивиться телебачення(окрім спорту\кіно), не читає  політичн х форумів - то ж навіть не здогадується про нестерпно важке життя в україні
   
Re: Медіанна зарплата в жовтні 2018 року
v10

На выборах голос одного пенса = твоему, а их орава. И мастер твой тоже станет им, да и ты наверное.
поэтому давно пишу - иждивенцы не должны иметь права голоса.
   
Re: Медіанна зарплата в жовтні 2018 року

На выборах голос одного пенса = твоему, а их орава. И мастер твой тоже станет им, да и ты наверное.

зараз у людей вже інше мислення --вони на пенсію не дуже сподіваються
   
Re: Медіанна зарплата в жовтні 2018 року
v10

Звичайно роботодавець повинен виплачувати робітнику всю суму оплати праці про яку домовились, а робітник повинен сам заплатити державі ВСІ податки.
Цим самим роботодавець не буде змушений порушувати закон з чорними зарплатами, бо люба зарплата та винагорода, як то в прикладі з плиточником, автоматично стає білою. З іншої сторони , коли робітник заплатить САМ усі податки, то і у держави буде питати куди вони пішли, і пропенсію буде думати і т.п. Звичайно не всі, але вісоток цікавих зросте в рази. Це моя думка.
+100500
   
Re: Медіанна зарплата в жовтні 2018 року

поэтому давно пишу - иждивенцы не должны иметь права голоса.
Боюсь тебе не понравится жить в такой стране, особенно на пенсии.
   
Re: Медіанна зарплата в жовтні 2018 року
v10

зараз у людей вже інше мислення --вони на пенсію не дуже сподіваються
далеко не у всех. в лучшем случае 10-20% это понимают
   
Re: Медіанна зарплата в жовтні 2018 року

зараз у людей вже інше мислення --вони на пенсію не дуже сподіваються
Угу, пока не пришло время заглянуть в местное отделение ПФУ или на комиссию по инвалидности. Потом сразу возникает вопрос куда "государство" дело мои деньги и сколько оно вообще мне должно.
   
Re: Медіанна зарплата в жовтні 2018 року
v10

Боюсь тебе не понравится жить в такой стране, особенно на пенсии.
понравится. на госпенсию я вообще не рассчитываю.
   
Re: Медіанна зарплата в жовтні 2018 року

понравится. на госпенсию я вообще не рассчитываю.

" Від суми і тюрми не зарікайся "
   
Re: Медіанна зарплата в жовтні 2018 року

понравится. на госпенсию я вообще не рассчитываю.
А как ты будешь доказывать, что не иждевенец, для получения доступа на избирательные участки?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія