Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Щас буду співбесідувати чувака на роботу який заявляє що знає ...

я твердо впевнений що бути сеньйором експертом постгресі і пайтоні і в джанго практично неможливо за 4 роки  ...
в мене досвіду роботи з реляційними базами данних більш ніж 10 років. Це зовсім другий світ, другі технології інший підхід.
І знати досконало практично нереально за 4 роки досвіду працюючи не тільки з БД.

Якщо людина не може відрізнити кластерний індекс від не кластерного, не знає що таке матеріалізовані вюхи, і що таке рівні ізоляції транзакцій в принципі то назвати експертом сенйором ніяк не получиться, ну або я вже застарів і тепер на експерта тре знати тільки чим відрізняється правий від лівого джойна :-)
Наведені Вами питання - це питання з теорії, про яку є купа відповідної інформації. Будь-який більш-менш толковий випускник профільного вузі вияснить ці питання за годину, якщо вже не знав.
Знати теорію важливо, звичайно, але її може взнати самотужки навіть початківець, користуючись гуглем. Набагато важливіше те, як швидко людина може розібратися у речах, до якої нема жодної інформації, яка є типічною лише для певної інформаційної моделі певної організації. І як швидко і якісно може розробити ІТ рішення для проблем цієї моделі. А це приходить не лиш з зняннм теорії, але і з досвідом, ось ця інтуіція професійна, здатність аналізувати систему знизу догори і бачити які рішення вдаліші за інші.
   
Наведені Вами питання - це питання з теорії, про яку є купа відповідної інформації. Будь-який більш-менш толковий випускник профільного вузі вияснить ці питання за годину, якщо вже не знав.
Знати теорію важливо, звичайно, але її може взнати самотужки навіть початківець, користуючись гуглем. Набагато важливіше те, як швидко людина може розібратися у речах, до якої нема жодної інформації, яка є типічною лише для певної інформаційної моделі певної організації. І як швидко і якісно може розробити ІТ рішення для проблем цієї моделі. А це приходить не лиш з зняннм теорії, але і з досвідом, ось ця інтуіція професійна, здатність аналізувати систему знизу догори і бачити які рішення вдаліші за інші.

я не питав суху теорію,  до питання матеріалізованих вюх і рівнів ізоляції транзакцій я його підводив зі сторони реальної практики :-)
Та навіть теорію мав би знати якщо написав в резюме експерт і сеньйор , згоден ?
   
я не питав суху теорію,  до питання матеріалізованих вюх і рівнів ізоляції транзакцій я його підводив зі сторони реальної практики :-)
Та навіть теорію мав би знати якщо написав в резюме експерт і сеньйор , згоден ?

Indeed. Це само собою, але важливіше, як на мою думку тут (якщо це сініор), це взнати поле його діяльності і участі у попередніх проектах. Тобто, за що він був відповідальний, яку роль мав відведену, як виглядала його участь у рішенні проблем і чи він зможе пояснити детально, як вирішував ці проблеми. Якщо людина дійсно вирішувала, вона опише це у деталях і все буде логічно.

Беріть до уваги, що резюме пишуть для відділу кадрів, а вони нічорта у тому не розбираються, про що питають, для них то єден фрас. Для них людина - це така собі анкета-трафарет по параметрам, про реальне значення яких вони навіть не здогадуються.
Тому виробилась ця дурнувата схема у пошуку персоналу для АйТі. Типу аксакал у цьому, аксакал у тому, аксакал у Ворді і Екселі, не більше 25 років і 15 років досвіду.
   
Indeed. Це само собою, але важливіше, як на мою думку тут (якщо це сініор), це взнати поле його діяльності і участі у попередніх проектах. Тобто, за що він був відповідальний, яку роль мав відведену, як виглядала його участь у рішенні проблем і чи він зможе пояснити детально, як вирішував ці проблеми. Якщо людина дійсно вирішувала, вона опише це у деталях і все буде логічно.

Беріть до уваги, що резюме пишуть для відділу кадрів, а вони нічорта у тому не розбираються, про що питають, для них то єден фрас. Для них людина - це така собі анкета-трафарет по параметрам, про реальне значення яких вони навіть не здогадуються.
Тому виробилась ця дурнувата схема у пошуку персоналу для АйТі. Типу аксакал у цьому, аксакал у тому, аксакал у Ворді і Екселі, не більше 25 років і 15 років досвіду.

я не буду вдаватись до подробиць, але там не густо по проектах. І в основному на других ролях ...
тимнеменше, людина талановита як я міг бачити
   
я не буду вдаватись до подробиць, але там не густо по проектах. І в основному на других ролях ...
тимнеменше, людина талановита як я міг бачити

Ну значить міцний семі-сініор, який має шанси у вас стати сініором.
   
В нас головні дві речі. Я знаю, як це зробити.  я можу це зробити, як хтось знає як. А потім почінаються студенти та інженери. Все просто, нікому не соромно.
   
Ну значить міцний семі-сініор, який має шанси у вас стати сініором.

 (tu)  саме на це зробив ставку і дав йому таку можливість
   
Ще один неадекват.
Величезна потужна корпорація - гнилая фірма. :facepalm1:  :facepalm:
Ідіот на ідіоті сидить і ідіотом поганяє.

Су-у-у-ка :facepalm:

Эта овца настолько тупорьілая, что даже этого не осознаёт :D

Живой пример эффекта Даннинга-Крюгера.
   
Су-у-у-ка
Закрий свою смердючу пащю, брудне чьмо.

До речі, тільки що по СТБ-новинах прощальний репортаж про Ангелу Меркель.
Біографія, шлях у політиці, скільки разів виходила заміж, за кого, і наприкінці щось на кшталт "всього досягла у житті, чого хотіла, єдине чого не досягла, то це того, що у неї нема дітей".
Донька сказала, що подібну інфу ніколи в житті не подало би німецьке телебачення, причому не тільки стосовно громадянки ФРН - це вважалося би втручанням в особисте життя людини.
   
Донька сказала, що подібну інфу ніколи в житті не подало би німецьке телебачення, причому не тільки стосовно громадянки ФРН - це вважалося би втручанням в особисте життя людини.

В тебе в голові такий хаос і нерозуміння де починається і де закінчується приватна інформація по закону і етиці спілкування на заході, і схоже в доньки теж судячи по тому що ти пишеш, що я раджу просто не писати нічого на цю тему.
   
Закрий свою смердючу пащю, брудне чьмо.

До речі, тільки що по СТБ-новинах прощальний репортаж про Ангелу Меркель.
Біографія, шлях у політиці, скільки разів виходила заміж, за кого, і наприкінці щось на кшталт "всього досягла у житті, чого хотіла, єдине чого не досягла, то це того, що у неї нема дітей".
Донька сказала, що подібну інфу ніколи в житті не подало би німецьке телебачення, причому не тільки стосовно громадянки ФРН - це вважалося би втручанням в особисте життя людини.

Бг-г-г :D

А скажи-ка Мироська, как назьівается "международная компания" в которой твоя дочурка собеседует как "дивелопер" людей.

А то есть подозрения, что с бэкграундом днепропетровского брачного агентства и знанием язьіка, вьіученного по интернету "дивелопирует" она что-то другое :D
   
Закрий свою смердючу пащю, брудне чьмо.
не здивуюсь якщо Миросіна донька подібним чином девелопірує оточуючих  :facepalm:
   
В тебе в голові такий хаос і нерозуміння де починається і де закінчується приватна інформація по закону і етиці спілкування на заході, і схоже в доньки теж судячи по тому що ти пишеш, що я раджу просто не писати нічого на цю тему.
(tu) взагалі дивно що миросіна донька передає закордон
приватні дані претендентів на посади в тому підприємстві. :umnik2:
   
В тебе в голові такий хаос і нерозуміння де починається і де закінчується приватна інформація по закону і етиці спілкування на заході, і схоже в доньки теж судячи по тому що ти пишеш, що я раджу просто не писати нічого на цю тему.
У тебе зовсім мізки всохли щоб зрозуміти : я подаю виключно голі факти - так як воно є, і моя чи твоя оцінка в цьому плані є другорядними і необов"язковими?
Порадити тобі що робити з твоїми порадами, чи само здогадаєшся?
   
Бг-г-г :D

А скажи-ка Мироська, как назьівается "международная компания" в которой твоя дочурка собеседует как "дивелопер" людей.

А то есть подозрения, что с бэкграундом днепропетровского брачного агентства и знанием язьіка, вьіученного по интернету "дивелопирует" она что-то другое :D
Здохни, падаль   :)
   
(tu) взагалі дивно що миросіна донька передає закордон
приватні дані претендентів на посади в тому підприємстві. :umnik2:
Здохни, падаль  :bueee:
   
Бг-г-г :D

А скажи-ка Мироська, как назьівается "международная компания" в которой твоя дочурка собеседует как "дивелопер" людей.

А то есть подозрения, что с бэкграундом днепропетровского брачного агентства и знанием язьіка, вьіученного по интернету "дивелопирует" она что-то другое :D

Brazzers :lol:
   
YAHOOєю, як тролі будь-яку тему на форумі перетворюють на смітник!  :lol: 
   
Brazzers :lol:
:D

Не, ну , а чё?!

Может закончила язьіковьіе курсьі в Балашихе и повторила судьбу героини однойменного ролика :D

   
Здохни, падаль   :)

И тебе не хворать :-B

Тьі по своему прикольная, хоть и примитивная.
Напоминаешь Секлету Филипповну.


Так же стремилась вьідать дочку замуж, шоб по-багатому.
И не жить в зльіднях.
Видишь, у тебя начало получається. В немецких универмагах тьі уже разбираешься.
Так держать (tu)
   
Чуваку з першого разу не доходить? Поляк моєму другу говорив: "Тепер, Олєґ, я зрозумів, чому при совєтах анекдоти про молдован розповідали. Вони працюють в мене та з четвертого разу розуміють, що я їм треба робити".  :laugh: 
   
Автор теми точно айтішник ?
Нігди не вірю.
   
Автор теми точно айтішник ?
Нігди не вірю.

Точно, що айтішнік. Колись тут писав про анонімні функції.
   
Задайте простой вопрос - сколька в байте бит.

Если ответит правильно - можно собеседовать дальше. Если нет - нет и смысла дальше терять время.

Как показывает практика, такой простой вопрос позволяет сразу отсеять до 50% кандидатов, несмотря на расстопыренные пальцы в их резюме.
   
Автор теми точно айтішник ?
Нігди не вірю.

 :lol:
   
Задайте простой вопрос - сколька в байте бит.

Если ответит правильно - можно собеседовать дальше. Если нет - нет и смысла дальше терять время.

Как показывает практика, такой простой вопрос позволяет сразу отсеять до 50% кандидатов, несмотря на расстопыренные пальцы в их резюме.

це дуже жосско... :laugh:
крім того формошльопам, особливо фронтендерам і накуй не тре знати скільки біт в байті.
   
Задайте простой вопрос - сколька в байте бит.

Воно не те що просте, воно не конкретне.

Типу, скільки літер у алфавіті.
   
Воно не те що просте, воно не конкретне.

Типу, скільки літер у алфавіті.

Ну нет, в нынешних реалиях абсолютно конкретный вопрос. 9-битные системы вымерли раньше, чем появились на свет те кондидаты.

Если кандидат не знает ответа на этот вопрос, сразу же появляются сомнения об уровне его подготовки.
   
Уся гілка ржака  :D
   
це дуже жосско... :laugh:
крім того формошльопам, особливо фронтендерам і накуй не тре знати скільки біт в байті.

Краще дати вичислити вираз: 10 - 10 х 10 + 10.   :gigi:
   
Ну нет, в нынешних реалиях абсолютно конкретный вопрос. 9-битные системы вымерли раньше, чем появились на свет те кондидаты.

Если кандидат не знает ответа на этот вопрос, сразу же появляются сомнения об уровне его подготовки.

Байт далеко не у всіх системах історично був на 9 біт, ранг від 4 до 12-ти
Тому я б задав це питання з уточненням, якщо б дійсно хотів би відповідь про вісім біт
   
Краще дати вичислити вираз: 10 - 10 х 10 + 10.   :gigi:

При чому запропонувати це зробити за допомогою бінарної арифметики...
   
При чому запропонувати це зробити за допомогою бінарної арифметики...
ага, і у жодному разі не брати на роботу, якщо не знає ассемблера  :facepalm1:
   
Байт далеко не у всіх системах історично був на 9 біт, ранг від 4 до 12-ти
Тому я б задав це питання з уточненням, якщо б дійсно хотів би відповідь про вісім біт
4 и 12 - то уже совсем редкость и раритет. Однако, если бы кандидат задал встречный вопрос, типо, а какую систему вы имеете в виду, ну то ясно, что чувак в теме. Ок, ну например в PDP-11?
   
ага, і у жодному разі не брати на роботу, якщо не знає ассемблера  :facepalm1:

Це жарт...

Але техніки у програмуванні та системні аналітики (не кажімо вже за тих, у кого повна АйТі освіта) вивчають, як це робити, тим не менше.
   
Ну или ещё один простой вопрос: что такое big-endian и little-endian, чем они отличаются и для чего нужны?
   
Показав гілку куму. Акціонер Елекса. Живе в Лондоні.
Сказав шо то ща фігня ?  :laugh:
   
це дуже жосско... :laugh:
крім того формошльопам, особливо фронтендерам і накуй не тре знати
З першого разу не доходить!  :laugh:
Процитує ще раз автора:
Цитата:
це дуже жосско... :laugh: крім того формошльопам, особливо фронтендерам і накуй не тре знати ...
   
та я зрозуміла... :gigi:
ну нарешті фупчики навчили Миросю розуміти жарти (tu)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія