Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Черновцы. Прикупил жене подарок, и пошли карантин нарушать

Мда, с удовольствием перечитал 11-ю страницу. Это ж надо быть таким шизофреником. Вот хоть одно это:

Шановні глядачі і читачі.
Звертаюся до Вас.

Я вибачаюся перед Вами, що так раптово вліз в цю тему, але ця людина - це неадекват.
Я точно знаю, хто це і що це.
Ця людина має на цьому форумі понад 50 ніків. І це тільки ті, які мені вдалося 100% підтвердити. А можливо в нього і більше.
Сидіти на форумі нон-стоп, таку людину ні одна жінка не витримає.
Він самотній.
Жінка в нього робить манікюри педікюри. До фотографій ніяких відношень немає.

Дочка має фотографічну фірму в Варшаві.

Повстає тільки питання, чи це дійсно шизофренія, чи цілеспрямована робота ФСБ.

Как у человека в двух соседних предложениях сходятся такие две фразы: Він самотній.
Жінка в нього робить манікюри педікюри. До фотографій ніяких відношень немає.

Так пля "самотний" чи "жинка маникюры/педикюры робить"? До сих пор офигиваю. Кстати, где этот гигант мысли и правдоруб? Шо-то давненько его не видел ;)
   
Ну и чтобы не заканчивать на сегодня на недоумении, традиционно свежую фоточку:

Ранковий Бургас.

   
Мда, с удовольствием перечитал 11-ю страницу. Это ж надо быть таким шизофреником. Вот хоть одно это:

Шановні глядачі і читачі.
Звертаюся до Вас.

Я вибачаюся перед Вами, що так раптово вліз в цю тему, але ця людина - це неадекват.
Я точно знаю, хто це і що це.
Ця людина має на цьому форумі понад 50 ніків. І це тільки ті, які мені вдалося 100% підтвердити. А можливо в нього і більше.
Сидіти на форумі нон-стоп, таку людину ні одна жінка не витримає.
Він самотній.
Жінка в нього робить манікюри педікюри. До фотографій ніяких відношень немає.

Дочка має фотографічну фірму в Варшаві.

Повстає тільки питання, чи це дійсно шизофренія, чи цілеспрямована робота ФСБ.

Как у человека в двух соседних предложениях сходятся такие две фразы: Він самотній.
Жінка в нього робить манікюри педікюри. До фотографій ніяких відношень немає.

Так пля "самотний" чи "жинка маникюры/педикюры робить"? До сих пор офигиваю. Кстати, где этот гигант мысли и правдоруб? Шо-то давненько его не видел ;)

Надеюсь по итогам прочтения 11— той страницы ——ко мне претензий не возникло?
Потому—что вот уже другие начали разгонять срачик((
   
Надеюсь по итогам прочтения 11— той страницы ——ко мне претензий не возникло?
Потому—что вот уже другие начали разгонять срачик((
Нетъ, все нормально.
   
І ти теж могла би спростувати "обвинувачення" що я заліз в срачик там на 11 ст.
Там же——я написав що я помилився і в мене немає ніяких "обвинувачень" до ТС(((
Не бачила де тебе звинувачують.
   
Мда, с удовольствием перечитал 11-ю страницу. Это ж надо быть таким шизофреником. Вот хоть одно это:

Шановні глядачі і читачі.
Звертаюся до Вас.

Я вибачаюся перед Вами, що так раптово вліз в цю тему, але ця людина - це неадекват.
Я точно знаю, хто це і що це.
Ця людина має на цьому форумі понад 50 ніків. І це тільки ті, які мені вдалося 100% підтвердити. А можливо в нього і більше.
Сидіти на форумі нон-стоп, таку людину ні одна жінка не витримає.
Він самотній.
Жінка в нього робить манікюри педікюри. До фотографій ніяких відношень немає.

Дочка має фотографічну фірму в Варшаві.

Повстає тільки питання, чи це дійсно шизофренія, чи цілеспрямована робота ФСБ.

Как у человека в двух соседних предложениях сходятся такие две фразы: Він самотній.
Жінка в нього робить манікюри педікюри. До фотографій ніяких відношень немає.

Так пля "самотний" чи "жинка маникюры/педикюры робить"? До сих пор офигиваю. Кстати, где этот гигант мысли и правдоруб? Шо-то давненько его не видел ;)
Не буди лихо, поки воно тихо)
   
Не буди лихо, поки воно тихо)
;) Да уж :) чета ржу. Тогда просто прих...л, как то абыдно стало, да, а сейчас по прошествии времени... ну больной человек, хрена ли обижаться.
   
Не бачила де тебе звинувачують.

Та бачила ти))—— Поліщук написав що я за Хорватом почав срачик((
А ти ——" спеціально не наголошувала ніки"))
Ну таке))
   
Та бачила ти))—— Поліщук написав що я за Хорватом почав срачик((
А ти ——" спеціально не наголошувала ніки"))
Ну таке))
Це означає, що я не уважно прочитала той допис. По друге, не вважаю ту заяву прямо таки звинуваченням. Ну й головне, в пам'яті відклався епік фейл саме хорвата.
   
Мда, с удовольствием перечитал 11-ю страницу. Это ж надо быть таким шизофреником. Вот хоть одно это:

Шановні глядачі і читачі.
Звертаюся до Вас.

Я вибачаюся перед Вами, що так раптово вліз в цю тему, але ця людина - це неадекват.
Я точно знаю, хто це і що це.
Ця людина має на цьому форумі понад 50 ніків. І це тільки ті, які мені вдалося 100% підтвердити. А можливо в нього і більше.
Сидіти на форумі нон-стоп, таку людину ні одна жінка не витримає.
Він самотній.
Жінка в нього робить манікюри педікюри. До фотографій ніяких відношень немає.

Дочка має фотографічну фірму в Варшаві.

Повстає тільки питання, чи це дійсно шизофренія, чи цілеспрямована робота ФСБ.

Как у человека в двух соседних предложениях сходятся такие две фразы: Він самотній.
Жінка в нього робить манікюри педікюри. До фотографій ніяких відношень немає.

Так пля "самотний" чи "жинка маникюры/педикюры робить"? До сих пор офигиваю. Кстати, где этот гигант мысли и правдоруб? Шо-то давненько его не видел ;)
Мерсі, посміялася од душі.)
Ну і ваші коменти там доставили задоволення. :)
   
;) Да уж :) чета ржу. Тогда просто прих...л, как то абыдно стало, да, а сейчас по прошествии времени... ну больной человек, хрена ли обижаться.

:)
Забий.
Добре шо я то читав ;)
   
Навіть цю гілку засирають ...
Жесть
   
Александр. Ваши фотки интересны   и технически ,и самое главное художественно. Я пролистываю страницы ФУПа и останавливаюсь на фотках. Срача и фигни не читаю. Спасибо Вам
   
Александр. Ваши фотки интересны   и технически ,и самое главное художественно. Я пролистываю страницы ФУПа и останавливаюсь на фотках. Срача и фигни не читаю. Спасибо Вам
Ну не мои, а Танины (мои я вчера выложил), во всяком случае на 95% - ее. Огромное спасибо за оценку, передам, ей будет приятно.
   
Сіра чапля.





   
У лев'ячого прайду сієста. Живуть на приватній території
(чотири звіра, начебто 3 самця і одна самка)







   
Жена сегодня на расслабоне

У мене сьогодні закрита вечірка - лише я і Сангрія ))

   
Все,  вже виспалася, через півгодини починаю нічний тигидим-тиг-дим-тиги-дим-тик-дим...

   
Дуже маленька пташка - Волове очко.

Біля річки Ропотамо. Одна з назв пташки - волове очко. На маленькі розміри пташки вказують назви мишачок, орішок, пробочка. Різкуватість крику відображено в назвах тріщук, тріскопліт, трищ, різжак. Оманливе поєднання невеликих розмірів із сильним, гучним голосом, який більше пасував би чималому птаху, проступає в назвах блудик, облуда, дурильце, зводитель. Натяк на темне, наче закопчене-курьоне, оперення помітний у назві куреник, та й назва волове очко, мабуть, виникла теж через буро-каре забарвлення птаха розміром, не більшим від око вола. А за усі особливості зовнішності й поведінки йому присвоїли навіть такі назви-титули, як король, королик, миший краль або пташачий краль. Волове очко хай вже саме обирає, кому він є королем.

   
Міжнародний День Кота. Мімі в святковій млості

   
Смачного!
Кавуновий сезон.
А хто не знає по болгарськи кавун - диня))







   
Метелик Подалірій, рідкісний вид комах з числа занесених до ЧКУ.
На околиці Бургас.

   
Блакитний місяць

   
Велика біла чепура (чапля). Атанасовське озеро, Бургас.





   
Пернікоза велика з малюками. Бургаське озеро, Бургас, Болгарія.

   
Мене одного бісить ця дибільна тема?
   
Мене одного бісить ця дибільна тема?
Тільки тебе.
   
Мене одного бісить ця дибільна тема?
мабуть. але тема прикольна
   
Мене одного бісить ця дибільна тема?
Тебя. Бо ты дебил. Еще Вовчика как нажрется. Вы с ним два брата - акробата.
   
Самець бабки Trithemis aurora. Бургас

   
Бургаське озеро. Пелікан кучерявий. Як і всі пелікани, це досить великий птах, вага якої може досягати 13 кг, а загальна довжина тіла - 180 см. У принципі він дуже схожий на рожевого побратима, ось тільки в його оперенні відсутні рожеві відтінки, а на голові є невеликі пучки пір'я , які утворюють своєрідну кучеряву «гриву».
Саме завдяки їм птах і отримав свою назву. Оперення у птаха практично повністю біле, тільки зверху на спині помітні сірі відтінки. Світло-жовтий горловий мішок в шлюбний період стає яскраво-оранжевим. У молодих особин «грива» зовсім не кучерява, а колір дзьоба і горлового мішка блідий. Самців і самок зовні практично неможливо розрізнити.

   
Лунь очеретяний на полюванні...



   
 (tu)
МАСТЕР!
   
Анонс.

Супруга наконец-то познакомилась с нормальными болгарами - женским народным ансамблем песни и пляски, они ее тащат в Родопи на песенно/танцевальный конкурс.
Анонсирую много фотографий природы и красоток в национальных костюмах ;) ждите на следующей неделе.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія