Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Pew Research: 14% українців вважають, що суспільство має прийняти гомосексуальність

Мне пох. Главное что б это не навязывали детям. Пускай делают что хотят. Меньше плодится будут. Оно всегда было. Гомики и лезбиянгки. Посмотрите древние книги и фрески.
   
Это ваще для меня загадка чего нас в этом вопросе скрепной оглоблей задело. Чем больше мужиков альтернативной ориентации тем меньше конкуренции за девушек.
   
Это ваще для меня загадка чего нас в этом вопросе скрепной оглоблей задело. Чем больше мужиков альтернативной ориентации тем меньше конкуренции за девушек.
Ну накінець-то однодумець
   
Мені пофік, я навіть за дозвіл їм офіційно одружуватися. Але заборона на офіційне всиновлення дітей.
   
Переслідувати це тупо але азати що це нормально це безглуздо.Треба називати гомосексуалізм тим чим є- сексуальне каліцтво.Я би давав інвалідність найнижчого рівня
   
По ідеї геї - повинні виродитись і не залишати потомства. так? так...
Тож хай собі й одружуються один на одному.  :laugh: Від цьгого гетеросексуали виграють, і навіть наступне покоління стане більш гетеросексуальним ніж коли небудь,
   
Я сприймаю це як глибоко особисту справу.

Я проти того, щоб така «подружня пара» мала прийомних дітей. Та й справді, чому це гетеросексуали мють їх для них народжувати?

Хоча, не впевнений, чи справді для таких сиріт, яких ніхто не хоче адоптувати, краще мати хоча б таких батьків, аніж ніяких.
   
два питання напружують це суспільство дарма

гомосексуальність окремих осіб
і розпорядження своєю власністю окремих власників

ну не повинно це турбувати суспільство - загальні правила стосуються всіх
   
Пішли нафіг, підараси!
   
Мені пофік, я навіть за дозвіл їм офіційно одружуватися. Але заборона на офіційне всиновлення дітей.

Хай краще в дит будинках будуть?
   
В принципе пофиг, если бы не агрессивность всех этих маргиналов - гее, веганов, феминисток и прочих харасментов.
Опять вместо " Вы не против?\ за?" вопрос поставлен "считаете ли вы, что общество "должно принять"? Никто им ничего не должен.
   
Пішли нафіг, підараси!
Якщо вони не лізуть до вас у хату чи ліжко, не розбещують ваших дітей, то хіба вам не байдуже?
   
скрытно пусть делают что хотят

начинают пачкать информационное пространство - карать



   
Мне пох. Главное что б это не навязывали детям. Пускай делают что хотят. Меньше плодится будут. Оно всегда было. Гомики и лезбиянгки. Посмотрите древние книги и фрески.

тобто гетеросексуала можна перевчити на гомосексуала?  :gigi:  Чи в чому нав"язування?  :S
   
тобто гетеросексуала можна перевчити на гомосексуала?  :gigi:  Чи в чому нав"язування?  :S
Маленьку дитину можна виховати як завгодно.
   
скрытно пусть делают что хотят

начинают пачкать информационное пространство - карать
Ну так вали к любимым мокшанцам там прадва патриарх по мальчикам но это ж скрытно так шо тебе самое оно
   
Пішли нафіг, підараси!

Вони що в борщ тобі накакали?
   
Вони що в борщ тобі накакали?
Сперми набризкали? :tongue:
   
Дивно. А от статистика виборiв каже що пiдерасiв щонайменше третина у державi.


Банк. Кредитный отдел:
- Мне нужен кредит.
- На какие цели?
- Я хочу открыть гей-клуб.
- А кто туда будет ходить?
- Гаишники, судьи футбольные, те кто мне кнопки в лифте жгут постоянно...
- Извините, но мы вынуждены отказать вам в кредите.
- О, и Вы приходите.
   
ну це в межах реальних процентів.
5% людей з вродженими чи набутими відхиленнями і їхні батьки. разом 14% і виходить.
   
Але заборона на офіційне всиновлення дітей.
А якщо хтось з має власну дитину?
   
 З чого цей вереск?
 Утиски є?
 Пруфи!!!

 Бо інакше це тупо новий круг пропаганди збоченств.
   
А якщо хтось з має власну дитину?
Хай з’ясовує це з жінкою, яка зачала від нього. Якщо жінка, то з чоловіком, від якого зачала.
   
З чого цей вереск?
 Утиски є?
 Пруфи!!!

Бо інакше це тупо новий круг пропаганди збоченств.
Чому вереск? Лише одна з пропонованих тем для обговорення. Якщо не цікавить, то просто ігноруйте, а не піднімайте вереск.
   
дуже важливе нагальне і актуальне питання. Все інше вже вирішили.
   
дуже важливе нагальне і актуальне питання. Все інше вже вирішили.
Не вирішили. Але чому стверджуєте, що це має вирішуватися в останню чергу чи взагалі не вирішуватися?
   
Чому вереск? Лише одна з пропонованих тем для обговорення. Якщо не цікавить, то просто ігноруйте, а не піднімайте вереск.
Що саме Вас спонукало обговорювати саме цю тему?
 Ви з ЛГБТ спільноти?
 Вважаєте, що ця тема має пріоритет над іншими?
 Чому?

 Якщо скажете, що вибір теми випадковий, повірити в це буде дуже важко. ;)
   
тобто гетеросексуала можна перевчити на гомосексуала?  :gigi:  Чи в чому нав"язування?  :S
вы еще скажите, что геями рождаются) искючительно пропаганда, как и наркотики, или детская сексуальная травма.
   
Що саме Вас спонукало обговорювати саме цю тему?
 Ви з ЛГБТ спільноти?
 Вважаєте, що ця тема має пріоритет над іншими?
 Чому?

Якщо скажете, що вибір теми випадковий, повірити в це буде дуже важко. ;)
В соціальному плані мене цікавлять різноманітні теми. 

Я православний, і приналежність до згаданої спільноти для мене неможлива.

Вірите чи не вірите в випадковість – мне це не обходить.

На все добре.
   
вы еще скажите, что геями рождаются) искючительно пропаганда, как и наркотики, или детская сексуальная травма.

а нє ?
який здоровий самець має потяг до самця ?
   
Якщо вони не лізуть до вас у хату чи ліжко, не розбещують ваших дітей, то хіба вам не байдуже?

Ээээ... А почему они должны развращать детей вдруг? :)

Мне другое любопытно. КУДА принять? Зачем и в качестве кого принять? Зачем их принимать вообще? Или имеется ввиду, что их должна "принять" полиция?
   
А почему они должны развращать детей вдруг?
Якщо вони проти вашої волі спонукають ваших дітей до сприйняття гомосексуальності як норми – я вважаю це розбещенням.
   
я навіть за дозвіл їм офіційно одружуватися
А зачем им жениться?
Для чего?
   
А зачем им жениться?
Для чего?
Вони вимагають для себе шлюбних прав нарівні з гетеросексуалами. Зокрема, тут маються на увазі питання майна, спадкування тощо.
   
В соціальному плані мене цікавлять різноманітні теми. 

Я православний, і приналежність до згаданої спільноти для мене неможлива.

Вірите чи не вірите в випадковість – мне це не обходить.

На все добре.

 Тобто доля метеликів у Катманду Вас не обходить.
 А хто кому вночі пхає - аж пече.
 Справжній праваславний!:lol:
 
   
Якщо вони проти вашої волі спонукають ваших дітей до сприйняття гомосексуальності як норми – я вважаю це розбещенням.

Если против моей воли кто-то будет ВРАТЬ моим детям, продвигая мракобесие, то я буду это считать преступлением. Если кто-то будет втирать моим детям о том, что обычная биологическая особенность человека повод для преследования людей - того я буду считать негодяем, опасным для общества.
   
Зокрема, тут маються на увазі питання майна, спадкування тощо.
так нехай один говномес завещает другому всё шо хочет.
Разве наши законы это запрещают?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія