Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

короновірус в Україні

Re: короновірус в Україні

34 роки, фітнес тренер , блогер



https://www.instagram.com/p/CGVXb6mHmEZ/?utm_source=ig_embed
   
Re: короновірус в Україні

34 роки, фітнес тренер , блогер

Показати зображення...
https://www.instagram.com/p/CGVXb6mHmEZ/?utm_source=ig_embed

Крім посту є що почитати? Бо там легка форма, чувак ні разу не зустрічав щось на зразок h1n1, а імунка легко розбивала легкі ОРВІ.
   
Re: короновірус в Україні

34 роки, фітнес тренер , блогер

Показати зображення...
https://www.instagram.com/p/CGVXb6mHmEZ/?utm_source=ig_embed
ну і? те шо він добре складений і добре накачаний, ще не означає автоматично ідеального здоров'я. чи максимального імунітету до ковід-19
   
Re: короновірус в Україні

Крім посту є що почитати? Бо там легка форма, чувак ні разу не зустрічав щось на зразок h1n1, а імунка легко розбивала легкі ОРВІ.

Він помер...
   
Re: короновірус в Україні

Він помер...

Від чого? Який остаточний діагноз?
   
Re: короновірус в Україні

Как сражаются с коронавірусом в условіях жестокого карантіна:

Торговий центр Чедстон в Мельбурне чістіла уборщіца із прігорода Френкстон. Била заразной
Заразіла мясной отдел,  весь торговий центр - на ізоляцію - сідеть дома 14 суток і ні носа на уліцу
Але успів заразитися дальнобой в цьому центрі і поїхав по штату (штат Вікторія - карантину нема, тільки в Мельбурні)
Зайшов поїсти в кафе в городке Кілмор, покушал там і заразіл работніков
Чере 3-5 дней ето дело обнаружілось - городок на карантін, мегатести, по ДНК установілі дальнобоя, опросілі его где он еще бил - он соврал - нігде
Через 7-10 дней Ковід нашлі еще в одном городке- Шепартон, много недель чістом от зарази. Городок на карантін, мегатести, по ДНК установілі снова етого дальнобоя
Городок раком, всі тестуються, вчора там зробили 5000 тестів - нікого не найшли

Шо робити з брехливим дальнобоєм?

А тепер подумайте, чи можливо такі  мєри предпрінять в Україні, де ВСІ брешуть. обманюють друг друга, не носять масок?
Де більше 50% - Vera?

Тому - все на самотьок
Лікарні - переповнені
Кто не успел - тот опоздал
   
Re: короновірус в Україні

Как сражаются с коронавірусом в условіях жестокого карантіна:...
бро, скажу тобі чесно.
вся ця хійня до сраки.
якщо хочете єбанутися сидячи в карантинах наступні 50 років - ваше антиподське діло.

все одно мусить перехворіти більшість. ви хоч на голові ходіть, хоч шо робіть.

АБО буде вакцина, але виглядає що її не буле скоро і масово. тому з бункерів доведеться вилазити бо консерви закінчаться, а вакцини все нема і нема

Останнє редагування: 16 жовтня 2020 20:33:45 від T.Blair.
   
Re: короновірус в Україні

На фоне пандемии население России по итогам года сократится на 352,5 тысячи человек — это в 11 раз больше, чем год назад.
https://meduza.io/news/2020/10/16/naselenie-rossii-v-2020-godu-sokratitsya-na-352-5-tysyachi-chelovek-eto-v-11-raz-bolshe-chem-god-nazad?
наці-хвороба?
   
Re: короновірус в Україні

На фоне пандемии население России по итогам года сократится на 352,5 тысячи человек — это в 11 раз больше, чем год назад.
https://meduza.io/news/2020/10/16/naselenie-rossii-v-2020-godu-sokratitsya-na-352-5-tysyachi-chelovek-eto-v-11-raz-bolshe-chem-god-nazad?
наці-хвороба?

Війнушки навколо? "Природна" смерть їх там немає, та зменшення іміграції на фоні війн та погіршення ВВП?
   
Re: короновірус в Україні

Від чого? Який остаточний діагноз?
Не знаю, я його історії хвороби не бачив. Ніби від ковіда...

https://life.liga.net/istoriyi/news/ot-oslojneniy-covid-19-umer-fitnes-bloger-dmitriy-stujuk

Пишуть що мав проблеми з серцево-судинною системою

Останнє редагування: 16 жовтня 2020 21:12:49 від WASQ
   
Re: короновірус в Україні

В Украине вакцину против COVID-19 протестируют на 4,2 тыс. добровольцев в Киеве, Виннице, Львове, Ивано-Франковске.
   
Re: короновірус в Україні

   
Re: короновірус в Україні

Не знаю, я його історії хвороби не бачив. Ніби від ковіда...

https://life.liga.net/istoriyi/news/ot-oslojneniy-covid-19-umer-fitnes-bloger-dmitriy-stujuk

Пишуть що мав проблеми з серцево-судинною системою

...
Останню добу Стужук був непритомний, пережив клінічну смерть. У сторі Софія зазначила, що в чоловіка раніше були проблеми з серцево-судинною системою, і саме тому коронавірус дав ускладнення на серце.
...
   
Re: короновірус в Україні

В Украине вакцину против COVID-19 протестируют на 4,2 тыс. добровольцев в Киеве, Виннице, Львове, Ивано-Франковске.

мда. ну хай повезе людям. вони застраховані?
якщо ті експерименти їх вб'ють, або нанесуть непоправиму шкоду здоров'ю, вони чи їхні родичі отримають хоча б якусь пенсію від фарм-кампанії пожиттєву?
чи так задарма беруть на себе роль піддослідних мишей?
ви в них спитайте, цікаво ж.
   
Re: короновірус в Україні

...
Останню добу Стужук був непритомний, пережив клінічну смерть. У сторі Софія зазначила, що в чоловіка раніше були проблеми з серцево-судинною системою, і саме тому коронавірус дав ускладнення на серце.
...

які він приймав препарати для нарощування своїх м'язів?
   
Re: короновірус в Україні

Панове, а що скажете на то, що в Польщі зараз більше, ніж в Україні?
Заражених за вчора 7705 (позавчора було понад 8000)
Померло 132.
   
Re: короновірус в Україні

...
Останню добу Стужук був непритомний, пережив клінічну смерть. У сторі Софія зазначила, що в чоловіка раніше були проблеми з серцево-судинною системою, і саме тому коронавірус дав ускладнення на серце.
...

Ну і? Якби не ця хвороба він жив би. І допомагав би іншим скидати зайві кілограми.
Ви впевнені що у вас все в порядку? І який-небудь тромб у вені не чекає сприятливого моменту?
   
Re: короновірус в Україні

Панове, а що скажете на то, що в Польщі зараз більше, ніж в Україні?
Заражених за вчора 7705 (позавчора було понад 8000)
Померло 132.

А що Вас дивує? В Україні обов'язково має бути більше?

О, подивився цифри за вересень. Нічого собі ріст  ;o  Місяць тому менше тисячі було і 17 померлих... За Польщею не слідкував. А як там в лікарнях?

Останнє редагування: 17 жовтня 2020 07:47:02 від WASQ
   
Re: короновірус в Україні

А що Вас дивує? В Україні обов'язково має бути більше?

О, подивився цифри за вересень. Нічого собі ріст  ;o  Місяць тому менше тисячі було і 17 померлих... За Польщею не слідкував. А як там в лікарнях?
Мене вже нічого не дивує.

А написав я це для того, щоб показати, що для віруса немає значення яка влада, чи зелена чи якась інша.

Он Польща, така розвинута країна, а захворювань пішло більше, ніж в Україні.
   
Re: короновірус в Україні

А написав я це для того, щоб показати, що для віруса немає значення яка влада, чи зелена чи якась інша.

Он Польща, така розвинута країна, а захворювань пішло більше, ніж в Україні.

Влада хоч фіолетова, байдуже...

Все таки дивно чому такий різкий спалах, в 10 разів за місяць? Маєте якесь пояснення?

А як справи з лікарнями в розвинутій країні? Забиті чи є місця?
   
Re: короновірус в Україні
den

Мене вже нічого не дивує.

А написав я це для того, щоб показати, що для віруса немає значення яка влада, чи зелена чи якась інша.

Он Польща, така розвинута країна, а захворювань пішло більше, ніж в Україні.

Має значення велике

Якщо на весні Польща і ми ввели вчасно карантин і не допустили "бергамо " - то влада тоді все вірно зробила
Потім відкриття школи , літні відпустки і пом'якшення призвели до нових цифр
Тобто влада вчасно не зреагувала ( як на мене)

Щас наші взагалі морозяттся, бо наклались місцеві вибори
І місцева влада веде свою ( часто деструктивну ) політику
   
Re: короновірус в Україні
den

Все таки дивно чому такий різкий спалах, в 10 разів за місяць? Маєте якесь пояснення?
Школа
Туризм літній
Немає обмежень і люди забили на безпеку

   
Re: короновірус в Україні

Щас наші взагалі морозяттся, бо наклались місцеві вибори
І місцева влада веде свою ( часто деструктивну ) політику

Влада просто йде на поводу у виборців. Це характерно для демократичних країн. Виборцям вже надоїло і вони хочуть звичного життя і розваг. От і все.
   
Re: короновірус в Україні

Школа
Туризм літній
Немає обмежень і люди забили на безпеку
Там різкий ріст з кінця вересня.  В нас  теж і школа і забили, але ріст плавний.
   
Re: короновірус в Україні

Влада просто йде на поводу у виборців. Це характерно для демократичних країн. Виборцям вже надоїло і вони хочуть звичного життя і розваг. От і все.
(tu)
   
Re: короновірус в Україні

Панове, а що скажете на то, що в Польщі зараз більше, ніж в Україні?
Заражених за вчора 7705 (позавчора було понад 8000)
Померло 132.

Ви цим питанням вбиваєте прихильників версії про диких українців наповал.

В Чехії  теж більше і набагато. А дисципліна куди там Україні.
   
Re: короновірус в Україні

Там різкий ріст з кінця вересня.  В нас  теж і школа і забили, але ріст плавний.

Я можу сказати після чого пішов різкий спалах в Полтаві
на початку жовтня. Після масових гульок на 23  вересня день міста. Причому по області такого різкого росту немає. Хоча той же Кременчук не менше Полтави.Так що школи тут ні до чого
 Гульки треба забороняти, а не школи. Як це зробили шведи.
   
Re: короновірус в Україні

- Причина смерти?
- Ковид.
- У него же череп проломлен!
- Зашел в маршрутку без маски.
   
Re: короновірус в Україні
den

Я можу сказати після чого пішов різкий спалах в Полтаві
на початку жовтня. Після масових гульок на 23  вересня день міста. Причому по області такого різкого росту немає. Хоча той же Кременчук не менше Полтави.Так що школи тут ні до чого
 Гульки треба забороняти, а не школи. Як це зробили шведи.
Школи дають постійне зростання
Весь вересень стрімке зростання було
А гульки - то вже як мегавибух
Додатково прискорив

Їх звичайно треба заборонити
І не пускати на стадіони
   
Re: короновірус в Україні

Школи дають постійне зростання
Весь вересень стрімке зростання було
А гульки - то вже як мегавибух
Додатково прискорив

Їх звичайно треба заборонити
І не пускати на стадіони

Та не дають школи нічого. Росте тільки в Полтаві з початку жовтня, а не вересня.
По області по районах майже всюду нулі. До чого тут школи
 Це не правдивий стереотип.
Тут статистика за добу. Також цікавий графік. Це сплеск на початку жовтня дала тільки Полтава.

.
https://poltava.to/news/57906/

Останнє редагування: 17 жовтня 2020 08:41:01 від Людас
   
Re: короновірус в Україні

1. скільки в Польщі роблять тестів.
2. чи є в тестах затримка в 1-2 тижні
3. кіпіш не від захворівших,а від того шо в Польщі анастазіологи явно балони з кичнем не тягають на плечах і там більш менш готово краще ніж у нас шоб рятувати людей
   
Re: короновірус в Україні

+6 410
+109
Рекорди
   
Re: короновірус в Україні

В Украине вакцину против COVID-19 протестируют на 4,2 тыс. добровольцев в Киеве, Виннице, Львове, Ивано-Франковске.

Чию вакцину?

НЕвже москальську?  :X
   
Re: короновірус в Україні

Влада хоч фіолетова, байдуже...

Все таки дивно чому такий різкий спалах, в 10 разів за місяць? Маєте якесь пояснення?

А як справи з лікарнями в розвинутій країні? Забиті чи є місця?
В Польщі наразі все спокійно, ніякої паніки немає, місць і лікарів в лікарнях вистачає.

Мені аж самому дивно.
Бо весною, коли захворівших рахували сотнями, паніка була набагато більшою і обмеження вводили набагато жорсткіші.
А зараз, коли захворівших рахують тисячами, то якось всі спокійно себе ведуть.
Той вірус вже всім надоїв.
Люди бунтуються проти обмежень.
Опозиція навпаки критикує владу, що допустили до такого спалаху.

А на мою думку, це звичайне планове осіннє захворювання від простуд і дощів, які навістили Європу.
Зараз тут сирість, дощі і холод.
От і пішов рахунок на тисячі.
   
Re: короновірус в Україні

В Украине вакцину против COVID-19 протестируют на 4,2 тыс. добровольцев в Киеве, Виннице, Львове, Ивано-Франковске.
   
Re: короновірус в Україні

Туризм літній
почему же тогда в Хорватии нет роста по ковиду? там вроде в районе 7 млн туристов за этот сезон приехало
   
Re: короновірус в Україні

1. скільки в Польщі роблять тестів.
2. чи є в тестах затримка в 1-2 тижні

3. кіпіш не від захворівших,а від того шо в Польщі анастазіологи явно балони з кичнем не тягають на плечах і там більш менш готово краще ніж у нас шоб рятувати людей

Та там і по мерцях ріст разів у 8 за місяць. Так що справа не в тестах. І якщо продовжиться такими темпами то балони будуть там носити не тільки анестезіологи.
   
Re: короновірус в Україні

А на мою думку, це звичайне планове осіннє захворювання від простуд і дощів, які навістили Європу.
Зараз тут сирість, дощі і холод.
От і пішов рахунок на тисячі.

Тут все так самісінько з погодою, добре що гречку вчасно змолотив...
   
Re: короновірус в Україні

почему же тогда в Хорватии нет роста по ковиду? там вроде в районе 7 млн туристов за этот сезон приехало
Тому що в Хорватії тепло і сухо.
А в Європі сирість і дощі.

Я тільки тим пояснюю спалах кількості захворівших.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 3 гостей
 
Повна версія