Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

короновірус в Україні

Re: короновірус в Україні
den

Я про черги на госпіталізацію, на кт, на плр. Врни були, чи ні?

Думаю ні
Черги в госпіталь хіба

А от тестування краще нашого
І КТ не треба всім підряд ( в нас прям як фетіш став, хоча рентген - не флюорографії - краще і менш шкідливий )
   
Re: короновірус в Україні

:lol:

Это ты в теории так решил... А когда ты посетишь Госпиталь-Университет Лимерика и поглядишь кто на каталках лежит, то поймешь шо только их транспортировка бабла будет стоить немерянно... они неходячие и многим за 90...

и из-за этих больных весь мир на карантин засадили?
   
Re: короновірус в Україні

Скажімо так, якби той качок був не качок, а мішок сала, то він би лежав не в реанімації, а під землею

 (tu)
   
Re: короновірус в Україні

Розумію... :( Пояснювати це людині, яка була 70 кг при зрості 190 і стала 126 кг при зрості 190 - ... ну, то таке... Я таки тягаю ті 56 кг, і відчуваю те... :(

Якщо повільно набирали вагу то так не відчувається... здається все нормально.

І що, не можете знайти на те ніякої ради?
   
Re: короновірус в Україні

и из-за этих больных весь мир на карантин засадили?

Я про ситуацию ДО короны...

Но факт остаеццо фактом... Дочь сейчас с короной. Сначала ее бойфренд слег (среднее протекание и дома) потом, естественно, она... Вроде легко протекает. Правда запах и вкус - йок...
   
Re: короновірус в Україні

Я про ситуацию ДО короны...

Но факт остаеццо фактом... Дочь сейчас с короной. Сначала ее бойфренд слег (среднее протекание и дома) потом, естественно, она... Вроде легко протекает. Правда запах и вкус - йок...

легкого и быстрого выздоровления
   
Re: короновірус в Україні

вообще старение населения топовых стран - интересный фактор.. если по биологическим идеям судить - очень характеризующий и понятно куда ведущий
   
Re: короновірус в Україні

Якщо повільно набирали вагу то так не відчувається... здається все нормально.

І що, не можете знайти на те ніякої ради?

Проблема в тому, що то було не повільно. Це було за один рік. З 2000 по 2001.  Щось там замалось в ендокріній системі... Не знаю, що... Лікарі не кажуть, їх поради виконую, за три роки десь мінус 10 кг. Ну, сподіваюсь, далі так буде. :)
   
Re: короновірус в Україні

Проблема в тому, що то було не повільно. Це було за один рік. З 2000 по 2001.  Щось там замалось в ендокріній системі... Не знаю, що... Лікарі не кажуть, їх поради виконую, за три роки десь мінус 10 кг. Ну, сподіваюсь, далі так буде. :)

Співчуваю... Не щитовидка?
   
Re: короновірус в Україні

В Чехії за вчора 9721. Цифри гірші ніж були в Італії.  Лікарні вже повні.

А шо ж так? Чехів нам в приклад ставили, як треба карантинити. І поляків також.
   
Re: короновірус в Україні

легкого и быстрого выздоровления

Спасибо... Супруга к ней летит на следуюший уик-энд... Есть у меня опасения... шо моя очередь тоже уше близка закорониццо...  :laugh:
   
Re: короновірус в Україні

Спасибо... Супруга к ней летит на следуюший уик-энд... Есть у меня опасения... шо моя очередь тоже уше близка закорониццо...
Прийдуть сусіди і спалять хату, будуть Нові Санжари -2
   
Re: короновірус в Україні

Прийдуть сусіди і спалять хату, будуть Нові Санжари -2

 :gigi:

Она же к вам в Честер летит... Так шо...
   
Re: короновірус в Україні

Она же к вам в Честер летит... Так шо...
В Честері всім пофіг, а от під Лімеріком можуть і спалити. Доречі, в Честері tier-3 локдаун. Які гості???
   
Re: короновірус в Україні
PAL

Показати зображення...
Показати зображення...
Показати зображення...

це випадково не пані Вєра була?  :gigi:
   
Re: короновірус в Україні
PAL

протокол лечения есть.
кислородный концентратор стоит 400 баксов.

при средне-фиговом течении больничка не нужна

500 баксів (добав ще кислородну маску та снаряддя для регулювання подачі кисню, що до неї)
не усім по кишені таке задоволення
крім того, якщо дійшло до кисню, то ще мають крапельниці ставити, а тут вже не просто все

   
Re: короновірус в Україні

Сусід по дачі, глибинне село Богуславський р-н. Київська обл. 08/10 чт. з ранку піднімається t 37.5, звонить сімейній лікарці, та призначає ліки, понеділок 12.10 дзвінок від лікарки, шо до ного направлені імперські гвардійці, приїзджають космонавти, беруть тест. 15/10 приходить смс - ковіду немає. Зараз мужик лазить, обриває кукурудзу у себе на городі.
Кому вірити про черги на 2 тижні?  :read:
   
Re: короновірус в Україні

Такой близкий для понимания термин.
«Мозговой туман», крайнее истощение, выпадение волос и невозможность ощущать вкус или запах —
 такие симптомы могут проявляться в течение месяцев после выздоровления.
https://www.rbc.ru/society/15/10/2020/5f87f9cd9a794700f1c0de76?from=from_main_12&fbclid=IwAR1hI-flnwGIZoWcpcmLb6-Ae_TUSBCBxr5FNLdFht2z625h1zsxdG4fda4
   
Re: короновірус в Україні

Такой близкий для понимания термин.
«Мозговой туман», крайнее истощение, выпадение волос и невозможность ощущать вкус или запах —
 такие симптомы могут проявляться в течение месяцев после выздоровления.
https://www.rbc.ru/society/15/10/2020/5f87f9cd9a794700f1c0de76?from=from_main_12&fbclid=IwAR1hI-flnwGIZoWcpcmLb6-Ae_TUSBCBxr5FNLdFht2z625h1zsxdG4fda4

Першоджерело:

As yet there is no diagnostic code for ‘Long Covid’ meaning this experience is not captured in routine clinical datasets. ‘Long Covid’ is a term widely used on social media but is not a well-defined term and not a diagnosis used widely by clinical staff


Ну і фокус група і звідки черпалися дані:

In the absence of detailed research into the lived experience, we held a focus group with some members of the Long Covid Facebook group (which currently has over 20,000 members) and agreed a summary report with them. Four overarching themes emerged from the discussion: expectations, symptom journey, being doubted, and support.
   
Re: короновірус в Україні

Сусід по дачі, глибинне село Богуславський р-н. Київська обл. 08/10 чт. з ранку піднімається t 37.5, звонить сімейній лікарці, та призначає ліки, понеділок 12.10 дзвінок від лікарки, шо до ного направлені імперські гвардійці, приїзджають космонавти, беруть тест. 15/10 приходить смс - ковіду немає. Зараз мужик лазить, обриває кукурудзу у себе на городі.
Кому вірити про черги на 2 тижні?  :read:
на таку температуру хер хто приїде
   
Re: короновірус в Україні

за полгода ковида умерло 5400 человек, или 3.5 дневной нормы смертности..

Если бы не перегруженные больницы то я бы тоже с тобой согласилсо и поржал а так с учетом того шо медицина уже выходит на предел своих возможностей и вероятно очень скоро медикам придется выбирать кого спасать а кому дать умирать... таки должен сказать шо ты уебище потому шо балабол ищущий себе оправдание.
   
Re: короновірус в Україні

Если бы не перегруженные больницы то я бы тоже с тобой согласилсо и поржал а так с учетом того шо медицина уже выходит на предел своих возможностей и вероятно очень скоро медикам придется выбирать кого спасать а кому дать умирать... таки должен сказать шо ты уебище потому шо балабол ищущий себе оправдание.
а саме веселе. шо він своїх батьків сховав на дачі. а тут хню виписує
   
Re: короновірус в Україні

если бы манюпасы за эти полгода сбросили бы по 10 кг - это тоже сильно уменьшило бы смертность..
но манюпас ленивый, он будет на фупе волать чтобы его спасли, а зарядку делать каждый день - это подвиг

ну от всі з ожирінням і волають, що вони в групі ризику, і тому всі мусять їм робити "ку" якесь.
жеріть менше, більше рухайтеся на свіжому повітрі - і ніякий вірус вам не страшний буде!
   
Re: короновірус в Україні

Сусід по дачі, глибинне село Богуславський р-н. Київська обл. 08/10 чт. з ранку піднімається t 37.5, звонить сімейній лікарці, та призначає ліки, понеділок 12.10 дзвінок від лікарки, шо до ного направлені імперські гвардійці, приїзджають космонавти, беруть тест. 15/10 приходить смс - ковіду немає. Зараз мужик лазить, обриває кукурудзу у себе на городі.
Кому вірити про черги на 2 тижні?  :read:

головне тут не "тест", а як він себе почуває! цікаво, як люди жили і хворіли на грві _до_ "корони"? і як вони всі ще не повмирали від пересеру і переляку з кожною новою сезонною хвилею? це просто диво!
   
Re: короновірус в Україні

Практика довела, що щиток зручніше. Не заважає дихати, розмовляти, його можна протирати дезінфекторм після кожного уроку.

Показати зображення...

сіронька, а шо це в тебе за масочки в твоїх руцях? на дітей пхати збираєшся? треба батькам зібратися і поставити тобі багато запитань. краще за все в реалі тебе зустріти і побалакати.
   
Re: короновірус в Україні

Першоджерело:

As yet there is no diagnostic code for ‘Long Covid’ meaning this experience is not captured in routine clinical datasets. ‘Long Covid’ is a term widely used on social media but is not a well-defined term and not a diagnosis used widely by clinical staff
Ну і фокус група і звідки черпалися дані:

In the absence of detailed research into the lived experience, we held a focus group with some members of the Long Covid Facebook group (which currently has over 20,000 members) and agreed a summary report with them. Four overarching themes emerged from the discussion: expectations, symptom journey, being doubted, and support.

 :lol:

ну ясно. цукерберга приватна платформа, яка повністю корелюється з постановами воозу про "пандемію смертельного вірусу".
спробуйте там щось в плані експерименту написати, шо вооз може помиляється і ніякої "пандемії" нема?
і побачите, що станеться з вашим акаунтом.
там можна розшарювати тільки хвальбу воозу і білу з жоной і всі ці "постанови" всіх цих наці-урядів. так шо ніякої _змови_ між всіма цими покидьками вони думають, що люди побачити не можуть.
   
Re: короновірус в Україні

В Честері всім пофіг, а от під Лімеріком можуть і спалити. Доречі, в Честері tier-3 локдаун. Які гості???

I did not hear about tier 3 in Chester... Where did you get this information?
   
Re: короновірус в Україні

I did not hear about tier 3 in Chester... Where did you get this information?
https://www.gov.uk/find-coronavirus-local-restrictions

Отут глянь. Я саме про Честер не в курсі, але Лівер / Манчестер і т д вже 3.
   
Re: короновірус в Україні

Tier 2 is in Cheshire.
   
Re: короновірус в Україні

Only Halton is at Tier 3
   
Re: короновірус в Україні

Tier 2 is in Cheshire.
Not yet  :laugh:
   
Re: короновірус в Україні

Сусід по дачі, глибинне село Богуславський р-н. Київська обл. 08/10 чт. з ранку піднімається t 37.5, звонить сімейній лікарці, та призначає ліки, понеділок 12.10 дзвінок від лікарки, шо до ного направлені імперські гвардійці, приїзджають космонавти, беруть тест. 15/10 приходить смс - ковіду немає. Зараз мужик лазить, обриває кукурудзу у себе на городі.
Кому вірити про черги на 2 тижні?  :read:
НЕ ВЕРЮ . В Харькове собираются заболевших оставлять дома , так как физически ложить некуда. Типа на дом бригада будет ездить , ставить капельницу , подключать к кислороду.
Напомнило анекдот . Стоят двое , мимом проносится авто , обдает грязью и уносится вдаль. Один обращаюсь к другом. А вот в Европе , если тебя обдали грязью, то водитель останавливается . Забирает тебя к себе в замок , одежду ставит стираться , дает свой халат, делает ванну. Потом ужин при свечах  и на утро отвозит к тому же месту.  Да , неужели ?  И это было с вами ?  Нет , но жена рассказала , что все именно так в европе с ней и было.
Шо то автор не договаривает . 
   
Re: короновірус в Україні

"The National Public Health Emergency Team (NPHET) has recommended that the entire country moves to Level 5 for a period of six weeks." https://www.rte.ie/news/coronavirus/2020/1016/1171882-coronavirus-ireland/

Нас могут опять залокдаунить...  на шесть недель...   :facepalm1:
   
Re: короновірус в Україні

"The National Public Health Emergency Team (NPHET) has recommended that the entire country moves to Level 5 for a period of six weeks." https://www.rte.ie/news/coronavirus/2020/1016/1171882-coronavirus-ireland/

Нас могут опять залокдаунить...  на шесть недель...   :facepalm1:
Так сусідів по острову на 4 законсервували. Треба і вас.
   
Re: короновірус в Україні

Так сусідів по острову на 4 законсервували. Треба і вас.
мать вашу... подумал поручік і грязно виругался.

як добре що я вчасно звалив з єбучих островів
   
Re: короновірус в Україні

як добре що я вчасно звалив з єбучих островів
Ми теж дуже раді. Нафіга нам тут зайві жопомиї?
   
Re: короновірус в Україні

Ми теж дуже раді. Нафіга нам тут зайві жопомиї?
(tu) всім добре,
ти головне не радій дуже а звільняй садок для свіжої порції мігрантів які ризикнули перетнути ла манш на надувних качечках


п.с. а зайвими жопомиями дуже скоро появляться місцеві бармени і палікмахери з тих пабів і палікмахерських куди ти не будеш ходити бо локдауни. якщо ти до цього ще не догадався

Останнє редагування: 16 жовтня 2020 16:36:13 від T.Blair.
   
Re: короновірус в Україні

Так сусідів по острову на 4 законсервували. Треба і вас.

надеюсь шо правительство их пошлет как на прошлой неделе... но чавой-то стремно... все как-то замерло и вымерло... если бы не три пакета плановых заявок, день на работе бы пропал... :(
   
Re: короновірус в Україні

ти головне не радій дуже а звільняй садок для свіжої порції мігрантів які ризикнули перетнути ла манш на надувних качечках
Хай краще оті ніж кацапи і прихильники певної політсили

п.с. а зайвими жопомиями будуть бармени і палікмахери з тих пабів і палікмахерських куди ти не будеш ходити. якщо ти до цього ще не догадався
Частина з них також звалить в Гейропку домів.

надеюсь шо правительство их пошлет как на прошлой неделе... но чавой-то стремно... все как-то замерло и вымерло... если бы не три пакета плановых заявок, день на работе бы пропал...
Я думаю що ще місяць максимум і буде tier 3 скрізь
   
Re: короновірус в Україні

You_know_me, cьогодні в 16:33
надеюсь шо правительство их пошлет как на прошлой неделе... но чавой-то стремно... все как-то замерло и вымерло... если бы не три пакета плановых заявок, день на работе бы пропал...
Я думаю що ще місяць максимум і буде tier 3 скрізь

Та и куй с ним... проживем на 600 евро в неделю с супругой как-то... на бухло и сигареты хватит...  :weep:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 3 гостей
 
Повна версія