Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Невідомі розстріляли поліцейських на Вінниччині

Так і їздять. В мене знайомі так приїзжали. На номерах "ЗСУ" або позивний.

Ніхто не спиняє!
Ну тоді чого дивуватись інцидентам в тилу чи використанням цих машин не за призначенням
   
Ну тоді чого дивуватись інцидентам в тилу чи використанням цих машин не за призначенням

Ну ти ж розумієш що їх тягнуть тисячами всіма можливими засобами. Бо на передку вони їдять в середньому тиждень.

Там їх навіть на облік не встигають ставити

А уєбани в тилу спекулюють. У мене в дворі Рендж ровер стоїть. Хакі, номера замазані, хрести

Скільки днів з початку війни - стільки й тирчить на парковці. Підозрюю що якийсь випляток на базарі точку тримає.

   
Re: Невідомі розстріляли поліцейських на Вінниччині

У відпустку на пікапі чи позашляховику без номерів у камуфляжній розмальовці? На хєра? Іншого шляху на західну Україну нема?)
Відпустку кажеш?
Хуюстку.Хвилини будеш рахувати вдома.
Є всякі ситуації.Я особисто такох з таких підсміховуюсь.
Моє авто не розмальоване.У "відпустку" потягом їздив.
Я взагалі поки ми були на ППД під час формування за ворота частини без форми виходив.
Вважав що не достойний її носити поки нічого ще не зробив на той час.
Пацани можуть підтвердити,завжди на вході мав проблеми через це.
А були такі що думали що війна закінчиться через два тижні нашою перемогою.
І на проспекті свободи Львів часто шпацерували з дамами у формі.
Красота була,але не довго.Потіми ми поїхали.
Вони ж думали що ми у Львові так і воюватимемо.
   
Спроби були,ставиш своє куплене ,подароване волонтерами,родичами і тд. авто на вч.
Але тоді воно стає не твоє.Автоматично
А при реорганізації  (а їх зараз дуже багато)однієї частини в іншу авто просто вже не твоє .
От клали болта всі на такі нюанси,не ставлять на вч і заправляють самі.
Копи переважно адекватні,одиниці долбйбів(я таких не зустрічав на щастя) ставляться з повагою .
Я тому і написав це ж яким треба бути ідіотом щоб по формі з копом залупитися,навіть коли везеш щось.

По відео з камери все виглядало досить культурно, просто поліцейський попався дотошний (в хорошому розумінні) і захотів перевірити кожну шпаринку, або запідозрив щось, але тоді його безпечність його і згубила
   
По відео з камери все виглядало досить культурно, просто поліцейський попався дотошний (в хорошому розумінні) і захотів перевірити кожну шпаринку, або запідозрив щось, але тоді його безпечність його і згубила
Мене завжди коли зупиняли просили відкрити багажник в перший рік після 2022, ну а в комендантську годину думаю таке буває часто
   
я только что посмотрела видео с камеры полицейского
оно круче художественного фильма.
на лице сына все написано.
напряжение
раздумья
момент принятия решения
и даже видно как тяжело ему это решение далось
и как испортилось настроение

видно надеялись уехать по хорошему

капец...
   
я только что посмотрела видео с камеры полицейского
оно круче художественного фильма.
на лице сына все написано.
напряжение
раздумья
момент принятия решения
и даже видно как тяжело ему это решение далось
и как испортилось настроение

видно надеялись уехать по хорошему

капец...

Це як подивитися

Я побачив цинічний напад, причому падлюки заговорювали зуби, влаштовували хаханьки та максимально притуплювали уважність копів

Я думаю у них була домовленість - якщо дійде до огляду багажника - валити. "Дай ножика" - сигнал.

не думаю що там був контрабас чи навіть пару АК. Могли б спробувати хабаря дати чи ще щось

Там було щось занадто цінне! Наркота, гроші, вибухівка для диверсії. Правда питання нащо з цим пертися вночі по комендантській!
   
Цитувати
Розстріл патрульних на Вінниччині: на момент нападу в автомобілі поліції сидів цивільний чоловік

"Тієї ночі поліцейські двічі виїжджали на повідомлення про вчинення домашнього насильства. Вперше склали протокол на правопорушника, але буквально за двадцять хвилин надійшло друге повідомлення. Цей чоловік намагався вчинити бійку з родичами та вчинив непокору працівникам поліції. Тому вони забрали його із собою, щоб повезти на освідування і скласти протокол", - сказала Маєвська.

Вона уточнила, що саме дорогою до відділку поліцейські помітили та зупинили автомобіль з військовими, щоб перевірити документи.

За її словами на момент нападу чоловік був в автомобілі поліції та не постраждав.
тепер зрозуміло чому поліцейский так кричав на цивільного щоб той сідав в машину
   
6 місяців назад
   
Це як подивитися

Я побачив цинічний напад, причому падлюки заговорювали зуби, влаштовували хаханьки та максимально притуплювали уважність копів

Я думаю у них була домовленість - якщо дійде до огляду багажника - валити. "Дай ножика" - сигнал.

не думаю що там був контрабас чи навіть пару АК. Могли б спробувати хабаря дати чи ще щось

Там було щось занадто цінне! Наркота, гроші, вибухівка для диверсії. Правда питання нащо з цим пертися вночі по комендантській!

та просто тупі торгаші зброєю
може не вперше так їхали
але цього разу капітан вирішив перевірити все
   
6 місяців назад
https://www.youtube.com/watch?v=yS__iBwSEAQ&ab_channel=%D0%97%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D1%82%D0%BE%D0%BD%D0%BE%D1%88%D0%B0City

Жерсть

Це ж те саме авто?

Скидувалися люди грішми.....

Там ще мамашу треба потрусити....

Ап. Нє подивився - у них вітара сузукі була
   
Жерсть

Це ж те саме авто?

Скидувалися люди грішми.....

Там ще мамашу треба потрусити....

Так.
Тітка в окулярах на відео.
   
тут почали вже нити що автомобілі в зсу то зайве.
Будь ласка, цитату з ниттям, що автомобілі в зсу то зайве. Дякую.
   
О.
Тікі що ТСН сказали, що затримали.
Утретє?
   
О.
Тікі що ТСН сказали, що затримали.
Утретє?

Теперь точно

   
Поліція підтвердила затримання підозрюваних
«Нападників на поліцейських затримали в Одеській області. Їм загрожує довічне ув'язнення», - так повідомив керівник Нацполіції Іван Вигівський.
   
Ну ти ж розумієш що їх тягнуть тисячами всіма можливими засобами. Бо на передку вони їдять в середньому тиждень.

Там їх навіть на облік не встигають ставити

А уєбани в тилу спекулюють. У мене в дворі Рендж ровер стоїть. Хакі, номера замазані, хрести

Скільки днів з початку війни - стільки й тирчить на парковці. Підозрюю що якийсь випляток на базарі точку тримає.
Агалогічно
Три тачки коло мене в радіусі 1 км
Це те що я знаю
   
І тут рпцешність вилізла. Я вам гарантую, що вони по монастирях збирають зброю і готують теракти для їхньої "священної війни" проти України.
   
І тут рпцешність вилізла. Я вам гарантую, що вони по монастирях збирають зброю і готують теракти для їхньої "священної війни" проти України.

Так, це сплячі бази "зільоних чєлавечькав""
   
я только что посмотрела видео с камеры полицейского
оно круче художественного фильма.
на лице сына все написано.
напряжение
раздумья
момент принятия решения
и даже видно как тяжело ему это решение далось
и как испортилось настроение

видно надеялись уехать по хорошему

капец...
Ну дійсно, як же йому було тяжко -
Яке в сраку рішення? Вбити людину? І за що? Якби їх затримали то скоріш за все дали б умовне за зброю а зараз довічне - охуєнне рішення прийняв
   
https://t.me/karas_evgen/9088
Хєрня якась - звичайні торгівці зброєю
   
та просто тупі торгаші зброєю
може не вперше так їхали
але цього разу капітан вирішив перевірити все
Сто відсотків - а то тут теорію в дусі фсб розвивають
   
батя йолоп

сам дурень сяде і сина загубив в 26 років

Мафіозо хуєв
   
Ви помиляєтесь і дуже сильно...ті хто ще немає-сбирають гроші на кращу...але про тилових крис-все вірно
Я не помиляюсь, в 90% випадків на таких авто їздить всяка шушара.
Нормальний військовий зазвичай їздить на звичайній цивільній машині у цивільному вбранні щоб зайвий раз не палитися.
І військове посвідчення показує тільки в крайніх випадках.
А таку машину заборонять ставити ближче кілометра до любого військового обʼєкта щоб не демаскуватися.
   
батя йолоп

сам дурень сяде і сина загубив в 26 років

Мафіозо хуєв
Я ж кажу - ну скільки б їм впаяли за ту зброю? Військові якщо воювали дали б по нижній межі - а так обом світить довічне - дебіли
   
Re: Невідомі розстріляли поліцейських на Вінниччині

   
Я ж кажу - ну скільки б їм впаяли за ту зброю? Військові якщо воювали дали б по нижній межі - а так обом світить довічне - дебіли

Тому я думаю що там була не зброя
   
Тому я думаю що там була не зброя
Вже написали - гранати
   
Вже написали - гранати

Тоді взагалі кінчені

По новому закону через два місці після суду пішли б назад на передок
А так - аллес!
   
Вже написали - гранати
От точно, збирались втекти, і тягли із собою гранати.
Слідів даунізма на їхніх пиках не видно.
   
Вже написали - гранати

На паркані багато пишуть і шо?
Стріляти через ящик гранат? Я тебе прошу.
Не роби з них дебілів, син закінчив ХУПС, чемпіон по рукопашному.

   
https://t.me/privatnamemarnya/74790

А куди і звідки вони ті гранати перевозили?
І як збиралися тікати, з гранатами?

Такі інсайди лише додають питань
   
На паркані багато пишуть і шо?
Стріляти через ящик гранат? Я тебе прошу.
Не роби з них дебілів, син закінчив ХУПС, чемпіон по рукопашному.
Іноді стріляють через побутову сварку а зарізати можуть за косий погляд
   
От точно, збирались втекти, і тягли із собою гранати.
Слідів даунізма на їхніх пиках не видно.
Куди втекти?
Втекти вони збирались вже після того як вбили поліцейського - до того їздили і торгували не перший раз
Треба трясти їх безпосереднього командира
   
А куди і звідки вони ті гранати перевозили?
І як збиралися тікати, з гранатами?

Такі інсайди лише додають питань
Іноді качка це просто качка
Якби було сзч - командир подав би рапорт - да і їздити в комендантську годину щоб втекти - це не найкраще рішення
   
От точно, збирались втекти, і тягли із собою гранати.
Слідів даунізма на їхніх пиках не видно.

Ви недооцінюєте дебілкуватість середньостатистичні ого манюпаса, який жував гівно від кацапських попів. Там, напевне, така каша в голові, а точніше вся "голова" - просто діжка з гівном
   
Само собою ці двоє ланцюжок
В ланцюжку
   
Це лише початок.
Люди, що на війні навчились досягати поставленої цілі фізичною ліквідацією того, хто їм загрожує, або становить небезпеку, будуть переносити це і на тил та мирне життя.
Звісно, далеко не всі, але знайдуться девіанти, як це завжди буває під час та після війн.

Так шо такі справи будуть множитися.
Нажаль.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія