Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Грошова маса за рік +14%

Re: Грошова маса за рік +14%

:D
Ви не з Вінниці часом?


там все ще гірше   :laugh:
   
Re: Грошова маса за рік +14%

пам"ятаю, як в середині 90-х тупо не було готівки. гроші на рахунки приходили, а банки тупо не могли видати їх наліком, народ місяцями без зарплати сидів. інколи по 25, 80 копійок видавали, тягли додому мішки із дріб"язком. ото було весело. отуд б відправити зараз зрадопідарів-іканаміздів із цієї теми
   
Re: Грошова маса за рік +14%

рост ввп позволяет делать доп. эмиссию. В двух словах, если больше товаров изготовленно, то должна быть денежная масса позволяющая это купить. Если товары изготавливаются, а новых денег не рисуется, на рынке происходит дефицит денежной массы
Я не економіст. Але впевнений у правильності Вашої тези. Виходячи зі здорового глузду. Ріст ВВП дозволяє робити емісію, дійсно.
Але, виходячи зі здорового глузду, я також впевнений що при збереженні пропорціії - ріст ВВП так само відноситься до росту грошової маси, - ціни на українські товари не повинні зростати. Але коли за рік м'ясо зі 100 стає 130, червоні маки всякі зі 140 до 180, батьки скаржаться на значне підвищення ліків у ціні (ну, там мабуть імпорт переважно), то значить або ріст тільки на папері, або допемісія дюже перевищеє цей ріст, причому так перевищує що цей рост не помічається зовсім.
   
Re: Грошова маса за рік +14%

Супер  (tu) Більше грошей - вище добробут  :K
Та 100%
Он, здається, у Венесуелі, вже гроші тачками возять, і добробут в них зашкалює.  :D
   
Re: Грошова маса за рік +14%

грошова масса -1 тлрн. 228млрд.грн.За рік вона збільшилася на 1.7%. На графіку-готівка. Манюпас зняв гроші з депозитів і перевів в готівку.
   
Re: Грошова маса за рік +14%

Не бреши про 25.
Було вже і 28, і 29, і навіть 32.
Так, було і 26.
Але від середнього 28 нікуди не втікає.

А конфети, яйця, і інші інтимності, то з другої опери.

В січні було 29. У людей пам‘ять коротка і вибіркова.
   
Re: Грошова маса за рік +14%

А дійсно, як так, курс бахнув на 250%, а грошова маса на 50%  ;o я думав гривні стало більше на стільки ж
   
Re: Грошова маса за рік +14%

А дійсно, як так, курс бахнув на 250%, а грошова маса на 50%  ;o я думав гривні стало більше на стільки ж
Всі перейшли на кредитки.
   
Re: Грошова маса за рік +14%

Вы бы прежде, чем писать ересь про массу, базу и курс, хоть бы в википедии посмотрели, шо оно такое
   
Re: Грошова маса за рік +14%

Исправьте заголовок, на графике в стартпосте денежная база, а масса.
   
Re: Грошова маса за рік +14%

Зрадой*би власне цим і вирізняються - тупорилі малограмотні невігласи. Типовий електорат макаки.

Сьогодні макако- реклама була, новий курс. Дайош газ на шару, бо власний видобуток покриває потреби населення. Фейспалм.
   
Re: Грошова маса за рік +14%

Зрадой*би власне цим і вирізняються - тупорилі малограмотні невігласи. Типовий електорат макаки.

Сьогодні макако- реклама була, новий курс. Дайош газ на шару, бо власний видобуток покриває потреби населення. Фейспалм.
(tu)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія