Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Що означає ваш нік?

Re: Що означає ваш нік?
abg

38 років лише. Багато чого не розумів. Тепер живу за принципами: "Україна понад усе!", "Кацапи - нелюди.".

А, то ти ще маленьким був.   :laugh:
   
Re: Що означає ваш нік?

Сам ти такий.   :laugh:
Я - чистокровний українець.   [A]
та, хто ж сперечаеться. Ми ж, українци один одного не обманюємо.
   
Re: Що означає ваш нік?
abg

абырвалг ?

Ні, не вгадаєш. 

дмхз - ДоМоХоЗяйка?    :gigi:
   
Re: Що означає ваш нік?
abg

та, хто ж сперечаеться. Ми ж, українци один одного не обманюємо.

Самі себе - здебільшого.   :-)o
   
Re: Що означає ваш нік?

Сам ти такий.   :laugh:
Я - чистокровний українець.   [A]
alpha beta gamma  - на честь типів випромінювання радіонуклідів які тепер є у крові кожного  українця?  :idea:
   
Re: Що означає ваш нік?
abg

Хм. Переключити розкладку на англійську заради літери і ти, значить, не здогадався.

Тоді багато хто так писали/друкували. Однією розкладкою і одним пальцьом.    :gigi:
   
Re: Що означає ваш нік?
abg

alpha beta gamma  - на честь типів випромінювання радіонуклідів які тепер є у крові кожного  українця?  :idea:

Та не гадайте бо не вгадаєте.
Хоча, думаю, тут є пара-друга юзвірів, яка здогадується...
А, взагалі, в мене тих ніків з 2007-го було стільки різних, що я сам їх всіх вже не пам’ятаю.    :laugh:  (але не на Хвупі)
   
Re: Що означає ваш нік?

Мій, переїхав в Burlington, ON в 2005, був дуже excited :)

Спочатку був DiD, як просто набирати..
Коли нік здох в 2004, додав US,   як USA  :-)o
   
Re: Що означає ваш нік?

С детства фанат Голландии.
Аякс, "Легенда о Тиле", Шокинг блю.
Как-то все это для меня возникло одновременно.
Я недавно смотрел бельгийский сериал "Профессор Т." и в какой-то момент там появились титры на нидерландском. Это было так интересно! Было местами похоже на смесь английского с немецким, хотя, как оказалось познее, со свое неповторимой фонетикой.
   
Re: Що означає ваш нік?

Спочатку був DiD, як просто набирати..
Коли нік здох в 2004, додав US,   як USA  :-)o

На зустрічі форумчан у Підкові нік Дідусь був із шістьма мобільними телефонами і гАмерикою там і не пахло ;)
   
Re: Що означає ваш нік?

Я недавно смотрел бельгийский сериал "Профессор Т." и в какой-то момент там появились титры на нидерландском. Это было так интересно! Было местами похоже на смесь английского с немецким, хотя, как оказалось познее, со свое неповторимой фонетикой.

Це і є суміш англійськоі і німецькоі. Але своє голандське. Цікава мова.
   
Re: Що означає ваш нік?

Много лет назад я, пьяный после офисного корпоратива, приволок вечером жене в канун 8 марта подарок — здоровенного плюшевого медведя. Он в сидячем положении больше метра в высоту. И пошит не как игрушка, а своим видом напоминает настоящего медведа. В темноте запросто можно подумать, что живой. Короче, он теперь как член семьи. А семья у нас юморная. Жена спустя несколько дней после подарка пришла к выводу, что я сам очень похож на этого медведя. И насочиняла мне с тех пор всяких прозвищ на медвежью тематику — под разное настроение, эмоции и погоду. Вот Медведылло — одно из нескольких десятков этих прозвищ.  :D

Хуйлячиною пре... :bueee:
   
Re: Що означає ваш нік?

моя мама (їй 84 зараз), була з 2001 на фупі як chytachka тож я приєднався  як  Syn Chytachky, тепер readerson

Памятаю таке..  :-)o
   
Re: Що означає ваш нік?

Та не гадайте бо не вгадаєте.
Хоча, думаю, тут є пара-друга юзвірів, яка здогадується...
А, взагалі, в мене тих ніків з 2007-го було стільки різних, що я сам їх всіх вже не пам’ятаю.    :laugh:  (але не на Хвупі)
Абабагаламага. B-)
   
Re: Що означає ваш нік?

Хуйлячиною пре... :bueee:

Та неужели? А от твоего ника зато прет простатитом, альцгеймером и вонючими трусами  :K

А, ну еще конечно прет от тебя Юлиной прокладкой!  :D
   
Re: Що означає ваш нік?

Абабагаламага. B-)
хм.. издатель? :sad:
   
Re: Що означає ваш нік?
abg

Президент Всесвіту.  :idea:
   
Re: Що означає ваш нік?
LSD

Мій нік - то просто мої ініціали.
Але дивно, що в житті відбувається багато МАГічного.
 :-o
Доречі, підозрюю, що нині я найстаріший і за віком і за стажем на ФУПі: з 2000, ще за живого Гонгадзе.
 [ua]
Також...
   
Re: Що означає ваш нік?

Ні, не вгадаєш. 

дмхз - ДоМоХоЗяйка?    :gigi:
хз .  :D
   
Re: Що означає ваш нік?

Абабагаламага. B-)
не думаю. З паном Іваном трішечки знайом, в нас спільна друзяка, Оксана Х. Ілюструвала його видання. Плакався, що в неі кацапята виходять, а не наши діткі
   
Re: Що означає ваш нік?

хз .  :D
Димерський М'ясо Хом'ячний Завод. :)
   
Re: Що означає ваш нік?

Димерський М'ясо Хом'ячний Завод. :)
Та ні, ХЗ це ж відома абревіатура.

Треба повзгалятися лише над ДМ.  :)
   
Re: Що означає ваш нік?

Та ні, ХЗ це ж відома абревіатура.

Треба повзгалятися лише над ДМ.  :)
Дєвочка Мальчик? 8-)
   
Re: Що означає ваш нік?

Дєвочка Мальчик? 8-)
люДМила
   
Re: Що означає ваш нік?

с ума сошли? это ж Депеш Мод
   
Re: Що означає ваш нік?

с ума сошли? это ж Депеш Мод
Круто! Я сама б так не вигадала, дякую)
   
Re: Що означає ваш нік?

Много лет назад я, пьяный после офисного корпоратива, приволок вечером жене в канун 8 марта подарок — здоровенного плюшевого медведя. Он в сидячем положении больше метра в высоту. И пошит не как игрушка, а своим видом напоминает настоящего медведа. В темноте запросто можно подумать, что живой. Короче, он теперь как член семьи. А семья у нас юморная. Жена спустя несколько дней после подарка пришла к выводу, что я сам очень похож на этого медведя. И насочиняла мне с тех пор всяких прозвищ на медвежью тематику — под разное настроение, эмоции и погоду. Вот Медведылло — одно из нескольких десятков этих прозвищ.  :D
Мєдвєжуля.
У нас теж є така фігня - здоровезний білий заєць, який ще й співає, як натиснути на лапку. Доньці подарував якийсь кавалер, ще як вона жила в Україні. Це опудало займало ціле крісло у кімнаті протягом 10 років. Пилозбирач. А оце я взяла його типу випрала, він сох пару тижнів, і запхали у целофановий кульок. Донька не те що забирати його не хоче (бо нафіга він взагалі?), а й навіть передарувати комусь у кого є маленька дівчинка вважає підлістю по відношенню до батьків.
От тепер місце у комірці займає.
   
Re: Що означає ваш нік?

Когда то у меня был другой ник , просто инициалы  и тут и на одном москальском ресурсе
Меня тут в темную забанили , а на кацапском
Форуме кто то мне дал погоняло кноп , и хоть у меня ничего общего нету с морем и я не ходил под парусами и не вязал морские узлы , мне это погоняло понравилось и когда получилось
Опять зарегиться на ХФУПЕ взял себе этот ник.


https://g.co/kgs/YLATSv







Кноп — плетений кулястий вузол на кінці крученого троса. Служить для закріплення, перешкоджає прослизанню і розвиванню корінного кінця аналогічно сплесеню. Одним з різновидів кнопа є му́синг — вузол, зроблений посередині снасті. Вікіпедія

Останнє редагування: 21 вересня 2021 12:45:03 від кноп
   
Re: Що означає ваш нік?

Древлянка
Чи не Коростень? B-)
   
Re: Що означає ваш нік?

Мєдвєжуля.
У нас теж є така фігня - здоровезний білий заєць, який ще й співає, як натиснути на лапку. Доньці подарував якийсь кавалер, ще як вона жила в Україні. Це опудало займало ціле крісло у кімнаті протягом 10 років. Пилозбирач. А оце я взяла його типу випрала, він сох пару тижнів, і запхали у целофановий кульок. Донька не те що забирати його не хоче (бо нафіга він взагалі?), а й навіть передарувати комусь у кого є маленька дівчинка вважає підлістю по відношенню до батьків.
От тепер місце у комірці займає.
у меня такой йожик. :D
   
Re: Що означає ваш нік?

у меня такой йожик. :D
Я твій нік сприймаю, як натівная - мєстная.  :)
   
Re: Що означає ваш нік?

Я твій нік сприймаю, як натівная - мєстная.  :)
природная )
   
Re: Що означає ваш нік?
Via

Чи не Коростень? B-)
Малин
   
Re: Що означає ваш нік?

Малин
А хіба там теж древлянська земля?
Вже котрий рік збираюсь провести з кілька тижнів на півночі Житомирщини, мабуть єдина територія України з автохтонним населенням, дуже подобається й говірка, й сам типаж людей.
   
Re: Що означає ваш нік?

моя мама (їй 84 зараз), була з 2001 на фупі як chytachka тож я приєднався  як  Syn Chytachky, тепер readerson
Надо было и шоб внук или внучка зарегились  внук / чка....
Была бы династия :)  :D
   
Re: Що означає ваш нік?

Сам ти такий.   :laugh:
Я - чистокровний українець.   [A]
Короче у тебя прото твое ФИО
   
Re: Що означає ваш нік?
Via

А хіба там теж древлянська земля?
Вже котрий рік збираюсь провести з кілька тижнів на півночі Житомирщини, мабуть єдина територія України з автохтонним населенням, дуже подобається й говірка, й сам типаж людей.
Так, на півночі кордон до Білорусі, а на схід - по річці Ірпінь.
До речі, дуже раджу Овруч, він найбільш автохтонний.
   
Re: Що означає ваш нік?

До речі, дуже раджу Овруч, він найбільш автохтонний.
Так-так.. конкретніше - Словечно. От де чудесна картина "люди на землі предків".
Заповідник у всіх сенсах.
   
Re: Що означає ваш нік?

Та ні, ХЗ це ж відома абревіатура.

Треба повзгалятися лише над ДМ.  :)
Діпіш Моуд Хоче Заторчати?
   
Re: Що означає ваш нік?

новий нік, який прийшлось зареєструвати коли впала база під час помаранчевої революції, то дого був ще з часів георгія щось типу "сам собі", противсіх короче  [A] 
а цей тоді взяв на противагу всяким тролямм із табору Не Так, а оскільки гасло революції було Так, тому Саме Так, а латинкою із за ліні, щоб не перемикати клавіатуру :)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія