Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Убийственный вопрос для порохосракого

Мова йшла про допомогу США Україні.

погано, що будь-який кацапо-іппанутий ідіот у нашій країні схильний до перебільшення такого роду

Мова йшла про допомогу США Україні. Для покращення інвестиційного рейтингу України в світі ( де її звичайно затискають унизу навіть з урахуванням того, що в Україні дійсно є корупція- але ж не настільки). За те, щоб декого з амерів ( не будемо називати кого ) "включили" до компанії, пов'язаної з видобутком нафти. Компанія, яку колись привласнювала собі сім'я Януковича, який збіг до РФ. Є гарантія, що розслідування Шокіна не захищало інтереси РФ ? Немає. Скоріше за все, захищало інтереси "декого" в РФ. І точно було не на руку Україні та декого в США.

Чи буває якась інша "ріал політикс" без урахування інтересів когось, представленими всілякими лоббістами ? Та ще в сфері видобутку нафти, що дає надприбутки та контроль над світом?

Напевно, ні. Так що іди... куди всі підкацапники мають піти з України

Там мова йшла ще і про те, що Порошенко просив Байдена натиснути на депутатську фракцію ''Самопоміч'', щоб та увійшла до парламентської коаліції та правильно голосувала. Далі Порошенко просить у Байдена дозволу на призначення Юрія Луценка Генеральним прокурором України, а також узгоджує з Байденом кандидатури  заступників Генерального прокурора. 
Але з точки зору носія  рабського менталітету все це нормально, я це розумію. Пишайтеся своїм менталітетом і далі.  :)
   
Re: Убийственный вопрос для порохосракого

Саака поднял ВВП в разы и вывел Грузию в топ по многим показателям,а твоя кучерявая гнида страну  загнала ещё в большую жопу,под радостные визги 8% имбецилов
ебануццо можно, как легко зелень оперирирует писдежом и не краснеет
   
Re: Убийственный вопрос для порохосракого

Это офигииельно!
Это единственно правильный в нашей стране путь!!
Я бы только за это, за то что он наладил "внешнее управление" был бы Петру благодарен.
Это не измена. Идиоты вы зелёные.
Это достижение.
Хачююю внешнее управление!!!!
та ну, це ж не "идиот зелёный", це свінособака звичайна, а шо дупи в них, свінособак, палають і димлять це нормально, значить Петро був добрий президент.
пригадай собі від кого ще в свінособакк дупи палають хоч минуло багато-багато років а іноді і століть. навіть вулиці їх ім'ям названі, а в свінособак все палає і палає - значить хороші люди були (tu)
   
ебануццо можно, как легко зелень оперирирует писдежом и не краснеет
Тут головне не пообіцяти закінчити війну в години, а так все добре.
   
:-B сказав те що я хотів написати.

Так то воно так. Тільки новгородські слов'яни просили про це варягів 1158 років тому, тобто у 862 році н.е. А подніпровські слов'яни  зараз про це просять.
   
Re: Убийственный вопрос для порохосракого

Поинтересовалась про Шокина.
Нашла :

"Под АП проведут пикет с требованием немедленной отставки Шокина
ВОСКРЕСЕНЬЕ, 27 МАРТА 2016, 20:17
В понедельник под Администрацией президента проведут пикет с требованием немедленной отставки генпрокурора Виктора Шокина и назначения нового независимого главы ГПУ.

Об этом в своем Facebook заявил нардеп от БПП Мустафа Найем.

По его словам, участники акции будут требовать "публичного обсуждения кандидатуры нового Генпрокурора, расследований против тех, кто преследует представителей гражданского общества, в частности, Центр Противодействия Коррупции, доведение до конца расследования дела по "бриллиантовым прокурорам" и других резонансных преступлений".
--------
 :D

   
Re: Убийственный вопрос для порохосракого

Тут і про Шокіна також. Мовляв, його зняли, бо він не хотів провадити реформи Прокуратури та боротись із корупціонерами
   
Re: Убийственный вопрос для порохосракого

прихильники певної політсили  я дуже прошу, тримайте на контролі це питанняя!! Не здувайтесь! Не зливайтесь!  :lol:
Піднімайте свої ж гілочки.. не нам же порохоботам це робити?
   
прихильники певної політсили  я дуже прошу, тримайте на контролі це питанняя!! Не здувайтесь! Не зливайтесь!  :lol:
Піднімайте свої ж гілочки.. не нам же порохоботам це робити?

Луценко было очень удачное назначение  (tu)
   
прихильники певної політсили  я дуже прошу, тримайте на контролі це питанняя!! Не здувайтесь! Не зливайтесь!  :lol:
Піднімайте свої ж гілочки.. не нам же порохоботам це робити?

Не турбуйся так, все що загрожує Порошенку це політична відповідальність перед народом, який він принизив, своїм повзанням на колінах перед іноземним господарем. ''Ви наказали підвищити тарифи  ЖКГ на 75%, але ми перевиконали ваше завдання пане віце-президент, та підняли тарифи на 100%.''

Але народ України і так вже дав йому свою оцінку, рік тому, так що...
   
Re: Убийственный вопрос для порохосракого

хотів спитати у шановного паньства. тут згадалась одна річ з історії Європейської цивілізації.багато  народів на монарший престол в своїх країнах звали іноземців,поляки,наші пращури і ще деякі народи. і з цього виходить питання чи було це зрадою держави-призвання на керування державою іноземців.англійці теж начебто французського принца звали.
:-B
   
Re: Убийственный вопрос для порохосракого

Де!
Де це все???

Тобі повилазило ??  8-: 
   
Re: Убийственный вопрос для порохосракого

Тут головне не пообіцяти закінчити війну в години, а так все добре.

Ага: твоя жаба вже пєрєстала стрілять і війна закінчилась.
   
Re: Убийственный вопрос для порохосракого

Так то воно так. Тільки новгородські слов'яни просили про це варягів 1158 років тому, тобто у 862 році н.е. А подніпровські слов'яни  зараз про це просять.
И что не так?
Лично для меня в словосочетание "внешнее Управление Украиной" - прекрасно ВСЕ.
Особенно если с нынешним прихильники певної політсили сравнивать.
Пётр в этом смысле делал все правильно.
Славяне никогда, за всю свою историю не могли по людски своей страной управлять. Всегда у них жопа получалась. Крамольная мысль напрашивается - какая то генетическая неполноценность напрашивается.

Останнє редагування: 22 травня 2020 17:41:20 від Камрад
   
Re: Убийственный вопрос для порохосракого

Там мова йшла ще і про те, що Порошенко просив Байдена натиснути на депутатську фракцію ''Самопоміч'', щоб та увійшла до парламентської коаліції та правильно голосувала. Далі Порошенко просить у Байдена дозволу на призначення Юрія Луценка Генеральним прокурором України, а також узгоджує з Байденом кандидатури  заступників Генерального прокурора. 
Але з точки зору носія  рабського менталітету все це нормально, я це розумію. Пишайтеся своїм менталітетом і далі.  :)

Ваша Грузія починала при Саакові з того, що зарплату грузинським чиновникам, щоб вони припинили брати хабарів, платили США. А тепер Грузія майже під РФ, а самі грузини на камеру розказують, як вони люблять росіян.
То в кого рабський менталітет?

Порошенко просив Байдена... натиснути на Самопоміч, щоб вона увійшла до коаліції...  Після чого Самопоміч нікуди не входить... Отже, в Україні такий рівень свободи, що Самопоміч може плювати й на президента України, й на віце-президента США. То де тут рабський менталітет? Н.М.С.Д., так аж занадто демократії й свободи. В решті решт, оцінку такій "свободолюбній" політиці Самопомічі дав український виборець- вона більше не в Раді. Теж дуже свободолюбний, як виборець.
 
І до чого тут мій менталітет, власне? Це чисто кулуарні бесіди політиків, вони скрізь такі. Он, пишуть, що спецслужби ведучих англосаксонських країн- США, ЮК, Канади, Австралії, Нової Зеландії,- заради "допомоги" один одному порушують права людини в державах, хто до них звертається по допомогу. Скажімо, ЦРУ США звертаються до МІ-6 Великої Британії й та організує стеження за потрібними громадянами на території США. То в кого тут рабський менталітет- у американців чи британців? Тут повний кримінал + порушення суверенітету іншої держави, - і нічого. Набагато і все страшніше- сьогодні тільки стежать, завтра вбивати почнуть.

"Узгоджує з Байденом помічників Генпрокурора"... Якби я мав тут якісь інтереси та розуміння, кого там краще призначити, я, може, обурився б, що не в мене спитали, а в ... Перепрошую, сам не чув той запис... Бо мені по хер. І це, до речі, не є ознакою рабства- а лише свободи, коли людині може бути без різниці, кого там призначать. Знову ж таки- якщо це корупція, то в США, а не в Україні. Бо торгівля з боку України тут йде заради держави, а з боку США- за особисті посади. І це ще за умов, що Ви сказали правду й такий факт справді зафіксований в цьому запису- в чому я зовсім не впевнений

Кисельов Євген, наприклад, у відео, що я зараз додам ще раз, каже, що Деркач є агентом РФ і вірити його свідченням навряд чи можна:






Останнє редагування: 22 травня 2020 17:46:40 від S.Brandt
   
Re: Убийственный вопрос для порохосракого

И что не так?
Лично для меня в словосочетание "внешнее Управление Украиной" - прекрасно ВСЕ.
Особенно если с нынешним прихильники певної політсили сравнивать.
Пётр в этом смысле делал все правильно.
Славяне никогда, за всю свою историю не могли по людски своей страной управлять. Всегда у них жопа получалась. Крамольная мысль напрашивается - какая то генетическая неполноценность напрашивается.

Натомість у Грузії винятково внутрішнє керування. Без зовнішнього. Тобто зарплати грузинам США просто так платили. І Саакова скидали без допомоги росіян, і не під контролем США, щоб Сааков не фальсифікував результат виборів
   
Тобі повилазило ??  8-: 
Особливо від "стабілізації курсу".
   
Ага: твоя жаба вже пєрєстала стрілять і війна закінчилась.
Це не Зе обіцяв.
Не пересмикуйте.
   
Re: Убийственный вопрос для порохосракого

Ми 5 років думали що у нас керує "президент Порошенко", а виявилося що "віце-президент США Байден".

Порохоботіки, швидко змінити методички!


Цікаво, Бідон хоч "дупля віддавав" хто такий Урря Люсєнька? :lol:
   
Re: Убийственный вопрос для порохосракого

Не турбуйся так, все що загрожує Порошенку це політична відповідальність перед народом, який він принизив, своїм повзанням на колінах перед іноземним господарем. ''Ви наказали підвищити тарифи  ЖКГ на 75%, але ми перевиконали ваше завдання пане віце-президент, та підняли тарифи на 100%.''

Але народ України і так вже дав йому свою оцінку, рік тому, так що...

Ги. Який патос у торгаша, що сидить під російською окупацією й навчає українських політиків поняттю свобода та незалежність... Будь-кого спитай, хто в цій ситуації на колінах,- кожний нескацаплений скаже, що той, хто в російській окупації. І тільки в окупованого через стокгольмський синдром все навпаки. "Я гордий, я гордий...".  Ти й є раб. Захоплений росіянами в рабство раб, що платить їм податки за утримання його в рабстві
   
Re: Убийственный вопрос для порохосракого

Порошенко ще "добрий" виявився, задрав тарифи всього на 100% через різні схеми типу "вРоттердам+++"
А міг же й на 200% задрати!
Ви думаєте "ботоферма Пєтькіно" їсти не просить постійно? Отож!
   
Re: Убийственный вопрос для порохосракого

Не турбуйся так, все що загрожує Порошенку це політична відповідальність перед народом, який він принизив, своїм повзанням на колінах перед іноземним господарем. ''Ви наказали підвищити тарифи  ЖКГ на 75%, але ми перевиконали ваше завдання пане віце-президент, та підняли тарифи на 100%.''

Але народ України і так вже дав йому свою оцінку, рік тому, так що...
Ні тобі, бувшому громадянину України, зраднику, грузину з кацапським паспортом з двоголовою куркою про це говорити.
Розумієш?
Ти краще на себе в дзеркало подивись - перед ким зараз на колінах повзаєш ти....
   
А тепер Грузія майже під РФ, а самі грузини на камеру розказують, як вони люблять росіян.
То в кого рабський менталітет?

Давай записи розмов Іванішвілі з хуйло, буде про що предметно поговорити. А ця гарячкова  маячня Саакяна про російського олігарха вже давно всім притомним людям набридла.

Чи не щороку  на території Грузії  проходять масштабні  навчання НАТО — ''Гідний партнер''. Це мабуть с дозволу хуйло?
https://www.pravda.com.ua/news/2017/07/27/7150639/

У середині 2014 року Грузія уклала угоду про асоціацію з ЄС, те ж мабуть с дозволу хуйло?
https://www.pravda.com.ua/news/2013/11/28/7003368/
   
Re: Убийственный вопрос для порохосракого

Саака поднял ВВП в разы и вывел Грузию в топ по многим показателям,а твоя кучерявая гнида страну  загнала ещё в большую жопу,под радостные визги 8% имбецилов
а чего же он тогда в Грузии персона нон грата?  ;o
   
Re: Убийственный вопрос для порохосракого

Вопрос: тот факт что иностранный гражданин управлял украинской прокуратурой и лично подбирал ген прокурора страны.
а якщо врахувати момент особистої зацікавленості іноземного громадянина у конкретній особі генпрокурора?
   
Ваша Грузія починала при Саакові з того, що зарплату грузинським чиновникам, щоб вони припинили брати хабарів, платили США.

Ви повторюєте мантри російської пропаганди.

- Платят ли американцы по прежнему зарплату правительству Грузии?

- Это еще один миф. Вообще-то они никогда не платили. Дело было так. Когда после революции оказалось, что казна пуста, ООН создала специальный фонд, который управлялся UNDP (United Nations Development Programs) – это  один из главных агентств ООН. И этот фонд платил зарплату всем чиновникам Грузии. Этот опыт потом был повторен еще в каких-то странах,  потому что в Грузии этот опыт зарекомендовал себя хорошо. Из этого фонда платили зарплату всем министрам, замминистрам и там оставались какие-то деньги, которые министр мог доплачивать каким-то ключевым сотрудникам. Все это происходило до 31 декабря 2004 года. Потом этот фонд выплачивал зарплату только сотрудникам финансовой полиции, и это продолжалось еще год. В фонде были деньги  ООН, а также от разных  международных организаций и даже частные пожертвования, например, пожертвовала одна из крупнейших страховых компаний Америки, были пожертвования от грузин, которые живут за пределами Грузии.

https://novayagazeta.ru/articles/2007/11/16/31147-platyat-li-amerikantsy-gruzinskomu-pravitelstvu
   
Re: Убийственный вопрос для порохосракого

Ви повторюєте мантри російської пропаганди.

- Платят ли американцы по прежнему зарплату правительству Грузии?
- Это еще один миф. Вообще-то они никогда не платили. Дело было так. Когда после революции оказалось, что казна пуста, ООН создала специальный фонд, который управлялся UNDP (United Nations Development Programs) – это  один из главных агентств ООН. И этот фонд платил зарплату всем чиновникам Грузии. Этот опыт потом был повторен еще в каких-то странах,  потому что в Грузии этот опыт зарекомендовал себя хорошо. Из этого фонда платили зарплату всем министрам, замминистрам и там оставались какие-то деньги, которые министр мог доплачивать каким-то ключевым сотрудникам. Все это происходило до 31 декабря 2004 года. Потом этот фонд выплачивал зарплату только сотрудникам финансовой полиции, и это продолжалось еще год. В фонде были деньги  ООН, а также от разных  международных организаций и даже частные пожертвования, например, пожертвовала одна из крупнейших страховых компаний Америки, были пожертвования от грузин, которые живут за пределами Грузии.

https://novayagazeta.ru/articles/2007/11/16/31147-platyat-li-amerikantsy-gruzinskomu-pravitelstvu

ОК, погоджусь.
( Хоч 90% людей в цій ситуації сказали б- а що ООН?  То через ООН діяли ДержДеп і Сорос!)
Можливо, тут я помилився. Хоча допомога США, я впевнений, в реформах в Грузії все ж таки була.

І загалом, вельмишановний Аміран, мене цей "скандал" з черговими "плівками Мельниченка" турбує вкрай мало. Оскільки я давно вже сприймаю англо-саксів, як своїх. І мені вже по барабану ( тобто я не проти, насправді), чи буде Україна "особливим партнером" США з американськими базами на її території, чи вона увійде до Британської Співдружності Націй, яку очолює британський монарх, на кшталт Мозамбіку чи Руанди
Це не мій суверенітет би втратився. Мій суверенітет полягає у моєму виборчому праві, а також можливості висуватись на виборні посади ( чого я зовсім не бажаю- але право таке є). І він , цей суверенітет, від зближення зі США чи ЮК аж ніяк не постраждає. А що стосується суверенітету українських еліт, то за великим рахунком їх в Україні чомусь усі ненавидять, і, отже, обмеження їхнього суверенітету не мусило б зачіпати жодного українського виборця- крім тих, хто на підсосі в РФ
   
Re: Убийственный вопрос для порохосракого

До речі, непогано сформульовано- "одна зі страхових компаній США"... Я так розумію, ми ніколи не взнаємо її власників, як власників аналогічної компанії, що подарувала ЮТ трохи мільйончиків доларів США, в компенсацію за репресії
   
Re: Убийственный вопрос для порохосракого

Це не Зе обіцяв.
Не пересмикуйте.

А! то ти дебіл....ясно. Більше час на тебе витрачать не буду.

   
Re: Убийственный вопрос для порохосракого

Далі Порошенко просить у Байдена дозволу на призначення Юрія Луценка Генеральним прокурором України, а також узгоджує з Байденом кандидатури  заступників Генерального прокурора. 
Але з точки зору носія  рабського менталітету все це нормально, я це розумію. Пишайтеся своїм менталітетом і далі.

"свобода є пізнана необхідність" (гегель)

у ваших словах головне "узгоджує"
назначати того на кого барин перстом вказав і узгоджувати це зовсім різні речі

замість генпрокурора який тебе самого не влаштовує подати кандидатуру генпрокурора, яка влаштовує не лише тебе, а й твого стратегічного партнера - це нормально само по собі
а якщо за це ще й гроші для країни отримати - то це ще й додатковий бонус

що не так?
будь-які домовленості це за визначенням урахування також і думки партнера, це складова частина дипломатії і в цьому немає нічого зазорного

і якщо навіть байден розмову вів у директивній формі то це означає лише що він поганий дипломат - але якщо порох жбурнув би слухавку "нехріна мені вказувати" то це означало би що порох поганий дипломат
нам потрібна була підтримка? так
порох її забезпечив? так
тобто порох добрий дипломат, шонєтак

   
Re: Убийственный вопрос для порохосракого

ватное харьковское чучело не пускают в Техас? переживает за Байдена и Порошенко? тебе б бошку открутить только за войну в кавычках.
   
Re: Убийственный вопрос для порохосракого

Опуїв кацап взагалі??  :X  Порошенко не був керівником нічого, коли кацапи відбирали Крим. А винний у цьому бідон з обамбою, і у відбиранні донбасу теж.

При Поросі був рух вперед, майбутнє, була національна гордість та мужність. Так, були помилки, але це був надзвичайно важкий час. Єдина помилка, що треба було бидлонаселенню не дати жити звичайним життям, а відчути, що в країні все-таки війна. Ну і пропаганду було повністю провалено.

А зараз це просто знущання над пам"яттю тих, хто поклали голову. Сеча в очі і повний розвал всього, що було збудовано важкими зусиллями. Якщо в залишках нації не знайдеться національний герой і не згуртує патріотів, Україні капець.

+1
   
Re: Убийственный вопрос для порохосракого

Тем не менее результаты прошлого отбора ничуть не радуют и как показывает история,это ничуть не помешало ни местным олигархам,ни местным чиновникам,доить Неньку в 4 руки даже в условиях войны
Zbagachennia promyslovciv i pryskorennia rozvytku pid chas 
 vijny ce cilkom normalno. Tak bulo i v Nimechchyni i v USA.
Hiba vijna ne sponukala pryskorenny rozvytok oboronnoji promyslovosti Ukraine.

Останнє редагування: 22 травня 2020 20:23:59 від Jacob
   
Re: Убийственный вопрос для порохосракого

Ми 5 років думали що у нас керує "президент Порошенко", а виявилося що "віце-президент США Байден".

Порохоботіки, швидко змінити методички!
Показати зображення...
Цікаво, Бідон хоч "дупля віддавав" хто такий Урря Люсєнька? :lol:
Так благодаря Петру у нас и появился такой правитель, как Байден.
Так я за это Петру и Благодарен.
Хачю исчо.
   
Re: Убийственный вопрос для порохосракого

Лично мне Байден гораздо симпатичнее, чем преЗЕк.
   
Re: Убийственный вопрос для порохосракого

ватное харьковское чучело не пускают в Техас? переживает за Байдена и Порошенко? тебе б бошку открутить только за войну в кавычках.

 (tu)
   
Re: Убийственный вопрос для порохосракого

Дак уже был лепшый друг потрошенко - юга алкаш.  нормально? Понравилось ?
Вообще больные на голову как посмотрю. И не лечитесь...
Мне понравилось.
А что не так с Югиком?
Ничего не решает самостоятельно. Все делает так, как большие дяти скажут из Вашингтона.
Всё правильно.
Меня все устраивало.
Я целиком  "за", за внешнее управление. Особенно в части ген прокурора.
   
Re: Убийственный вопрос для порохосракого

а якщо врахувати момент особистої зацікавленості іноземного громадянина у конкретній особі генпрокурора?
Идеальный расклад для нас.
   
Re: Убийственный вопрос для порохосракого

ОК, погоджусь.
( Хоч 90% людей в цій ситуації сказали б- а що ООН?  То через ООН діяли ДержДеп і Сорос!)
Можливо, тут я помилився. Хоча допомога США, я впевнений, в реформах в Грузії все ж таки була.

І загалом, вельмишановний Аміран, мене цей "скандал" з черговими "плівками Мельниченка" турбує вкрай мало. Оскільки я давно вже сприймаю англо-саксів, як своїх. І мені вже по барабану ( тобто я не проти, насправді), чи буде Україна "особливим партнером" США з американськими базами на її території, чи вона увійде до Британської Співдружності Націй, яку очолює британський монарх, на кшталт Мозамбіку чи Руанди
Це не мій суверенітет би втратився. Мій суверенітет полягає у моєму виборчому праві, а також можливості висуватись на виборні посади ( чого я зовсім не бажаю- але право таке є). І він , цей суверенітет, від зближення зі США чи ЮК аж ніяк не постраждає. А що стосується суверенітету українських еліт, то за великим рахунком їх в Україні чомусь усі ненавидять, і, отже, обмеження їхнього суверенітету не мусило б зачіпати жодного українського виборця- крім тих, хто на підсосі в РФ

 :facepalm: ограниченный суверенитет на который ты согласен это вариант. но что бы это стало законно, надо бы что бы и остальные граждане на него согласились.
ps хорошая тема для референдуму  X(
   
Re: Убийственный вопрос для порохосракого

Так благодаря Петру у нас и появился такой правитель, как Байден.
Так я за это Петру и Благодарен.
Хачю исчо.
так а навіщо нам корумпований по вуха Підр зі своєю "ненаситною зграєю" Кононєнок-Свинарчуків був потрібен коли є Байден, га? :K
Назначили б посла офіційно тут всім "керувати" - знаєш скільки б грошей зберегли платникам податків.
А так приходилося всіх Пєтіних "смотрящих" за всім держа та недерж підприємствами "утримувати", а вони грабували так, наче завтра не наступить ніколи.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія