Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

У Москві сподіваються, що Тимошенко буде більш поступливою, якщо переможе на виборах.

У Росії не готові говорити про деокупацію Криму. Російські політики і експерти переконані у абсолютній законності захоплення українського півострову і вважають, що розвернути цей процес не можливо. Однак, щодо Донбасу настрої побутують інші. Про це на сторінках Washington Post пише професор міжнародної політики Школи юриспруденції і дипломатії Флетчера в Університеті Тафта Деніел Дрезнер.

Американський експерт пише, що минулий тиждень провів у Москві, де зустрічався з низкою російських вчених у сфері російської зовнішньої політики і брав участь у конференції, організованій МГІМО. Після усіх розмов і зустрічей він зробив кілька висновків. Один з них стосується російської війни проти України. Американський вчений помітив, що у Москві допускають завершення конфлікту. Навіть найбільші "яструби" серед російських аналітиків, здається, змінили тон щодо війни в Донбасі на більш тверезий.

"Нажаль, статус-кво, вірогідно, збережеться до президентських виборів в Україні у 2019 році. Росія сподівається, що Юлія Тимошенко буде більш поступливим партнером на переговорах, ніж нинішній президент Петро Порошенко", - йдеться в статті.

Дрезнер зауважує, що війна, вірогідно, завершиться тим, що Донбас отримає невелику автономію, Росія відступить за кордон, а санкції, які були введені за російське вторгнення в східноукраїнський регіон, будуть скасовані.

"Один російський аналітик допустив, що у майбутньому до Криму будуть ставитися так само, як Захід ставився до балтійських країн після того, як СРСР їх анексував", - пише Дрезнер.

https://dt.ua/WORLD/u-rosiyi-chekayut-viboriv-v-ukrayini-dlya-prodovzhennya-rozmovi-pro-donbas-wp-279268_.html

Останнє редагування: 30 травня 2018 21:45:18 від Foxic
   
Дрезнер зауважує, що війна, вірогідно, завершиться тим, що Донбас отримає невелику автономію


НАХУЙ
   
Они ошибаются Тимошенко не будет презом.
   
Дрезнер зауважує, що війна, вірогідно, завершиться тим, що Донбас отримає невелику автономію


НАХУЙ


він передає мрії кремля, які втілить в життя хвойда, якщо її оберуть
   
Они ошибаются Тимошенко не будет презом.

я теж так думаю, але тут цікаво почитати мрії кремлінів стосовно її президентства
   
Україні не потрібна керована кацапська автономія
краще без діри тоді назавжди
це ж очевидно
   
У Росії не готові говорити про деокупацію Криму. Російські політики і експерти переконані у абсолютній законності захоплення українського півострову і вважають, що розвернути цей процес не можливо. Однак, щодо Донбасу настрої побутують інші. Про це на сторінках Washington Post пише професор міжнародної політики Школи юриспруденції і дипломатії Флетчера в Університеті Тафта Деніел Дрезнер.

Американський експерт пише, що минулий тиждень провів у Москві, де зустрічався з низкою російських вчених у сфері російської зовнішньої політики і брав участь у конференції, організованій МГІМО. Після усіх розмов і зустрічей він зробив кілька висновків. Один з них стосується російської війни проти України. Американський вчений помітив, що у Москві допускають завершення конфлікту. Навіть найбільші "яструби" серед російських аналітиків, здається, змінили тон щодо війни в Донбасі на більш тверезий.

"Нажаль, статус-кво, вірогідно, збережеться до президентських виборів в Україні у 2019 році. Росія сподівається, що Юлія Тимошенко буде більш поступливим партнером на переговорах, ніж нинішній президент Петро Порошенко", - йдеться в статті.
Дрезнер зауважує, що війна, вірогідно, завершиться тим, що Донбас отримає невелику автономію, Росія відступить за кордон, а санкції, які були введені за російське вторгнення в східноукраїнський регіон, будуть скасовані.

"Один російський аналітик допустив, що у майбутньому до Криму будуть ставитися так само, як Захід ставився до балтійських країн після того, як СРСР їх анексував", - пише Дрезнер.

https://dt.ua/WORLD/u-rosiyi-chekayut-viboriv-v-ukrayini-dlya-prodovzhennya-rozmovi-pro-donbas-wp-279268_.html

І знову порохобоцькі маніпуляціїї

Читай!



І це 6 березня 2014 року, коли свин хуйла в сраку цілував.  :bueee:
   
У Росії не готові говорити про деокупацію Криму. Російські політики і експерти переконані у абсолютній законності захоплення українського півострову і вважають, що розвернути цей процес не можливо. Однак, щодо Донбасу настрої побутують інші. Про це на сторінках Washington Post пише професор міжнародної політики Школи юриспруденції і дипломатії Флетчера в Університеті Тафта Деніел Дрезнер.

Американський експерт пише, що минулий тиждень провів у Москві, де зустрічався з низкою російських вчених у сфері російської зовнішньої політики і брав участь у конференції, організованій МГІМО. Після усіх розмов і зустрічей він зробив кілька висновків. Один з них стосується російської війни проти України. Американський вчений помітив, що у Москві допускають завершення конфлікту. Навіть найбільші "яструби" серед російських аналітиків, здається, змінили тон щодо війни в Донбасі на більш тверезий.

"Нажаль, статус-кво, вірогідно, збережеться до президентських виборів в Україні у 2019 році. Росія сподівається, що Юлія Тимошенко буде більш поступливим партнером на переговорах, ніж нинішній президент Петро Порошенко", - йдеться в статті.
Дрезнер зауважує, що війна, вірогідно, завершиться тим, що Донбас отримає невелику автономію, Росія відступить за кордон, а санкції, які були введені за російське вторгнення в східноукраїнський регіон, будуть скасовані.

"Один російський аналітик допустив, що у майбутньому до Криму будуть ставитися так само, як Захід ставився до балтійських країн після того, як СРСР їх анексував", - пише Дрезнер.

https://dt.ua/WORLD/u-rosiyi-chekayut-viboriv-v-ukrayini-dlya-prodovzhennya-rozmovi-pro-donbas-wp-279268_.html

ой, люстерко мостового почало сцяти на бабцю?
до виборів ще майже рік- а "жопозіція" вже пересралася?
ну-ну
   
він передає мрії кремля, які втілить в життя хвойда, якщо її оберуть

часи змінились навіть хвойда буде проти повернення діри

у 2008 вона коливалась тому що не було зрозуміло куди маятник піде. зараз очевидно що вже не до росії
тому навіть косата буде півдлаштовуваватись  під електорат
   
Ми спільно з вами перемагали диктатуру в Україні, але зараз знову не час для святкувань. На жаль. Не час для особистих історій та спокійного життя.

У мою країну, мою рідну Україну, зараз відбулося військове вторгнення. Жорстоке, цинічне, агресивне. І це робить персонально Володимир хуйло.

Під загрозою опинилася наша державність. Я знаю, що саме зараз тут, у цій залі, перебуває найсильніша в світі команда, яка може знову захистити свободу та життя мого народу. Ми на вас зараз покладаємося. Я від імені українського народу всього світу прошу вас невідкладно діяти. Ми сьогодні знову в важкій біді, в важкій ситуації. хуйло піде настільки далеко в захопленні України, наскільки йому дозволить це зробити демократичний світ.

Якби щось настільки небезпечне, як російське вторгнення, трапилося в минулі роки, я б одразу звернулася за порадою та підтримкою до Вілфріда Мартенса. Я хочу вам сказати, що мені безмежно його сьогодні бракує. Навіть в моєму повсякденному житті. Я думаю, що його бракує й кожному з вас.

У такі часи, як зараз, ми всі маємо черпати нові сили саме у його твердій вірі в Європу. Він вірив і вчив це робити нас. Завжди існує європейський шлях вирішення найбільш важких і страшних проблем - це той урок, якому навчив мене Вілфрід. Він завжди знав вихід у безвихідній ситуації. Ми всі повинні слідувати його урокам та бути відданими його принципам. Ми повинні зараз, у важкій ситуації, в якій опинилася Україна, знайти європейський, мудрий, законний, гідний шлях виходу з кризи.

Але часу залишилось надзвичайно мало.
Якщо ми всі дозволимо Росії провести 16 березня референдум під дулами кулеметів для анексії Криму, то ми втратимо Україну.
Але ми втратимо не тільки Україну - ми втратимо ще стабільність в усьому світі.

Сьогодні в Україні вирішуються глобальні світові питання. Я хотіла б, щоб ми просто були єдиною командою і реагували на цей виклик разом.

Я знаю, що ніхто в цій залі не хоче нової Холодної війни у Європі. Я теж не хочу. Ми хочемо, щоб континент залишався єдиним, вільним та мирним. Це - питання виживання для нашої молодої нації. Ми - українці - від будь-якої Холодної війни постраждаємо першими від повернення старих протистоянь.
Але для того, щоб уникнути цієї нестабільності, настав час проявити відданість, силу і віру.


Настав час змусити всіх, у тому числі керівництво Росії, зрозуміти, що Європа існує, і що вона не потерпить розшматування найбільшої європейської країни.
У нашій революції не було нічого антиросійського, ми поважаємо російський народ і я знаю, що одного дня - швидше, ніж дехто думає - Україна та Росія матимуть найбільш плодотворну співпрацю та дружні відносини.

Але для цього Кремль повинен дещо зробити. Кремль повинен зрозуміти, що Україна - це Держава, а не територія, що Україна - суверенна нація, яка вільна об'єднатися з ЄС коли того захоче, що Україна не васал, який піддається постійному шантажу, не колонія, яку можна загнати в якусь російську клітку.

 Ми - інші, ми - вільні. І ми хочемо іншої долі, ніж нам сьогодні пропонує хуйло.

І для того, щоб Кремль зрозумів цю просту істину, нам потрібні ваші дії, нам потрібна сильна Європа, яка завжди говоритиме одним голосом, запроваджуватиме рішучі заходи та реалізуватиме послідовну стратегію.

Читайте далі, порохоботи і міняйте методички.  :punish:

Свою брехню можете відправити собі в дупу, або тому хто вам її приніс.
   
Але часу залишилось надзвичайно мало.
Якщо ми всі дозволимо Росії провести 16 березня референдум під дулами кулеметів для анексії Криму, то ми втратимо Україну.
Але ми втратимо не тільки Україну - ми втратимо ще стабільність в усьому світі.


Як вона була права ще в березні 2014 року.
   
Україні не потрібна керована кацапська автономія
краще без діри тоді назавжди
це ж очевидно

+1
   
часи змінились навіть хвойда буде проти повернення діри

у 2008 вона коливалась тому що не було зрозуміло куди маятник піде. зараз очевидно що вже не до росії
тому навіть косата буде півдлаштовуваватись  під електорат

вона буде підлаштовуватися і під ватний електорат, і під хуйло, як завжди це робила, коли була при владі
   
Ми спільно з вами перемагали диктатуру в Україні, але зараз знову не час для святкувань. На жаль. Не час для особистих історій та спокійного життя.

У мою країну, мою рідну Україну, зараз відбулося військове вторгнення. Жорстоке, цинічне, агресивне. І це робить персонально Володимир хуйло.
Під загрозою опинилася наша державність. Я знаю, що саме зараз тут, у цій залі, перебуває найсильніша в світі команда, яка може знову захистити свободу та життя мого народу. Ми на вас зараз покладаємося. Я від імені українського народу всього світу прошу вас невідкладно діяти. Ми сьогодні знову в важкій біді, в важкій ситуації. хуйло піде настільки далеко в захопленні України, наскільки йому дозволить це зробити демократичний світ.
Якби щось настільки небезпечне, як російське вторгнення, трапилося в минулі роки, я б одразу звернулася за порадою та підтримкою до Вілфріда Мартенса. Я хочу вам сказати, що мені безмежно його сьогодні бракує. Навіть в моєму повсякденному житті. Я думаю, що його бракує й кожному з вас.

У такі часи, як зараз, ми всі маємо черпати нові сили саме у його твердій вірі в Європу. Він вірив і вчив це робити нас. Завжди існує європейський шлях вирішення найбільш важких і страшних проблем - це той урок, якому навчив мене Вілфрід. Він завжди знав вихід у безвихідній ситуації. Ми всі повинні слідувати його урокам та бути відданими його принципам. Ми повинні зараз, у важкій ситуації, в якій опинилася Україна, знайти європейський, мудрий, законний, гідний шлях виходу з кризи.

Але часу залишилось надзвичайно мало.
Якщо ми всі дозволимо Росії провести 16 березня референдум під дулами кулеметів для анексії Криму, то ми втратимо Україну.
Але ми втратимо не тільки Україну - ми втратимо ще стабільність в усьому світі.

Сьогодні в Україні вирішуються глобальні світові питання. Я хотіла б, щоб ми просто були єдиною командою і реагували на цей виклик разом.

Я знаю, що ніхто в цій залі не хоче нової Холодної війни у Європі. Я теж не хочу. Ми хочемо, щоб континент залишався єдиним, вільним та мирним. Це - питання виживання для нашої молодої нації. Ми - українці - від будь-якої Холодної війни постраждаємо першими від повернення старих протистоянь.
Але для того, щоб уникнути цієї нестабільності, настав час проявити відданість, силу і віру.


Настав час змусити всіх, у тому числі керівництво Росії, зрозуміти, що Європа існує, і що вона не потерпить розшматування найбільшої європейської країни.
У нашій революції не було нічого антиросійського, ми поважаємо російський народ і я знаю, що одного дня - швидше, ніж дехто думає - Україна та Росія матимуть найбільш плодотворну співпрацю та дружні відносини.

Але для цього Кремль повинен дещо зробити. Кремль повинен зрозуміти, що Україна - це Держава, а не територія, що Україна - суверенна нація, яка вільна об'єднатися з ЄС коли того захоче, що Україна не васал, який піддається постійному шантажу, не колонія, яку можна загнати в якусь російську клітку.

 Ми - інші, ми - вільні. І ми хочемо іншої долі, ніж нам сьогодні пропонує хуйло.
І для того, щоб Кремль зрозумів цю просту істину, нам потрібні ваші дії, нам потрібна сильна Європа, яка завжди говоритиме одним голосом, запроваджуватиме рішучі заходи та реалізуватиме послідовну стратегію.

Читайте далі, порохоботи і міняйте методички.  :punish:

Свою брехню можете відправити собі в дупу, або тому хто вам її приніс.
І саме тому ушаста хвойда була відсутня на усіх антіпутінських голосуваннях? Хі-хі, мля!
   
+1


це ж геніальні мінські угоди нашого славного гетьмана Порошенка?   ;o

припинити зрадойобство!   :X
   
Але часу залишилось надзвичайно мало.
Якщо ми всі дозволимо Росії провести 16 березня референдум під дулами кулеметів для анексії Криму, то ми втратимо Україну.
Але ми втратимо не тільки Україну - ми втратимо ще стабільність в усьому світі.

Як вона була права ще в березні 2014 року.
Ні один танк...
   
Ні один танк...

з жодної казарми!
   
це ж геніальні мінські угоди нашого славного гетьмана Порошенка?   ;o

За словами Ольгінського філіалу на Турівські.
   
Ні один танк...

А ти вже готувався хуйла зустрічати в Києві?  :punish:
   
на сторінках Washington Post пише професор міжнародної політики Школи юриспруденції і дипломатії Флетчера в Університеті Тафта Деніел Дрезнер.

"Нажаль, статус-кво, вірогідно, збережеться до президентських виборів в Україні у 2019 році. Росія сподівається, що Юлія Тимошенко буде більш поступливим партнером на переговорах, ніж нинішній президент Петро Порошенко", - йдеться в статті.
https://dt.ua/WORLD/u-rosiyi-chekayut-viboriv-v-ukrayini-dlya-prodovzhennya-rozmovi-pro-donbas-wp-279268_.html

   
Ні один танк...

От мені цікаво.

Тимошенко не керує ні війною, ні танками,

а донбас просраний так і є у сепарів 4 роки?

танки з казарм вивели?  :fool:

   
А ти вже готувався хуйла зустрічати в Києві?  :punish:
Навіщо, адже для цього у нього є цілий філіал агентів на Турівські.
   
ой, люстерко мостового почало сцяти на бабцю?
до виборів ще майже рік- а "жопозіція" вже пересралася?
ну-ну

Це війна всіх проти всіх, але передусім між тими, хто претендує на спільний електорат.
Петро так само мочитиме Яценюка.
   
вона буде підлаштовуватися і під ватний електорат, і під хуйло, як завжди це робила, коли була при владі

неможливо повернути Україну у орбіту Кремля без більшості проросіської у ВР (а цього вже не буде ніколи без криму і діри)
тому нічого вона не зможе зробити якби не хотіла...і ніхто не зможе
   
Показати зображення...

Це від Манафорта?


Хряк 75 мільйонів баксів заплатив, а скільки порох?


На протяжении многих лет против Юлии Тимошенко велась глобальная дискредитационая кампания с помощью тайных медиа-операций, которая была нацелена на создание отрицательного образа политика как в мире, так и в Украине.

Недавно сенсационные документы из расследования американской прокуратуры в деле Пола Манафорта опубликовало одно из самых авторитетных изданий мира – британская газета The Guardian. Документы проливают свет на то, как манипулируют сознанием украинцев и искусственно создавали негативный образ Юлии Тимошенко.

Заказчиком дискредитационной кампании, по данным издания, была клановая система Украины во главе с Виктором Януковичем, а исполнителем – его бывший пиарщик Пол Манафорт. Как свидетельствуют документы, опубликованные The Guardian, на кампанию по компрометации Тимошенко режим Януковича потратил 75 млн долларов (2 250 000 000 грн), следы от которых нашли на офшорных счетах Пола Манафорта.

Всего за год кампании американские лоббисты, которые выполняли заказ режима Януковича, разместили в иностранных СМИ больше чем 2000 материалов, которые были нацеление на "очернение" лидера "Батькивщины".

 https://daily.рбк-укр/rus/show/rassledovanie-the-guardian-kakoy-globalnyy-1523537976.html
   
"Нажаль, статус-кво, вірогідно, збережеться до президентських виборів в Україні у 2019 році. Росія сподівається, що Юлія Тимошенко буде більш поступливим партнером на переговорах, ніж нинішній президент Петро Порошенко", - йдеться в статті.



"Unfortunately, the status quo is likely to persist until Ukraine’s 2019 presidential election. Russia is clearly hoping that Yulia Tymoshenko will be a more accommodating negotiating partner than current president Petro Poroshenko."

Washingtonpost - Spoiler alerts went to Moscow, and all you get are these lousy observations by Daniel W. Drezner May 30 at 8:15 AM
   
От мені цікаво.

Тимошенко не керує ні війною, ні танками,

а донбас просраний так і є у сепарів 4 роки?

танки з казарм вивели?  :fool:
Ти диви, ті 9 районів для макакофіла цілий Донбас.
   
Всего за год кампании американские лоббисты, которые выполняли заказ режима Януковича, разместили в иностранных СМИ больше чем 2000 материалов, которые были нацеление на "очернение" лидера "Батькивщины".
Очернить чёрное? Да это анекдот, батенька  :laugh:
   
Україні не потрібна керована кацапська автономія
краще без діри тоді назавжди
це ж очевидно

А як ви то процедурно оформите?

В мене є позиція, що можна дискутувати навіть стосовно правосуб’єктгості  навіть нинішнього складу парламенту.

Хехе
   
Тимошенко послідовна подільниця Кремля в блокуванні євроатлантичних перспектив України

http://newsua.one/novosti/timoshenko-e-poslidovnoyu-torpedoyu-yaka-tak-chi-inakshe-postiino-torpeduvala-evroatlantichni-perspektivi-ukraini-pavlo-nuss.html
   
Створіть, хто має змогу, тему з такою назвою

Як президент Тимошенко буде повертати донбас і крим?

Бо мені ше не відкрили можливість створювати тем, а от відповідь ну дуже цікавить.
   
Я спеціально не вживаю термін ЛЕГІТИМНІТЬ
   
Створіть, хто має змогу, тему з такою назвою

Як президент Тимошенко буде повертати донбас і крим?
Бо мені ше не відкрили можливість створювати тем, а от відповідь ну дуже цікавить.

Іди кудись. 
   
А як ви то процедурно оформите?

В мене є позиція, що можна дискутувати навіть стосовно правосуб’єктгості  навіть нинішнього складу парламенту.

Хехе

ніяк
буде висіти і надалі як зараз
можливо це не влаштовує кацапів..але Україну це точно влаштовує якщо обирати між автономією кацапів і тим що є зараз


Останнє редагування: 30 травня 2018 22:16:13 від Ukraine
   
"Unfortunately, the status quo is likely to persist until Ukraine’s 2019 presidential election. Russia is clearly hoping that Yulia Tymoshenko will be a more accommodating negotiating partner than current president Petro Poroshenko."

Washingtonpost - Spoiler alerts went to Moscow, and all you get are these lousy observations by Daniel W. Drezner May 30 at 8:15 AM

дуже добре, що американці почали це розуміти  (tu)
   
Як президент Тимошенко буде повертати донбас і крим?

ось так


   
Всего за год кампании американские лоббисты, которые выполняли заказ режима Януковича, разместили в иностранных СМИ больше чем 2000 материалов, которые были нацеление на "очернение" лидера "Батькивщины".

та не треба ніяких американських лобістів!!!! Треба тільки привести список всіх голосувань у ВР, які були направлені проти агресора-Московії чи особисто проти їхньої верхівки. І результати голосувань по цих питаннях вашої богині....
Про хихіканні з хуйлом, про відмову виступити проти агресії в Грузії, про саботаж вступу в НАТО, і т. д., я навіть не говорю....

Юля Тимошенко - прокремлівська хвойда!!! І крапка.
   
"Unfortunately, the status quo is likely to persist until Ukraine’s 2019 presidential election. Russia is clearly hoping that Yulia Tymoshenko will be a more accommodating negotiating partner than current president Petro Poroshenko."

Washingtonpost - Spoiler alerts went to Moscow, and all you get are these lousy observations by Daniel W. Drezner May 30 at 8:15 AM

А ще у афтара


Я провел на прошлой неделе в Москве встречу с бесчисленными российскими специалистами по иностранным делам и экономике и участвовал в  конференции в университете МГИМО. Это стало продолжением осенней конференции, организованной Школой Флетчера.

Россия - великая держава во многих отношениях, но ее вес в мировой экономике не один из них.

Великая стратегия хуйло началась после того, как Крым должен был скопировать президента Барака Обаму и попытаться сыграть точку в Азии . Это включало укрепление Евразийского экономического союза  (ЕАЕЕ), более тесные связи с Китаем и сознательное дистанцирование от Европейского союза.

5) Москва весной довольно прекрасна . Большинство российских городов не выглядят ужасно отличными от их появления в советское время.
Москва - прекрасное исключение. Сектор обслуживания теперь напоминает Европу. Архитектурные, блестящие новые небоскребы были возведены, и некоторые видные глазки были сняты. В этом месяце город был хорошо отполирован на чемпионат мира.

Ось такі у вас джерела , порохоняві...  :punish:

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія