Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Працюю у Литвi за 5/е год.

Re: Працюю у Литвi за 5/е год.

Є така порода вічних заробітчан-мігрантів, що все життя живуть і працюють в якомусь лайні і ніколи ніде не затримуються. І все, що вони по житті роблять є унилим лайном. Все, сука, - через жопу. Тому більше декількох місяців, поки не нахуєвертять вдосталь, на роботі не тримаються.
Але винні у всьому тільки не вони. Всі оточуючі, але не вони.
   
Re: Працюю у Литвi за 5/е год.

Коротше, антік це представник одного з підвидів волоцюг. Наймит-кочівник. Десь шось підзаробив - здриснув - проїв - зголоднів - знов у пошуках нового пана.

Останнє редагування: 23 травня 2021 17:36:35 від Serg A
   
Re: Працюю у Литвi за 5/е год.

Коротше, антік це представник одного з підвидів волоцюг. Наймит-кочівник. Десь шось підзаробив - здриснув - проїв - зголоднів - знов у пошуках нового пана.
Тобто, людина, яка ніфуя не створює. Якій все одно, з котрого корита жерти, аби насипАли. Дадуть шведський стіл в українській церкві Литви блінов на лопаті в мавзолєї - а чого ж нє, теж хрючєво.
   
Re: Працюю у Литвi за 5/е год.

Коротше, антік це представник одного з підвидів волоцюг. Наймит-кочівник. Десь шось підзаробив - здриснув - проїв - зголоднів - знов у пошуках нового пана.

Человек работает и привозит в Украину валюту, которая потом идет на поддержание социала чтобы вы не передохли тут с голоду.
   
Re: Працюю у Литвi за 5/е год.

Человек работает и привозит в Украину валюту,
:laugh: за 5 євро на годину він привезе геморой
   
Re: Працюю у Литвi за 5/е год.

Субсидію ніби за перебування за кордоном понад 30днів знімається.
А пенсіон зрозуміло на карточку)

Да він виписався для того
   
Re: Працюю у Литвi за 5/е год.

Тобто, людина, яка ніфуя не створює. Якій все одно, з котрого корита жерти, аби насипАли. Дадуть шведський стіл в українській церкві Литви блінов на лопаті в мавзолєї - а чого ж нє, теж хрючєво.

Пацани, а що ви створюєте корисного крім папіздєть?
   
Re: Працюю у Литвi за 5/е год.

Коротше, антік це представник одного з підвидів волоцюг. Наймит-кочівник. Десь шось підзаробив - здриснув - проїв - зголоднів - знов у пошуках нового пана.
Ну а шо йому сидіти лише на пенсії-мінімалці?
А так ше шось заробить й пенсію має, мабуть ще й субсидію оформив ))
   
Re: Працюю у Литвi за 5/е год.

  Працював на рівних із колегами та ось 31 травня повідомили, що скоро мене перевезуть на інший об’єкт. Зібрався й став чекати.
  Було цікаво: з ким із колег і де доведеться працювати? Авто за мною прибуло 3 травня. Виходжу й бачу: в авто двоє незнайомих - керівник та виконроб. Познайомилися.
  Пояснюють, що я із двома місцевими буду працювати за 200 км від Вільнюса - заливати бетон у ангарі. Роботи там на два дні а далі перевезуть на інше місце. Житло та авто добиратись на роботу дадуть.
  Зручно всівся на задньому сидінні. Рушили й я проказав: З Богом!
  Людвікас та Мантас іронічно засміялися.
  Я пояснив, що є віруючим й так мене навчила мама. Ті зрозуміли й заспокоїлися.
  Перше нехороше відчуття виникло у свідомості: Вони не вірять в Бога отож надурити людину для них не є гріхом.
  В дорозі зупинилися й на заправці купили собі хотдоги й по пляшці мінералки.
  Мені навіть води не запропонували. Жлоби значиться.
  Поселили у в трьохкімнатому номері гуртожитку. Став роздивлятися: 5 незастелених ліжок. Всюди очевидно панічно покинутий робочий одяг (навіть випраний, котрий  вже висох на балконі) та взуття. В холодильнику розпочаті пачки маргарину, смальцю, майонезу, кетчупів, нарізані куски твердого сиру, розпочата банка томатного соку, дві навіть не розпочаті півлітрові банки домашнього варення, дві нерозпочаті банки домашнього соку, цілий лимон. Навіть недоїдена банку меду була. У шафі пачки мівіни, круп, вермішелі, олія, пів-банки кави, пакетики фруктового чаю, цукор, сіль, перець, два кіло пророслої картоплі та зацвілий білий хліб. (Не вийняли із герметичної упаковки отож він й зіпсувався.) Хліб котрий вийняли став перетворюватися на сухарі. На столі в кастрюлі недоїдені отож вже запліснявілі вареники.
  Усі 5 ліжок не застелені отож моїх попередників було п’ятеро. В шафах ліки, предмети гігієни, дві машинки для стрижки.
  Які ж могли бути причини такої панічної втечі? Варіант, що у земляків закінчилися візи я відкинув відразу - в такому випадку вони би доїли всі припаси. Судячи з пророслої картоплі втеча відбулася недавно. На календарі було 3 червня отож зарплату за квітень, як тут заведено, їм мали видати 31 травня. Надурили отож і психанули хлопці. Факт.
  Прибрався на кухні - два пакети зіпсованих продуктів та сміття виніс.
  Вибрав собі ліжко біля вікна й потягнув ковдру. А там на матраці... рвані труси. Я знаю: так будівельники дають наступним невдахам знак, що тут дурять народ православний.
  На підвіконні лежав шоколадний батончик із під котрого виглядав стартовий пакет для мобільного. Сім карти там не було але номер нового власника, звісно, там був. Це хлопці послідовникам залишили - рекомендують зателефонувати, щоб тих не надурили як і їх.
  Подумалося: відпрацюю день й тоді зателефоную.
 
   
Re: Працюю у Литвi за 5/е год.

  Вранці у двері постукали мої нові колеги. Сіли в авто й за півгодини прибули на місце – в колишню розкурочену, зарослу бур’янами ферму.
  Запитав де можня переодягнутися.
  - В машине!
  А де напитися води?
  - Сейчас привезём.
  Один розумів російську, молодший – ні.
  Зайшли в ангар. Робота така: стіни на висоту 240 см слід залити бетоном товщиною 20 см. На стінах склопакети. Мої попередники залили бетоном 2/3 стіни. Я з помічниками закрив щитами решту отож в ангарі настала напівтемрява (склопакети вже не пропускали світло). Що ж буде коли закриємо протилежну стіну? Сонце нагріло ангар отож працював мокрий та ще й в пилюці. Привезені дві пляшки води швидко закінчилися. Допивали залишки залишені українцями, котрі до втечі тут працювали та жили в моєму помешканні. Дошки були але не нові – привезені із розібраного короварника.
  Ага, ради економії хочуть зліпити із гівна кулю – здогадався.
  І ще й  ло того надурили – роботи там в таких умовах на місяць-півтора.
  На диво ніхто з начальства за днь так до нас так й не навідався.
  Увечері під шоколадним батончиком стартового пакету не виявилося. Ага, тут хтось вже був.
  Задумався: - А чи не дурень я?
  В суботу сказав колегам, що захворів отож мушу вертатися. Хай так і скажуть начальству.
  Спакував сумку а робочий одяг, за традицією залишив. Рвані труси поклав де лежали – як застереження наступникам. (Звісно, якщо ті знають цей пароль)
  ...І ось я дома. Кинув сумку на підлогу й зарікся надалі їздити на заробітки.
  P.S. Особлива подяка трудягам українцям, котрі застерегли мене від кидалова.  [ua]
   
Re: Працюю у Литвi за 5/е год.

Працюю у Литвi за 5/е год.
Малова то будет, это уже черта бедности для ЕС.
   
Re: Працюю у Литвi за 5/е год.

А в  Україні пенсія і субсидія капають на карточку! Лафа :D
І бляха в сараї, нерозмитнена.
   
Re: Працюю у Литвi за 5/е год.

А як тс потрапив до єс-це ж зараз непросто??
Дуже просто - по робочій візі.
   
Re: Працюю у Литвi за 5/е год.

  Відкритий лист моїм колишнім роботодавцям Людвікасу та Мантосу: (Можливо прочитають  ;) )
  Шановні добродії, якщо хочете достойно зробити ремонт у тому ангарі то:
 1) Не ліпіть із гівна кулю - завезіть нормальні матеріали.
 2) Перфоратор для сверління стін має бути потужніший. (Спалити малопотужний не проблема але то кому потрібно?)  :shuffle:
 3) Саморізи мають бути не меблеві а такі як тра.
 4) "Шпильки" для стяжки стін мають бути в достатній кількості. Як і пластикові трубки в котрих вони знаходяться.
  Далі відносно умов роботи: Вдень ангар неабияк нагрівається отож проблема вирішується напрочуд просто:
  1) Обираємо на місці пристойне закинуте приміщення й влаштовуємо там тимчасове житло - збиваємо нари, перевозимо із гуртожитку постілі, холодильник, встановлюємо електрпоплитку тощо.
  2) В ангарі монтуємо світильники й, щоб уникнути спекоти, працюємо вночі.
  Ви ж зі свого боку встановлюєте відеокамери, щоб оцінювати КТУ кожного. (Все напрочуд чесно - без балди)
  З вашого боку все необхідне для праці і своєчасна зарплата.  З нашого - продуктивна праця.
  "Це ж елементарно, Ватсон". (С)
  Дайте мені трьох наших заробітчан плюс двох тих литовців залиште. Покажу майстер-клас.
  А то тут декотрі думають, що антік нічого не вміє.  8-:
   
Re: Працюю у Литвi за 5/е год.

Задумався: - А чи не дурень я?
P.S. Особлива подяка трудягам українцям, котрі застерегли мене від кидалова.

"Хе-хе" (с)

але дивись, щоб з баблом не кинули, в Литві таке буває ))


Останнє редагування: 8 червня 2021 21:05:56 від птах Сорока
   
Re: Працюю у Литвi за 5/е год.

просто дівчинці без досвіду (перша робота), веб-дизайнер, запропонували саме таку зарплатню по контракту
Может тут ключевое слово - девочке?
   
Re: Працюю у Литвi за 5/е год.

До речі згадав прикол, колись працювала в мене бригада будівельна на конторі.
Працюють нормально, вчасно роблять,  питань нема, скоро башляти їм треба.
От за кілька днів  до дедлайну бригадир прилазить й нагадує, шо мовляв скоро треба башляти. Ну я й кажу, що забашляю, як домовлялися, такого-то числа.
Тим паче, шо зараз кешу нема, треба намутити з рахунку.

Наступного дня бригада пропала кудись.
Шо за нафуй, робота на 95% виконана, через два дні треба чувакам платити, а їх нема ніфуя.
Дзвоню тому бригадиру - скидає,скидає, але через день взяв. Питаю, куди ділися.
Виявилося, шо цей їпанько коли почув шо "зараз кешу нема", одразу вигадав шо я хочу його кинути й не заплатити й з бригадою з'їпався.
А якби я цього лошару спеціально не став визвонювати - можна було б й не заплатити за майже виконану роботу )))


Останнє редагування: 8 червня 2021 21:09:56 від птах Сорока
   
Re: Працюю у Литвi за 5/е год.

Всьо?
Скільки привіз ойро додому?
   
Re: Працюю у Литвi за 5/е год.

Всьо?
Скільки привіз ойро додому?
  За 7 відпрацьованих днів у квітні дали 200 євро авансу. За травень, як прийнято, заплатять в кінці червня. Надіюсь, що перешлють переказом чи передадуть перевізником.  8-)
   
Re: Працюю у Литвi за 5/е год.

Надіюсь, що перешлють переказом чи передадуть перевізником.
:weep:  :laugh:
   
Re: Працюю у Литвi за 5/е год.

:weep:  :laugh:
  Та ладно глузувати. Я свого часу 5 років в україно-сибірських таборах горбатився. (1982-87) При звільненні нарахували 333 рублі.
 Видали 83 на дорогу. Решту обіцяли переслати почтовим переказом. І правда, переслали. За вирахуванням 8 крб. за послуги почти.
  І все ніби чесно-пречесно.  B-)
   
Re: Працюю у Литвi за 5/е год.

  Нещодавно родич поїхав на заробітки у Польщу й... повернувся.  8-:
  Виявилося таке: Його убило приниження нашої нації - доведеться виконувати роботу за зарплату на котру останні місцеві трудяги не погоджуються.  :(
  Праця по словесній домовленості отож ти нуль. (себто бидло) Система штрафів за дрібні порушення. Не справляєшся - нах з пляжу без виплати заробленого. Довідався, що 20 наших минулого місяця без виплати заробленого виставили на вулицю й купив квиток до хати. 
   :facepalm1:
   
Re: Працюю у Литвi за 5/е год.

Як там гроші за травень  - виплатили? :gigi:
   
Re: Працюю у Литвi за 5/е год.

Як там гроші за травень  - виплатили? :gigi:
В кінці червня обіцяли.  :rotate:
   
Re: Працюю у Литвi за 5/е год.

Мо хто запропонуе дома  аналогiчну зарплату? X(
Патриотизм мовныка на деле.
   
Re: Працюю у Литвi за 5/е год.

доведеться виконувати роботу за зарплату на котру останні місцеві трудяги не погоджуються.
Бугага. Треба мати навички, інструменти, знати мову. Інакше - немиті сраки чекають.
   
Re: Працюю у Литвi за 5/е год.

  Тримав інтригу стосовно "...20 наших минулого місяця без виплати заробленого виставили на вулицю..."
  Козаченьки тирили із мясокомбінату ковбасу та м"ясо й "палилися". От і...  :facepalm1:
  Нашим скільки не плати - все мало. Ментальність - вона в генах.  :gigi:
   
Re: Працюю у Литвi за 5/е год.

Скільки не живу - саме "віруючі" і найобують (це до слів Антіка, переживав, що Людвікас і Матіас його наєбуть  :laugh:

Наїбав, помолився (а ще може і пішов в церкву свічку поставив, або дав трохи спижжених грошей попу - той гріха відпустив.. і зразу так стало на душі приємно і тепло... До наступного "Антіка" якого теж "взує"  :laugh:

А ще - У нас серед волоцюг одні віруни, і всі в парламенті сидять.
 :laugh:

Що вже казати про московського голов-попа який працює на вбивць і терористів  :laugh:
   
Re: Працюю у Литвi за 5/е год.

Його убило приниження нашої нації - доведеться виконувати роботу за зарплату на котру останні місцеві трудяги не погоджуються.  :(
   :facepalm1:
Зі свого досвіду знаю інше. Треба фільтрувати власні емоції і залишити національне питання у спокої. Я працював з поляками. Напевно їм платять більше, але вони виконують ту саму роботу, що українці. Більше того, я відмовився від певної праці, яка, на мій погляд, не вартувала того, а вони погодились її виконувати разом з іншими. У бізнесі немає різниці, кого використати на свою користь і питання стосується не національної гідності, а твоєї кваліфікації. Цінний працівник вартує відповідно. Аби проявив себе відповідно.
   
Re: Працюю у Литвi за 5/е год.

Звертаю увагу. Чоловік не хлопчік. Штукарь евров? Не погано. Половини залишити вийде, та половину до дому довезе. Ну не бухарь же. Ви молодец, Антіку!
   
Re: Працюю у Литвi за 5/е год.

Половини залишити вийде, та половину до дому довезе. Ну не бухарь же. Ви молодец, Антіку!
ти набухався й усю гілку не читав?
   
Re: Працюю у Литвi за 5/е год.

ти набухався й усю гілку не читав?
що не так? Не можу зараз пити, чотири хвилини і бігти. Чітав не все.
   
Re: Працюю у Литвi за 5/е год.

що не так? Не можу зараз пити, чотири хвилини і бігти. Чітав не все.
то ти самий цимус не дочитав, шо ТС з'їпав звідти без бабла, як його й попереджали ))
   
Re: Працюю у Литвi за 5/е год.

Потім за годинку- півтори.
   
Re: Працюю у Литвi за 5/е год.

Навіть раніше. Я вже не вмію бігати багато. то йду дивитися, що я проіпав.
   
Re: Працюю у Литвi за 5/е год.

Ну щож. Буває. Та мені Антік, якій є совок, дуже близкій, як хороша, добра людина. Я чітав його, то не аелітщина. Не хворійте, мій пане.
   
Re: Працюю у Литвi за 5/е год.

Щасливий, що мав одну розмову з вами, пан Антік.
   
Re: Працюю у Литвi за 5/е год.

Мо хто запропонуе дома  аналогiчну зарплату? X(

Питання не у цьому. Хочеш платити 5 євро українцям - наймай та плати.
   
Re: Працюю у Литвi за 5/е год.

  Нещодавно родич поїхав на заробітки у Польщу й... повернувся.  8-:
  Виявилося таке: Його убило приниження нашої нації - доведеться виконувати роботу за зарплату на котру останні місцеві трудяги не погоджуються.  :(
  Праця по словесній домовленості отож ти нуль. (себто бидло) Система штрафів за дрібні порушення. Не справляєшся - нах з пляжу без виплати заробленого. Довідався, що 20 наших минулого місяця без виплати заробленого виставили на вулицю й купив квиток до хати. 
   :facepalm1:

Так навіщо він згоджувався працювати без контракту? Чому не повідомив поліцію?
   
Re: Працюю у Литвi за 5/е год.

Автобуси та тролейбуси комфортабельні й курсують за графіком котрий є на кожній зупинці. Їх достатньо отож вони ніколи не переповнені. Проїздний на місяць – 29Є.

Підкажить хтось Кличку, що в Києві дорожче... :weep: (1300 грн/39 Є) Куди він хоче ще ціни піднімати???

Ну якщо без метро - то 750 грн (23 Є)   :weep:



   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія