Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Забанені місяць назад втратили можливість створювати, редагувати теми та голосувати.

Верніть можливість створення тем?шо це за маячня?за шо вона у мене була забрана? Я навіть у бані не був

Виглядає що власники чи модератори хочуть загнати дописувачів в "стойло" ті повинні послушно підгавкувати всьому що напише агітаційний ресурс.
   
Поверніть можливість розбаненим створювати тем, безуглі модери!

+1
Лол я підтримую Вольта :facepalm1:
   

подивись три останні повідомлення перед баном. Ти сам написав що розповсюджуєш неперевірену інформацію.

Це мої догадки, які я формулюю у вигляді питань.

Нехай модератор піде на головну сторінку УП і її забанить. Я
писав теж саме, що часто появляється на головній сторінці УП:
https://www.pravda.com.ua/news/2024/04/12/7450900/
   
По суті цей ресурс став агітаційною площадкою а не площадкою обміну та обговорення думок.

Приєднався до дописувачів о обмеженим правами.

З плюсів розумію що теми які створюють теперішні дописувачі треба ставити під сумнів як пропаганду

так у нормальній газеті правда має бути лише правильна правда ;)
   


Тепер останнім часом модератор почав банити на цілий рік.
Так що можна тільки йому подякувати, що він раніше бачив на один місяць.
   
 Поки панове фупчики позасовували язики у сраки, кацапи перемагають у питанні мови на ФУПі.
 Не вистачає саме забанених голосів.

 ...потім не слід дивуватися, звідки цирк на дроті замість проукраїнського форуму. B-)
   
Вийшов з двохмісячного бану.  Причина бану - почав створювати список тих фупчиків, яких записали в другий сорт, відняли змогу створювати нові теми, редагувати свої повідомлення, голосувати і  інше. Тоді таких ще були одиниці, тепер вже півФУПу.
Зелений модератор хоче щоб всі позеленіли, хто не згідний отримує обмеження в правах.  В якому пункті правил узаконено поділ фупчиків на білі і чорні?
   
В якому пункті правил
Ви таки визначитеся, чи будете вдавати несвідомого? B-)
   
Платник податків   Ботоферма   15.04.2024   15.04.2025 17:52   B-)
   
Платник податків   Ботоферма   15.04.2024   15.04.2025 17:52   B-)
платник точно не бот. Колись не міг зайти на ФУП, то звертався до мене на іншому форумі по допомогу. Якби був бот, то звернувся б до старшого.
   
Можливість створювати теми і голосувати буде повернена всім бажаючим з нового року. В подальшому додамо у правила, що після першого бану протягому року можливість створювати нові теми буде скасовано і відновлено наступного року після подачі заявки.
   
  Оце так щедрість.
  Аноннімуса розпира від гордощів.
  Боюсь навіть запропонувати йому виконувати правила ФУПу.
  Бо буде втрачено безуглий стиль правління.

  ПиСи. Тут не всі може, доживуть до завтра, бо всі під богом ходять.
            Тому "новаторство" потрійно огидне.
            Впевнено, як "штабний" заявляю: дорога маразму сваволі відтепер офіційно політика ФУПу.
   
  Оце так щедрість.
  Аноннімуса розпира від гордощів.
  Боюсь навіть запропонувати йому виконувати правила ФУПу.
  Бо буде втрачено безуглий стиль правління.

  ПиСи. Тут не всі може, доживуть до завтра, бо всі під богом ходять.
            Тому "новаторство" потрійно огидне.
            Впевнено, як "штабний" заявляю: дорога маразму сваволі відтепер офіційно політика ФУПу.
.
   
Можливість створювати теми і голосувати буде повернена всім бажаючим з нового року. В подальшому додамо у правила, що після першого бану протягому року можливість створювати нові теми буде скасовано і відновлено наступного року після подачі заявки.

Ну шо ж, нарешті все ясно на 100%.

- Забирання права створювати теми - це був не збій, це було зроблено НАМЄРЄННО.
- Був або отриманий заказ на знищення ФУП чи кнопка отримана справді дуже хворой людиной, яка знищує ФУП і від цього аж роздувається від пихи :king2:

ФУП, яке майданчик спілкування, ВМЕР. Остаточно.
І порятунку нема, бо ні до кого звертатися. Нас всіх кинули на поталу якомусь шаленому покидьку (td)
Тож будемо потрошку прощатися.

   
 [ua]

кричать порохоботи "валкі пазорниє, стукачі,  на кічу  атправляют"

ну сука,  адін же нароТ.
   
Можливість створювати теми і голосувати буде повернена всім бажаючим з нового року. В подальшому додамо у правила, що після першого бану протягому року можливість створювати нові теми буде скасовано і відновлено наступного року після подачі заявки.
обожнюю оптимістів  :pooh_lol:
   
Можливість створювати теми і голосувати буде повернена всім бажаючим з нового року. В подальшому додамо у правила, що після першого бану протягому року можливість створювати нові теми буде скасовано і відновлено наступного року після подачі заявки.
А з чим це повязано? Які причини такого кроку адміністрації?
Не, всіж тут Болукани, який як виходить з бану починає просто засмічувати темами форум, то таких єдиниці тут, за якогось наприклад Болукана весь хфуп страджать повинен?
Якщо вже якось там хочеться когось покарати, то може якось прописать на форумі 5-10 тем створювати на місяць( я правда не програмимт як це прописати  не знаю, але якось так.) Якщо це можливо..

   
А з чим це повязано?
ФУП очищують від педдротів (головних ворогів народу України)  [ua]
   
Не, всіж тут Болукани, який як виходить з бану починає просто засмічувати темами форум, то таких єдиниці тут, за якогось наприклад Болукана весь хфуп страджать повинен?
Вірно. Відбирати право на створення гілок потрібно у тих, хто цим відверто зловживає, плодячи спам.
Інакше форум втрачає своє призначення і покликання. І бани на рік, навіть на декілька місяців для НЕболуканів - це занадто.
   
Нужен форум с абсолютно нейтральной модерацией, без цензуры и с психически здоровым владельцем. И он моментально станет топовым.
Під час війни надати трибуну без цензури кожному ворогу, кацапу та колаборанту?
Аж зараз.
   
Можливість створювати теми і голосувати буде повернена всім бажаючим з нового року. В подальшому додамо у правила, що після першого бану протягому року можливість створювати нові теми буде скасовано і відновлено наступного року після подачі заявки.
З якого? 2025?
   
Кому тоді ваш форум будет потрібен?  Чи ви таким чином вирішили,  якщо не прикрити його (що дуже дуже палевно для вас), щоб він сам здох?
   
ФУП очищують від педдротів (головних ворогів народу України)  [ua]
.
   
Можливість створювати теми і голосувати буде повернена всім бажаючим з нового року. В подальшому додамо у правила, що після першого бану протягому року можливість створювати нові теми буде скасовано і відновлено наступного року після подачі заявки.
єбанутий.
це політфорум
тут в бан потрапляють кожні три дні, і виходять з нього при нормальному модераторстві. це нормально.

а ти - кацапідло, бо тільки в них я бачила такі драконівські методи і бани.

убейся ап стєну, мля!

вже ніхто не пише тут -не цікаво, немає людей, немає контенту.
все вихолостили.

такий форум вбили, покидьки кацапські.
   
сука, через рік воно дасть право створювати теми  :facepalm1:
та на нас завтра бомба прилетить і фсьо. і юзера немає.
де ми і де через рік???

адвисера розбань, гадьониш!
   
Вже й Елку забанили!
А її за що?
Вона останнім часом взагалі не дописувала на форумі
   
єбанутий.
це політфорум
тут в бан потрапляють кожні три дні, і виходять з нього при нормальному модераторстві. це нормально.

а ти - кацапідло, бо тільки в них я бачила такі драконівські методи і бани.

убейся ап стєну, мля!

вже ніхто не пише тут -не цікаво, немає людей, немає контенту.
все вихолостили.

такий форум вбили, покидьки кацапські.
.
   
Кому тоді ваш форум будет потрібен?  Чи ви таким чином вирішили,  якщо не прикрити його (що дуже дуже палевно для вас), щоб він сам здох?
:give_rose:
   
І на якого біса мені форум з такими обмеженнями, де адекватні юзери не можуть
створювати теми? Нехай модер власноруч дописує в своєму телемарафрні.
Після перемоги повернемось до розгляду і цього питання, хто цей неадекватний покидьок.
   
 [ua]

кричать порохоботи "валкі пазорниє, стукачі,  на кічу  атправляют"

ну сука,  адін же нароТ.
   
І на якого біса мені форум з такими обмеженнями, де адекватні юзери не можуть
створювати теми? Нехай модер власноруч дописує в своєму телемарафрні.
Після перемоги повернемось до розгляду і цього питання, хто цей неадекватний покидьок.
(tu)
 Півсотні крапочок на день було б достатньо для зрушень.
 А так аноннімусу насрать на окремі несистемні обурення. B-)
   
(tu)
 Півсотні крапочок на день було б достатньо для зрушень.
 А так аноннімусу насрать на окремі несистемні обурення. B-)
==================
Та отож.
Або  забули пояснити,що таке форум і для чого він, або просто завдання таке форум прибити остаточно.

ПиСи дивує тільки одне- чому  на форум вибирають  останнім часом в модери виключно  неадекватів???
Що це за "отрицательный отбор"(ц) ???
   
І на якого біса мені форум з такими обмеженнями, де адекватні юзери не можуть
створювати теми? Нехай модер власноруч дописує в своєму телемарафрні.
Після перемоги повернемось до розгляду і цього питання, хто цей неадекватний покидьок.
=================
Ті, хто доживе... :shuffle:
Чогось мені здаєцця,що не до того людям буде...
   
Нагадаю для модера, а особливо, для тих,хто його призначав:



ПРАВИЛА ФУП

Ми не банимо за погляди – ми банимо за нездатність гідно їх відстоювати.


1. Форум Української Правди – дискусійний політичний клуб, створений для обговорення значущих для України й світу
 проблем; питань, що цікавлять користувачів; обміну інформацією; інших тем, які пов'язані з загальною тематикою ресурсу
 "Українська Правда" та перебувають у руслі редакційної політики порталу.
   
Нагадаю для модера, а особливо, для тих,хто його призначав:



ПРАВИЛА ФУП

Ми не банимо за погляди – ми банимо за нездатність гідно їх відстоювати.


1. Форум Української Правди – дискусійний політичний клуб, створений для обговорення значущих для України й світу
 проблем; питань, що цікавлять користувачів; обміну інформацією; інших тем, які пов'язані з загальною тематикою ресурсу
 "Українська Правда" та перебувають у руслі редакційної політики порталу.

тоді треба повернути штабса, сокола, каменца. До речі жорж, рабит і в екзилі не забанені, просто на відміну від педдротів розуміють де  коли і шо можна писати.
   
 
повернути
  Втрутився цап і почав пхати свинособаче лайно і фупівський вінегрет. (td)  [KA]
   
 У  фупівський вінегрет.
   
ФУП очищують від педдротів (головних ворогів народу України)  [ua]

та не фантазуйте
просто очищують від усіх, хто не коливається у відповідності лінії партії
недоторканні лише "колишні" регіонали - вони добре грають у цю гру
   
та не фантазуйте
просто очищують від усіх, хто не коливається у відповідності лінії партії
недоторканні лише "колишні" регіонали - вони добре грають у цю гру
5а колона чи то загралась, чи в неї разом з кацапською кобилою вже істерика.
Хіба це не істерика, заявляти про повернення права на створення тем в наступному році?
Хоча ні, може не істерика, просто шиза.
Сподіваюсь їм це не допоможе і в 25му році сонце нашої перемоги змусить
їх бігати дуже швидко в певному напрямку за кораблем.
Бо так паплюжити перший же пункт правил ФУПу, який свого часу був
написаний, не побоюсь цього слова і кров*ю українців, це вже за межами
здорового глузду.
   

Цю тему переглядають:

Топа і 2 гостей
 
Повна версія