Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Кто из нас двоих...

Re: Кто из нас двоих...

Не бурхливих - т9 - а Бурхливих
іноді ці автозаміни задрочують :(
   
Re: Кто из нас двоих...

Це теж сумнівна радість... Тому що мислити широко і універсально - це прокляття.

Люди всюди однакові, питання тільки до еліт що вони з цьої глини однакові зліплять. Наші еліти тільки вчаться бачити далі ніж власна кишення, відповідний результат. В РФ бачить тільки завоювання, в США економічне завоювання, в Китаї бачать теж військове завоювання  світу, північна корея бачать в сакралізації влади і роду імператорів, в франції просто в контролі і завоювання, англія хоче бути Бого ізбраною імперією, німці хочуть тишком торганути.

Відповідно всі еліти проектують себе на свій народ, або навпаки кращі з народа що збагнули його цінності стаю у влади. Процес в обидва боки.

Тому чим тут Україна інша в від інших держав? Бо еліти молоді? Так Румунам і Молодованам ЄС знищив зародки їх еліт.

Наші еліти РФ винищило в голодомор частково.

Ми чистий поки лист.


А нірід всюди однаковий, як трава казав СТУС, куди віє туди гнеться.

Так жеж?

Поганому танцюристу яйця заважають))) еліт в Україні ніколи не було. Не було кого винищувати)))) з початку записів - прихід варягів сюди- все свідчить що й ПраУкраїнці були от такою аморфною продажною сцикливою лінивою тупою масою - вічна об.єктність. і зразок твого світогляду - з твого поста - переконливо пояснює чому)
Концентрована інфантильність-(
   
Re: Кто из нас двоих...

До варягів праукраїнців мали худобою хазари.
   
Re: Кто из нас двоих...

Поганому танцюристу яйця заважають))) еліт в Україні ніколи не було. Не було кого винищувати)))) з початку записів - прихід варягів сюди- все свідчить що й ПраУкраїнці були от такою аморфною продажною сцикливою лінивою тупою масою - вічна об.єктність. і зразок твого світогляду - з твого поста - переконливо пояснює чому)
Концентрована інфантильність-(
А зараз еліти народжуються і за останні 5 років війни вони багато зробили, шкода що ти не помічаєш, і шкода що РФ це бачить.  :(

Що як не віна робить з еліт Щось міцне і скріплююче?
   
Re: Кто из нас двоих...

До варягів праукраїнців мали худобою хазари.
ну і зара хазари какая разніца?(ци)
   
Re: Кто из нас двоих...

Українцям на землі не цікаві були завоювання, треба розуміти що їх цікавила війна задля війни, і нашим елітам це варто зрозуміти, що тільки війна і кров скрііплють і роблять міцнішими націю, а не заводи і інші казки. Війна скріплює народ і еліти кровю. Як метла гартується вогнем і маслом так війна гартує еліти і народ.
   
Re: Кто из нас двоих...

Интересно хуйловец fam оправдывается, мол оно не хуйловец бо за него все хуйловцы ФУПа ручаются :)
   
Re: Кто из нас двоих...

тут мене колись бабка сенека українським нацистом назвала,
а сергій д, навпаки, - кацапом іпучим...
І шо?
Я знаю, що вони не мають рації, бо рація в мене)
   
Re: Кто из нас двоих...

тут мене колись бабка сенека українським нацистом назвала,
а сергій д, навпаки, - кацапом іпучим...
І шо?
Я знаю, що вони не мають рації, бо рація в мене)
а кулемет? :)
   
Re: Кто из нас двоих...

тут мене колись бабка сенека українським нацистом назвала,
а сергій д, навпаки, - кацапом іпучим...
І шо?
Я знаю, що вони не мають рації, бо рація в мене)
Більшість людей користуються релейним звязком а не раціями.  (Релейний завязок в тому числі і мобілки і вайфай)
   
Re: Кто из нас двоих...

а кулемет?


кулемет у стрісі)
   
Re: Кто из нас двоих...
fam

Интересно хуйловец fam оправдывается, мол оно не хуйловец бо за него все хуйловцы ФУПа ручаются :)

не хочется срацца с тобой на этой ветке. Лучше скажи -проголосовала или нет? если да, то и я проголосую
   
Re: Кто из нас двоих...

а кулемет?
кулемет у стрісі)
це добре
Головне, своєчасно змащуйте :)
   
Re: Кто из нас двоих...

А зараз еліти народжуються і за останні 5 років війни вони багато зробили, шкода що ти не помічаєш, і шкода що РФ це бачить.  :(

Що як не віна робить з еліт Щось міцне і скріплююче?

Назви що вони зробили за останні роки після дебальцівсткого капітуляції? Освоєння бюджетів як досягнення не пропонувати) військових рішень вони не мають. Героям слава
   
Re: Кто из нас двоих...
fam

тут мене колись бабка сенека українським нацистом назвала,
а сергій д, навпаки, - кацапом іпучим...
І шо?
Я знаю, що вони не мають рації, бо рація в мене)

дело, повторяю, совсем не в этом. я тоже знаю ху из ху.

наверное, мне теперь просто хочется измерить степень бессовестности (и вместе с этим - безмозглости) оли.

вот, смотрите- ссылка в стартпосте. Вполне допускаю, что мое мнение о соросе субъективно, но не в этом дело - там я задаю вопрос известному демократу и поборнику прав человека велесову (который живее всех живых) - ему действительно нравится ситуация в хуйлостане, о котором в новостях сейчас в основном "арестован, блокирован, снят с выборов"? Велесов же, кстати, называет политическую систему в Украине "режимом". Мне действительно интересно, что происходит в головах таких персонажей. И тут возникает оля и привычно называет меня хуйловцем. Как и только что здесь.  Как тысячу раз уже и почти всегда тогда, когда речь идет о хуйле, хуйлостане, их шестерках.  Кому, как не ей знать, что "мир-это война", и т.д. И тут я хочу разобраться - есть ли пределы, какое-то дно, наконец.

Оля пока убеждает меня в том, что дна для нее нет в принципе.



   
Re: Кто из нас двоих...

хуйловец fam продолжает судорожно оправдыватся.  :-G 
   
Re: Кто из нас двоих...
fam

хуйловец fam продолжает судорожно оправдыватся.  :-G 

еще раз- ты голосовала здесь или нет?
   
Re: Кто из нас двоих...

Соросьониш-інфантил? Та нє можєт бить!  :laugh:

там за сімдесят вже давно
але мізки таки дитячі
видно колишній апппратчік
   
Re: Кто из нас двоих...
fam

там за сімдесят вже давно
але мізки таки дитячі
видно колишній апппратчік

ты, ваня, как всегда, очень проницателен и догадлив. Откуда знаешь? Ведь я так это скрывал :( А такая была карьера в аппарате! Как начиналась! Как сейчас помню- в 75-м я им комс. билет на стол - хрясь, а они меня -в аппарат! Все друзья обзавидовались. И у всех аппаратчиков примерно такое же прошлое: вынес солженицына из библиотеки перед списанием и уничтожением - в аппарат! пришел на демонстрацию 7-го ноября в лаптях и онучах -в аппарат! послал нах замполита, предложившего рекомендацию в кпсс - сразу же в ее аппарат! куда же еще? копни любого из бывших аппаратчиков - один краше другого. куда там мне до некоторых :(
   
Re: Кто из нас двоих...

ты, ваня, как всегда, очень проницателен и догадлив. Откуда знаешь? Ведь я так это скрывал :( А такая была карьера в аппарате! Как начиналась! Как сейчас помню- в 75-м я им комс. билет на стол - хрясь, а они меня -в аппарат! Все друзья обзавидовались. И у всех аппаратчиков примерно такое же прошлое: вынес солженицына из библиотеки перед списанием и уничтожением - в аппарат! пришел на демонстрацию 7-го ноября в лаптях и онучах -в аппарат! послал нах замполита, предложившего рекомендацию в кпсс - сразу же в ее аппарат! куда же еще? копни любого из бывших аппаратчиков - один краше другого. куда там мне до некоторых :(

Во брешет кацапская морда. Онo комсомольский билет на стол и ему тут предложили вступить в КПСС. На какие говномозги этот поц со своими сказками рассчитывает.   :facepalm1:
   
Re: Кто из нас двоих...
fam

вот, кстати, для наших апостолов Лжи, оли и вани, хорошая ссылка. Именно из-за этих тем олю с ванюшкой так от меня и корячит. Enjoy.
   
Re: Кто из нас двоих...

Что ещё не все хуйловцы проголосовали? fam просит подмоги. 
   
Re: Кто из нас двоих...

Назви що вони зробили за останні роки після дебальцівсткого капітуляції? Освоєння бюджетів як досягнення не пропонувати) військових рішень вони не мають. Героям слава
Не скажу, бо тобі цього не треба знати.
   
Re: Кто из нас двоих...

ей, а чого гілка потонула?  :facepalm1:
   
Re: Кто из нас двоих...

Кацапоязикість - це і є кацапське лайно, яке вважає, що воно з кацапами є одним наротом.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія