Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

"Зрадобот кацапський"

"Зрадобот кацапський"

Нещодавно купу народу забанили з цим поясненням. Декого на дуже довгий термін.
Наприклад Agh забанений на рік. Я наче ніколи кацапізмів у нього особливих не помічав.
Можна пояснити що означає "Зрадобот кацапський" а також дати посилання на повідомлення за які дописувачі отримали такі довгі терміни
   
Re: "Зрадобот кацапський"

Нещодавно купу народу забанили з цим поясненням. Декого на дуже довгий термін.
Наприклад Agh забанений на рік. Я наче ніколи кацапізмів у нього особливих не помічав.
Можна пояснити що означає "Зрадобот кацапський" а також дати посилання на повідомлення за які дописувачі отримали такі довгі терміни
=======================

Ти ще запитай, де в правилах такий термін- "зрадобот" є.   :S
   
Re: "Зрадобот кацапський"

 Алеж як влучно

Кацапомовний ухилянт енурезник систематично дискредитує ЗСУ


 :lol:
   
Re: "Зрадобот кацапський"

Топа називати штабним теж смішно.
Дописувач, який пише саме свої думки та міркування.
   
Re: "Зрадобот кацапський"

Нещодавно купу народу забанили з цим поясненням. Декого на дуже довгий термін.
Наприклад Agh забанений на рік. Я наче ніколи кацапізмів у нього особливих не помічав.
Можна пояснити що означає "Зрадобот кацапський" а також дати посилання на повідомлення за які дописувачі отримали такі довгі терміни
.
   
Re: "Зрадобот кацапський"

Алеж як влучно

Кацапомовний ухилянт енурезник систематично дискредитує ЗСУ


 :lol:

так ти тепер тут модератор, вітаю  :pooh_lol:
   
Re: "Зрадобот кацапський"

Топа називати штабним теж смішно.
Дописувач, який пише саме свої думки та міркування.
форуму жити ще десь півроку потім його не стане.
   
Re: "Зрадобот кацапський"

форуму жити ще десь півроку потім його не стане.
.
   
Re: "Зрадобот кацапський"

форуму жити ще десь півроку потім його не стане.

Відкриють реєстрацію без обмежень
   
Re: "Зрадобот кацапський"

Відкриють реєстрацію без обмежень
вже б відкрили  :)
   
Re: "Зрадобот кацапський"

так ти тепер тут модератор, вітаю  :pooh_lol:
зараз подивлюсь.  Подивився - ще ні
   
Re: "Зрадобот кацапський"
Geo

Нещодавно купу народу забанили з цим поясненням. Декого на дуже довгий термін.
Наприклад Agh забанений на рік. Я наче ніколи кацапізмів у нього особливих не помічав.
Можна пояснити що означає "Зрадобот кацапський" а також дати посилання на повідомлення за які дописувачі отримали такі довгі терміни

Кого ти мені нагадуєш, ГрандМодератор СУП?

Кацапську Ліберальну Опозицію. Яка, після того, як кінчили в тюрмі "кримнєбутєрброда"....сидить в Латвії-Литві-Естонії і пише ефіри на мАААсковском "Гвоздяном Дождє"...о том, коли почнеться всємірная русская рєволюция. Завтра, на наступному тижні, чи за місяць.

Так і тут.

Модератору, ЯКИЙ ВІДКРИТО СРАВ НА ПРАВИЛА УПЯЧКИ, який ГАСИТЬ ТІЛЬКИ ОДНУ ПОЛІТСИЛУ....і СРАТИ ЙОМУ НА ВІЙНУ.....

звертаєшся: вельмишановний пане модераторе, а не вважаєте Ви прикрою помилкою те, що якомось дивним чином, незважаючи на тяжкі часи і складні політичні обставини в державі Україна, на такому знаному і всесвітньо відомому, шанованому в топ-політичних колах урядів Єврособзу, Америки і Канади, як ФУП....який однозначно впливає на історію майбутніх світових подій, несамовито баните форумчан за формулюваннями, які просто відсутні в переліку формулювань орбставин бану Правил ФУПу! Це може бути якась Прикра Помилка?


Замість того, щоб послати ЕльХуйдера в П*ИЗДУ! Двома словами!

Бо інших слів ця РАШКОВАНСЬКА ВАТНА СКОТОТА просто

Не знає

і

Не розуміє!

Юкі...який ти солоденько-тошнотворний....Тобі дружина РОГИ ЛОСЯ ще не настругала? Я б, чесно, її зрозумів.


Я, ось вийшов з кічі сьогодні, і першим ділом ЗАЙШОВ, і насував цій ГНИДІ ПОВНУ ТОРБУ МАТЮКІВ і сусідній гілці. А інакше, цей шмат лайна-мудератор не розуміє. Мама просто його не так виховала. Воно КІНЧЕНЕ створіння. Навіть не людина.

Останнє редагування: 18 лютого 2024 16:48:49 від Geo
   
Re: "Зрадобот кацапський"

Кого ти мені нагадуєш, ГрандМодератор СУП?

Кацапську Ліберальну Опозицію. Яка, після того, як кінчили в тюрмі "кримнєбутєрброда"....сидить в Латвії-Литві-Естонії і пише ефіри на мАААсковском "Гвоздяном Дождє"...о том, коли почнеться всємірная русская рєволюция. Завтра, на наступному тижні, чи за місяць.

Так і тут.

Модератору, ЯКИЙ ВІДКРИТО СРАВ НА ПРАВИЛА УПЯЧКИ, який ГАСИТЬ ТІЛЬКИ ОДНУ ПОЛІТСИЛУ....і СРАТИ ЙОМУ НА ВІЙНУ.....

звертаєшся: вельмишановний пане модераторе, а не вважаєте Ви прикрою помилкою те, що якомось дивним чином, незважаючи на тяжкі часи і складні політичні обставини в державі Україна, на такому знаному і всесвітньо відомому, шанованому в топ-політичних колах урядів Єврособзу, Америки і Канади, як ФУП....який однозначно впливає на історію майбутніх світових подій, несамовито баните форумчан за формулюваннями, які просто відсутні в переліку формулювань орбставин бану Правил ФУПу! Це може бути якась Прикра Помилка?

 8-:

Замість того, щоб послати ЕльХуйдера в П*ИЗДУ! Двома словами!

Бо інших слів ця РАШКОВАНСЬКА ВАТНА СКОТОТА просто

Як це допоможе ?

Не знає

і

Не розуміє!

Юкі...який ти солоденько-тошнотворний....Тобі дружина РОГИ ЛОСЯ ще не настругала? Я б, чесно, її зрозумів.


Я, ось вийшов з кічі сьогодні, і першим ділом ЗАЙШОВ, і насував цій ГНИДІ ПОВНУ ТОРБУ МАТЮКІВ і сусідній гілці. А інакше, цей шмат лайна-мудератор не розуміє. Мама просто його не так виховала. Воно КІНЧЕНЕ створіння. Навіть не людина.

Це твоє особисте сприйняття. Я тебе розумію .... Якщо тобі треба пояснення: срачі фупівські в печінках. Намагаюсь їх обходити, нові не розпочинати. Стосовно дружини : я б тобі відповів, але краще промовчу саме з наведеної вище причини.
   
Re: "Зрадобот кацапський"

і тут Uki  прилетіло.
   
Re: "Зрадобот кацапський"

форуму жити ще десь півроку потім його не стане.
Може бути, та вже якось і пох. Я тут останнім часом читаю 2-3 гілки, іноді зайду в якусь нову - така сама риганина, як і місяць, і півроку тому. Але раніше думки якось урівноважувались, були 2 табори принаймні, а зараз одна "слава КПСС", тож нецікаво читати. Так поступово й покину ФУП
   
Re: "Зрадобот кацапський"

Але раніше думки якось урівноважувались, були 2 табори принаймні, а зараз одна "слава КПСС"
Ви ж збираєтеся на СУП, а там хіба не "Слава..кпсс!" і категорична нетерпимість до іншої думки?
Чи коли дозволено одностайність, співпадаючу з вашою думкою, то нормально?
   
Re: "Зрадобот кацапський"

Я там вже років 10, і так, дискусій там малувато, і це нецікаво, тому що мало людей. Колись навіть і на цузі було цікаво, тому що тут перебанили половину користувачів на 999 днів, і вони знайшли там тимчасовий прихисток.
Ми навіть збиралися колись офлайн!
Природа не терпить порожнечі)
   
Re: "Зрадобот кацапський"

Але ви не заперечуєте факт неможливості іншої думки на СУПі, ніж суто  порохобоцька?
Тож напевно якщо якісь дискусії там і точаться, то в урізаному вигляді
наприклад, хто більше любить Петро, а хто любить, але трохи недостатньо, інших варіантів не передбачено - заклюють, затопчуть, зжеруть з потрохами
   
Re: "Зрадобот кацапський"

Там про це дискусій взагалі немає зараз, це тут зараз Петро універсальна затичка, яку найчастіше застосовують його опоненти.
   
Re: "Зрадобот кацапський"

Там про це дискусій взагалі немає зараз, це тут зараз Петро універсальна затичка, яку найчастіше застосовують його опоненти.
Опоненти - у чому? в блазнюванні як самопроголошеного "лідера опозиції", наполегливих спробах виїхати за кордон для якихось міжнародних зустрічей попри зависле над ним звинувачення по декількох статтях про держзраду?
Я заздалегідь перепрошую за дещо некоректну аналогію, але для доходчівості. Уявіть, що вас звинувачують - перепрошую ще раз! - у педофілії. Причому наводять конкретні факти цього діяння. Чи полізете ви на дитячий майданчик, де грається купа дітей - поки з вас офіційно не зняте висунуте звинувачення, поки не доведено що вас обмовили, підтасували факти тощо?
   
Re: "Зрадобот кацапський"

Нещодавно купу народу забанили з цим поясненням. Декого на дуже довгий термін.
Наприклад Agh забанений на рік. Я наче ніколи кацапізмів у нього особливих не помічав.
Можна пояснити що означає "Зрадобот кацапський" а також дати посилання на повідомлення за які дописувачі отримали такі довгі терміни

ти шо не бачив що він притаскав на фуп? який огидний кацапський фейк?
   
Re: "Зрадобот кацапський"

Там про це дискусій взагалі немає зараз
эт точна. Реєстрація закрита, всі дописувачі педдроти.
   
Re: "Зрадобот кацапський"

ти шо не бачив що він притаскав на фуп? який огидний кацапський фейк?

Ні, не бачив.
   
Re: "Зрадобот кацапський"

Опоненти - у чому? в блазнюванні як самопроголошеного "лідера опозиції", наполегливих спробах виїхати за кордон для якихось міжнародних зустрічей попри зависле над ним звинувачення по декількох статтях про держзраду?
Я заздалегідь перепрошую за дещо некоректну аналогію, але для доходчівості. Уявіть, що вас звинувачують - перепрошую ще раз! - у педофілії. Причому наводять конкретні факти цього діяння. Чи полізете ви на дитячий майданчик, де грається купа дітей - поки з вас офіційно не зняте висунуте звинувачення, поки не доведено що вас обмовили, підтасували факти тощо?
Хм, причиною не випуску було заявлено якусь небезпеку для його життя на безпековому форумі. Мабуть, це такий жарт в стилі 95 кварталу, каламбур-с, так скить
   
Re: "Зрадобот кацапський"

Хм, причиною не випуску було заявлено якусь небезпеку для його життя на безпековому форумі. Мабуть, це такий жарт в стилі 95 кварталу, каламбур-с, так скить
Крім як у відверто клоунському виконанні, я ніде не чула ні про яку небезпеку для життя як "5-го президента і лідера опозиції" при перетині польського кордону, а ОСОБЛИВО! у Мюнхені.
Не поділитеся лінком на першоджерело інфи?
   
Re: "Зрадобот кацапський"

На главной странице вижу:
"Сергей Стаховский: Когда военные видят, что домой вернутся ранеными или погибшими – энтузиазма это не прибавляет."
Это зрадобот разместил?
   
Re: "Зрадобот кацапський"

Крім як у відверто клоунському виконанні, я ніде не чула ні про яку небезпеку для життя як "5-го президента і лідера опозиції" при перетині польського кордону, а ОСОБЛИВО! у Мюнхені.
Не поділитеся лінком на першоджерело інфи?
https://www.bbc.com/ukrainian/articles/cgepkj04kxjo
Наприклад
   
Re: "Зрадобот кацапський"

https://www.bbc.com/ukrainian/articles/cgepkj04kxjo
Наприклад
І де там про смертельну небезпеку, яка загрожувала Петро на польському кордоні  :facepalm:  і особливо у Мюнхені  :facepalm1: ЯК "5-му президенту і лідеру опозиції" ?
За вашим лінком - чорним по білому про роботу проти України за кордоном з боку ФСБ та її агентів, і що заборонивши виїзд Петро та його обслузі, СБУ запобігла діям, які лили би воду на млин паРаші.
Ви молодець, що притягнули ТАКИЙ матеріал [ua]
   
Re: "Зрадобот кацапський"

Сцуко, цей зе_біль_ний модер поставив автозаміну слова зе_бі_ли на порохоботи.

Мля, це ж яким йопаним зе_бі_ль_ним імбецилом треба бути щоб таким займатись.  :lol:
   
Re: "Зрадобот кацапський"

  Модератор з дуже хорошим гумором.

 Поряділи ряди Гетьмана Канхвєти. Ех.

 
   
Re: "Зрадобот кацапський"

і таки так, поставив в сирливі сраки корки, з гумором  (tu)
   
Re: "Зрадобот кацапський"

Петра так не охороняли як Бубочку, на просторах інтернету.
   
Re: "Зрадобот кацапський"

і таки так, поставив в сирливі сраки корки, з гумором  (tu)

   
Re: "Зрадобот кацапський"

І де там про смертельну небезпеку, яка загрожувала Петро на польському кордоні  :facepalm:  і особливо у Мюнхені  :facepalm1: ЯК "5-му президенту і лідеру опозиції" ?
За вашим лінком - чорним по білому про роботу проти України за кордоном з боку ФСБ та її агентів, і що заборонивши виїзд Петро та його обслузі, СБУ запобігла діям, які лили би воду на млин паРаші.
Ви молодець, що притягнули ТАКИЙ матеріал [ua]
Ага, а через 2 тижні СБУ вже не мала жодних претензій, і ПП їздив собі спокійно Європою. А что случілось?? Можливо, хтось із західних партнерів вплинув на нашу владу, хтозна...
   
Re: "Зрадобот кацапський"

Ага, а через 2 тижні СБУ вже не мала жодних претензій, і ПП їздив собі спокійно Європою. А что случілось?? Можливо, хтось із західних партнерів вплинув на нашу владу, хтозна...
Тобто ви натякаєте, що сьогодні хтось з серйозних західних партнерів переймається долею Петро? І навіщо? Чим цей клоун може бути цікавим і цінним комусь на заході? (Звісно, крім тих, хто у той чи інший спосіб пов"язаний з хуйлом)
Можливо, просто цілі тих поїздок (у т.ч. і таємні) не загрожували держбезпеці України? Наприклад, провідати у Лондоні своїх двох Бовтіків...Все ж таки батько, хай там що
   
Re: "Зрадобот кацапський"

Підохуївший модератор, кім би ти ні був:




Ти навіщо  військовослужбовця ЗСУ обісрав "Зрадоботом кацапським" і присудив йому на цьому бан?



Річ зараз йде за Frost_l
   
Re: "Зрадобот кацапський"

Людина в ЗСУ, йому бан до серпня  :facepalm1:

Модератор, а де ти зараз?

   
Re: "Зрадобот кацапський"

Нема слів :X
   
Re: "Зрадобот кацапський"

Модератор некомпетентний
   
Re: "Зрадобот кацапський"

 [ua]

  Модератор з дуже хорошим гумором.

 Поряділи ряди Гетьмана Канхвєти. Ех.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія