Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ЛЧ,ЛЄ,ЛК 22:00 Шахтар-Реал 19:45 Барса-Динамо 22:00 ЦСКА Софія-Зоря :warning2:

до чого фізруки довели, дєтскій футбол зовсім не розвивають, ...в бразилії  :laugh:

   
Вангую , что завтра наши сольют 0-3.
Любой результат с меньшей разницей - буду считать удачным  :shuffle:

Я поставил на ниччччю  :D
   
Я поставил на ниччччю  :D

як і сьогодні? :laugh:
   
як і сьогодні? :laugh:

Тю, сдалось мне на кротовню ставить.
Если и ставлю - только на ДК.   8-)
   
А от мені цікаво - нашо було гандошити 50 мільйонів грошей, щоб вигрібати 0-5 вдома та зливатися молдаванам? Скажіть там комусь в керівництві, що можна було заради таких досягнень і парой мільйонів обійтися...
   
Ржу німагу, кажуть, що всі гравці Реалу крім Анчелоті були  невакциновані, тому вжарили шахту 0 - 5
   
А от мені цікаво - нашо було гандошити 50 мільйонів грошей, щоб вигрібати 0-5 вдома та зливатися молдаванам? Скажіть там комусь в керівництві, що можна було заради таких досягнень і парой мільйонів обійтися...

Марлон, Педріньо і Траоре одні з найкращих гравців Шахтаря в серпні-вересні.  Без їх участі не пройшли б Монако (а це 40 млн EUR, як усі трансфери).  Ну і розрив ДК у СуКу хоч і дрібниця, а приємно
   
Без їх участі не пройшли б Монако (а це 40 млн EUR, як усі трансфери). 
Алежка, не сміши мої капці... Твоя кротівня ніколи б не пройшла Монако без участі самого Монако. А хто там за кротів би бігав - Тете, Додо, Муму, Жужу це до сраки....
   
Алежка, не сміши мої капці... Твоя кротівня ніколи б не пройшла Монако без участі самого Монако. А хто там за кротів би бігав - Тете, Додо, Муму, Жужу це до сраки....

Факт залишається фактом.  Педріньо забив найважливіший гол у першому матчі.  А за підсумками двох матчів Шахтар пройшов Монако і потрапив до ЛЧ.  І відразу відбив всі витрати на трансфери у цьому сезоні
   
А за підсумками двох матчів Шахтар пройшов Монако і потрапив до ЛЧ. 
Ну і на прикладі сьогоднішнього матчу - чому кротівня навчалася в Лізі? Вигрібати по п’ять штук вдома від команди, яку вздрючили в минулому турі молдавани?  :laugh:
   
швидко отряхнувся, молодець, видно що звикає уже. разработалі   :laugh: 
   
Ну і на прикладі сьогоднішнього матчу - чому кротівня навчалася в Лізі? Вигрібати по п’ять штук вдома від команди, яку вздрючили в минулому турі молдавани?  :laugh:

Шахтар майже кожен рік має розгромні поразки у ЛЧ. І що? Молдован сьогодні вздрючил Інтер. З яким Шахтар зіграв у ніччю. Це футбол.

І краще розгромно програвати у ЛЧ ніж вигравати у ЛК.

Тому Шахтар зробив правильно, що підсилив склад.  Ці витрати він вже повністью компенсував попаданням до ЛЧ



Останнє редагування: 20 жовтня 2021 01:15:03 від Alezka
   
дохтор відомий фахівець з звикання до поразок в єврокубках.  Останні 20 років постійна практика
   
Шахтар майже кожен рік має розгромні поразки у ЛЧ. І що? Молдован сьогодні вздрючил Інтер. З яким Шахтар зіграв у ніччю. Це футбол.

І краще розгромно програвати у ЛЧ ніж вигравати у ЛК.

Тому Шахтар зробив правильно, коли підсилив склад.  Ці витрати він вже повністью компенсував попаданням до ЛЧ

 :facepalm1:  :lol:

Бля я просто всикаюсь

Це щось новеньке
   
Програші "Шахтаря" засмучують мене лише в одному аспекті.

Раніше ми з Юлією Палько працювали разом. Красива й щира дівчина. Суцільний позитив.

Потім вона пішла працювати на Shakhtar TV.

Юля - справжня красуня.

   
:facepalm1:  :lol:

Так і є. Шахтар це вже проходив після вилітів від Янг Бойс та Тимошар. Коли по групі ЛЄ потім проходився катком
   
Сьогодні ДД провалив гру.  Подивимося які висновки він зробить
   
Програші "Шахтаря" засмучують мене лише в одному аспекті.

Раніше ми з Юлією Палько працювали разом. Красива й щира дівчина. Суцільний позитив.

Потім вона пішла працювати на Shakhtar TV.

Юля - справжня красуня.

  :S
   
Так і є. Шахтар це вже проходив після вилітів від Янг Бойс та Тимошар. Коли по групі ЛЄ потім проходився катком

Скоро це закінчиться
Скоро у лч динамо і шахти не буде вже
А з монаками шари може довго не бути...років 5 наприклад
   
:facepalm1:  :lol:

Бля я просто всикаюсь

Це щось новеньке

У чемпіонатах США топ-клуби регулярно програють аутсайдерами з великими рахунками. І з цього не роблять сенсації.

Головне, хто стане чемпіоном. А розгромний програш чемпіону й не пригадають. І віце-чемпіону. І взагалі будь-кому не пригадають.
   
У чемпіонатах США топ-клуби регулярно програють аутсайдерами з великими рахунками. І з цього не роблять сенсації.

Головне, хто стане чемпіоном. А розгромний програш чемпіону й не пригадають. І віце-чемпіону. І взагалі будь-кому не пригадають.

Шахтьор стане чемпіоном ЛЧ?

Шахтьор завершив сезон схоже достроково
За 3 тури

Завтра динамо првоторить досягнення
   
Скоро це закінчиться
Скоро у лч динамо і шахти не буде вже
А з монаками шари може довго не бути...років 5 наприклад

я це чую останні років 5. А поки Шахтар як був так і залишається в ТОП 20. І вперше за 10 років може не вийти в євровесну. Яка  :-G
   
Шахтьор стане чемпіоном ЛЧ?

Ніколи не стане.  Як їм не змогло стати і ДК.  І що?  Взагалі не грати в ЛЧ?
   
З такими настроями 'краще розгромно програвати' далеко підете
Точніше вже прийшли
   
З такими настроями 'краще розгромно програвати' далеко підете
Точніше вже прийшли

мене влаштовує той рівень Шахтаря, на котрому він перебуває останні 15 років.  І буде там і далі
   
Шахтьор стане чемпіоном ЛЧ?

Шахтьор завершив сезон схоже достроково
За 3 тури

Завтра динамо првоторить досягнення

Та ні.

Програти будь-кому з будь-яким рахунком у США не є поразкою на все життя.
   
Та ні.

Програти будь-кому з будь-яким рахунком у США не є поразкою на все життя.
   
Програші "Шахтаря" засмучують мене лише в одному аспекті.

Раніше ми з Юлією Палько працювали разом. Красива й щира дівчина. Суцільний позитив.

Потім вона пішла працювати на Shakhtar TV.

Юля - справжня красуня.

она сделала не правильный выбор ,хотя может теперь найдет какого бразильца  :D
   
Ну что, я щщытаю достойно!  :super:

"На поле была только одна команда" (с) Де Бздерби  :laugh:

Я б сказал, что был только один тренер)). Рад, что этого гопника присадили на бутылку.
   
нехай вже завтра обом заспіває...


можливо динамо тепер зіграє краще навіть...якось багатенкьо шахта пустила...
але і барса може 5 палок кинути

А Шериф дрюкнув Реал 2:1. Відповідно, Шериф дрюкне Шахту 7:1  :weep:
   
У Шахтаря стата навіть краща. Але Шериф забиває у кожному матчі

 Татишо. Ти порівняй краще зі статою Монако


Потрібно обов'язково у когось з грандів вигравати, адже різниця м'ячів вже -7)). Це якщо виграють у Шерифа ще.

Останнє редагування: 20 жовтня 2021 07:13:17 від Fisher
   
У них и атака слабая, и обороны нет, и вратари посредственные. Да и тренер явно тактически очень слабый. А ведь год назад это была совсем другая команда, куда более сильная во всех линиях. Даже интересно, как они умудрились за один сезон превратиться в настолько бездарную команду? ©
   
У них и атака слабая, и обороны нет, и вратари посредственные. Да и тренер явно тактически очень слабый. А ведь год назад это была совсем другая команда, куда более сильная во всех линиях. Даже интересно, как они умудрились за один сезон превратиться в настолько бездарную команду? ©


мене влаштовує той рівень Шахтаря, на котрому він перебуває останні 15 років.  І буде там і далі (с)

Дивом прошли Монако, а в трьох матчах групи забили аж 0 м'ячів, пропустивши 7)

;)

Останнє редагування: 20 жовтня 2021 07:29:01 від Fisher
   
У шахті все дуже погано, дешевим бразильцям немає конкуренції, вже у захисті майже одні бразильці, тому вони так грають - від вільного!
 
   
Не смотрю эту мегогошную хуету, жаба за 300 грн. в месяц давит. Вчера отвалился уже при счете 0-1 и мое утро сегодня началось просто охуительно! (tu)

ДЛЬА ТИБЬА, САХТЬОЛ, ЗИЛЬОНЫЙЭ ПАЛЬАААА!!!
   
Ринат вже з битами на базу не заїжджає? Здалося би.
   
Ринат вже з битами на базу не заїжджає? Здалося би.


Та ну). Бачите ж, менеджмент пояснює, що 0:5 це не так вже й погано))
   
В принципе все очевидно:

Защитник «Реала» Давид Алаба прокомментировал победу в 3-м туре ЛЧ над «Шахтером» (5:0).

«Мы понимали, что «Шахтер» хочет быть с мячом постоянно и держать мяч медленно. Идея была в том, чтобы стоять и ждать. Это дало результат. Перед матчем мы понимали, что это будет непростая игра для нас. Тренер хорошо проанализировал соперника. Нам дали определенные задачи.

Мы готовились к тому, чтобы отдать им мяч и контролировать игру, но ждать. Мы не дали им шансов, их футбол не был для нас секретом», – сказал Алаба.


Там где Зидан забил болт, наверняка проигнорировав в прошлом году подготовку к кротам  - старый Анчелотти подготовился

Ну а Дзерби продолжает с упорством барана стучаться рогами в стенку. Для меня лично показательны не столько голы - все таки там класс сыграл и ошибки - а то что Педрид стоя уничтожил всю атаку кротовских абизянок. Их игра в обороне -просто шикарна!
   
Та ну). Бачите ж, менеджмент пояснює, що 0:5 це не так вже й погано))
Можна ще пригадати старий вислів Євгена Пилиповича Лемешка, яким він парирував наїзди в обкомі після 0:7 вдома від Шпиртяка. "Краще програти одного разу 0:7, аніж сім разів по 0:1"  :)
   
- А хорошо-то как, Машенька!
- Я не Машенька.
- А все равно хорошо!

 (tu)  :super:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія