Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Зелена шмаркля капітулювала перед хуйло і послала Байдена під час телефонної розмови з ним

пішла друга хвиля істерик від ковбасників  :laugh:
Ну болить їм, і нема на це ради  :lol:
   
Ну болить їм, і нема на це ради  :lol:

Третьої не буде.
   
А вони що роблять? То раніше діпконсьорнили. Вірніше - софтконсьорнили. Обережненько. А тепер конкретно вписались.

І що отримали? Торчок, якого ви дружно і весело обрали, просто послав Байдена, який САМ прийшов із допомогою.
на кого розраховна ця відверта брехня, еміг ковбасний?
Тобі 6 років чи ти спілкуєшся з людьми яким 6 років? 8-:  :-G
Чи ти екзальтована гімназистка яка звикла "гіперболізувати"?
   
Пц виковиряв якісь соплі з преси did not go well  :facepalm1: , і давай на форум верещати караул паніка аааа памагіте нас здалі!! А деякі кунулися навіть співчувати  :laugh:
   
на кого розраховна ця відверта брехня, еміг ковбасний?
Тобі 6 років чи ти спілкуєшся з людьми яким 6 років? 8-:  :-G
Чи ти екзальтована гімназистка яка звикла "гіперболізувати"?

CNN бреше! BBC бреше! Єдине джерело новин, якому Michigan вірить - Russia Today зі Скабєєвою!  (tu)
   
CNN бреше! BBC бреше! Єдине джерело новин, якому Michigan вірить - Russia Today зі Скабєєвою!  (tu)
Де написано що Зеленський послав Байдена? Покажи мені оригінал статті? Я англійську знаю краще за тебе, еміговський ковбасно-поросявий політрук-толковатєль.
Чи ти свій досвід з прочитання газети "Правда" з 1982 року сюди переніс? :K
   
CNN бреше! BBC бреше! Єдине джерело новин, якому Michigan вірить - Russia Today зі Скабєєвою!  (tu)

Може б ти спочатку англійську повчив пепед тим як верещати
   
Де написано що Зеленський послав Байдена? Покажи мені оригінал статті? Я англійську знаю краще за тебе, еміговський ковбасно-поросявий політрук-толковатєль.

В $раці ти був, г!мно ти знаєш.

На, читай, - якщо лінк, обведений червоним для сліпих тобі не впав в око:

https://edition.cnn.com/2022/01/27/politics/biden-zelensky-call/index.html

Zelensky, however, restated his position that the threat from Russia remains "dangerous but ambiguous," and it is not certain that an attack will take place, the official said.
   
Ну і добре, меньше проблем.
   
Це єдине і головне завдання прихильники певної політсили - здати Україну хуйлу.
   
Ну і добре, меньше проблем.

Що там ваші тим часом?  B-)
   
В $раці ти був, г!мно ти знаєш.

На, читай, - якщо лінк, обведений червоним для сліпих тобі не впав в око:

https://edition.cnn.com/2022/01/27/politics/biden-zelensky-call/index.html

Zelensky, however, restated his position that the threat from Russia remains "dangerous but ambiguous," and it is not certain that an attack will take place, the official said.
То де написано що Зеленський послав Байдена?
У тебе якісь вади у розвитку га, канадійський дебіл? Тебе ж чітко спитали дати посилання де це написано, га?
Тупіш?
Чи це твоя інтерпретація?
Моя інтерпретація цієї фрази "Бубочка вчергове зіграє своїм хуєм по йоблам канадійської діяспори які завзято чекають коли кацапія нападе та знищить Україну як на тоталізаторі чи кінських скачках". :K
   
Що там ваші тим часом?  B-)

Та вже остаточно домовились блокувати СП2, якщо хуйло полізе, а тут таке....

Доведеться запускати.
   
То де написано що Зеленський послав Байдена?
У тебе якісь вади у розвитку га, канадійський дебіл? Тебе ж чітко спитали дати посилання де це написано, га?
Тупіш?

Зеленим шмарклям "хоть в лоб, хоть по лбу".  "Какіє ваші даказатільства?!"
   
Та вже остаточно домовились блокувати СП2, якщо хуйло полізе, а тут таке....

А ти ж ніби-то був проти?  B-)
   
Так так, капітуляція... 100%
Те що формуються тероборона, приїжжає зброя то така капітуляція і спротив ..

Слухай хуйловцю, по перше Президент України тобі не шмаркля по други паніки не потрібно лишньої. Я писав що мої замлвники думають чи заводити в Україну проект ...
Але кому я то говорю...

Той який Зеленський? Він ще гірше, він трус і підхалим.
   
А ти ж ніби-то був проти?  B-)

?
У випадку війни тільки блокувати.

Без війни - нема проблем. Звичайна торгівля з папуасами.
   
У випадку війни тільки блокувати.

У випадку війни гріються буржуйками, а не газом.
Тоді ваш кацапський газ вже ролі не гратиме.
   
У випадку війни гріються буржуйками, а не газом.
Тоді ваш кацапський газ вже ролі не гратиме.

Кожному своє.  У нас все є.
   
Кожному своє.  У нас все є.

Ваша позиція зрозуміла.
... але скоро може й не стати. Пів Німеччини і Східний Берлін.
   
Зеленим шмарклям "хоть в лоб, хоть по лбу".  "Какіє ваші даказатільства?!"
злився, дешевий штопаний кондом?
То де про таке написано у західній пресі? Я чекаю
У вас там що у повітрі щось "розпиляють", що раптом всі канадійські діаспоряни їбанулися?
Я таке побачив, може це якось пов'язано з твоїм душевним станом?
   
Вина свиней в цьому також. Розповсюдження фейків заради паніки, кацапи вам аплодують

"У нас було рекордне ВВП минулого року, воно зросло, 6,5 млрд нових інвестицій у 2021 році. Але після початку такої інформаційної кампанії, з України вивели 12,5 млрд коштів. Ми стабілізуємо нашу валюту з держрезервів. Це дуже дорого коштує нашій країні", -
   
А вам не здається що в емігрантському "свинарнику" щось розпиляють у повітрі? Якісь психотропні препарати?
Це ж не перша істерика канадійської ковбаси яка абсолютно висосана з хуя у Трюдо! 8-:
Я починаю хвилюватися за двох емігранто-підсвинків які зараз працюють на ольгіно - їм "ввижається" те, чого не було.
Наприклад цього разу їм "ввижається" що Зеленський послав Байдена :lol:

Останнє редагування: 28 січня 2022 23:07:52 від Michigan
   
Зеленим шмарклям "хоть в лоб, хоть по лбу".  "Какіє ваші даказатільства?!"

   
Запость ще Маодзедуна - і, нарешті, переконаєш всіх, що CNN, BBC i Reuters - порожні брехуни, а зелені шмарклі - д'Атраньяни!
   
Ну болить їм, і нема на це ради  :lol:

маковiй радить  :laugh:
   
злився, дешевий штопаний кондом?
То де про таке написано у західній пресі? Я чекаю
У вас там що у повітрі щось "розпиляють", що раптом всі канадійські діаспоряни їбанулися?
Я таке побачив, може це якось пов'язано з твоїм душевним станом?
Показати зображення...

хуйлоботіна а на отброссьіьі з душевним станом все ок? І поля не те що в Канаді  :lol:   
   
Ваша позиція зрозуміла.
... але скоро може й не стати. Пів Німеччини і Східний Берлін.

Це манія переслідування.
   
Це манія переслідування.

Це як ваші переслідували з Молотовим цілісніть Польщі в 39му?  :-)o
   
маковiй радить  :laugh:
Скажи будь-ласка, ти єдиний з Канади "в адекваті".
Що з тими канадськими емігами відбувається? Вони повністю їбанулися чи як?
Це ж не перша гілка де вони вигадали якесь "гівно", обсмоктали його та зробили "колосальні висновки". 8-:
   
Це як ваші переслідували з Молотовим цілісніть Польщі в 39му?  :-)o

А ваші - це Сталін?
   
Скажи будь-ласка, ти єдиний з Канади "в адекваті".
Що з тими канадськими емігами відбувається? Вони повністю їбанулися чи як?
Це ж не перша гілка де вони вигадали якесь "гівно", обсмоктали його та зробили "колосальні висновки". 8-:

мда, сьогодні всі вскриваються, Мішіган тіки що зізнався у коханні ось такому чуваку
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1102199.msg25412078#msg25412078
   
Україна виригнула тебе з мадярський паспортом і бляхою, то ти шукаєш хто б за твою жирну $раку тепер воював?

Чувак, в зеркало посмотреть не хочешь?
Так же и про тебя можно написать что Украина виригнула тебя с канадским паспортом. И ты точно не пойдёшь воевать за неё… ;o
   
Я просто не слідкую за новинами у Канаді, а може канадійські емігі сюди прибігли, бо там якась "піста" Трюдо настає, а вони як завжди сюди свої "комплекси" прибігли вивалювати? 8-:

   
Скажи будь-ласка, ти єдиний з Канади "в адекваті".
Що з тими канадськими емігами відбувається? Вони повністю їбанулися чи як?
Це ж не перша гілка де вони вигадали якесь "гівно", обсмоктали його та зробили "колосальні висновки". 8-:

ну я тобі так скажу... поїхав назавжди, - стули пельку, українці самі розберуться. не пхайся, куди не просять. сидіти чорт зна де і повчати, звісно, можна, але вже око замилилось.
Просто любити Україну і вірити, що вона сам розбереться, що де і як. Не повчати, не пхатись з тим, що у світі кажуть, бо у кожного є своя ціль - тому вірити не можна нікому. А шматувати будуть неньку.

Ось тобі приклад, - ну дивись - Маковій пише: "Цей народ і справді кінчений… і заслужено отримує все що має." ну у мене питання - що ця потвора робить на фупі?

я не пхаюсь і не повчаю, іноді потролю Вольку та ще пару ніків через їх любов до 5-го, є гріх, але щоб так...
   
тобто раннішній інсайд Страни.уа підтвердився

і ніхто із секти навіть не вибачився...
   
Ось тобі приклад, - ну дивись - Маковій пише: "Цей народ і справді кінчений… і заслужено отримує все що має." ну у мене питання - що ця потвора робить на фупі?
Працює тут? 20 рублєй за пост - це завжди 20 рублєй....
Я хочу подивитися як той же Маковій напише на якомусь канадійському форумі "цей народ й справді кінчений" й як довго він проіснує на тому форумі. 8-:
Ех, якби тут у нас була справжня модерація....
   
Скажи будь-ласка, ти єдиний з Канади "в адекваті".
:lol: бот нашел родственную душу, в канадском ватнике...
И кто ты, после этого?...
   
Працює тут? 20 рублєй за пост - це завжди 20 рублєй....
Я хочу подивитися як той же Маковій напише на якомусь канадійському форумі "цей народ й справді кінчений" й як довго він проіснує на тому форумі. 8-:
Ех, якби тут у нас була справжня модерація....

+1


   
CNN:

https://www.cnn.com/europe/live-news/ukraine-russia-news-1-28-22/index.html

Показати зображення...
Да все правильно Президент говрит. Папиредныки страну разграбили. И разоружили. Бабло вывели. Ну а страны гаранты кинули. В этй связи к Зеленскому один вопрос -почему чучуки на свободе? Да, за оскорбление.  :dopovid:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія