Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

бійцівські собаки покусали людей

Re: бійцівські собаки покусали людей

будь-який пес поза власним подвірям має бути в намордніку
нема намордніка , гицлів і на живодерню

как это бы защитило жертву?
   
Re: бійцівські собаки покусали людей

Дії української поліції полягають в " хождєнії нах уй " . Хоча Лектор казав що це представники " ісполнітєльной служби " я аж злякався спочатку , бо подумав тепер там поліція Сингапуру патрулює . Йобарю отого  ведущої Кота , треба відбити нирки , а псів нажаль треба забирати і " присипати " . бійцівські породи корекції не піддаються . Всі ці заяви у поліцію нічим не закінчаться . Йобарь " ведучої " це ж в Україні сама по собі посада . Ну якщо не шериф Нотингему і ще людей не стріляє для розваги , то барон Саймон де Белем не меньше .

Було б нихуйово йобарю ще й лапті сплести, небагато, років на 5-6 за "завдання важких тілесних ушкоджень", ну і ведучій паравозом за "соучастіє". Бо знала і бездєйствовала, а мала б на капу нажати, авца.
   
Re: бійцівські собаки покусали людей

От вже дійсно "трололо".
 "Майстер шкідливих порад". :(

Ага, только у меня питбуль, барышня, которая не боится никого... и разнимать драки с её участием мне приходилось три раза, включая стафов и амриканских бульдогов... она первая никогда не набросится, только в ответ на особо резвых товарищей, включая хозяев...
   
Re: бійцівські собаки покусали людей

Тільки " лєвую " ближче до яєць тримай , бо булі прямо туди атакують , а не в горло як вівчарки наприклад .  :laugh:
А ще краще вишикуватись всім парком у македонську фалангу і підняти " свинокрисів" на списи .

Я о твоих умственных способностях уже высказался в ветке о крипто-евреях. Будет с тебя.
   
Re: бійцівські собаки покусали людей

Ага, только у меня питбуль, барышня, которая не боится никого... и разнимать драки с её участием мне приходилось три раза, включая стафов и амриканских бульдогов... она первая никогда не набросится, только в ответ на особо резвых товарищей, включая хозяев...

  У мене були, на превеликий жаль, сутички з собаками.
  Не один раз.
  Навіть у ті часи, коли я був краще натренований, я б волів краще сутичку з людиною.
  Так от реально щодо Ваших "порад".

  За руку собака може і вкусить, але скоріш ту що з ножем.
  Ви впевнені, що витримаєте укус без больового шоку?
  А собака може з руки миттєво переключитися на пах або крутнутися і стрибнути вже ззаду.
  Виставити вперед руку і чекати, що собака на ній висітиме, поки її шинкують - то для альтернативно обдарованих.
 
 
 
   
Re: бійцівські собаки покусали людей


купив дітям і дружині
ефективність перевірена

і майте спокій,
відівчив гуляти на дитячій площадці уродів з собаками
тільки почув гавкіт, прилад в кишеню і пішов на вулицю
включаєш в кишені, направляєш на собаку і з метрів 5-6 собаку здуває
   
Re: бійцівські собаки покусали людей

Показати зображення...
купив дітям і дружині
ефективність перевірена

і майте спокій,
відівчив гуляти на дитячій площадці уродів з собаками
тільки почув гавкіт, прилад в кишеню і пішов на вулицю
включаєш в кишені, направляєш на собаку і з метрів 5-6 собаку здуває

а як то називається?
   
Re: бійцівські собаки покусали людей

а як то називається?
Такого добра в продажу повно, "отпуґіватєлі собак". Тілько шото відгуки покупців не дуже райдужні)
   
Re: бійцівські собаки покусали людей

Я о твоих умственных способностях уже высказался в ветке о крипто-евреях. Будет с тебя.

В крипто-євреїв віриш ти , а " умствєнниє способності " у мене .  :laugh:
Ясно що з мене " буде " .
ПС . Я тоді тебе нах*уй  не послав , дуже перепрошую , краще пізніше ніж ніколи .
   
Re: бійцівські собаки покусали людей

а як то називається?

Ультразвуеовой отпугиватель.
У меня такой есть. Когда у моей собаки течка, ношу с собой.

Действует только на бродячих собак. Домашние не боятся, лишь слегка подтормаживают. Если же на вас бежит пит или буль, то им вообще похер.
   
Re: бійцівські собаки покусали людей

Я рознімав свого один раз , після першої бійки . Вони дружили з фокстер'єром сусідським , а потім щось пішло наперекосяк . (фокстер'єри пси препаскуднійшого характеру ) . Треба підхопити бульку за " талію " і стиснути ногами щоб задні ноги пса були в повітрі . На горло накидується все що може нагадувати удавку , шнурівка , мотузка , поводок ітд . Ну а ділі дуже важливо , зубами у вухо на всю потужність вашої власної щелепи .В такий спосіб ви зафіксуєте рух голови пса .  Бо шнурком ви його не втримаєте . Удушувати поки не пустить другого пса . Отака х... я , малята .
   
Re: бійцівські собаки покусали людей

Удушувати поки не пустить другого пса

А алабая, що з ланцюга зірвався, як затримати?

Цього року в Запоріжжі.



2.2.19 бігав по Києву інший втікач, декілька собак порвав, наче.
   
Re: бійцівські собаки покусали людей

А алабая, що з ланцюга зірвався, як затримати?
Алабай небезпечний тільки тоді, коли він спеціально натасканий на бої. Інакше - чисто сторож, поза межами власних володінь байдужий до оточення.
Цікаво, що собаки інших порід часто реагують на нього, як на вовка, зі страхом і ненавистю.
   
Re: бійцівські собаки покусали людей

А алабая, що з ланцюга зірвався, як затримати?

Цього року в Запоріжжі.

Показати зображення...
2.2.19 бігав по Києву інший втікач, декілька собак порвав, наче.

Я на цій породі не знаюся . Поняття немаю ні про характер ні про фізичну силу .
Я просто з власного досвіду навів діючий алгоритм . Бо лупити поводком , палкою , поливати водою ітд .... Пітам , булям і стафам ( це теж " буль " ) -до жопи .
   
Re: бійцівські собаки покусали людей

... Пітам , булям і стафам ( це теж " буль " ) -до жопи .

Високий больовий поріг.
   
Re: бійцівські собаки покусали людей

  У мене були, на превеликий жаль, сутички з собаками.
  Не один раз.
  Навіть у ті часи, коли я був краще натренований, я б волів краще сутичку з людиною.
  Так от реально щодо Ваших "порад".

  За руку собака може і вкусить, але скоріш ту що з ножем.
  Ви впевнені, що витримаєте укус без больового шоку?
  А собака може з руки миттєво переключитися на пах або крутнутися і стрибнути вже ззаду.
  Виставити вперед руку і чекати, що собака на ній висітиме, поки її шинкують - то для альтернативно обдарованих.
 

Садись, 2. Это стандартная армейская процедура. Но только для «узкого круга ограниченных лиц». На нож собака вообще не реагирует, а хватает за ту часть тела, которая ближе.
   
Re: бійцівські собаки покусали людей

В крипто-євреїв віриш ти , а " умствєнниє способності " у мене .  :laugh:
Ясно що з мене " буде " .
ПС . Я тоді тебе нах*уй  не послав , дуже перепрошую , краще пізніше ніж ніколи .

Ага, и страна Испания, которая приняла закон в 2015-м году, возвращающий им гражданство. Это по прошествии более чем 500 лет.

Учи матчасть, чертило необразованное. :) живет в стране и нихуя о ней не знает... позорище...

Останнє редагування: 4 лютого 2020 15:23:53 від Трололо
   
Re: бійцівські собаки покусали людей

Садись, 2. Это стандартная армейская процедура. Но только для «узкого круга ограниченных лиц». На нож собака вообще не реагирует, а хватает за ту часть тела, которая ближе.

  Теоретик?  :lol:
  "На нож собака нє рєагіруєт" :facepalm:
  "Бережи причандали"(ц)
 
  ПиСи. Як би хтось дослухався Ваших порад, то йому прийшлось би носом(?!) по клаві тицяти. :D
 

Останнє редагування: 6 лютого 2020 20:36:54 від Топа
   
Re: бійцівські собаки покусали людей

   
Re: бійцівські собаки покусали людей

Ага, и страна Испания, которая приняла закон в 2015-м году, возвращающий им гражданство. Это по прошествии более чем 500 лет.

Учи матчасть, чертило необразованное. :) живет в стране и нихуя о ней не знает... позорище...


Ясно  з " крипто -євреями " розібрались , давай про анунаків . Знаток матчасті . Може ти ще й іспанською трєкаєш , чєртіло образованоє ?
   
Re: бійцівські собаки покусали людей

Надо быть полной идиоткой, чтобы взять своей ПЕРВОЙ собакой - бультерьера.

Интересно, эта дама знала о существовании собачьих площадок и о том, что таких собак обязательно надо социализировать? И что собака агрессивной породы должна была пройти полный курс послушания "Собака в городе" как минимум? А как максимум - беспрекословно слушаться хозяйку всегда и во всём?

Я не говорю уже о том, что таких собак запрещено выгуливать без намордника?

Именно из-за таких ТП, как эта дура, вероятнее всего, пострадает её невоспитанная собака.

У меня нет слов. Это же надо быть такой идиоткой, чтобы считать бультерьера мимимишной собакой?

Ничего личного, но..что вы употребляете? Вы о булях ничего не знаете. Я в начале 90-х воспитал по одной книжке ризеншнауцера, собака прожила 16.5 лет. Собака драла до последнего любого, кто так или иначе покушался на семью-стаю. А еще есть доберманы, малинуа...
   
Re: бійцівські собаки покусали людей

Показати зображення...
купив дітям і дружині
ефективність перевірена

і майте спокій,
відівчив гуляти на дитячій площадці уродів з собаками
тільки почув гавкіт, прилад в кишеню і пішов на вулицю
включаєш в кишені, направляєш на собаку і з метрів 5-6 собаку здуває

Если на тебя стартует "служебник", засунешь в одно место свой "ультразвук".
   
Re: бійцівські собаки покусали людей

Если на тебя стартует "служебник", засунешь в одно место свой "ультразвук".

Разъясните для людей не разбирающихся, пожалуйста.
   
Re: бійцівські собаки покусали людей

Разъясните для людей не разбирающихся, пожалуйста.

Все очень (относительно) просто. Есть вирус, а есть антивирус. Что такое антивирус? Это вирус, который приручили для борьбы  с самим собой. Грубо говоря. Любую служебную собаку, собаку-штурмовика готовят соответственно.  Начиная от элементарного не бояться выстрелов, атаковать при появлении у фигуранта в руках палки, ножа и тд.Вы читали книгу про "Анжелику Маркизу Ангелов.."? помните, как ее муж стал неуязвим для змеиного яда?
А если учесть, что у собаки очень развиты инстинкты, привязанность к человеку...
   
Re: бійцівські собаки покусали людей

Ясно  з " крипто -євреями " розібрались , давай про анунаків . Знаток матчасті . Може ти ще й іспанською трєкаєш , чєртіло образованоє ?

А нахуя мне это тарабарское наречие? Это для таких, как ты, читатель Википедии. ;)
   
Re: бійцівські собаки покусали людей

  Теоретик?  :lol:
  "На нож собака нє рєагіруєт" :facepalm:
  "Бережи причандали"(ц)
 
  ПиСи. Як би хтось дослухався Ваших порад, то йому прийшлось би носом(?!) по клаві тицяти. :D

Практик, увы. Можешь ножом сколько угодно размахивать, собаке пох. Она вцепится в тебя, а не в нож.
   
Re: бійцівські собаки покусали людей

  Виставити вперед руку і чекати, що собака на ній висітиме, поки її шинкують - то для альтернативно обдарованих.
  

У вас собака хоть была когда-то?
   
Re: бійцівські собаки покусали людей

Я на цій породі не знаюся . Поняття немаю ні про характер ні про фізичну силу .
Я просто з власного досвіду навів діючий алгоритм . Бо лупити поводком , палкою , поливати водою ітд .... Пітам , булям і стафам ( це теж " буль " ) -до жопи .

Ну, зависит, какой палкой.
   
Re: бійцівські собаки покусали людей

Все очень (относительно) просто. Есть вирус, а есть антивирус. Что такое антивирус? Это вирус, который приручили для борьбы  с самим собой. Грубо говоря. Любую служебную собаку, собаку-штурмовика готовят соответственно.  Начиная от элементарного не бояться выстрелов, атаковать при появлении у фигуранта в руках палки, ножа и тд.Вы читали книгу про "Анжелику Маркизу Ангелов.."? помните, как ее муж стал неуязвим для змеиного яда?
А если учесть, что у собаки очень развиты инстинкты, привязанность к человеку...

Ну вот вы и объяснили, что ни за свою собаку вы не вступались, ни с чужой не дрались.
   
Re: бійцівські собаки покусали людей

Практик, увы. Можешь ножом сколько угодно размахивать, собаке пох. Она вцепится в тебя, а не в нож.

Она в нож вцепится. Если повернуть руку.
   
Re: бійцівські собаки покусали людей

А нахуя мне это тарабарское наречие? Это для таких, как ты, читатель Википедии. ;)

Коротше все кацапорилий , ми поговорили звалив на'х уй!.
   
Re: бійцівські собаки покусали людей

Она в нож вцепится. Если повернуть руку.

Собаки намного умнее.
   
Re: бійцівські собаки покусали людей

Собаки намного умнее.

У собаки думать времени нет.
   
Re: бійцівські собаки покусали людей

Коротше все кацапорилий , ми поговорили звалив на'х уй!.

Иди, иди, чертило, учи историю страны проживания. Может, позориться перестанешь..
   
Re: бійцівські собаки покусали людей

У собаки думать времени нет.

Они думают намного быстрее.
   
Re: бійцівські собаки покусали людей

Вот, кстати, может, кому пригодится. Если сунуть собаке кулак в пасть, то она начнет задыхаться, но замкнуть челюсти не сможет.
   
Re: бійцівські собаки покусали людей

Они думают намного быстрее.

Они не думают, они реагируют.
   
Re: бійцівські собаки покусали людей

Ну, зависит, какой палкой.

Та нікакой . Ми ж за " булів " говоримо . Їм ріжучі удари ножем по спині теж до " жопи " . Крім того будучи псами середньої величини  , людину вони атакають не так як вівчарки , або важкі ротвелери . Вони " б'ють " на рівні колін , часами з такою силою що ламають  голінь ( хоча думаю що це " страшилки " ) а от всякі там меніски і латеральні сухожилля лопаються льогко . Ну а там зразу в яйця . З рукою варіант може пройти , але треновані пси атакують власне руку зі зброєю . В іншому випадку , якщо літній раріант , шанси мізерні . по-перше булю зламати вам руку хваткою це взагалі не проблема , по - друге вони " закручують " , ну як Ломаченко  :laugh: Тобто з ножем ти просто не будеш встигати . Бійцівські натаскані пси чудово відчувають дистанцію , рвуть контакт нападають ще раз . Ну зимою в кожусі з вилами , відбитись можна , якщо три булі , задача ускладнюється набагато . думаю що вирішення проблема це пресування тупих власників і по -серйозному з реальними строками .
   
Re: бійцівські собаки покусали людей

Написал, но все пропало. Ничего страшного, напишу еще раз. Когда собака кусает, все отнимается. Обычно уровень лодыжки - икры. Боли особой нет, просто отнимается секунд через 15. Дворняга укусит, скорее всего, один раз и отскочит. Бультерьер повиснет - у него заклинит челюсти. То есть будет больно, можно потерять сознание, но ничего страшного не случится. То же самое будет и с питбулем. Проблема с крупными породами в том, что они могут свалить вас или вцепиться во что-то выше голени. Но хорошая новость в том, что, если они отреагировали на вашу собаку, а не на вас, у вас есть время, чтобы их отвлечь или нейтрализовать.
   
Re: бійцівські собаки покусали людей

У вас собака хоть была когда-то?
  Я чотири рази мав "двобій" з собакими бійцівських пород(скоріш за все, не треновані фахівцями).
  Хоч був і КМС з боротьби, і в зимовій одежі, і таки двічі загримів у лікарню.
  Дуже повезло, як я вважаю.
  Томі ті баєчки "собака дурний", вчепить і не одпустить справедливі(можливо) для бультерєрів.
 
  ПиСи. А собака був. Таки ж своя хата. Зараз нема. Пересилить себе не можу. Може й не буде. :(
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія