Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Стена непонимания. Почему Елену Зеленскую не приняли в Facebook

Показати зображення...

особенно про сало смешно.
Типичненький такой "юмор" зоны Ру.
Могу еще хохмочек подкинуть.
"Висела писенька"..  Ха-ха-ха
"Спалахуйка".. О-го-го-го
"Сало уранили!" Гыыыыы
   
Вені, ти такий розумний, що аж страх.. ;o  може навіть розумніший за самого Голохфастова  8-)

признание от тебя штука сомнительная..
Ругай лучше
   
Кнуроботи зачепили одне фото стомленої Лєнкі і тягають його вже півроку...  :fool: 

чому одне? є й інші

   
а могла бы сказать: вова, куда ты лезешь, я ж тебя столько лет знаю, ну не твой уровень.  Но нет, не отговорила. Так что пусть выгребает.
   
или там намертво в подкорку вбит лозунг о том, что каждая кухарка и т.д.
   
а могла бы сказать: вова, куда ты лезешь, я ж тебя столько лет знаю, ну не твой уровень.  Но нет, не отговорила. Так что пусть выгребает.
Цю.. це ти всіх чужих чоловіків по кому рівняєш?

Не всі ж чоловіки підкаблучники. (tu)
   
якщо ЗЕ відкриє ВК, то ФБ вмре на наступний день . навіть серед порохоботського кубла. це рішення вже перезріло.
как кацапа корчит от закрытия говноресурса в Украине  (tu)
   
якщо ЗЕ відкриє ВК, то ФБ вмре на наступний день . навіть серед порохоботського кубла. це рішення вже перезріло.

БГГ :lol:  :weep:

Шо там у тебе перезріло??? Туга за руським миром?
   
А при чем тут Фейсбук? К чему эти громкие заголовки?
Елену не приняли 8% ботов, ЛОМов и полезных идиотов ( в основном идиоток), типа местных юродивых упоротых любительниц Петра.
Первым за это платят, вторые плюются гамном из-за тупости.
   
Елену не приняли 8% ботов, ЛОМов и полезных идиотов ( в основном идиоток), типа местных юродивых упоротых любительниц Петра.
Загалом так
достатньо організувати десант зі свиноферми у кількості 15-20 ботів, у кожного з яких по декілька аккаунтів
   
Загалом так
достатньо організувати десант зі свиноферми у кількості 15-20 ботів, у кожного з яких по декілька аккаунтів

Повторю вопрос, а обязательно быть порохоботом, чтобы быть против Зе?
   
Повторю вопрос, а обязательно быть порохоботом, чтобы быть против Зе?
Розумієте, я теж можу поставити аналогічне запитання
Мене тут називають прихильницею Зе, хоча я неодноразово і щоразу терпляче пояснювала : я голосувала не за Зе, я голосувала проти Кнуря, чим щоразу викликала бурхливі істерики шуші
У першому турі не голосувала, позаяк знаходилася за межами України, але сподівалася, що Українці не змусять мене у другому турі голосувати всього лише за менш (на мій погляд) смердюче г*но. Не склалося.
   
Розумієте, я теж можу поставити аналогічне запитання
Мене тут називають прихильницею Зе, хоча я неодноразово і щоразу терпляче пояснювала : я голосувала не за Зе, я голосувала проти Кнуря, чим щоразу викликала бурхливі істерики шуші
У першому турі не голосувала, позаяк знаходилася за межами України, але сподівалася, що Українці не змусять мене у другому турі голосувати всього лише за менш (на мій погляд) смердюче г*но. Не склалося.

Тобто я не будучи порохоботом, по вашей логике имею право чмырить Зе?))
   
Розумієте, я теж можу поставити аналогічне запитання
Мене тут називають прихильницею Зе, хоча я неодноразово і щоразу терпляче пояснювала : я голосувала не за Зе, я голосувала проти Кнуря,...
ви занадто вже підкреслено і упереджено вигороджуєте зелевладу.
тому Ваша легенда звучить слабенько.
   
 А чому ми її повинні розуміти? Ми ЗЕлень не любимо. Ми ж не примушуємо їх до влади. Не подобається-нехай йдуть...
   
ви занадто вже підкреслено і упереджено вигороджуєте зелевладу.
тому Ваша легенда звучить слабенько.
поясню
ви неуважні - я не вигороджую Зе-владу, навіть більше - мені категорично непритаманне перемогофільство, особливо у випадках коли ніякими "перемогами" і близько не пахне
Але!
Я бачу те, що категорично відмовляються побачити свинофіли : вони закидають Зе в точності те, чому аплодували у виконанні свого кумира
   
А чому ми її повинні розуміти? Ми ЗЕлень не любимо. Ми ж не примушуємо їх до влади. Не подобається-нехай йдуть...
"Ми" - це хто?
   
ви занадто вже підкреслено і упереджено вигороджуєте зелевладу.
наприклад?
   
"Ми" - це хто?

те кто не голосовал "за" Зе! Те кого зеизбиратель называет порохоботами?:))
   
те кто не голосовал "за" Зе! Те кого зеизбиратель называет порохоботами?:))
Я перепрошую, а ви за кого голосували в обох турах? Звісно, якщо це не секрет
   
Я перепрошую, а ви за кого голосували в обох турах? Звісно, якщо це не секрет

Кошулинский. Потом проигнорил. И?
   
наприклад?
мені лінь шукати.
от, хоча б про Лєну Зе в фейсбуку.
дуже, занадто гарячий захист - і це від людини, яка нібито була всього лиш "проти кнура".

Останнє редагування: 1 лютого 2020 00:01:12 від T.Blair.
   
Боти петра&мертвечука займаються цькуванням та булінгом, з їхньої поведінки випливає, що у міньйонів хуйла б(отоферми петра&мертвечука ломка, бо корита вже нема, боти петра&мертвечука - кацапи, що самі не живуть, та іншим не дають.
   
поясню
ви неуважні - я не вигороджую Зе-владу, навіть більше - мені категорично непритаманне перемогофільство, особливо у випадках коли ніякими "перемогами" і близько не пахне
Але!
Я бачу те, що категорично відмовляються побачити свинофіли : вони закидають Зе в точності те, чому аплодували у виконанні свого кумира
Возможно, когда ты постоянно твердила о том, что порох жид, делаешь то же самое с зеленским?

Покажи хотя бы один свой пост, где ты ему ставишь это в упрек

Возможно, когда ты постоянно твердила о том, что у пороха офшор, делаешь тоже самое с зеленским?

Покажи хотя бы один свой пост, где ты ему ставишь это в упрек

Какая же ты мерзкая лживая тварюка
   
Боти петра&мертвечука займаються цькуванням та булінгом, з їхньої поведінки випливає, що у міньйонів хуйла б(отоферми петра&мертвечука ломка, бо корита вже нема, боти петра&мертвечука - кацапи, що самі не живуть, та іншим не дають.
===========================
Що це було? Звідки ти,ковбасник? B-)
   
Боти петра&мертвечука займаються цькуванням та булінгом, з їхньої поведінки випливає, що у міньйонів хуйла б(отоферми петра&мертвечука ломка, бо корита вже нема, боти петра&мертвечука - кацапи, що самі не живуть, та іншим не дають.
срала&мазала, срака мотика.
чорт зна що
   
Кошулинский. Потом проигнорил. И?
ну тоді ви, звісно, не порохобот.
Напевно моя відраза до Панамського просто переважила вашу.
Ось дивіться. У 1999, другий тур, я голосовувала за Кучму. То що, я - виборець Кучми, чи ще гірше - кучмістка, бо у будь-який спосіб прагнула завадити захопленню влади червонозадим?
В таких ситуаціях кожен обирає найпридатніший варіант для себе : або не йти на вибори, або піти і у якийсь спосіб зіпсувати бюлетень (так до речі вчинив мій чоловік - просто викреслив обох, як у 1999, так і минулого року), або проголосувати за так зване менше Зло (знову ж таки за відчуттями конкретного виборця). І я не стала би категорично визначати, який з цих варіантів є правильнішим - нехай кожен визначає це для себе.
Зараз я вже можу сказати майже впевнено : Зе - це чергова неудача для України, але поверни час назад - і все одно іншого вибору у мене не було би.
   
Возможно, когда ты постоянно твердила о том, что у пороха офшор, делаешь тоже самое с зеленским?
Знаєш, чим за походженням відрізняються гроші Панамського від грошей Зе?
Додатковий бонус. Зе гроші з паРаші ВИВОЗИВ, а Панамський - навпаки.
   
поясню
ви неуважні - я не вигороджую Зе-владу, навіть більше - мені категорично непритаманне перемогофільство, особливо у випадках коли ніякими "перемогами" і близько не пахне
Але!
Я бачу те, що категорично відмовляються побачити свинофіли : вони закидають Зе в точності те, чому аплодували у виконанні свого кумира

Не бреши, Мирося! :rotate:

Зеленський один в один повторює помилки Пороха, але коли вам, прихильники певної політсили, вказують на це, ви або робите вигляд, що ніц нічого не помічаєте, або починаєте сипати аргументами : "А ось жидоромбаро ще не таке робив", але просто починаєте відмазувати свого мазунчика, типу, "А що він такого страшного зробив? Тю...".

Та й від тебе щось не було чутно жодної критики Зеленського до того часу, як вже стало невдобно палко його підтримувати після чисельних пройобів, і коли Юля відвернулася остаточно від Зеленського.

Але тепер юльки на раскорячці - хоч Юля і в опозиції, але, за звичкою, критикувати Зеленського, щелепа не так встроєна. Або юльки критикують тільки його міністрів та найближче оточення, які погано впливають на такого молодого та прогресівного лідера Сучасності.

Але, як завжди, винуваті порохоботи.

   
Знаєш, чим за походженням відрізняються гроші Панамського від грошей Зе?
Додатковий бонус. Зе гроші з паРаші ВИВОЗИВ, а Панамський - навпаки.

Знову пишеш неправду.

Коли Зеленський допомагав Коломойському виводити гроші зз Приватбанку, то звідки Вова гроші виводив? Теж з паРаші?  :weep: Я вже не кажу, як погано смерділа сама ця оборудка.
   
ну тоді ви, звісно, не порохобот.
Напевно моя відраза до Панамського просто переважила вашу.
Ось дивіться. У 1999, другий тур, я голосовувала за Кучму. То що, я - виборець Кучми, чи ще гірше - кучмістка, бо у будь-який спосіб прагнула завадити захопленню влади червонозадим?
В таких ситуаціях кожен обирає найпридатніший варіант для себе : або не йти на вибори, або піти і у якийсь спосіб зіпсувати бюлетень (так до речі вчинив мій чоловік - просто викреслив обох, як у 1999, так і минулого року), або проголосувати за так зване менше Зло (знову ж таки за відчуттями конкретного виборця). І я не стала би категорично визначати, який з цих варіантів є правильнішим - нехай кожен визначає це для себе.
Зараз я вже можу сказати майже впевнено : Зе - це чергова неудача для України, але поверни час назад - і все одно іншого вибору у мене не було би.

А теперь увага))) Зе из меня и многих мне подобных сделал порохоботами. Знаете  почему? А потому что во времена того же Пороха мы шли вперед. Что конечно никак не отменяет его "заслуг" перед Украиной.  Порох свое уже получил с приставкой "экс" и рейтингом. А вы и дальше Ленку "три рубля" защищайте. ЗЫ: про то,как Зе выступал в  Марике легенды ходят.
   
мені лінь шукати.
от, хоча б про Лєну Зе в фейсбуку.
дуже, занадто гарячий захист - і це від людини, яка нібито була всього лиш "проти кнура".
Ну давайте я ще й вам запропоную переконати мене у прорашистській ватяності Лєнки.
Ще раз. Якби вона справді була ватяною рашисткою, то крім цього поста - справді такого, що його можна неоднозначно трактувати - ОБОВ"ЯЗКОВО були б і інші пости виражено антиукраїнського спрямування.
Будь ласка, надайте хоч один такий пост на підтвердження ватяності Лєнки.
   
Знаєш, чим за походженням відрізняються гроші Панамського від грошей Зе?
Додатковий бонус. Зе гроші з паРаші ВИВОЗИВ, а Панамський - навпаки.
ну от.
знов починається вигороджування.
тоді як принципової різниці немає. лише масштаб, ну так і Петя жирніший кнур аніж криворізький говорун.

гроші і ті і ті - з бізнесу. і ті і інші оптимізовувалася через офшори, купівля закордонної нерухомості.
Петро так само гроші вивозив з Раші. злощасна ліпєцка фабрика працювала на продаж продукту кацапам (аж доки не припинила діяльніть??)
   
А потому что во времена того же Пороха мы шли вперед.
Далі вже не було смислу читати ваш пост. На жаль. Звісно, якщо ви вважаєте добудову потворної корумповано-олігархічної системи держуправління "рухом вперед", то тут лише відмінність у сприйнятті.
   
Ну давайте я ще й вам запропоную переконати мене у прорашистській ватяності Лєнки.
Ще раз. Якби вона справді була ватяною рашисткою, то крім цього поста - справді такого, що його можна неоднозначно трактувати - ОБОВ"ЯЗКОВО були б і інші пости виражено антиукраїнського спрямування.
Будь ласка, надайте хоч один такий пост на підтвердження ватяності Лєнки.
=====================================
Мирослава чого тобі треба? Чи був у неї доведений секіс з Захарченком? Якщо б замкову щилину не завісили колготками.... :D  :facepalm:
   
Ну давайте я ще й вам запропоную переконати мене у прорашистській ватяності Лєнки.
Ще раз. Якби вона справді була ватяною рашисткою, то крім цього поста - справді такого, що його можна неоднозначно трактувати - ОБОВ"ЯЗКОВО були б і інші пости виражено антиукраїнського спрямування.
Будь ласка, надайте хоч один такий пост на підтвердження ватяності Лєнки.
я взагалі цього питання не торкаюся як третьорядного у даній дискусії
   
гроші і ті і ті - з бізнесу.
джерела утворення первісного капіталу?
   
Да ладно?! :facepalm:
ну от бачите..Вас вже навіть грубі фейки влаштовують, якщо вони кореспондуються з вашими переконаннями..
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія