Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Україна та Велика Британія ратифікували угоду про озброєння на 1,7 мільярда стерлінгів

https://24tv .ua/ukrayina-velika-britaniya-ratifikuvali-ugodu-pro-ozbroyennya_n1853104

Україна та Велика Британія ратифікували угоду про озброєння на 1,7 мільярда стерлінгів

Велика Британія продовжує допомагати Україні на тлі загроз з боку Росії. Держави ратифікували угоду на 1,7 мільярда фунтів стерлінгів. Гроші підуть на переоснащення Військово-морських сил новим і модернізованим озброєнням.

Джерело: твітер Олексія Резнікова

Міністр оборони Олексій Резніков зазначив, що це чудовий крок для забезпечення безпеки в водах Азовського та Чорного морів та захисту економічних інтересів.

Напередодні Верховна Рада ухвалила закон про ратифікацію цієї угоди. Законопроєкт №0143 підтримали 275 народних депутатів. Тому Резніков подякував парламенту також.

Що відомо про угоду
Домовленість підписали у Лондоні 12 листопада 2021 року. Вона передбачає виділення грошей на будівництво восьми ракетних катерів. Також мають придбати у Великої Британії 2 тральщики та створити в Україні 2 військово-морські бази.

Інша допомога від Великої Британії
Велика Британія відправила 2 транспортні літаки RAF C-17 в Україну. Крім того, військові, які перебували на борту літаків, залишилися на українській території. Вони мають навчати своїх колег.
Лондон заявляє, що готовий надати Україні більше зброї, щоб спробувати запобігти загостренню агресії зі сторони Росії. Зокрема, 2 протимінні кораблі вартістю 1,7 мільярда фунтів стерлінгів.
На тлі загроз Велика Британія анонсувала створення нового союзу з Польщею та Україною.
   
https://24tv .ua/ukrayina-velika-britaniya-ratifikuvali-ugodu-pro-ozbroyennya_n1853104

Україна та Велика Британія ратифікували угоду про озброєння на 1,7 мільярда стерлінгів

Велика Британія продовжує допомагати Україні на тлі загроз з боку Росії. Держави ратифікували угоду на 1,7 мільярда фунтів стерлінгів. Гроші підуть на переоснащення Військово-морських сил новим і модернізованим озброєнням.

Джерело: твітер Олексія Резнікова

Міністр оборони Олексій Резніков зазначив, що це чудовий крок для забезпечення безпеки в водах Азовського та Чорного морів та захисту економічних інтересів.

Напередодні Верховна Рада ухвалила закон про ратифікацію цієї угоди. Законопроєкт №0143 підтримали 275 народних депутатів. Тому Резніков подякував парламенту також.

Що відомо про угоду
Домовленість підписали у Лондоні 12 листопада 2021 року. Вона передбачає виділення грошей на будівництво восьми ракетних катерів. Також мають придбати у Великої Британії 2 тральщики та створити в Україні 2 військово-морські бази.

Інша допомога від Великої Британії
Велика Британія відправила 2 транспортні літаки RAF C-17 в Україну. Крім того, військові, які перебували на борту літаків, залишилися на українській території. Вони мають навчати своїх колег.
Лондон заявляє, що готовий надати Україні більше зброї, щоб спробувати запобігти загостренню агресії зі сторони Росії. Зокрема, 2 протимінні кораблі вартістю 1,7 мільярда фунтів стерлінгів.
На тлі загроз Велика Британія анонсувала створення нового союзу з Польщею та Україною.

Англичане дают кредит или наколядовали??
   
Господи, бережи Королеву !
   
Поясніть мені НАВІЩО Україні ці ВМС? Он із одним Сагайдачним не знають чого робити. Грошей прірва, а толку ноль.

Тим більше, що ці гроші від бритів це черговий КРЕДИТ.

Я ще розумію СТОРОЖЕВІ катери і кораблі В МИРНИЙ ЧАС. А якщо воювати… з ким? Турками? Руминами? Так це НАТО, там шансів ноль.

З московитами? Гм… Співвідношення сил ну дуже перекошене.

А от нашпигувати все побережжя протикорабельними ракетними комплексами - ото діло.
   
Поясніть мені НАВІЩО Україні ці ВМС? Он із одним Сагайдачним не знають чого робити. Грошей прірва, а толку ноль.

Тим більше, що ці гроші від бритів це черговий КРЕДИТ.

Я ще розумію СТОРОЖЕВІ катери і кораблі В МИРНИЙ ЧАС. А якщо воювати… з ким? Турками? Руминами? Так це НАТО, там шансів ноль.

З московитами? Гм… Співвідношення сил ну дуже перекошене.

А от нашпигувати все побережжя протикорабельними ракетними комплексами - ото діло.

британцы знают зачем
они на морях собаку стели
   
На сколько и под сколько??

думаю беспроцентный
на закупки британских систем для вмс и береговой структуры
   
думаю беспроцентный
на закупки британских систем для вмс и береговой структуры

https://defence-ua.com/news/verhovna_rada_ratifikuvala_ugodu_pro_kredit_na_rozvitok_vms_vid_velikoji_britaniji-5970.html

Кредит під ставку яка не перевищує 2,5% річних і який нададуть Україні відповідно до Рамкової угоди, буде необхідно погасити у терміни до 10 років за кожним контрактом.
   
британцы знают зачем
они на морях собаку стели

Британці - так, велика морська держава. Та ще й на острові. Їм без флоту ну ніяк.

А Україні ці дуже дорогі, і як показав Крим, абсолютно не потрібні цяцьки навіщо? Та ще в кредити, під проценти…
   
Британці - так, велика морська держава. Та ще й на острові. Їм без флоту ну ніяк.

А Україні ці дуже дорогі, і як показав Крим, абсолютно не потрібні цяцьки навіщо? Та ще в кредити, під проценти…

я так думаю, до не мати чим захистити кількасот км чорноморського узбережжя- ще дорожче
   
я так думаю, до не мати чим захистити кількасот км чорноморського узбережжя- ще дорожче

Я вище написав - набагато ефективніші і незрівнянно дешевші протикорабельні ракетні комплекси.
   
Британці - так, велика морська держава. Та ще й на острові. Їм без флоту ну ніяк.

А Україні ці дуже дорогі, і як показав Крим, абсолютно не потрібні цяцьки навіщо? Та ще в кредити, під проценти…

потрібні захищати морські газові/нафтові платформи..
   
Я вище написав - набагато ефективніші і незрівнянно дешевші протикорабельні ракетні комплекси.

  як вони будуть патрулювати навколо платформ?
   
потрібні захищати морські газові/нафтові платформи..

Ну і як ті 8 катерів і 2 тральщики захистять ті платформи. Між іншим - про які платформи мова?
   
Я вище написав - набагато ефективніші і незрівнянно дешевші протикорабельні ракетні комплекси.

ну не стрелять же ракетами по своим судам
если кацапы банально пиратствуют или беспредельничают ?

надо и то и другое, имхо

слабость провоцирует на наглость
   
Британці - так, велика морська держава. Та ще й на острові. Їм без флоту ну ніяк.

А Україні ці дуже дорогі, і як показав Крим, абсолютно не потрібні цяцьки навіщо? Та ще в кредити, під проценти…

ты специалист ойти? или во всех сферах?
Украина морская держава , порты т торглвые морские пути имеют ключевое значение для экономики

включай свой процессор
   
Маковій  ,дякуєм за кредит.
   
ты специалист ойти? или во всех сферах?
Він дятел-ревізор .
Ходить тут по гілках і перевіряє чи подякували.
   
Я вище написав - набагато ефективніші і незрівнянно дешевші протикорабельні ракетні комплекси.

згідно стратегії наших ВМС:
"оборона Украины с моря будет опираться на береговые ракетные комплексы и небольшие корабли и катера на море, а также на помощь со стороны ВВС страны."

не можна мати лише берегові засоби, бо тоді ворог матиме повну свободу маневру в морі
   
ну не стрелять же ракетами по свои судам
если кацапы банально пиратствуют или беспредельничают ?

надо и то и другое, имхо

слабость провоцирует на наглость

Як би це пом‘ягше сказати.

Я не впевнений що в ЗСУ є запас солярки на тиждень активних боїв. А тут СЬОГОДНІ немає куди дівати гроші, як на ці непотрібні цяцьки. Є більш актуальні речі на які ще вчора потрібні були гроші.

Але якщо і на цей раз пронесе із війною, на що я дуже сподіваюсь, то як катер чи тральщик зможе протидіяти піратствуючому хоча б есмінцю? Я вже не говорю про крейсер з авіаційною підтримкою.

   
Як би це пом‘ягше сказати.

Я не впевнений що в ЗСУ є запас солярки на тиждень активних боїв. А тут СЬОГОДНІ немає куди дівати гроші, як на ці непотрібні цяцьки. Є більш актуальні речі на які ще вчора потрібні були гроші.

Але якщо і на цей раз пронесе із війною, на що я дуже сподіваюсь, то як катер чи тральщик зможе протидіяти піратствуючому хоча б есмінцю? Я вже не говорю про крейсер з авіаційною підтримкою.

ты и в сухопутных войсках специалист? :facepalm:
   
згідно стратегії наших ВМС:
"оборона Украины с моря будет опираться на береговые ракетные комплексы и небольшие корабли и катера на море, а также на помощь со стороны ВВС страны."

не можна мати лише берегові засоби, бо тоді ворог матиме повну свободу маневру в морі

Які маневри? Чорне Море прострілюється протикорабельними ракетами наскрізь із будь якої точки берега. Більше того - із берега навіть СУСІДНІХ МОРІВ.
   
ты и в сухопутных войсках специалист? :facepalm:

Все дуркуєш? Власне, чому б і ні, в цьому ти точно спеціаліст.

 (tu)
   
Які маневри? Чорне Море прострілюється протикорабельними ракетами наскрізь із будь якої точки берега. Більше того - із берега навіть СУСІДНІХ МОРІВ.

и что же в него регулярно заходят британские эсминцы?
   
Як би це пом‘ягше сказати.

Я не впевнений що в ЗСУ є запас солярки на тиждень активних боїв. А тут СЬОГОДНІ немає куди дівати гроші, як на ці непотрібні цяцьки. Є більш актуальні речі на які ще вчора потрібні були гроші.

Але якщо і на цей раз пронесе із війною, на що я дуже сподіваюсь, то як катер чи тральщик зможе протидіяти піратствуючому хоча б есмінцю? Я вже не говорю про крейсер з авіаційною підтримкою.

я тоже не уверен в этом )
но точно знаю
если что-то не сделать сегодня
то этого точно не будет и завтра

поэтому без критики
и критиканства тут
   
Все дуркуєш? Власне, чому б і ні, в цьому ти точно спеціаліст.

 (tu)

твое слово против адмиралтейства ее величества как ты думаешь на колько ценно?
   
и что же в него регулярно заходят британские эсминцы?

Тому що поки що ніхто не стріляє. Чому б їм не заходити?
   
потрібні захищати морські газові/нафтові платформи..
Захищати???
А може їх для початку забрати в кацапів треба? І як ті тральщики допоможуть їх забрати?
   
твое слово против адмиралтейства ее величества как ты думаешь на колько ценно?

Це мій останній пост тобі. Більше не буду заважати тобі дуркувати.

Вибач за турботу.
   
Як би це пом‘ягше сказати.

Я не впевнений що в ЗСУ є запас солярки на тиждень активних боїв. А тут СЬОГОДНІ немає куди дівати гроші, як на ці непотрібні цяцьки. Є більш актуальні речі на які ще вчора потрібні були гроші.

Але якщо і на цей раз пронесе із війною, на що я дуже сподіваюсь, то як катер чи тральщик зможе протидіяти піратствуючому хоча б есмінцю? Я вже не говорю про крейсер з авіаційною підтримкою.

  тю, так гроші дають самі брити,

   Україна навчиться будувати кораблі за допомогою бритів, а пізніше буде будувати додаткові кораблі і продавати їх на експорт,

  гроші підуть в бюджет а не будуть витрачені з бюджету..
   
Тому що поки що ніхто не стріляє. Чому б їм не заходити?
:facepalm:

ты считаешь деньги налогоплатильщика англии трынькают?
   
  тю, так гроші дають самі брити,

   Україна навчиться будувати кораблі за допомогою бритів, а пізніше буде будувати додаткові кораблі і продавати їх на експорт,

  гроші підуть в бюджет а не будуть витрачені з бюджету..

Дають, дають. Під 2.7% річних. Майже даром. Але КРЕДИТ.
   
Захищати???
А може їх для початку забрати в кацапів треба? І як ті тральщики допоможуть їх забрати?

   без тральщиків взагалі нічого і нікуди не буде ходити
   
Які маневри? Чорне Море прострілюється протикорабельними ракетами наскрізь із будь якої точки берега. Більше того - із берега навіть СУСІДНІХ МОРІВ.

прострелюється?
ну ну.
я б подивився як ви поцілите у, скажімо, у фрегат за 50 км від берега, коли навколо з десяток сухогрузів.
та ще й РЕБ працює.

П.С. Я так розумію, що на вашу думку усі держави, що мають флот у ЧМ - довбні, бо воно ж "прострілюється протикорабельними ракетами наскрізь із будь якої точки берега"?

   
Дають, дають. Під 2.7% річних. Майже даром. Але КРЕДИТ.

   ну так гривна падає на стільки за місяць
   
   ну так гривна падає на стільки за місяць

Можливо. Але кредит не в гривні, а В ФУНТАХ. 1.7 ярдів.
   
Можливо. Але кредит не в гривні, а В ФУНТАХ. 1.7 ярдів.

   інфляція в фунтах 5% річних,

   % по кредиту менше інфляції
   
Можливо. Але кредит не в гривні, а В ФУНТАХ. 1.7 ярдів.

предлагаете сэкономить ?
ну тут редкий случай когда
серьезная сторона выделяет бабло на новые ракетные крейсеры

бубочка сможет с чистой совестью больше закатывать в асфальт
разве кто-то удержится от такого ?))
   
предлагаете сэкономить ?
ну тут редкий случай когда
серьезная сторона выделяет бабло на новые ракетные крейсеры

бубочка сможет с чистой совестью больше закатывать в асфальт
разве кто-то удержится от такого ?))

  так вони їх в себе будують, а не дають кеш прихильники певної політсили,

  а коли дійде до будівництва наступних в Україні то прихильники певної політсили вже не буде...
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія