Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Схаменіться проштовхувати продаж землі. :X

Але  мої родичі в селі хочуть продати свій пай, та "стати рабами". Нам до сраки той шматок "землі-годувальниці".  Якого буя корупційна держава не дає мені це зробити?
Але Порошенко може собі "орендувати на 50 років" найкращі землі у області і ні гу-гу, і ніхто йому не заважає дурити лохів, бо у лохів нема вибору.
Хиось ладен зараз продати, бо йому до сраки. А хтось зараз учепився за 10 соток і труситься реально, бо ті десять соток - не дають йому пропасти з голоду взимку.
Чиїсь хотєлки - не аргумент. Ви ж бачите, що закони у нас не працюють, або працюють навиворіт. Невідомо, які лазєйки ця гопота напридумує у законі про ринок землі.
   
А хтось зараз учепився за 10 соток і труситься реально, бо ті десять соток - не дають йому пропасти з голоду взимку.

По перше, ті 10 соток нафуй нікому не потрібні. А по друге, ті 10 соток, які коло хати, вони йдуть разом з хатою та можуть бути продані хоч зараз.
Мова йде про пайові гектари коло сіл, ті хто "рятується від голоду" аж ніяк не буде обробляти гектари.

Так що аргументи про "бабусь з їх клаптями коло хати, де вони вирощують 3 мішки картоплі" - це для  тупих олігофренів, які не знають  суть справи. З сусідніх сіл вже всі нормальні люди повтікали, лише лишилося по кілька пенсіонерів, які  "з голоду рятуються" -  дофуя допоміг мораторій?
   
Re: Схаменіться проштовхувати продаж землі. :X

Хиось ладен зараз продати, бо йому до сраки. А хтось зараз учепився за 10 соток і труситься реально, бо ті десять соток - не дають йому пропасти з голоду взимку.
Чиїсь хотєлки - не аргумент. Ви ж бачите, що закони у нас не працюють, або працюють навиворіт. Невідомо, які лазєйки ця гопота напридумує у законі про ринок землі.

та земли - як гною
цили заброшени села, а люды на заробитках
нахер никому ци 10 соток не впали,
проще в польшу поехати
   
Re: Схаменіться проштовхувати продаж землі. :X

и ще
вон людям дозволили приватизувати социальне житло - квартири
а може не надо було, а то куча алкашив попропивали свои квартири
га, йулькы?
   
Re: Схаменіться проштовхувати продаж землі. :X

та земли - як гною
цили заброшени села, а люды на заробитках
нахер никому ци 10 соток не впали,
проще в польшу поехати

Был на хуторе на одном
 цена хаты 3000 грн. :D
   
Re: Схаменіться проштовхувати продаж землі. :X

Може тому що тоді цукровий буряк сіяли а не рапс.

Сіяли. Тільки як Союз розвалився виявилося, що наш цукор задорогий і його для України забагато.
Можна було заводи не різатьи на метал, а залишити, держава б з нашої кишені компенсувала заводу частину вартості виробленого цукру, щоб він був конкурентний на екпорт. Буряк би сіявся, заводи б пихтіли, цукор експортувався, а українському бюджету це щороку коштувало б пару міл'ярдів.

А хулі? Зате заводи ціли і буряк посіяний.

Ні, таки ця гілка остаточно перетворилася в перекличку олігофренів.
   
Re: Схаменіться проштовхувати продаж землі. :X

Был на хуторе на одном
 цена хаты 3000 грн. :D

зробили суки лугандон  :gigi:
   
Сіяли. Тільки як Союз розвалився виявилося, що наш цукор задорогий і його для України забагато.
Можна було заводи не різатьи на метал, а залишити, держава б з нашої кишені компенсувала заводу частину вартості виробленого цукру, щоб він був конкурентний на екпорт. Буряк би сіявся, заводи б пихтіли, цукор експортувався, а українському бюджету це щороку коштувало б пару міл'ярдів.

А хулі? Зате заводи ціли і буряк посіяний.

Ні, таки ця гілка остаточно перетворилася в перекличку олігофренів.
Ти занадто часто вживаєш це слово.  Щось близьке і рідне?
   
Ти занадто часто вживаєш це слово.  Щось близьке і рідне?

"У тебе сильні аргументи, як і в будь-якого ригопедрота." (с)
   
По перше, ті 10 соток нафуй нікому не потрібні. А по друге, ті 10 соток, які коло хати, вони йдуть разом з хатою та можуть бути продані хоч зараз.
Мова йде про пайові гектари коло сіл, ті хто "рятується від голоду" аж ніяк не буде обробляти гектари.

Так що аргументи про "бабусь з їх клаптями коло хати, де вони вирощують 3 мішки картоплі" - це для  тупих олігофренів, які не знають  суть справи. З сусідніх сіл вже всі нормальні люди повтікали, лише лишилося по кілька пенсіонерів, які  "з голоду рятуються" -  дофуя допоміг мораторій?
Ті пайові гектари заруть за безцінь ті, хто вже на них оком накинув. І дрібний фермер і не пікне. Підуть слідом і десять соток в полі, що межують із гектарами.
   
Re: Схаменіться проштовхувати продаж землі. :X

Ті пайові гектари заруть за безцінь ті, хто вже на них оком накинув. І дрібний фермер і не пікне. Підуть слідом і десять соток в полі, що межують із гектарами.
их уже забрали.
   
Re: Схаменіться проштовхувати продаж землі. :X

Ти занадто часто вживаєш це слово.  Щось близьке і рідне?

А як по твоєму називати людину, яка не маючи жодної уяви про с.г. плаче за 180 українськими цукровими заводами.
Втім, ти очевидно, також за ними плачеш.
   
Ті пайові гектари заруть за безцінь ті, хто вже на них оком накинув. І дрібний фермер і не пікне. Підуть слідом і десять соток в полі, що межують із гектарами.

В нормальних місцях ті гектари вже давно орендовані, а в поганих місцях й зараз  нікому не потрібні. То як мораторій  врятує ще 10 соток коло них?
Коли зараз можна купити  ті 10 соток разом з хатою, ондо людина казала вище -  за 3 тисяі гривень.

А саме цікаве, що "адепти мораторію" ніфуя не можуть сказати, як конкретно це допоможе врятувати села, з яких люди вже зараз масово тікають на заробітки.
Лише белькочуть про якихось гіпотетичних дрібних фермерів, які  "ось-ось" прийдуть, недорого орендують паї та дадуть усім роботу. Ці фермери вже 25 років біжать, аж падають. :gigi:
   
Re: Схаменіться проштовхувати продаж землі. :X

их уже забрали.

і хати і селян у рабство,
ось до чого призводять товарно-грошові стосунки
   
і хати і селян у рабство,
ось до чого призводять товарно-грошові стосунки
"Що робиться  в світі? - а просто фуйня"
   
В нормальних місцях ті гектари вже давно орендовані, а в поганих місцях й зараз  нікому не потрібні. То як мораторій  врятує ще 10 соток коло них?
Коли зараз можна купити  ті 10 соток разом з хатою, ондо людина казала вище -  за 3 тисяі гривень.

А саме цікаве, що "адепти мораторію" ніфуя не можуть сказати, як конкретно це допоможе врятувати села, з яких люди вже зараз масово тікають на заробітки.
Лише белькочуть про якихось гіпотетичних дрібних фермерів, які  "ось-ось" прийдуть, недорого орендують паї та дадуть усім роботу. Ці фермери вже 25 років біжать, аж падають. :gigi:
Дрібний фермер не врятує село, крупний виробник його загробить. Тільки кооперація фермерів, тільки затратне виробництво, яке дасть змогу підтримати інфраструктуру села.
   
Re: Схаменіться проштовхувати продаж землі. :X

В нормальних місцях ті гектари вже давно орендовані, а в поганих місцях й зараз  нікому не потрібні. То як мораторій  врятує ще 10 соток коло них?
Коли зараз можна купити  ті 10 соток разом з хатою, ондо людина казала вище -  за 3 тисяі гривень.

А саме цікаве, що "адепти мораторію" ніфуя не можуть сказати, як конкретно це допоможе врятувати села, з яких люди вже зараз масово тікають на заробітки.
Лише белькочуть про якихось гіпотетичних дрібних фермерів, які  "ось-ось" прийдуть, недорого орендують паї та дадуть усім роботу. Ці фермери вже 25 років біжать, аж падають. :gigi:

Бо тупые бараны. Кстати как дрибному фермеру ростить яблоко. А ни как. Так как он он землю не имеет.
А какой лох, будет разбивать сад на арендованной земле?
   
Re: Схаменіться проштовхувати продаж землі. :X

Дрібний фермер не врятує село, крупний виробник його загробить. Тільки кооперація фермерів, тільки затратне виробництво, яке дасть змогу підтримати інфраструктуру села.

Юлькономисты это просто песня.
   
Тільки кооперація фермерів, тільки затратне виробництво, яке дасть змогу підтримати інфраструктуру села.
Зрозумів, тоді почекаємо кооперації фермерів на орендованій чужій землі ще років 10, поки села не повиздихають зовсім. :gigi:

А какой лох, будет разбивать сад на арендованной земле?
Правильно і на орендованій землі чекати 10 років...))) (tu)
   
Re: Схаменіться проштовхувати продаж землі. :X
fam

А саме цікаве, що "адепти мораторію" ніфуя не можуть сказати, як конкретно це допоможе врятувати села, з яких люди вже зараз масово тікають на заробітки.

сам
А саме цікаве, що "адепти мораторію" ніфуя не можуть сказати, як конкретно це допоможе врятувати села, з яких люди вже зараз масово тікають на заробітки.

"адепты" адептам рознь. я лично обеими руками за то, чтобы земля была товаром.

Но поскольку землю ни в коем случае нельзя сравнивать с любым другим товаром в связи с его особым значением и свойствами, его нельзя ни в коем случае переводить в категорию товаров в стране, где практически не работают законы и отсутствует право, но есть криминальное бандитское олигархическое государство. И не надо рассказывать басни о том, что именно превращение земли в товар положительно повлияет на ситуацию.

Наоборот.

И даже при достаточно сильном и надежном правовом государстве ни в коем случае нельзя приравнивать землю ни к дому, ни к машине, ни к дорогой тряпке. Дом ты можешь сжечь по пьяни - это твои проблемы, машину разбить, тряпку порвать - это тоже твои (и семьи твоей) проблемы. Но с землей не так. Надо ли объяснять почему?  (дебилам вроде агронома, очевидно,  надо, но они этого все равно не поймут).

Владелец этого товара должен нести ответственность за его использование. Его использование не должно приносить вреда ни гражданам, ни государству. Давайте создавать предпосылки для этого. В настоящих условиях нельзя себе представить, что кто-то может быть адекватно наказан за превращение земли в бесплодную пустыню, например. А вот тогда, когда мы будем четко знать, что фермер, плюющий на принципы севооборота, может быть наказан (крупный штраф), как, например, в дании (посадил картошку на том же месте не через 4 года, а раньше), и что о взятке для избежания штрафа не может быть и речи (а предложение ее повлечет за собой еще и уголовное дело), то тогда (не только это, конечно, но и много чего другого) можно говорить о том, что мы созрели для превращения земли в полноценный товар с особыми свойствами.

Но пока гопники правят бал, этого допускать нельзя. Без страны останемся.










   
Юлькономисты это просто песня.
Затратне виробництво - мається на увазі трудомісткий процес, де задіяна праця людини. Те ж саме вирощування яблук, полуниці і т.п.
   
Re: Схаменіться проштовхувати продаж землі. :X

Дрібний фермер не врятує село, крупний виробник його загробить. Тільки кооперація фермерів, тільки затратне виробництво, яке дасть змогу підтримати інфраструктуру села.

вже другий перл за сьогодні читаю,
дайте посилання для розвитку загального, що воно таке і з чим його їдять те "затратне виробництво"
   
Зрозумів, тоді почекаємо кооперації фермерів на орендованій чужій землі ще років 10, поки села не повиздихають зовсім. :gigi:

Правильно і на орендованій землі чекати 10 років...))) (tu)

ну як, посадили садочок, виростили, через 10 років він почав плодоносити, а тут приходять такі власники паїв і говорять - йдіть нахуй, ми оренду не продляємо і шо фермеру робити? вирубати садок чи віддати його власникам паїв, нехай вони плоди його праці збирають.
   
Re: Схаменіться проштовхувати продаж землі. :X

Затратне виробництво - мається на увазі трудомісткий процес, де задіяна праця людини. Те ж саме вирощування яблук, полуниці і т.п.

Для яблок нужно их посадить и ждать 10 лет.
Для клубники нужна артезианская скважина
Какой олигофрен будет делать это на арендованной земле?
   
Затратне виробництво - мається на увазі трудомісткий процес, де задіяна праця людини. Те ж саме вирощування яблук, полуниці і т.п.

дура, ніхто не садитими яблучки-полунички на чужій землі, от ти б посадила клубничку в сусіда на дачі, якби він тобі її в оренду на рік здав.
   
Re: Схаменіться проштовхувати продаж землі. :X

Затратне виробництво - мається на увазі трудомісткий процес, де задіяна праця людини. Те ж саме вирощування яблук, полуниці і т.п.

перукарня значно більше вимагає праці людини вирощування садку чи полуниці 
   
Но с землей не так. Надо ли объяснять почему?

То почекаємо ще 25 років чи як?
В Молдові напевно що була дуже демократична держава що вони з 1998 року не займаються такою фуйнею як мораторії.
Я вже вище країну Прибалтики наводив де іноземці можуть спокійно викупити до половини землі - чогось кінець світу також там не настає.
А ще приклади Грузії та Угорщини.
В чому сакральний сенс землі зараз, що ви не  даєте людям право вільно нею розпоряджатися?
   
Re: Схаменіться проштовхувати продаж землі. :X

дура, ніхто не садитими яблучки-полунички на чужій землі, от ти б посадила клубничку в сусіда на дачі, якби він тобі її в оренду на рік здав.

Что ожидать от торгашки с сельмага.
Умение добавить +30% на калькуляторе.
И тетрадку со списком должников не проепать
Которая не помнит до когда нужно ЭЭ погасить. :lol:
   
Основні міфи мораторійобєсія:
- землю скуплять кацапи
- землю скуплять араби
- землю скуплять китайці
- землю скуплять алігархи
- хто не продаватиме - того вб"ють
- отримавши право щось продати, селянин відразу стани жебраком
- земля сакральне надбання українців
- земля - всенародна власність
- селяни вимруть, як мамонти
   
Основні міфи мораторійобєсія:
- землю скуплять кацапи
- землю скуплять араби
- землю скуплять китайці
- землю скуплять алігархи
- хто не продаватиме - того вб"ють
- отримавши право щось продати, селянин відразу стани жебраком
- земля сакральне надбання українців
- земля - всенародна власність
- селяни вимруть, як мамонти

А саме головне,, що я не чув жодного такого аргументу від реальних власників паїв!
За них все хочуть вирішувати інші "адепти мораторіїв". :gigi:
   
дура, ніхто не садитими яблучки-полунички на чужій землі, от ти б посадила клубничку в сусіда на дачі, якби він тобі її в оренду на рік здав.
Це можуть успішно робити кооперовані фермерські господарства в умовах правової держави.
   
Re: Схаменіться проштовхувати продаж землі. :X
fam

То почекаємо ще 25 років чи як?
В Молдові напевно що була дуже демократична держава що вони з 1998 року не займаються такою фуйнею як мораторії.
Я вже вище країну Прибалтики наводив де іноземці можуть спокійно викупити до половини землі - чогось кінець світу також там не настає.
А ще приклади Грузії та Угорщини.
В чому сакральний сенс землі зараз, що ви не  даєте людям право вільно нею розпоряджатися?

я так понимаю, что тебя все в стране устраивает? не хватает лишь возможности продать землю?

>>В чому сакральний сенс землі зараз, що ви не  даєте людям право вільно нею розпоряджатися?

если читаешь, то читай внимательно (хочется добавить - дебил). я пишу не о сакральности, а об особости и объясняю это, как мне кажется, весьма доходчиво.

а теперь - философский вопрос: можешь ли ты "вільно нею розпоряджатися" в НЕсвободной (НЕвільной) стране?
   
Re: Схаменіться проштовхувати продаж землі. :X

я так понимаю, что тебя все в стране устраивает? не хватает лишь возможности продать землю?

>>В чому сакральний сенс землі зараз, що ви не  даєте людям право вільно нею розпоряджатися?

если читаешь, то читай внимательно (хочется добавить - дебил). я пишу не о сакральности, а об особости и объясняю это, как мне кажется, весьма доходчиво.

а теперь - философский вопрос: можешь ли ты "вільно нею розпоряджатися" в НЕсвободной (НЕвільной) стране?

чому тоді вільно можна розпоряджатися нерухомістю "рухомістю" і землею не с/г призначення?
   
а теперь - философский вопрос: можешь ли ты "вільно нею розпоряджатися" в НЕсвободной (НЕвільной) стране?

Ось тобі прагматична відповідь на твоє псевдофілософське питання.
Мої родичи хочуть мати можливість продати ті паї хоча б для того, щоб коли вони будуть валити за кордон, тут їх не тримав зайвий "гачок" .

І ти не відповів, чому в інших постсовокових країнах не було ніякої "особости" від землі, а у нас вона є? Але ті країни якось й без "особости" потроху розвиваються.
А наші  селяни  скоро будуть усі в тих країнах на заробітках, незважаючи на мораторії та земельні "особости" :gigi:

чому тоді вільно можна розпоряджатися нерухомістю "рухомістю" і землею не с/г призначення?
а ще й сцуко дали квартири приватизувати...... ...
   
Что ожидать от торгашки с сельмага.
Умение добавить +30% на калькуляторе.
И тетрадку со списком должников не проепать
Которая не помнит до когда нужно ЭЭ погасить. :lol:
У тебе мозок мєнта, отруєний алкоголем, тому від тебе нічого путнього не почули. Я хоч і торгашка із сільмага, та не зажала, як ти, обіцяного для атошників. Так що помовч.
   
Re: Схаменіться проштовхувати продаж землі. :X
fam

чому тоді вільно можна розпоряджатися нерухомістю "рухомістю" і землею не с/г призначення?

об этом я выше тоже писал - спалил свою недвижимость или засрал ее до нетоварного состояния- это сугубо твои проблемы.  С землей так нельзя.
   
Re: Схаменіться проштовхувати продаж землі. :X

Щаз я вам на пальцах расскажу как можно деребанить землю. В реальном мире.
Хотя не не расскажу, зачем такой инфой делится. B-)

Хотя скоро мутанем где-то до 10-ти га. которые фактически лес и ставок. :D
И десяток хат на разбор, на кирпич.

А вы мораторте дальше. Гетьман канхвета з вами.

Останнє редагування: 16 травня 2016 23:43:59 від pastor68
   
Це можуть успішно робити кооперовані фермерські господарства в умовах правової держави.

десять пайовиків утворили кооператив, 50 га землі, посадили садок, один із засновників помирає, спадкоємиць приходить і говорить - нахую я ваш кооператив віртєл, я буду у вас посеред садочка сояшник сіяти, тому прорубуйте мені дорогу до нього

сьогодні в Україні створено безліч садків, горіхових плантацій, але всі вони створені виключно за рахунок або власних паїв, а частіше - за рахунок купівлі паїв на чорному ринку. і от ці садки, всаджені на незаконно купленій землі в обхід мораторію і дають і робочі місця і валютні надходження в Україну, бо власники вкладають в них постіно кошти, бо впевнені, що нічого із їх майном, незаконно придбаним, не станеться
   
С землей так нельзя.
То чому в інших країнах можна?
Бразилія  має страшний криміналітет, 1/3 населення живе у фавелах,  займає перші місця з експорту цукру та сої - але  землю продає направо та наліво, ще й ліси під  сільгоспугіддя вирубує і не париться.

Щаз я вам на пальцах расскажу как можно деребанить землю. В реальном мире.
Хотя не не расскажу, зачем такой инфой делится. 
где-то до 10-ти га. которые фактически лес и ставок. 
И десяток хат на разбор, на кирпич.
А вы мораторте.

не впевнений, що ти мене здивуєш цим...)))


спадкоємиць приходить і говорить - нахую я ваш кооператив віртєл, я буду у вас посеред садочка сояшник сіяти, тому прорубуйте мені дорогу до нього
О, я щось подібне бачив!  :D

Останнє редагування: 16 травня 2016 23:46:31 від птах Сорока
   
Щаз я вам на пальцах расскажу как можно деребанить землю. В реальном мире.
Хотя не не расскажу, зачем такой инфой делится. B-)

Хотя скоро мутанем где-то до 10-ти га. которые фактически лес и ставок. :D
И десяток хат на разбор, на кирпич.

А вы мораторте дальше. Гетьман канхвета з вами.

ти цей, як його... міроєд, кулак, Вії на тебе нема з маузером
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія