Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Помер Яворівський

Re: Помер Яворівський

есть масса свидетельств тому, что данный "документ" - фальшивка,
как и инфа про "агента кгб Тридолю"
и сейчас этоотэто можно найти лишь на разных антиукраинских помойках,
где ты, по всей видимости, регулярный посетитель...
Но, тем не менее, это не отменяет имевшего место быть
весьма гибкого позвоночника у покойного


))) звичайно "фальшивка"))українців  вже ловили на тому що вони фальшували документи про відбілюванні  бандер в єврейських погромав у львові в день проголошення бандерою української держави)))

"в пропасть"))

фсьо фальшівка
   
Re: Помер Яворівський

Це не пряма цитата, це узагальнення з дослідження, а сам документ з якого зроблено цей абзац займає 6 сторінок (якщо вірити посиланню на джерела).
У 1988 році Лук'яненко  разом з Чорноволом мутили реформування  опозиційної  УГС (Гельсинської спілки), їх слухало КДБ, про що постійно надавали доповідні Щербицькому.
У якомусь 1985 році, їх би як мінімум закрили до дурки ще раз. А у 1988 році  Щербицький зробив вигляд, що цього не бачить. Що тоді вже про "рух реформаторів" казати. :gigi:
  Те що В.М.Чорновола прослуховували є правда. Уривок із моєї книги спогадів:
                                                   Я у В'ячеслава Чорновола.   1988р.                                   
   Слухав "радіо Свобода". Через шум глушилок розчув лише назву вулиці на котрій у Львові мешкає В'ячеслав Чорновіл - колишній політв'язень, а на даний момент редактор часопису "Український вісник". Був третій день Великодня й я купив квиток на літак - сподівався в свято застати господаря дома. Знайшов поштове відділення, котре обслуговує названу вулицю й запитав адресу В'ячеслава Чорновола. Невдовзі тиснув кнопку дзвоника вказаної квартири. Двері відкрив В'ячеслав і я, за пасхальним звичаєм, тричі привітався: "Христос воскрес!" Зайшов у гостинно відкриті двері. Та як побачив на столах цілі гори рукописів так відразу зрозумів: шанси моїх спогадів потрапити на сторінки часопису мізерні...
   Під час розмови запитав В'ячеслава Максимовича чи прослуховують комітетники його квартиру, на що той ствердно кивнув головою. Рукопис залишив - надіявся, що хоча б якийсь уривок та буде надрукований… 
                                                                            Я в кабінеті карного розшуку.
   Через день до мене заїхав співробітник карного розшуку. Завіз до себе в кабінет й довго допитувався чого це я їздив до В'ячеслава Чорновола. Щоправда після "бесіди" на тій же службовій "Волзі" привіз назад.
  Через тиждень до хати зайшов незадоволений владою чоловік, - просив допомогти опублікувати розповідь про секретні методи роботи КДБ. Дивно, але він якимсь чином знав про мою поїздку до Чорновола. Розповідав про підлості КДБ – намагався таким чином викликати на відвертість, щоб і я в свою чергу розповів мету поїздки до В'ячеслава та подальші плани. Зрозумівши, що це "підсадна качка", не клюнув на цю примітивну приманку - звик до продажності наших людей. Після візиту гостя в хаті довго стояв дивний неприємний запах…
   
Re: Помер Яворівський

  Те що В.М.Чорновола прослуховували є правда. Уривок із моєї книги спогадів:
                                                   Я у В'ячеслава Чорновола.   1988р.                                  
   Слухав "радіо Свобода". Через шум глушилок розчув лише назву вулиці на котрій у Львові мешкає В'ячеслав Чорновіл - колишній політв'язень, а на даний момент редактор часопису "Український вісник". Був третій день Великодня й я купив квиток на літак - сподівався в свято застати господаря дома. Знайшов поштове відділення, котре обслуговує названу вулицю й запитав адресу В'ячеслава Чорновола. Невдовзі тиснув кнопку дзвоника вказаної квартири. Двері відкрив В'ячеслав і я, за пасхальним звичаєм, тричі привітався: "Христос воскрес!" Зайшов у гостинно відкриті двері. Та як побачив на столах цілі гори рукописів так відразу зрозумів: шанси моїх спогадів потрапити на сторінки часопису мізерні...
   Під час розмови запитав В'ячеслава Максимовича чи прослуховують комітетники його квартиру, на що той ствердно кивнув головою. Рукопис залишив - надіявся, що хоча б якийсь уривок та буде надрукований… 
                                                                            Я в кабінеті карного розшуку.
   Через день до мене заїхав співробітник карного розшуку. Завіз до себе в кабінет й довго допитувався чого це я їздив до В'ячеслава Чорновола. Щоправда після "бесіди" на тій же службовій "Волзі" привіз назад.
  Через тиждень до хати зайшов незадоволений владою чоловік, - просив допомогти опублікувати розповідь про секретні методи роботи КДБ. Дивно, але він якимсь чином знав про мою поїздку до Чорновола. Розповідав про підлості КДБ – намагався таким чином викликати на відвертість, щоб і я в свою чергу розповів мету поїздки до В'ячеслава та подальші плани. Зрозумівши, що це "підсадна качка", не клюнув на цю примітивну приманку - звик до продажності наших людей. Після візиту гостя в хаті довго стояв дивний неприємний запах

смерділо зрадою.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія