Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Звернення до pravda

Звернення до pravda

Відкрити цю гілку мене спонукала інша гілка. А саме - https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1021162.msg0#new
Не могла відразу відреагувати, бо була забанена та чесно його відсиділа.
Але постійно мучила совість. Хоч і не з моєї  вини, але людину забанили в Ніколи, а я відчуваю свою провину через цей текст:

pravda [ Відповісти в приват ] [Ігнорувати]
20 листопада 2018 23:21:24
IP/Host: ADMIN
___________________ ___________________ __
Anton Bidenko, 20 листопада 2018 17:20:58
Показати зображення...
Це Українська Правда чи Російська?

Есть подозрение, что гражданин - второй ник Задармапродавши.

Хочу розставити всі крапки над  «І».
По-перше, можу заприсягтися на чому завгодно -  я ніколи!!!! не мала і не маю другого ніка. Я, навіть, технічно, не знаю, як це робиться. Та і не треба мені воно.  Я виступаю під своїм «ім*ям» і це дуже важливо, а не обходжу закони та правила.
По-друге,  тема мови – не моя тема. Я сама знаходжусь в оточенні російськомовного середовища.  За власної ініціативи перейшла на спілкування українською мовою, але не є в неї спец, щоб повчати інших. Навпаки, мені самій роблять часто зауваження. Тому мені відкривати гілки на тему мови, ну, просто некрасиво.
Тому, я навіть, не зрозуміла, чому нік Anton Bidenko так асоціюється зі мной?
Звертаюсь до pravda. Чи то особисто Олена Юр*євна, чи то якийсь «загальний розум», але не можу не вступитися за людину, яка через мене, не з моєї вини, постраждала.
Я не знаю нік Anton Bidenko. Та й людина сама пише, що він більше читає ніж дописує. Зареєстрований він ще з 2014 року. Я не знаю де він мешкає, яких політичних поглядів тощо.
Дуже прошу, розбанити людину, бо, ще раз повторюю і клянусь, що це НЕ МІЙ ДРУГИЙ НІК.
А тому, у даному випадку, не доведено те, що людина не існує або має інший нік.
Прошу, виправити цю помилку.
 Справедливість не повинна залежати від випадковості.
   
Re: Звернення до pravda

Користуючися нагодою, оскільки сам не можу відкривати гілки, а на приватні листи до pravda відповіді не отримав- прошу розблокувати мені можливість редагувати коментарі та користуватися пошуком.
Я не розумію,за що мене позбавили права створювати теми, правил форуму я не порушував, в бані останній раз був за два тижні до відключення права створення тем
Створювати теми мені не особливо і потрібно, а ось неможливість редагувати дописи, брати участь у голосуваннях і користуватися пошуком дуже напружує

Прошу розглянути це питання і повернути можливість користуватися відповідними функціями форуму, або хоча б пояснити, чому я раптом став недостойним ними користуватися
   
Re: Звернення до pravda

Користуючися нагодою, оскільки сам не можу відкривати гілки, а на приватні листи до pravda відповіді не отримав- прошу розблокувати мені можливість редагувати коментарі та користуватися пошуком.
Я не розумію,за що мене позбавили права створювати теми, правил форуму я не порушував, в бані останній раз був за два тижні до відключення права створення тем
Створювати теми мені не особливо і потрібно, а ось неможливість редагувати дописи, брати участь у голосуваннях і користуватися пошуком дуже напружує

Прошу розглянути це питання і повернути можливість користуватися відповідними функціями форуму, або хоча б пояснити, чому я раптом став недостойним ними користуватися
Потому что ты не юлебот. Тут вменяемым людям позакрывали права. До выборов президента чтобы не нарушить благостной картины возвращения в старую систему.
   
Re: Звернення до pravda

одна просьба, старых не банить навечно
   
Re: Звернення до pravda

Не маю можливості створювати теми, тому пишу тут - прохання до адміністрації зробити для мене доступною можливість приймати участь в опитуваннях та голосуваннях.
Дякую.
   
Re: Звернення до pravda

А які критерії позбавлення дописувача створювати нову тему і мати можливість голосувати?
От сьогодні помітила, що мене теж позбавили цього права.
Дуже хотіла б знати, що такого я наробила, що попала до цього "чорного" реєстру?
Чи просто цілеспрямовано вибивають політичних опонентів? Так навіщо це робити тихесенько без усяких пояснень? Честніше буде заявити про це вголос. Де ж демократія? Де плюралізм думок?
Залишимо лише прихильників однієї політичної сили?
Просто доки не розкриті критерії урізання певних прав і можливостей дописувачів, виникають саме такі думки.
І хто це робить: модератори, чи одноосібний модератор, чи сама Олена Притула?
І чому тихесенько? Чому немає повідомлення хоча б у приват?
   
Re: Звернення до pravda

А які критерії позбавлення дописувача створювати нову тему і мати можливість голосувати?
От сьогодні помітила, що мене теж позбавили цього права.
Дуже хотіла б знати, що такого я наробила, що попала до цього "чорного" реєстру?
Чи просто цілеспрямовано вибивають політичних опонентів? Так навіщо це робити тихесенько без усяких пояснень? Честніше буде заявити про це вголос. Де ж демократія? Де плюралізм думок?
Залишимо лише прихильників однієї політичної сили?
Просто доки не розкриті критерії урізання певних прав і можливостей дописувачів, виникають саме такі думки.
І хто це робить: модератори, чи одноосібний модератор, чи сама Олена Притула?
І чому тихесенько? Чому немає повідомлення хоча б у приват?

за недорстаточно восторженный образ мыслей о Юличке, за что же еще

 B-)
   
Re: Звернення до pravda

Подивилась Банлист.
70% забанених останнім часом - симпатики Порошенка.
Невже ФУП стане цікавішим, якщо з нього підуть опоненти? З ким будуть чублятися?
Ну, можна вичавити усіх прибічників іншої думки, інших поглядів. Зробити такий собі камерний клуб  улюбленців талантів ВОНИ.
Якось воно входить у протиріччя з оголошеними правилами і принципами форуму.
Сумно все це. :(
   
Re: Звернення до pravda

дотягалась лайна та фейків на форум.
   
Re: Звернення до pravda

Прикольно. Адмін напився чи шо?
   
Re: Звернення до pravda

Подивилась Банлист.
70% забанених останнім часом - симпатики Порошенка.
Невже ФУП стане цікавішим, якщо з нього підуть опоненти? З ким будуть чублятися?
Ну, можна вичавити усіх прибічників іншої думки, інших поглядів. Зробити такий собі камерний клуб  улюбленців талантів ВОНИ.
Якось воно входить у протиріччя з оголошеними правилами і принципами форуму.
Сумно все це. :(

Це опонування, чи просто набігли стадом порохоботним обісрати?



Хоча, вже бачу, у "ніколи" улетіла.
Нічого, після виборів буде "амністія".
Зможеш свій рівень ТП ще показати.
   
Re: Звернення до pravda

Це опонування, чи просто набігли стадом порохоботним обісрати?

Показати зображення...
Хоча, вже бачу, у "ніколи" улетіла.
Нічого, після виборів буде "амністія".

Зможеш свій рівень ТП ще показати.

От як воно буває.
Може буде, а може не буде...
   
Re: Звернення до pravda

  Вершина в Ніколи за другий нік,

  а чому тоді її другий нік також не забанений в ніколи?
   
Re: Звернення до pravda
rst

  Вершина в Ніколи за другий нік,

  а чому тоді її другий нік також не забанений в ніколи?

А prince of silence, второй ник забаненного навсегда авиатора, все еще нарушает пункт правил 4.8.
   
Re: Звернення до pravda

  Вершина в Ніколи за другий нік,

  а чому тоді її другий нік також не забанений в ніколи?
а який в неї другий нік?
   
Re: Звернення до pravda

а який в неї другий нік?
Задармапродавши
   
Re: Звернення до pravda

Задармапродавши
дурня
я Задарму знаю ще з каденции Ющенка
николи в неї не було других ніків
   
Re: Звернення до pravda

дурня
я Задарму знаю ще з каденции Ющенка
николи в неї не було других ніків
Розповіси про неї, може зрозуміють що інколи люди мають позицію, і готові її захищати як і прихильники Тимошенко, любим доступним способом і їх більше ніж прихильників Тимошенко.
   
Re: Звернення до pravda

Вершина БЮТовка вроде, я с ней общалась в ЛС. Я считаю, что банить в николы старых ФУПчиков нельзя, но тут нет смысла отстаивать права, к сожалению. Уже пытались, кончилось печально.
   
Re: Звернення до pravda

Задармапродавши

 :facepalm1:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія