Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль
1
cьогодні в 12:33
Всі говорять про "тщатєльнєй треба", а де ж їх на всіх знайти, які "те, що треба"?
Кожному своє, по-перше.
По-друге, ще древні казали - краще бути одному, ніж хй зна з ким, і краще голодним, ніж лайна наїстись.
А по-третє, вищесказане не заперечує можливості пойопувати істот протилежної статі навіть не найвищих душевних якостей, бо фізіологія зла, вимагає свого. Просто не обов'язково будувати з ними спільне життя.
тут повністю згодний.
А взагалі не заздрю зараз молодим чоловікам молодше 25 років.
Їм треба буде багато гівна з'їсти перед тим як знайти "бріліант" серед сучасних жінок.
Складається враження, що Ви думаєте, що молодь сьогодні мислить та поводить себе так, як Ви у свої до 25 років.
А це не так.
2
2 серпня 2021 14:09:30
люди разучились самостоятельно думать.
Вот смотрите на фото. Например вам скажу это гробница короля франков середины 20-го века! Вы скажете , ты шо куку? это же бункер , скорее всего с атлантического вала.

ОК! а когда вам похожие массивные сооружения показывают в Египте или Перу и говорят это гробница или храм, вы говорите ОК, мы верим.Показати зображення...
А чому це у інших якась нездатність, а не у Вас?
Наприклад.Там, де інші бачать багато додаткових деталей, Ви їх не помічаєте, тому Вам здається, що речі ідентичні, тоді як ідентичності нема.
как раз скептики обращают максимальное внимание к деталям , в частности к кнопкам на камнях, одинаковым и в Египте и в Перу и в Японии, на растоянии тысяч и тысяч километров через океан.
А вот официалы всячески игнорируют такие детали, просто делают вид , что этих кнопок, идентичности технологий просто нет.
Так, але Ви не скептик, Ви конспірологіст. Конспірологія будується на магічному мисленні, а це щось не сумісне з способом мислення скептика.
3
2 серпня 2021 13:52:43
Тоді треба думати, чи варто подібніті наукові дослідження ( та як вже і давні) тягнути на цей ресурс, де олдбої під кацапську дудку намагаються нашкодити Україні. І роблять це власне, накидаючись в першу чергу на галичан і Галичину.
У них все-одно нічого не вийде, але того шуму більше не треба.  B-)
якщо будеш звертати увагу на олдбоїв і на кацапську думку ніколи не здихаєшся власної меншовартості
У нас нема власної меншовартості. Це нам вперто насаджують таке поняття.
Але вже набридло спростовувати усіляку ахінею, яку сіє тут Олдбой. .

В Вам не набридло те, як багато флейму генерують корустувачі у відповідь на взагалі-то не дуже й вишуканий тролінг сільського психіатра?
І так, це інфантилізм та меншовартість, коли доросла людина починає ображатися, бо бач, історія не в рожевих тонах. Дітлахам у школі може й треба ідеалізовано про історію розповідати, бо діти ще і це краще для виховання патріотизму у рядового громадянина. А доросла людина, від дій якої залежати інші, вже просто має обов'язок знати якнаймога більше деталей історії, без залежності приємні вони були, чи ні, без зайвої ідеалізації. Вже чисто для того, щоб не повторювати помилок тих, хто жив раніше.
Інакше буде вічно як у москалів, які не вчаться на помилках, постійно у дупі та лайні і не знають чому, але зате гардяцца.
4
2 серпня 2021 00:13:52
я Лев по гороскопу.. отлично понимаю зверюгу.. Кстати бывшая гавножена - Львица)
Відкусила?
"Понадкусювала" ©
5
1 серпня 2021 22:41:50
===========================
ПааааазвольтЯ! Одна ведьма призналась,что только портила жнива.
  ;o
Судячи по описам історичним, була ціла школа людей-катів, які тортурами вибивали з тебе признання у тому, що забажаєш.
===========================
Вигадки протестантів-ліберастів. Це село,пля, 19 сторіччя! Яка "школа людей -катів"?
Саме така. Випускала церква "зондер-команду" у "село" (точніше, у певну провінцію) і вони там наводили шухєру.
6
1 серпня 2021 22:08:39
Ну майже ніколи, особливо в подружніх відносинах
Ваша думка яка з цього приводу?
Це не так. Прийміть рішення розірвати стосунки і побачите, на що здатні жінки, щоб переконати відмовитися.
дододо
поїдь у біілу церкву, тут свободних баб почті нема, бо військове містечко, і попробуй поприймай
Дододо, chupame las bolas, pelotudo. Це по-перше.
Я розумію, що Ваш світ починається і закінчується на Білій Церкві, але я навіть не дуже добре знаю, де вона знаходиться.
7
1 серпня 2021 22:02:59
Ну майже ніколи, особливо в подружніх відносинах
Ваша думка яка з цього приводу?
Це не так. Прийміть рішення розірвати стосунки і побачите, на що здатні жінки, щоб переконати відмовитися.
8
1 серпня 2021 19:49:57
Вражає, як багато лохів каци розвели. Тобто у пропаганді  їм і далі немає рівних  :shuffle:  :gigi:
La mentira tiene patas cortas ©  (брехня має короткі лапи).
9
1 серпня 2021 19:35:02
Гм.. чим полювання на відьом якісно відрізняється від 'раскулачіванія' і боротьби з 'контррєвалюцианєрам і', 'пособнікамі', 'врєдітєлямі' та іншими 'врагамі народа'?
===========================
ПааааазвольтЯ! Одна ведьма призналась,что только портила жнива.
  ;o
Судячи по описам історичним, була ціла школа людей-катів, які тортурами вибивали з тебе признання у тому, що забажаєш.
10
1 серпня 2021 19:32:51
Ну было так было,шо тут такого? Главное, что бы сейчас не сжигали.  :weep:  Местные "патриоты" подобную инфу воспринимают слишком эмоционально. По их мнению, о таком нельзя говорить и лучше делать вид, что такого не было. Прямо как братушки из-за поребрика, те тоже крайне болезненно относятся к подобным историям  :gigi:
...справа не в тому, що не можна говорити, а в тому, що ТС спеціально тягне щось антиукраїнське... він же не привів приклади інших народів у той час, які  були не менш жахливі, чи приклади СВОГО народу...:)))
а що в цьому пості антиукраїнського?
У цьому можна вбачити "антиукраїнськість" хіба що якщо не знати, що робилося у Європі у той час і не вміти сприймати об'єктивно інформацію про хомо сапієнсів у минулому. Як би там не було, з описів то
ледь не якийсь оазис толерантності, у основному мертвих спалювали із-за заббон.
11
1 серпня 2021 19:09:06
Тобто, якщо Пуцло кине наполовину, то це не кидок, а кидок "лайт".
12
1 серпня 2021 18:40:01
ніц не шкода ти південноамериканськ их комуняк, най сосуть бібу. закупити у капіталістів гордість не позволила то най тепер кацапську мочу чекають хто-зна скільки
Файзера та інш.на всіх не вистачало, тому якось не таво звинувачення, хапали, що пропонували і що було у наявності; крім того, у світі навіть у африканських країнах не прийнято кидати з міждержавними домовленностями, буде уроком на наступний раз, сподіваюсь, тим, хто понадіється на не лиш "чєснає піанєрскає" Пуцла, але навіть і на підписані контракти.
13
1 серпня 2021 18:22:00
Гм.. чим полювання на відьом якісно відрізняється від 'раскулачіванія' і боротьби з 'контррєвалюцианєрам і', 'пособнікамі', 'врєдітєлямі' та іншими 'врагамі народа'?
Нічим, той самий механізм вивільнення масової істерії. Те ж саме було з юдофобією, Протоколи Сіонських Мудреців майже ніяк не відрізняються від тієї маячні, що писали про відьом і їхні ритуали. Навіть звинувачення у використанні немовлят, ледь не як під копірку.
14
1 серпня 2021 17:47:04
Взагаліто інвизиція це спроба протидіяти в суду лінчів серед бидла Європи(((  :facepalm1:  [M]  [KA] Менше усько комуняцьку пропаганду повторюй.
Інквізиція - це початково орган для слідкування за тим, як євреї перехрещувалися після Реконкісти.
Вже пізніше цей орган, який по суті сформувався у такий собі середньовічний релігійний КДБ, перейшов і до інших функцій.
https://www.jnsm.com.ua/cgi-bin/m/tm.pl?Year=1215
Малася на увазі Іспанська Інквізиція, вона має "чорну славу" щодо спалення єретиків у промислових кількостях.
Втім, про неї якраз і зазначується у тексті по посиланню

В 1478 році з дозволу папи римського Сикста IV в Іспанії був запроваджений Трибунал священної канцелярії — власний релігійний суд, відомий як Іспанська інквізиція, покликана забезпечити канонічність віри новонавернених, особливо євреїв та мусульман, змушених прийняти католицтво з перемогою Реконкісти, яких стало особливо багато після прийняття в 1492 році Альгамбрського едикту, що наказував євреям Іспанії у тримісячний термін або хреститися або залишити межі країни.
15
1 серпня 2021 17:23:40
Ще цікаво про полювання на відьом.
Дослідники помітили, що якщо поділити жінок, які брали участь з боку звинувачення і з боку звинуваченої сторони, то з боку звинувачення, у свідках та доносчиках, більшість молоді жінки, а з іншого боку вже матрони, які вже виходили, чи вийшли з репродуктивного віку. Тут можливе пояснення, що так як жінки того часу реально мали перспективу померти при родах, для молодиці дійсно стояло психологічне випробовування боязні смерті. З іншого боку матрони це вже "проскочили". Тому не останню роль грала тут жіноча "заздрість"
Більш ідіотського пояснення ще пошукати.
Скоріше це версія якогось одного самашечого, але для авторитетності  потрібне оте "дослідники"
Це у ключі психоаналізу досліджували, ці бачать процеси з іншого ракурсу.
Втім, є факт закономірності: молоді жінки, які ще не народжували часто були стороною звинувачення, матрони ж були звинуваченими.
16
1 серпня 2021 16:37:26
Де реббіт? Він тут верещав, що зі спутником гівнопутінленд не облажався.
Але ж на відміну від України кацапи зараз зроблять висновки і десь профінансують, десь вкрадуть, але мінімальний рівень розробки вакцин для бідних якось забезпечать


Нафіга їм це? Пуцло попіарився на вакцині, відкати пішли придвірній челяді, кролікі впевнені, що спутнік намба ван у світі і що росте кокос - все, місія виконана.
17
1 серпня 2021 12:26:14
ага ага
див. реальність: ані поголовне, ані швидке.
У сенсі, що теоретично так, варіант такий поки що, якщо націлитись на ерадикацію. А на практиці - то вже інша справа, звичайно.

Просто так цей вірус, на відміну від попередніх бета-коронавірусів, які чіплялися до людини, вже не пропаде.
та звісно не пропаде просто деградує до рівня звичайного насморку як інши короновируси далі слизової носоглотки його не буде пускати імунна система як це Зара відбувається у здорових суб'єктів наприклад в мене і моєї сім'ї
Так, але кожного року буде нова порція людей, імунітет яких не зможе зупинити інфекцію і яким коронавірус буде вказувати "на вихід".

Це крім того, що захворювання на коронавірус не з "приємних", це також рахуйте, що вибуває людина з економічної діяльності на тижня два.
18
1 серпня 2021 12:24:16
Ще цікаво про полювання на відьом.
Дослідники помітили, що якщо поділити жінок, які брали участь з боку звинувачення і з боку звинуваченої сторони, то з боку звинувачення, у свідках та доносчиках, більшість молоді жінки, а з іншого боку вже матрони, які вже виходили, чи вийшли з репродуктивного віку. Тут можливе пояснення, що так як жінки того часу реально мали перспективу померти при родах, для молодиці дійсно стояло психологічне випробовування боязні смерті. З іншого боку матрони це вже "проскочили". Тому не останню роль грала тут жіноча "заздрість"
19
1 серпня 2021 12:14:16
Такі теми - пряма і безпосередня диверсія антиукраїнська.

Придивіться до її учасників уважно....
А що тут антиукраїнського :facepalm1: тут описано християнську етику яку хочуть запровадити в школах.

 :facepalm1:
Взагаліто інвизиція це спроба протидіяти в суду лінчів серед бидла Європи(((  :facepalm1:  [M]  [KA] Менше усько комуняцьку пропаганду повторюй.
Інквізиція - це початково орган для слідкування за тим, як євреї перехрещувалися після Реконкісти.
Вже пізніше цей орган, який по суті сформувався у такий собі середньовічний релігійний КДБ, перейшов і до інших функцій.
20
1 серпня 2021 12:07:01
Мудрі люди використовують історію, щоб не повторювати помилок минулого. Пуйло її використав для спроби зробити недолуге виправдання його сьогоднішім помилкам.

Наслідки помилок не виправляються, ні щезають від наявності псевдоісторичних памфлетів.
21
1 серпня 2021 11:57:53
а як це собі влаштувати обширний інфаркт ?
робиш інєкцію хлорида калію. буде схоже.
Передоз опіатів напевно теж варіант.

Втім, навіть частина госпітальних медсестер знають, який саме "коктейль" потрібен для евтаназії.

Є і рекомендації по цьому коктейлю медичні - введення у певних пропорціях і черзі мідозаламу, пропофолу та лідокаїну, введення у кому чимось типу атракурія і потім, якщо ще не зупинилося серце, якийсь блокувальник нейром'язовий.
22
1 серпня 2021 11:39:11
та хер з ним все одно наступного року буде колективний імунітет
По тому що написали - не буде ніколи тривалого  колективного імунітету "самотьоком".
Без щеплення повального і швидкого у межах планети не обійтись.
ага ага
див. реальність: ані поголовне, ані швидке.
У сенсі, що теоретично так, варіант такий поки що, якщо націлитись на ерадикацію. А на практиці - то вже інша справа, звичайно.

Просто так цей вірус, на відміну від попередніх бета-коронавірусів, які чіплялися до людини, вже не пропаде.
23
31 липня 2021 22:51:23
це відповідь на провал з вакцинуванням?  :laugh:
та хер з ним все одно наступного року буде колективний імунітет
По тому що написали - не буде ніколи тривалого  колективного імунітету "самотьоком".
Без щеплення повального і швидкого у межах планети не обійтись.
24
31 липня 2021 22:46:11
Завдяки чому ви відносите себе до розумних, а мене, мого лікаря і всіх, хто працює у ВООЗ, а також ВЕСЬ СВІТ, який "ЗДУРІВ" - до інших? Може, все навпаки?  B-)
"Ларчик" антивакцинаторів насправді легко відкривається:

Є такий поширений вид фобії (до 25% населення у залежності від країни) - трипанофобія, страх перед уколами. Ці люди у кращому випадку до останнього відтягнуть перспективу дістати ін'єкцію, а часто нааідріз будуть відмовлятися, що ти їм не кажи, чіплятися, як тонучий за соломинку, за будь-яку аргументацію проти цієї перспективи.
Пан теж примітивний тупак як і більшість.  Я більш ніж десять років робив   вакцинацію проти сезонного грипу, але це що робиться зараз вважаю не вакцинацією ,
а шабашем ідіотів.

Я антиваксер ?
Від тупака чую. Не все, що пишеться тут на форумі, пишеться про Вас.

Що деякі антивакцинатори тому антивакцинатори, бо йолопи, чи параноїки, чи мають претензію на оригінальність (більше нема чим), не відміняє явище цієї фобії і його вплив на "антивакцинаторські" погляди.
Вже проводили дослідження клінічні.
Наприклад,

https://www.cambridge.org/core/journals/psychological-medicine/article/injection-fears-and-covid19-vaccine-hesitancy/A70D5D859CC25804B7AC4FB3AD54F68D

In total, 3927 (26.2%) screened positive for blood-injection-injury phobia. Individuals screening positive (22.0%) were more likely to report COVID-19 vaccine hesitancy compared to individuals screening negative (11.5%).

Я так думаю, що тут десь кожний другий-третій антивакцинатор просто тупо боїться уколів - варто подякувати радянській медицині та те, як щепили дітлахів, до речі; совки мають більшу частку трипанофобії, ніж те ж населення США.
25
31 липня 2021 22:23:36
Чому думка Людаса повинна нести більшу цінність для мене, ніж мої висновки, ніж рекомендації мого лікаря і ніж об'єктивні дані ВООЗу в цілому?
(P)

 Тому що треба слухати розумних.
Їх залишилось дуже мало.

Світ здурів масово. Вірус масового божевілля не менш небезпечний ніж вірус ковіду.
Завдяки чому ви відносите себе до розумних, а мене, мого лікаря і всіх, хто працює у ВООЗ, а також ВЕСЬ СВІТ, який "ЗДУРІВ" - до інших? Може, все навпаки?  B-)
"Ларчик" антивакцинаторів насправді легко відкривається:

Є такий поширений вид фобії (до 25% населення у залежності від країни) - трипанофобія, страх перед уколами. Ці люди у кращому випадку до останнього відтягнуть перспективу дістати ін'єкцію, а часто нааідріз будуть відмовлятися, що ти їм не кажи, чіплятися, як тонучий за соломинку, за будь-яку аргументацію проти цієї перспективи.
26
31 липня 2021 22:02:10
Так у вакцин є ризики? І наскільки критичні?
---
Трішки не так треба ставити питання:
"Хто конкретно відповідає за ускладнення,каліцтво або смерть в результаті вакцинації?"
Інтернет хомячки типу укулєлє кажуть,що вони самі,бо підписали бамашку,що згідні зі всіма вище перерахованими
наслідками. :super:
Кто бы не подписал какую угодно бумажку - за последствия всегда отвечаешь только ты.

Только ты. Это твоя жизнь. Твое тело. Твои правила.

Все кто пытается заставить тебя делать то, что ты не хочешь - идут в жопу.
Профілактик, а у Вас випадково нема фобії перед уколами?
27
31 липня 2021 16:06:46
В Украине же на поддержку сельхозпроизводител ей в год выделяется эквивалент жалких 150 миллионов долларов, которых на всех не хватает. Кому из аграриев повезет, тот в лучшем случае получит от государства 2-3 тысячи долларов, но вряд ли это можно назвать хорошей инвестицией в бизнес.
Коли Україна борги МВФу повіддає, тоді можна буде казати про дотацію сільгоспвиробникам.
Слід також згадати, що співвідношення кількості працюючих до пенсіонерів в Україні , то є піздець, порівняно з тією ж Польщею.
Тому навіть якшо віддадуть борги МВФу, то для пенсів знову треба буде десь брати додаткові гроші.  Про це ще Кучма зазначав й жалівся.
Прикол в тому, що Крим відпав, а співвідношення пенсів та працюючих кардинально не змінилось.
видишь ли, все время власть в Украине ИПЕТ МЕЛКИЙ БИЗНЕС
мало того, отсутствие принципа "закон один для всех" и наличие дыр в законодательстве позволяет КРУПНОМУ бизнесу дробиться на дохера МЕЛКИХ. с "оптимизацией" налоговых отчислений.

попросту говоря - нужно сделать 2 вещи.
1. КРАЙНЕ ПРОСТАЯ РЕГИСТРАЦИЯ МЕЛКОГО БИЗНЕСА (по уведомительному принципу). ставка налога НА ВСЕ не более 10%. и обязательство НЕ МЕНЕЕ 30% от оборота вкладывать в развитие дела.
2. обеспечить бизнес ДЕШЕВЫМИ КРЕДИТАМИ

ну и самое главное - ЗАКОН ОДИН ДЛЯ ВСЕХ. т.е. правосудие должно быть БЫСТРЫМ, ПРОСТЫМ И ДОСТУПНЫМ.

и все. главное - не мешать людям. а с рабочими местами все будет ок.
Ммм...
У випадку України пункт 1 має велику ймовірність збільшити тінізацію, коли фірми насправді рухають більші капітали, ніж декларують. Тобто чувак реєструється, як мала фірма, а у тіні оперує, як середня, наприклад.
Пункт 2... Дешеві кредити будуть фінансуватися державою. А фонди для цього вона може дістати трьома способами: податкові надходження, емісія та зовнішні позики. Емісія розганяє інфляцію, що негативно впливає на "дешевизну" кредитів. Ціна зовнішніх капіталів напряму залежить від кредитного рейтингу країнт, теж не дуже дешево. Ну або позичати у МВФ, чи інш.подібних організмів з усіма витікаючими.
28
31 липня 2021 15:12:00
Але реббіт. Я вітаю ваше прагнення догнати і перегнати США. І щиро сподіваюсь, що "ніжок буша" вам вже потім ніхто не дасть...
"Ножки Буша" не то что продавали, их навязывали.


Скільки Вам років було, коли СРСР гептнувся?
Та курятина для пересічного пост-радянського громадянина була чимось офігєнним після синіх пташок декілька разів на рік, які міг дістати цей громадянин.
29
31 липня 2021 13:03:02

люди разучились самостоятельно думать.
Вот смотрите на фото. Например вам скажу это гробница короля франков середины 20-го века! Вы скажете , ты шо куку? это же бункер , скорее всего с атлантического вала.

ОК! а когда вам похожие массивные сооружения показывают в Египте или Перу и говорят это гробница или храм, вы говорите ОК, мы верим.Показати зображення...
А чому це у інших якась нездатність, а не у Вас?
Наприклад.Там, де інші бачать багато додаткових деталей, Ви їх не помічаєте, тому Вам здається, що речі ідентичні, тоді як ідентичності нема.
30
31 липня 2021 02:23:24
а тепер серйозно, для тих, кому справді цікаво

суміш для цигарок складається з двох компонентів (у різних пропорціях): гліцерин та пропіленгліколь, плюс незначні добавки у вигляді ароматики (розведеної у тій же суміші) та нікотину (опціонально), але вони взагалі ніяк не впливають на температуру кипіння
Температура кипіння гліцерину - 290С
Температура кипіння пропіленгліколю - 188С
Температура кипіння суміші залежить від пропорцій та складає від 190С до 250С

Це все я викладаю з особистого досвіду, бо сам користувався цим кілька років й вивчав питання

Вірус ковіда гине практично миттєво при температурі вище за 100С

Тому байки про поширення вірусу через електронні цигарки - виключно байки

Отожбойвоно
31
31 липня 2021 02:19:43
Тепер зрозуміло заборону електроних цигарок бо суміші напічкані вірусами

Це суміш пропіленгліколю та гліцерину, хана вірусам там; саме тому рекомендують руки милом мити, щоб знищувати вірус на шкірі. Уже не кажімо за те, що від нагрівання, яке потрібне для вироблення аерозолю, ніякий би вірус не вижив.
32
31 липня 2021 01:01:55
Реббіт. Ну вигадай вже щось, що у вас не вибухнуло, не навернулись, не полетіло по спіралі, не розкрутило МКС, не застрягло на параді, не відмовились покупці, не засрало радіацією землю, не хлопнуло,  не репнуло, не задиміло пів середземномор'я, а потім підгоріло і вгепалося в док, не відмовили батарейки в камері, не залишилось на папері. Ну хоч шоооось! Щоб ми розуміли, що там за парєбріком маща, а не їбануте,  п'яне било, що вже не може не те що креслення і розрахунки виконати , а навіть грамотно російською писати.
Следует ли это понимать так, что в США ничего не взрывается, не летит по спирали, что у них не было "Колумбии" и т.д.?

не відмовились покупці
На примере СП-2 и "Спутника V" не видно, что происходит?

До речі, ви коли збираєтесь відправити контрактовані об"єми спутніка Гватемалі, Мексиці, Аргентині і т.д.? Мільйони латиносів із-за рішень своїх урядів, які по незнанню і навігластву довірилися вашому безпардонному і зухвалом ЗВІЗДАБОЛьСТВУ усюди і завжди, вже просрочили срок другої дози із-за того, що Росія тупо зриває поставки другого компоненту вакцини.
33
31 липня 2021 00:54:19
Кролик, проблемы твоих индейцев, Шерифа не интересуют.
Ты хоть обосрись тут своим вЯличием, а дорога у тебя одна - нaxep.
Нам одного клоуна в стране выше крыши, чтобы еще промоскальских тридерасов читать.
Не повезло тебе, CADiLO, сдулся твой шериф, сдулся. Еще раз по слогам: СДУЛ-СЯ

Зате ви вже надулися.... Як риба фугу. Чи як писок Пуйла від ботексу.
34
30 липня 2021 21:57:56
Разработка 55Р6М «Триумфатор-М» ( С-500 "Прометей")  АО «Концерна ВКО „Алмаз-Антей“»находится в стадии технологического доведения до параметров серийного производства и разработки схемы защиты комплекса комплексами малой и средней дальности.
Разработка идет с 2002 года, так что летчики из ЦАХАЛ спрашивают. Скажите, сколько это еще в годах? Им очень надо быть в курсе.  :gigi:
Чего тогда был такой шум из-за возможной продажи С-300 Ирану? Или это другое? :)

Бо ви вже так напродавали, а іранці так понакуплялися, що взяли й пасажирський лайнер збили, ідіоти.
35
30 липня 2021 16:08:14
Ті нікому не потрібні польоти в космос тільки тому що є гроші насправді тількі погіршують екологічне забруднення

Хочеться так політати? Нехай законом введуть покупку кредитів на викиду вуглецю щоб повністю компенсувати шкоду, і нах хай собі летять

Швидш за все ці питання вже враховані у вартість квитка.
36
30 липня 2021 15:53:37
й да, щодо армати

https://военное.рф/2019/%D0%A3%D1%80%D0%B0%D0%BB%D0%B2%D0%B0%D0%B3%D0%BE%D0%BD%D0%B7%D0%B0%D0%B2%D0%BE%D0%B41/

12 февраля 2019 в 9:44
Танк Т-14 "Армата" после доработки вышел в серийное производство: до конца 2019 года 12 танков и четыре бронированные ремонтно-эвакуационные машины (БРЭМ) Т-16 поступят в войска.

https://www.popmech.ru/weapon/news-545174-armata-poyavitsya-v-voyskah-v-2020-godu/
04.02.2020
Поставки танка Т-14 (танк «Армата») в российскую армию начнутся в течение 2020 года.

https://www.kommersant.ru/doc/4326197
9.04.2020, 17:11
Серийные поставки танков «Армата» планируют начать в 2021 году

https://iz.ru/1188521/2021-07-05/seriinoe-proizvodstvo-tanka-t-14-armata-nachnetsia-v-2022-godu
Серийное производство танка Т-14 «Армата» начнется в 2022 году
5 июля 2021, 08:44

З нетерпінням чекаємо продовження серіалу!!!!
Виробництво почнеться в 2022 році, але до кінця 2021 вже здадуть 24 танки.  :punish:
Що ж тут не зрозуміло?

У версні 2012 року командувач Сухопутними військами РФ генерал-полковник Володимир Чіркін заявляв, що перший дослідний екземпляр має бути випущений 2013 року, а на озброєння танк має бути прийнятий вже у 2015 році
У січні 2015 року було оголошено, що поставки першої партії в російську армію — лютий 2015
37
30 липня 2021 15:46:43
Якби хоч 5% з того, що обіцяють впевнено ватани, виконувалося, то Росія була б вже напевно гегемоном галактики.
38
30 липня 2021 15:36:45
величие аж прёт...
электрочайники научитесь делать - рукожопые
потом стиральные машины
потом автомобиль какой никакой получится
глядишь лет через 50-70 достигните сегодняшнего уровня Китая и запустите спутник
а пока - батут
Нам научиться бы сначала минометы нормальные делать и запасные детали к С-300, а потом критиковать кацвпов :(
це да, про міномети не знаю, а ось з С-300 у кацапів якось не дуже складується

Зате коли треба збити свій літак-розвідник замість ізраїльського, то растьот какос ракети запускаються...
39
30 липня 2021 15:03:49
сейчас после короны советует вакцинироваться через пол года
новые исследования показывают что у большинства переболевших ближайшие пол года защита почти 10 раз лучше чем вакцинированного
...
А як перенесете "на ногах", то вже будете мати максимальний рівень захисту від корони.
...
А він хіба не те саме сказав?   ;o


Мене інше питання цікавить...  „групи ризику“...  а якщо в когось й так здоров’я це тільки слово, назва, а по суті - ходячий труп, ледве повзаючий, а тут ще й вакциною з побічними діями ширнеться... чи не зажене сам  :S себе добровільно і прискорено в могилу?     :S
Є така ймовірність, але вона суттєво менша, ніж ймовірність загнутися, якщо підчепиш корону. До того ж, якщо такий слабкий, що тебе навіть вакцина може вбити, то коронавірус майже точно прибив би.
40
30 липня 2021 14:58:27
Я б розвівся нафіг, якби мені почали компостувати мізки, щоб я не летів.

Повна версія