Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Москаль всьо!

Re: Москаль всьо!

Вибачаюсь за назву гілки. Дійсно не коректно вийшло.
   
Re: Москаль всьо!

Крав як всі, але багато робив для країни. Був знайомий з ним та його родиною, коли у Чернівцях жив.
Я з ним пересікався коли проходила сертифікація аеропорта Ужгород.
Такий собі червоний директор. Але як людина цікава та яскрава.
 Хай покоїться з миром
   
Re: Москаль всьо!

Вибачаюсь за назву гілки. Дійсно не коректно вийшло.

Тоді і ти нас вибач, що ми на тебе наїхали.

Тим більше, що сьогодні прощена неділя.
   
Re: Москаль всьо!

Я був у Криму коли його другий раз поставили керувати всією кримською міліцією , я був акуї як всілякі приблатньоні стали  казати треба валити з криму поки там буде Москаль, всі памятали як він на корню всю ту бандитську нечість у Криму вичистив всіма методами і прадами і не правдами...я стільки історій наслухався шо мама дорогая.
   
Re: Москаль всьо!

Я був у Криму коли його другий раз поставили керувати всією кримською міліцією , я був акуї як всілякі приблатньоні стали  казати треба валити з криму поки там буде Москаль, всі памятали як він на корню всю ту бандитську нечість у Криму вичистив всіма методами і прадами і не правдами...я стільки історій наслухався шо мама дорогая.
Сприймаю таку діяльність як позитивну, але ж цікава доля його соратників.
Десь розчинились, куди поділись?
Безумовно, яскрава особистість і не тільки в політиці, царство небесне
   
Re: Москаль всьо!
Ale

Скільки живуть люди, які 1. Курять 2. Мають зайву вагу? Приблизно 70 років. Нічого дивного.
Скільки ти живеш? Педофіл?)
   
Re: Москаль всьо!

не знаю чи був видатним, але робив рівно стільки щоб залишатись на керівних посадах при різних керманичах, головний плюс що був проукраїнським, за решту історія розсудить
(tu) керівник своєї епохи-так колись про таких казали.
   
Re: Москаль всьо!

Когда он пришел в Днепропетровскую область, у нас в принципе прекратились все наезды на нас со стороны - не поверите - инвестиционных компаний (ну вы же понимаете, что там были за инвесторы)
   
Re: Москаль всьо!

дуже шкода....  :( таких не багато в нас на жаль.... він мені здавався завжди сильним і відвертим... ніколи не копав його біографію достатньо було його чути і бачити....
   
Re: Москаль всьо!

   
Re: Москаль всьо!

Вибачаюсь за назву гілки. Дійсно не коректно вийшло.
Чому? Усталена на фупі назва  і цілком прийнятна. Це вперше чую невдоволення з цього приводу.

Тому вважаю що це ваші особисті хейтери, не звертайте увагу  :-B
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія