Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

20 днів в Маріуполі отримала Оскара

20 днів в Маріуполі отримала Оскара

20 днів в Маріуполі отримали отримали Оскара за кращий документальний фільм.  :super:

   
Re: 20 днів в Маріуполі отримала Оскара

Після слів Слава Україні!   зал встав.
   
Re: 20 днів в Маріуполі отримала Оскара

штаб Трампа?
   
Re: 20 днів в Маріуполі отримала Оскара

штаб Трампа?

Трампісти, напевно, відкладають тонни цегли.
Вони ненавидять Оскар і ненавидять Україну.
   
Re: 20 днів в Маріуполі отримала Оскара

штаб Трампа?

трумпісти вже давно галивуд з гівном змішали
   
Re: 20 днів в Маріуполі отримала Оскара

трумпісти вже давно галивуд з гівном змішали

Трампісти лише самі себе можуть з гімном змішати.
   
Re: 20 днів в Маріуполі отримала Оскара

Давайте краще про Оскар, панове!
   
Re: 20 днів в Маріуполі отримала Оскара

Дуже приємно, звісно, що Українці отримали таку нагороду, але ж так до болі сумно за Маріуполь, який стікав кровʼю.

Кляті рашисти.
   
Re: 20 днів в Маріуполі отримала Оскара

Дуже приємно, звісно, що Українці отримали таку нагороду, але ж так до болі сумно за Маріуполь, який стікав кровʼю.

Кляті рашисти.

Режисерер Мстислав Чернов так і сказав в своїй промові, що бажав би щоб йому ніколи не довелось би знімати цей фільм і щоб цієї війни не було.
   
Re: 20 днів в Маріуполі отримала Оскара

Режисер стрічки Мстислав Чернов сказав дуже гарну промову. Вона вже є в Ютюбі, шукайте.

Промова розчулила.

«Я б хотів ніколи не знімати цей фільм. Якби ж я міг обміняти нагороду на те, щоб росія ніколи не нападала на Україну, не окупувала наші міста, не вбивала десятки тисяч моїх співвітчизників-українців».
   
Re: 20 днів в Маріуполі отримала Оскара

Давайте краще про Оскар, панове!

Та ну, Україні зараз ця фальшива помпезність та фестиваль самолюбування митців зараз нідочого.
   
Re: 20 днів в Маріуполі отримала Оскара

Та ну, Україні зараз ця фальшива помпезність та фестиваль самолюбування митців зараз нідочого.

Тут мова проте що перша українська стрічка отримала Оскара.
І не просто якась стрічка, а документальна про війну в Україні, і це було чергове нагадування, що війна не закінчилась.
   
Re: 20 днів в Маріуполі отримала Оскара

Та ну, Україні зараз ця фальшива помпезність та фестиваль самолюбування митців зараз нідочого.

До чого тут самолюбування, Юкі?

Цей фільм подивляться багато людей завдяки цій премії. Може, у європейців нарешті відкриються очі.

Ви дурницю написали, шановний Юкі.

Кацапи вже й художні фільми знимають про війну з Україною і в тій війні вони - білі та пухнасті, в українці - злобні бандерівці. І на тих фільмах вони дітей виховують.

А нам пропонуєш тільки спостерігати все це?
   
Re: 20 днів в Маріуполі отримала Оскара

Та ну, Україні зараз ця фальшива помпезність та фестиваль самолюбування митців зараз нідочого.

Ви трампіст?
   
Re: 20 днів в Маріуполі отримала Оскара

Та ну, Україні зараз ця фальшива помпезність та фестиваль самолюбування митців зараз нідочого.

підар теж висловився проти  :laugh:


   
Re: 20 днів в Маріуполі отримала Оскара

Тут мова проте що перша українська стрічка отримала Оскара.
І не просто якась стрічка, а документальна про війну в Україні, і це було чергове нагадування, що війна не закінчилась.

Звичайно це добре  (tu)
   
Re: 20 днів в Маріуполі отримала Оскара

До чого тут самолюбування, Юкі?

Цей фільм подивляться багато людей завдяки цій премії. Може, у європейців нарешті відкриються очі.

Ви дурницю написали, шановний Юкі.

Кацапи вже й художні фільми знимають про війну з Україною і в тій війні вони - білі та пухнасті, в українці - злобні бандерівці. І на тих фільмах вони дітей виховують.

А нам пропонуєш тільки спостерігати все це?

Я просто прокоментував вашу цікавість оскаром. Зараз ці оскари вже не такі цікаві як були колись. те що наш фільм про війну взяв нагороду - то звичайно добре
   
Re: 20 днів в Маріуполі отримала Оскара

Ви трампіст?

Танунах. Я завзятий антитрумпіст
   
Re: 20 днів в Маріуполі отримала Оскара

Танунах. Я завзятий антитрумпіст
розкажи, можеш розлого, як твоє життя погіршилось за Трампа (с) один місцевий Гандон.
   
Re: 20 днів в Маріуполі отримала Оскара

Ви дурницю написали, шановний Юкі.

+
   
Re: 20 днів в Маріуполі отримала Оскара

Та ну, Україні зараз ця фальшива помпезність та фестиваль самолюбування митців зараз нідочого.

Дуже корисно ще раз звернути увагу світу на Україну, а то дехто вже почав забувати, що йде війна.
   
Re: 20 днів в Маріуполі отримала Оскара

Режисерер Мстислав Чернов так і сказав в своїй промові, що бажав би щоб йому ніколи не довелось би знімати цей фільм і щоб цієї війни не було.

Тут дослівно як він сказав:
“Це перший Оскар в українській історії. Напевне, я буду першим режисером, який скаже це тут: я хотів би, щоб цього фільму не було. Я хотів би, щоб Росія ніколи не нападала на Україну, ніколи не окуповувала наші міста. Я б віддав цю нагороду за те, щоб Росія не вбивала моїх земляків, звільнила всіх українських військових і цивільних, які зараз в тюрмах та знаходяться в заручниках”, – заявив режисер.

Також він додав: “Але я не можу змінити минуле. Але усі ми можемо змінити історію, зробити так, щоб правда перемогла. І люди Маріуполя та інші, які віддали своє життя, ніколи не будуть забутими. Тому що кінематограф формує спогади, а спогади формують історію. Тож дякую вам всім, дякую Україні! Слава Україні!”.
   
Re: 20 днів в Маріуполі отримала Оскара


   
Re: 20 днів в Маріуполі отримала Оскара

а де кіно глянуть можно?
   
Re: 20 днів в Маріуполі отримала Оскара

Дуже корисно ще раз звернути увагу світу на Україну, а то дехто вже почав забувати, що йде війна.


+
Шановне панство, згадайте ті дні. Вороги верещали -, ета фашисти, бандеравци бамбят Маріуполь!, Ета не ми!...." На Оскарі показали їх брехню і підступність. Це дуже добре для України.
   
Re: 20 днів в Маріуполі отримала Оскара

Я просто прокоментував вашу цікавість оскаром. Зараз ці оскари вже не такі цікаві як були колись. те що наш фільм про війну взяв нагороду - то звичайно добре

один мільярд у прямому етері по всьому світі,а місцями один мільярд двісті мільонів -нікуя так собі  не цікавий ...кто ще таку аудіторію збирає у світі?
   
Re: 20 днів в Маріуполі отримала Оскара

Добре що ми, добре що не якийсь навальний. Стрічку важко дивитися
   
Re: 20 днів в Маріуполі отримала Оскара

а де кіно глянуть можно?
   
Re: 20 днів в Маріуполі отримала Оскара

Дуже добре, що здобув Оскар. Але дуже сумно якою ціною…
   
Re: 20 днів в Маріуполі отримала Оскара

https://youtu.be/dql0DP9fekc?si=3bH1619LWBd-NzCW
дуже
дякую ! подивлюсь ..
   
Re: 20 днів в Маріуполі отримала Оскара

Я все не наважуся подивитися. Не можу. :(
   
Re: 20 днів в Маріуполі отримала Оскара

кацапів замкнуло видно на корпус

на помийці жодної теми

В новинах майже тиша

Цікаво - а скільки наважиться з них подивитися його? А на нари за перегляд відразу відправлятимуть?

(я теж не дивився поки що, важко....)
   
Re: 20 днів в Маріуполі отримала Оскара

Я все не наважуся подивитися. Не можу. :(
У доньки вдома позавчора зібралася група друзів-кіноманів її чоловіка, щоб разом подивитися 20 днів..
Німці витирали сльози з очей, коли побачили на власні очі

"Особливо ті кадри з дітьми, яких не змогли врятувати.
Найважче, це коли медик пішов показувати, де вони у підвалі трупи складають, а там такий маленький згорток і він каже : "Обличчя показати не можу, але зовсім ще крихітка"..
   
Re: 20 днів в Маріуполі отримала Оскара

я хотів би подивитися, але не зможу, відразу криє істерика, досі в голові образ як показували бучу розкопують а чиясь мати сидить поруч на стільці чекає
   
Re: 20 днів в Маріуполі отримала Оскара

Оскар це добре. Завжди добре щось виграти ніж програти.
Також важливі контекст та походження.
Голівуд це концентрація банкротуючої соціал-лібероти яка проте дуже любить гроші.
Тієї самої частини які довели америку до розколу та імпотенції. До деморалізації.
Тож фільм отримав нагороду саме від них. Для них це означає відкупитися за дешево.
Дати Оскар і сидіти тихо далі.
Вони не готові та неспроможні взяти відповідальність, щоб таких фільмів Не Було Взагалі.
Вони шахраї по факту та пройдисвіти.
   
Re: 20 днів в Маріуполі отримала Оскара

Оскар це добре. Завжди добре щось виграти ніж програти.
Також важливі контекст та походження.
Голівуд це концентрація банкротуючої соціал-лібероти яка проте дуже любить гроші.
Тієї самої частини які довели америку до розколу та імпотенції. До деморалізації.
Тож фільм отримав нагороду саме від них. Для них це означає відкупитися за дешево.
Дати Оскар і сидіти тихо далі.
Вони не готові та неспроможні взяти відповідальність, щоб таких фільмів Не Було Взагалі.
Вони шахраї по факту та пройдисвіти.

Ніби бидло описало талановитих творчих людей.
   
Re: 20 днів в Маріуполі отримала Оскара

Типовий кацап: піндоси, геї, ліберасти, кококо.
   
Re: 20 днів в Маріуполі отримала Оскара

один мільярд у прямому етері по всьому світі,а місцями один мільярд двісті мільонів -нікуя так собі  не цікавий ...кто ще таку аудіторію збирає у світі?

 8-)  тік ток
   
Re: 20 днів в Маріуполі отримала Оскара

розкажи, можеш розлого, як твоє життя погіршилось за Трампа (с) один місцевий Гандон.

дуже коротко: повний хаос під час ковіду, блм-погроми
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія