Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Навальний всьо

Re: Навальний всьо

   
Re: Навальний всьо

"Я призываю вас наконец услышать голос свободной России и занять принципиальную позицию против него — не признавать результаты сфальсифицированных выборов, не признавать хуйло законным президентом России.

хуйло не тот, кем хочет казаться. Он узурпатор, тиран, военный преступник — и убийца"


Ги-ги

"Прийдітє всє в 12 часов на выборы!"

  :facepalm1:  :facepalm1:

   
Re: Навальний всьо

Re: Навальний всьо
PAL

Ги-ги

"Прийдітє всє в 12 часов на выборы!"

нє, якщо б закликали: "прідітє в 12 часов", але ЗІ ЗБРОЄЮ, це б дійсно була акція протесту
   
Re: Навальний всьо

   
Re: Навальний всьо

ну як пройшов протест о 12-тій годині?
   
Re: Навальний всьо

а нахєра вони туди полізли?
це ж спрацювали для хуйла, якому явка потрібна
   
Re: Навальний всьо

а нахєра вони туди полізли?
це ж спрацювали для хуйла, якому явка потрібна
Та у них вже вибір із дуже поганого та занадто х.йового. хоча не, є ще один і це СВД "саботаж, врєдітельство,діввєрсії". Але це видно для них дуже сцикотно, тому і стоять у чергах.
   
Re: Навальний всьо

Та у них вже вибір із дуже поганого та занадто х.йового. хоча не, є ще один і це СВД "саботаж, врєдітельство,діввєрсії". Але це видно для них дуже сцикотно, тому і стоять у чергах.

вони і б на розстріл так пішли
країна рабів
   
Re: Навальний всьо

Ну шо там навалкьнята-протестанти? Хто-небуть зміг стоячи на колінах головою розбити "урну" з голосами за хуйла?  :D
   
Re: Навальний всьо

   
Re: Навальний всьо

https://t.me/nevzorovtv/15131

не пойняв що йому не подобається, навпаки нехай на заході складається картинка проте що всі на рассєї підтримують хуйла і щоб потім не було всяких пошуків хароших русскіх і гнилих відмазок, я за хуйла нє галасавал
   
Re: Навальний всьо

вони і б на розстріл так пішли
країна рабів

розкажи шо ти такого гєроічєского совєршіл, крім бухать@їбаться.
   
Re: Навальний всьо

не пойняв що йому не подобається, навпаки нехай на заході складається картинка проте що всі на рассєї підтримують хуйла і щоб потім не було всяких пошуків хароших русскіх і гнилих відмазок, я за хуйла нє галасавал

А навіщо складати картинку? По факту так є. Але більш того.
Мені здається, що усі ти, хто там пєздів, мовляв, я йду на вибори, щоб зіпсувати бюлетень насправді там тихенько ставлять галочку за хуйла)
   
Re: Навальний всьо
LAR

   



⚡️Голосование в Нидерландах.
Дама сообщает, что она голосует за хуйло и всячески его поддерживает.

Затем дама сообщает, что в последний раз была в России в 1998 году.

В 1998 году.

Так обожает хуйло, что не то, что не живёт - даже не появляется в России.



А навальнята подумали, що усі прийшли голосовати проти хуйло :laugh:
   
Re: Навальний всьо

хуйло впервые прокомментировал смерть Навального в колонии (и вообще, кажется, впервые назвал его фамилию)

"Что касается господина Навального. Да, он ушел из жизни, это всегда печальное событие, но у нас были и другие случаи, когда люди в местах лишения свободы уходили из жизни: "а разве в США этого не бывало?" - сказал он.

Рашистский диктатор также подтвердил данные о том, что получил предложение обменять политика на россиян находящихся в заключении на Западе.

"Человек, который со мной говорил еще фразу не закончил, а я сказал "я согласен". Но, к сожалению, вот случилось то, что случилось. Только при одном условии я сказал, что мы его поменяем, чтобы он не возвращался. Пускай там сидит. Ну вот и всё. Но это случается. Ничего с этим не поделаешь", - добавил он.
   
Re: Навальний всьо

А навіщо складати картинку? По факту так є. Але більш того.
Мені здається, що усі ти, хто там пєздів, мовляв, я йду на вибори, щоб зіпсувати бюлетень насправді там тихенько ставлять галочку за хуйла)

факт підтверджений візуальними доказами, щоб потім жоден москаль не відмазувався типу, я нє галасавал.

щоб показати що вони проти найефективнішим протестом в тих умовах, це прийти і забрати бюлетень з собою, порожні скриньки в кінець дня і купа бюлетнів на вулицях у якості сміття могли виступити хоч якимось помʼякшуючими обставинами в очах світового товариства що не всі москалі є прохуйловськими звірами. 
   
Re: Навальний всьо

хуйло впервые прокомментировал смерть Навального в колонии (и вообще, кажется, впервые назвал его фамилию)

"Что касается господина Навального. Да, он ушел из жизни, это всегда печальное событие, но у нас были и другие случаи, когда люди в местах лишения свободы уходили из жизни: "а разве в США этого не бывало?" - сказал он.

Рашистский диктатор также подтвердил данные о том, что получил предложение обменять политика на россиян находящихся в заключении на Западе.

"Человек, который со мной говорил еще фразу не закончил, а я сказал "я согласен". Но, к сожалению, вот случилось то, что случилось. Только при одном условии я сказал, что мы его поменяем, чтобы он не возвращался. Пускай там сидит. Ну вот и всё. Но это случается. Ничего с этим не поделаешь", - добавил он.

whatabout  :weep:
   
Re: Навальний всьо

навальна ходила голосувати у посольство расіі в німечіні. Вона шо зовсім дура ?
   
Re: Навальний всьо

навальна ходила голосувати у посольство расіі в німечіні. Вона шо зовсім дура ?
Ні, просто звичайна кацапка  :-)o
   
Re: Навальний всьо
Ale

Хуйло продовжує срати на голови європейцям а ті думають що їдять шоколад)
Домовленість по навальному була і відразу після домовленості хуйло його вбив - і шо?)
   
Re: Навальний всьо

Хакери викрали базу даних російських в’язнів, щоб помститися за смерть Навального — CNN

Вони також стверджують, що вони викрали базу даних ФСВП, яка містить інформацію про приблизно 800 тисяч російських ув’язнених, їхніх родичів та контакти, включно з даними про в’язнів колонії, де 16 лютого помер Навальний.

Один з хакерів, який стверджує що причетний до зламу розповів, що у групі є представники різних національностей, включно з російськими емігрантами та українцями. Вони діляться цими даними, "сподіваючись, що хтось зможе зв’язатися з ними та допомогти зрозуміти, що сталося з Навальним".

https://edition.cnn.com/2024/03/31/politics/navalny-russian-prisoner-database-hack/index.html

Останнє редагування: 8 квітня 2024 17:06:02 від muliar
   
Re: Навальний всьо

Хакери викрали базу даних російських в’язнів, щоб помститися за смерть Навального — CNN
Вони також стверджують, що вони викрали базу даних ФСВП, яка містить інформацію про приблизно 800 тисяч російських ув’язнених, їхніх родичів та контакти, включно з даними про в’язнів колонії, де 16 лютого помер Навальний.

Один з хакерів, який стверджує що причетний до зламу розповів, що у групі є представники різних національностей, включно з російськими емігрантами та українцями. Вони діляться цими даними, "сподіваючись, що хтось зможе зв’язатися з ними та допомогти зрозуміти, що сталося з Навальним".

https://edition.cnn.com/2024/03/31/politics/navalny-russian-prisoner-database-hack/index.html

Викрали те що нікому на фіг не потрібне? Сильні опозиціонери...
   
Re: Навальний всьо

Вже прєдзаказ кижки на 500 тисч екземпляров, назва Patriot...
 [KA]
Спрашують як же він написав якшо був у турмє і там не давали пісмєнних принадлєжностєй? А ві почав писати ще у Германії після отруєння...
   
Re: Навальний всьо

Увозил меня полковник за кордон,
Был он бледный, как покойник, миль пардон,
Говорил он всю дорогу о Руси:
- Живы мы и, слава Богу, гран мерси.
- Извините, мсье полковник, чем стареть,
Может лучше за Россию умереть?
Ради чести и престижа, не шучу.
Он ответил:
- Что я, рыжий? Не хочу!
Между прочим, сам Керенский за кордон,
Перебрался в платье женском, миль пардон,
Сбросив женскую одежду и корсет
Мне высказывал надежды тет-а-тет.
- Извините, мсье Керенский, чем стареть
Может лучше за Россию умереть?
Ради чести и престижа, не шучу.
Он смеется:
- Что я, рыжий? Не хочу!

Мы решили перебраться за кордон,
Чтобы жизнью наслаждаться, миль пардон,
Чтобы с ветреной кокеткой пить вино,
А с блондинкой иль с брюнеткой - всё равно.
Се траб ен, лучше, кстати, чем стареть,
У красавицы в объятьях умереть,
Надо к счастью быть поближе и к любви,
Не в России, так в Париже,
Се ля ви.
.....

Навальний вибрав померти за Росію.
нмд це безглуздо.
   
Re: Навальний всьо

Книга под названием "Патриот" будет опубликована американским издательством Knopf 22 октября, первоначальный тираж составит 500 тысяч экземпляров, сообщает The New York Times.
   
Re: Навальний всьо

Книга под названием "Патриот" будет опубликована американским издательством Knopf 22 октября, первоначальный тираж составит 500 тысяч экземпляров, сообщает The New York Times.
зароблять собі жінка з дочкою. то таке.
   
Re: Навальний всьо

навальна ходила голосувати у посольство расіі в німечіні. Вона шо зовсім дура ?

Якщо в 12.00. то це протест
   
Re: Навальний всьо

На Amazon по 15,99$
   
Re: Навальний всьо

Навальний вибрав померти за Росію.
нмд це безглуздо.
За расію цілком можна було померти і у Німеччині, чи де він там був..Але був варіант і поборотися. А повернувшись і здавшись хуйлові - тільки померти. Ні за цапову душу.
   
Re: Навальний всьо

За расію цілком можна було померти і у Німеччині, чи де він там був..Але був варіант і поборотися. А повернувшись і здавшись хуйлові - тільки померти. Ні за цапову душу.

Ну так. зі всіх варіантів вибрав найбезглуздіший.
   
Re: Навальний всьо

зароблять собі жінка з дочкою. то таке.

вони віддадуть усе на революцію на росії
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія