Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

У Люсі віджали Ютюб канал

Re: У Люсі віджали Ютюб канал

А ти не ахуєла, тупа кацапська песда?

Тобто, тобі не важливо, що всі кацапи підтримують цю нічим і ніким не спровоковану війну, в якій вбивають наших дітей?

Ти дуже грамотна, що своїх вишкрябків по лінії штундів випхала у Штати, але це не означає, що ти маєш право срати звідти на наших дітей.

Тому завали своє смердюче єбало і не хрюкай тут зі своїми кацапськими невістками.

Не можу пройти мимо цієі брудноротоі хабалки((
Що там твій "вишкрябок"(с)—— гикається йому там десь від того що мамка тут пише?((
   
Re: У Люсі віджали Ютюб канал


На цю тему можна сперечатися безкінечно але е беззаперечний нюанс - фізично верне і це не контролюється.
це проблема. Вважаючи на розповсюдження російської мови в Києві і Харкові.
   
Re: У Люсі віджали Ютюб канал

Я її знаю лише з інтерв'ю рустамзаде
   
Re: У Люсі віджали Ютюб канал

Не можу пройти мимо цієі брудноротоі хабалки((
Що там твій "вишкрябок"(с)—— гикається йому там десь від того що мамка тут пише?((
Мені шкода ту її дитину, його мамка дуже тяжко і багато нагрішила
і очевидно що зупинятись не збирається, і за всі її підлості та бруд
розплачуватись буде змушений він, карму ніхто не в силі відмінити...

Принципово не хочу скаржитись модератору,
але невже він сам не бачить чим завалює чужий майданчик
та істота, а це ж можуть прочитати наші вороги
і розтягнути ті перли по всьому інету, демонструючи те лайно
як типову поведінку українців :facepalm: 
   
Re: У Люсі віджали Ютюб канал


це проблема. Вважаючи на розповсюдження російської мови в Києві і Харкові.



Так, це проблема, тому я в не дивлюся москаоязикіх. Я підтримую україномовний контент!
   
Re: У Люсі віджали Ютюб канал

Не можу пройти мимо цієі брудноротоі хабалки((
Що там твій "вишкрябок"(с)—— гикається йому там десь від того що мамка тут пише?((
Та як жеж ви пройшли би повз, коли ватяна соратниця настільки потребує вашої допомоги і підтримки
Адже ви теж дуже полюбляєте кацпопсу, чи не так?
Але приберіть свого язика від сина Кароффки - він в Україні, на відміну від 200-кілограмових ватяних синків вашої "амереканки з NY".
   
Re: У Люсі віджали Ютюб канал

Re: У Люсі віджали Ютюб канал

Краще б то сталося з Люсею Арештович…
   
Re: У Люсі віджали Ютюб канал

Та як жеж ви пройшли би повз, коли ватяна соратниця настільки потребує вашої допомоги і підтримки
Адже ви теж дуже полюбляєте кацпопсу, чи не так?
Але приберіть свого язика від сина Кароффки - він в Україні, на відміну від 200-кілограмових ватяних синків вашої "амереканки з NY".

Та я більше про іі брудну пащу——мене зацікавило слово "вишкрябок"(с)——
Воно не додумалось що це буде використано проти неі?(
Десь там іі "вишкрябку"(с) вже гикається(——мамка сере ротом——а йому віддуватися((
   
Re: У Люсі віджали Ютюб канал

Та як жеж ви пройшли би повз, коли ватяна соратниця настільки потребує вашої допомоги і підтримки
Адже ви теж дуже полюбляєте кацпопсу, чи не так?
Але приберіть свого язика від сина Кароффки - він в Україні, на відміну від 200-кілограмових ватяних синків вашої "амереканки з NY".
очевидно що ти страшенно ненавидиш ту чужу віртуальну соратницю
але чомусь ретельно слідкуєш за її реальним життям,
навіть примудрилася зважити її дітей ;o
це мабуть можна зрозуміти якщо дізнатись
про причину таких потужних твоїх почуттів,
але чому ти так приховуєш ту причину?
Це якось тебе скомпрометує
якщо ти щиро розповіси назагал що ж таке страшне
та особа вчинила щодо тебе? Ну якщо ти вже так настирливо
демонструєш свою чорну ненависть на її адресу,
то розкажи що сталось між вами, дуже цікаво.

Тільки спробуй коротко, без простирадла, ну і щоб воно було читабельне,
тобто без бруду та агресії, от попий святої водички,
заспокойся і виклади свої пекельні борошна :kez_04:


   
Re: У Люсі віджали Ютюб канал

мене зацікавило слово "вишкрябок"(с)


симптоматично...
чому б це раптом така реакція?...

мабуть щось підсвідоме..
а потім - геп! потилицею об підлогу!..
   
Re: У Люсі віджали Ютюб канал

симптоматично...
чому б це раптом?...
тобі не зрозуміти, бо шок отримують від такого лише притомні люди
   
Re: У Люсі віджали Ютюб канал

І чому замість неї в етері вже місяць сидить тупувата курка з наколотими губами, нульовими співрозмовниками і такими ж переглядами?! А воно ось що!

Никто не написал, но многие ранее слышали об этой курице - Христина Тишкун (легко гуглится) ну или помните ее фото с Садовым? Как Немыря с ней была ранее связана и тем более доверила пароли от аккаунта - хер знает...




   
Re: У Люсі віджали Ютюб канал

Никто не написал, но многие ранее слышали об этой курице - Христина Тишкун (легко гуглится) ну или помните ее фото с Садовым? Как Немыря с ней была ранее связана и тем более доверила пароли от аккаунта - хер знает...

Название темы прочитайте, там все написано, и это не фигура речи, а констатация факта
   
Re: У Люсі віджали Ютюб канал

Название темы прочитайте, там все написано, и это не фигура речи, а констатация факта
Так я и не спорю что у нее канал отжали. Я даже дополнил кто бы это мог быть
   
Re: У Люсі віджали Ютюб канал

Никто не написал, но многие ранее слышали об этой курице - Христина Тишкун (легко гуглится) ну или помните ее фото с Садовым? Как Немыря с ней была ранее связана и тем более доверила пароли от аккаунта - хер знает...

Показати зображення...
Ітіть калатіть! Оце тепер веде крадений "Укрлайф"!?!  :facepalm1:
   
Re: У Люсі віджали Ютюб канал

Я не знаю, кто эта девушка, и что у нее был за канал. Но это ничего не меняет. Это ужасно, когда вот так тупо отнимают десять лет дела, которому ты посвящал свое время, труд и сердце. Это ужасно. У меня тоже был похожий случай. И вот тогда я понял - всегда рассчитывай только на свои силы. Если ты зависишь от кого-то, тебя рано или поздно кинут, предадут. Вот тогда я перешел на свой собственный сервер, который находится у меня дома. К черту ютубы, фейсбуки и прочую дрянь. Пусть попробуют забрать у меня сервер в частном владении. Я буду отстреливаться. На сервере уменя есть хостинг картинок, видео. Там же станция интернет радио и телевидения. Все в сад. Только я решаю, зачем и как я это использую.
Конечно, такой вариант не всякий потянет. Тут нужно много знать. К счастью, я знаю. Я бы вообще на старлинк перешел, чтобы не зависеть от провайдера. К сожалению, старлинк в данное время не может обеслуживать серверные станции.
   
Re: У Люсі віджали Ютюб канал

На сервере уменя есть хостинг картинок, видео. Там же станция интернет радио и телевидения

Круто.
   
Re: У Люсі віджали Ютюб канал

Людачька - дружина Немирі, що був в уряді Тимошенко.
Людачьку поплавило на Юлії Тимошенко, це неможливо слухати, коли вона кудахче, який чудовий державник і політик  була Тимошенко.
Де там глибина її аналітики - хз, мабуть глибоко треба копати.
   
Re: У Люсі віджали Ютюб канал

Людачька - дружина Немирі, що був в уряді Тимошенко.
Людачьку поплавило на Юлії Тимошенко, це неможливо слухати, коли вона кудахче, який чудовий державник і політик  була Тимошенко.
Де там глибина її аналітики - хз, мабуть глибоко треба копати.
Для інформації: тема "Тимошенко" на ютюб каналі дружини заступника Тимошенко - Григорія Немирі - практично була табу усі 10 років.
Найбільше така аномалія мала б дивувати фанів власників наших видатних телеканалів, які 24/7 вилизують свого босса усе життя.
Але навряд, бо такого ж не може бути. Так тыдыщ?
   
Re: У Люсі віджали Ютюб канал

Людачька - дружина Немирі, що був в уряді Тимошенко.
Людачьку поплавило на Юлії Тимошенко, це неможливо слухати, коли вона кудахче, який чудовий державник і політик  була Тимошенко.
Де там глибина її аналітики - хз, мабуть глибоко треба копати.
Чого ти до неї доїбався ? Юлю вона  не згадує .
   
Re: У Люсі віджали Ютюб канал

Цікаве інтерв'ю
Оцінка економічного стану країни зараз, що відбулося з економікою з початком повномасштабного вторгнення, що було у 2014 році.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія