Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Перевірка на чесність.

Перевірка на чесність.


А ще кажуть що у нас люди погані, звісно не без урода як і будь-де у світі, але ж... переважна більшість таки нормальні.
   
Re: Перевірка на чесність.

https://www.facebook.com/TVchannelSTB/videos/1901167829907148/
А ще кажуть що у нас люди погані, звісно не без урода як і будь-де у світі, але ж... переважна більшість таки нормальні.

Про українців "злодіїв" та "маяхатаскрайників" такаж москальска пропаганда, як і про "тупих" молдаван та "тормознутих"  прибалтів...+ ще багато
   
Re: Перевірка на чесність.

Цей експеримент свідчить лише про одне: кияни зажралися, і в них гроші кури не клюють. :X
   
Re: Перевірка на чесність.

Цей експеримент свідчить лише про одне: кияни зажралися, і в них гроші кури не клюють. :X


А як поводяться мешканці вашої країни? З лопати млинці гребуть?
   
Re: Перевірка на чесність.

І, заради правди, до чого там українці?... Всі піддослідні на відео цвірінькають на єзику. ;o
   
Re: Перевірка на чесність.

А як поводяться мешканці вашої країни? З лопати млинці гребуть?

В моїй країні таких експериментів не проводять. :)
   
Re: Перевірка на чесність.

В моїй країні таких експериментів не проводять. :)

Він просто не зупиняється. Чи ви хочете сказати, що живете десь не в Гадюкино а десь в цивілізованому світі?
   
Re: Перевірка на чесність.

что и следовало доказать. Мы нормальная и самоорганизованная масса людей. Не коррупционерия, как считает один фупчик.

Но есть проблемы с нашими лидерами. В честной среде паразит будет добиваться очень высоких должностей. Его не будут прижучивать. И самые подонки, самый смак сконцентрировался именно во власти. Всплывает в нашем обществе дерьмо очень легко.
   
Re: Перевірка на чесність.

насправді, це поки гопота не дізналася про такі намети.
якби їх поставили хоча б на тиждень, тоді б чистота експерименту була б дотримана.
хоча, звісно, основна маса людей дійсно порядні.
   
Re: Перевірка на чесність.

Він просто не зупиняється. Чи ви хочете сказати, що живете десь не в Гадюкино а десь в цивілізованому світі?

Я хочу сказати, що я не зрозумів вашого допису. :umnik2:
   
Re: Перевірка на чесність.

Я хочу сказати, що я не зрозумів вашого допису. :umnik2:

Ви живете на теріторії росфідерації, чи десь у цивілізованому світі?
   
Re: Перевірка на чесність.

   
Re: Перевірка на чесність.

Ви живете на теріторії росфідерації, чи десь у цивілізованому світі?

В цивілізованому.
   
Re: Перевірка на чесність.

В цивілізованому.

Сумнівно, чи в вашому "цивілізованому світі" прагнення до достатку та порядність теж так називають:

Цей експеримент свідчить лише про одне: кияни зажралися, і в них гроші кури не клюють.


Мені це нагадує більше позицію ватного пролетаріату, людей, яким ненависно прагнення до розвитку. Тому я не вірю, що ви "заможна людина в цивілізованому світі", погодтеся, якийсь десонанс.

   
Re: Перевірка на чесність.

Сумнівно, чи в вашому "цивілізованому світі" прагнення до достатку та порядність теж так називають:

Цей експеримент свідчить лише про одне: кияни зажралися, і в них гроші кури не клюють.

Мені це нагадує більше позицію ватного пролетаріату, людей, яким ненависно прагнення до розвитку. Тому я не вірю, що ви "заможна людина в цивілізованому світі", погодтеся, якийсь десонанс.

Слава Богу, у нас таких палаток не ставлять. А якби який дурень і поставив, я туди не пішов би, щоб мене не звинуватили в крадіжці.
Самообслуговування у нас є, але гроші рахує машина, і здачу видає - теж. :)
   
Re: Перевірка на чесність.

Нормальні в нас люди!
   
Re: Перевірка на чесність.

Нормальні в нас люди!

Організатори того дурнуватого "експерименту" - НЕНОРМАЛЬНІ.
   
Re: Перевірка на чесність.

Всплывает в нашем обществе дерьмо очень легко.

ось бачиш ти сам собі все пояснив, які люди і в чому проблема

нормальні люди не дадуть собою управляти лайну, так не буває просто
   
Re: Перевірка на чесність.

Про українців "злодіїв" та "маяхатаскрайників" такаж москальска пропаганда, як і про "тупих" молдаван та "тормознутих"  прибалтів...+ ще багато

так так. феноменальна корумпованість українського суспільства - це лош пісдьош і правакація воріженьок )) які тою корумпованістю століттями користуються

і так. за петра (tu)  [ua]
   
Re: Перевірка на чесність.
PAL

Слава Богу, у нас таких палаток не ставлять. А якби який дурень і поставив, я туди не пішов би, щоб мене не звинуватили в крадіжці.
Самообслуговування у нас є, але гроші рахує машина, і здачу видає - теж. :)

Тобто ти хочеш сказати, що у тебе в місті нема кас самообслуговування в суперах?
Я в Джерсі таке бачив та користувався, й там можна запросто при бажанні просканувати не всі товари, й щось вкрасти. Але ніхто так не робить
   
Re: Перевірка на чесність.

Тобто ти хочеш сказати, що у тебе в місті нема кас самообслуговування в суперах?
Я в Джерсі таке бачив та користувався, й там можна запросто при бажанні просканувати не всі товари, й щось вкрасти. Але ніхто так не робить

Я ж написав, що Є!!! Але грроші в них рахує машина, і здачу видає - теж. І сканувати краще ВСІ товари,
тому що камери слідкують за тобою. Та ще й на дверях стоять контролери.

#ЗАПЕТРА!!! :-B

Останнє редагування: 14 жовтня 2018 01:20:50 від upstream
   
Re: Перевірка на чесність.

Я рассылаю заказчикам мебель по ВСЕЙ Украине, БЕЗ наложного платежа. Кидков просто НЕТ. Десятки отправок в год и уже не первый год....так что, судите сами, у меня уже не просто телеэксперимент, а статистика!
   
Re: Перевірка на чесність.

Але грроші в них рахує машина, і здачу видає - теж


Нормально, звичайно 99,99% людей нічого не вкраде. То ж очевидно... Решта 0, 01% в Україні працюють політиками.

Красти на 10 чи 100 грн їм точно не треба. Їм треба домалювати ще 5 нулів :) Тоді вони ще подумають, красти чи на сьогодні досить.

Нащо машина рахує гроші??? Такого навіть у Бангладеш нема :)   Пластикових карток вже не вистачає?

   
Re: Перевірка на чесність.

Не треба ліпити горбатого до стіни з українців патологічно-чесних істот. Ми всі знаємо, що це не так.
Якщо всі люди були б кришталево чесними, то гроші взагалі втратили б своє функціональне призначення.
Навіщо гроші, якщо можна чесно (без жодних мотиваторів) відпрацювати на роботі на благо суспільства, а потім сходити
в магазин і чесно (без грошей) отоваритись, не проявляючи надмірну жадібність.
Це ж прекрасно... Зразу зникне маса непотрібних (паразитних) професій: банкіри, касири, бухгалтери, охоронці... (tu)
   
Re: Перевірка на чесність.

шо тебя так скрючило. :S
   
Re: Перевірка на чесність.

Я рассылаю заказчикам мебель по ВСЕЙ Украине, БЕЗ наложного платежа. Кидков просто НЕТ. Десятки отправок в год и уже не первый год....так что, судите сами, у меня уже не просто телеэксперимент, а статистика!

є і інша статистика
Україні 27 років
всі ці роки країною правлять якісь мутні тіпочки з уголовними бидлуватими повадками

як всі ці прекрасні мільйони людей дозволяють цим тіпочкам собою правити
це щось говорить нам про ці мільйони чи ні?
   
Re: Перевірка на чесність.

є і інша статистика
Україні 27 років
всі ці роки країною правлять якісь мутні тіпочки з уголовними бидлуватими повадками

як всі ці прекрасні мільйони людей дозволяють цим тіпочкам собою правити
це щось говорить нам про ці мільйони чи ні?

Нє ми такіє - жисть такая. (с) :laugh:
   
Re: Перевірка на чесність.

Нормально, звичайно 99,99% людей нічого не вкраде. То ж очевидно... Решта 0, 01% в Україні працюють політиками.

Красти на 10 чи 100 грн їм точно не треба. Їм треба домалювати ще 5 нулів :) Тоді вони ще подумають, красти чи на сьогодні досить.

Нащо машина рахує гроші??? Такого навіть у Бангладеш нема :)   Пластикових карток вже не вистачає?

У нас, машинки універсальні: хочеш - паперові гроші пхаєш, хочеш - пластик. А можна навіть копійками всипати. :-)o
   
Re: Перевірка на чесність.

У нас, машинки універсальні: хочеш - паперові гроші пхаєш, хочеш - пластик. А можна навіть копійками всипати. :-)o
поменяй смайлики.
эти закреплены за ефрейтором Тейлор.
   
Re: Перевірка на чесність.

є і інша статистика
Україні 27 років
всі ці роки країною правлять якісь мутні тіпочки з уголовними бидлуватими повадками

як всі ці прекрасні мільйони людей дозволяють цим тіпочкам собою правити
це щось говорить нам про ці мільйони чи ні?
ц
в основном честные, но большинство дурные, все вроде очевидно
   
Re: Перевірка на чесність.

Хорошее видео. Только ларек с кассой надо было поставить во дворе на Троещине  :D
   
Re: Перевірка на чесність.

 Крючить коцабів.  B-)
   
Re: Перевірка на чесність.

Хорошее видео. Только ларек с кассой надо было поставить во дворе на Троещине  :D
Так само у США у чорному кварталі десь, де навіть поліція боїться заглядати... Є райони де рівень концентрації бидла зашкалює.
   
Re: Перевірка на чесність.

вы как будто в Украине в маршрутках не ездили, все заходят и платят , передают и сотню гривен, и две сотни гривен и всегда сдача возвращается через всю забитую маршрутку.

Украинцы не крадии
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія