Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Привести до влади порошенка - це привести медведчука

Привести до влади  порошенка  - це означає привести медведчука і капітуляцію - мінські угоди
   
Andrei Piontkovsky
@apiontkovsky

26.01. Ермак везёт Козаку на утверждение свои 10 шагов к миру, в которых он уже сдал все. Там Штайнмайер, Особый статус, выборы в ОРДЛО. Это намного хуже, чем даже их последний протокол в марте 20-го
   
Люкс, з'їж цукерку Тузик або Рошен. Мо попустить? Тобі хоч трохи платять чи ти безплатно тут дуркуєш?
   
Який молодець  :laugh:

Але радує що від "ніколи" він вже допускає шо порох таки прийде до влади
   
ПНХ
   
Привести до влади  порошенка  - це означає привести медведчука і капітуляцію - мінські угоди
Свиня білоцерківська ---------------------------------------------------->> так, нaxyй.
   
Привести до влади порошенка - це привести медведчука


консерва  :facepalm:
   
 Крючить пєдрілок від очевидного. :D
   
Привести до влади  порошенка  - це означає привести медведчука і капітуляцію - мінські угоди

І тобі скажу КГ/АМ
   
Привести до влади  порошенка  - це означає привести медведчука і капітуляцію - мінські угоди
2 * 2 = 4
   
Класична кнуряча "хуцпа".


Бюджет МінОборони:
2019 - 102 млрд грн.
2021 - 121.5 млрд грн
2022 - 133.5  млрд грн.
Питання: чому влада Порошенка у набагато кращих умовах до слуг та ковіда гірше за зелених фінансувала армію?

Порохобіти постійно носяться з "методичками" з Лаврської що "армія недофінансована", а армія має набагато більший бюджет ніж коли Кнурь у нас був "головнокомандуючим".
   
брехня, підтасовки, відверта хуцпа - у всьому, на кожному кроці
   
Класична кнуряча "хуцпа".
Показати зображення...
Бюджет МінОборони:
2019 - 102 млрд грн.
2021 - 121.5 млрд грн
2022 - 133.5  млрд грн.
Питання: чому влада Порошенка у набагато кращих умовах до слуг та ковіда гірше за зелених фінансувала армію?

Порохобіти постійно носяться з "методичками" з Лаврської що "армія недофінансована", а армія має набагато більший бюджет ніж коли Кнурь у нас був "головнокомандуючим".
дебил тупорылый, и куда же пошли все эти деньги шо выделили на армию?
А по факту - новое оружие не закуплено, боеприпасы не закуплены, обмундирование и средства защиты не закуплены, прод. обеспечение скатилось к уровню 13_го года, крч - похерено, новых разработок нет и не предвидится.
И как понять все это?
Дятел клавиатурный, ты хотя бы с военными пообщайся, может не будешь писать и дальше такую хрень.
И, кста, зарплата так и не повысилась, а наоборот - начались задержки.
   
Класична кнуряча "хуцпа".
Показати зображення...
Бюджет МінОборони:
2019 - 102 млрд грн.
2021 - 121.5 млрд грн
2022 - 133.5  млрд грн.
Питання: чому влада Порошенка у набагато кращих умовах до слуг та ковіда гірше за зелених фінансувала армію?

Порохобіти постійно носяться з "методичками" з Лаврської що "армія недофінансована", а армія має набагато більший бюджет ніж коли Кнурь у нас був "головнокомандуючим".

поросенко наше все
   
Привести до влади  порошенка  - це означає привести медведчука і капітуляцію - мінські угоди

і ніхто не може заперечити
   
Створив тему на адмінфорумі. Прошу там висловитись.
   
і ніхто не може заперечити

 :facepalm:

снова писдобол галимый на арене
   
то по-свински, мудачук после победы Майдана у нас от сырости завелся  8-:  или его "зэлупа" приперла
   

дебил тупорылый,
а я з тобою взаглі не розмовляв, х_у_й_л_о поросяве миколаївське :fuck:
навчися з людьми розмовляти, миколаївська рагульська підзаборна сцаніна, поки тобі єбало не відрехтували. -X-
   
такие потешнные животные
   
і ніхто не може заперечити
як воно батьківщину на відстані любити?
   
а я з тобою взаглі не розмовляв, х_у_й_л_о поросяве миколаївське :fuck:
навчися з людьми розмовляти, миколаївська рагульська підзаборна сцаніна, поки тобі єбало не відрехтували. -X-
какая зелевошка грозная попалась  :pooh_lol:
Ну так приезжай в Николаев, хочу почувствовать на себе твое обещание.
   
поросенко наше все

може ти розкажеш як воно батьківщину на відстані любити?
   
може ти розкажеш як воно батьківщину на відстані любити?

ти лiпше розкажи про себе
   
какая зелевошка грозная попалась  :pooh_lol:
Ну так приезжай в Николаев, хочу почувствовать на себе твое обещание.

был в николаеве полное говно  :laugh:

ой пардоньте
   
какая зелевошка грозная попалась  :pooh_lol:
Ну так приезжай в Николаев, хочу почувствовать на себе твое обещание.
Нахріна мені пертися в твій рагулський Биколаїв де кожний другий таке ж підзаборне бидло як ти? Що я там не бачив?
Хамських биків типу тебе?
   
:facepalm:

снова писдобол галимый на арене

мабуть доброго копняка минулий раз отримав а бубєнчік  :laugh:  ти не хвилюйся а зберися і народи дві три логічних тези які заперечують тс? а кидатися як шавка ще встигнеш  8-)
   
ти лiпше розкажи про себе

я дома, в Києві, а ти чому не відгукнувся на заклик Зе і не повернувся до України? Можливо тому що для тебе "Родіна там де задінца в теплі"?
   
Нахріна мені пертися в твій рагулський Биколаїв де кожний другий таке ж підзаборне бидло як ти? Що я там не бачив?
Хамських биків типу тебе?
тогда какого хрена угрожаешь, прихильники певної політсили тупорылый, если не собираешься приезжать? :pooh_lol:
   
як воно батьківщину на відстані любити?

дякую що доводиш мою правоту  :laugh:
   
такие потешнные животные
Називаються"свінособаки". Куди ж вже потєшнєє? :weep:
   
дякую що доводиш мою правоту  :laugh:

то розкажи як воно? Чому не відгукнувся на заклик Зе?
   
я дома, в Києві, а ти чому не відгукнувся на заклик Зе і не повернувся до України? Можливо тому що для тебе "Родіна там де задінца в теплі"?

помаши ручкой из окопа вместе с волькой и я уже на низком старте!!! зуб даю.
   
помаши ручкой из окопа вместе с волькой и я уже на низком старте!!! зуб даю.

опудало, на відміну від тебе і твого Зе я не ховався від воєнкома.
   
Замість взяти і переконливо довести, що прихід Петро до влади зовсім не означає, що він знову витягне нагору свого давнього друга і соратника Мудачука - адепти свиносекти взялися звично брудно лаятися, обзивати опонентів різними поганими словами, і навіть відкривати істеричні гілки в адмінфорумі
   
то по-свински, мудачук после победы Майдана у нас от сырости завелся  8-:  или его "зэлупа" приперла

та ізза меркель він завівся педро старався але поперти проти пані заочкував, а там щей оланд підпизду_вав каже нормальний чувак  :laugh:
   
Нарід, не ведіться на провокації. Не відповідайте флудерастам, нехай спілкуються між собою.
   
то розкажи як воно? Чому не відгукнувся на заклик Зе?

якщо так цікаво відкрий нову тему, а в цій будь ласка поясніть чому тс не правий і ви злі як собаки  :shuffle:
   
опудало, на відміну від тебе і твого Зе я не ховався від воєнкома.

бла-бла-бла

Зе не мой


так шо там с селфи из окопа вместе с вольфгангом запорским?
   
якщо так цікаво відкрий нову тему, а в цій будь ласка поясніть чому тс не правий і ви злі як собаки  :shuffle:

тому що 3-2-1рази у випадку "гарячої" стадії війни, тобто вторгнення каців так і будете  сидіти за океаном і розказувати як треба воювати, і ніхто з вас сюди не приїде. Я доступно виразився Данді?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія