Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Я за жорстку президентську республіку - Данілов

Я теж.

Пряма мова: "Нам раз і назавжди потрібно визначитися, яка у нас країна. Якщо ми є президентською республікою, треба сказати – давайте робити президентську республіку, де президент – це голова виконавчої влади, відповідає за всі ці процеси. І тоді у нас з вами все добре.

У нас виходить, що ми всенародно обираємо президента, на нього покладаються надії, але за Конституцією у нас парламентсько-президентська республіка. Ну, тоді за логікою парламентсько-президентської республіки президента потрібно обирати в парламенті і поставити крапку в цьому питанні. Але народ не хоче, щоб у нього забрали право обрання президента.

Якщо ви хочете мою особисту думку, я можу сказати. Я за жорстку президентську республіку. Чому? Тому що тоді є відповідальна людина, яка розуміє, на що вона йде, навіщо і так далі. У нашій історії важко знайти факти, коли без особистості можна було зробити ривок вперед. Це не тільки в нашій історії. Сьогодні всі країни фактично створюють особистості".

Деталі: На думку Данілова, парламентсько-президентські республіки "можуть існувати, але в умовах, коли є вже усталена демократія, яка має своє коріння, для цього повинні пройти століття".
   
Re: Я за жорстку президентську республіку - Данілов

чергова спроба пересування ліжок в борделі :)
а бляді всі ті ж самі, ліниві та брехливі
   
чергова спроба пересування ліжок в борделі :)
а бляді всі ті ж самі, ліниві та брехливі

нє-нє, тут вся справа в бандурші!
   
Думка Данілова дуже цінна для нас.
Це все теоретизування, ще в 90-х проходили.
Гальмо, трясця.
   
Re: Я за жорстку президентську республіку - Данілов

От тобі і весь х#й Данілов до копійки! (td)
   
"Диктатура бубочки" - это конечно будет жесть:

   
Re: Я за жорстку президентську республіку - Данілов

вже і виборчу систему міняли туди-сюди, і повноваження перетягували

а все одно не растьоть кокос,

цій території пороблено (с)
без варягів не обійтися, зсередини система еволюціонує занадто повільно щодо вимог часу і світової ситуації
   
хуйло
Жосско президентський республіканець
Крепкій хозяйствінік
22 роки наближає шастя кацапйу
   
Нам этого Данилова еще не хватает...Он за жесткую Президентскую,а мы так вааще лучше без Президента. Во всех норм странах Премьеры. B-)   226 голосов и нах в любой момент. Мало ли чего ОНО хочет?
   
У Данилова каша в голове
У нас виходить, що ми всенародно обираємо президента, на нього покладаються надії, але за Конституцією у нас парламентсько-президентська республіка.

 За логикою нужно просто прочитать Раздел 5 Конституции,  оставить демагогию, и действовать в рамках полномочий.
   
Лугандон не вытравишь.  :laugh:
   
Я теж.

Пряма мова: "Нам раз і назавжди потрібно визначитися, яка у нас країна. Якщо ми є президентською республікою, треба сказати – давайте робити президентську республіку, де президент – це голова виконавчої влади, відповідає за всі ці процеси. І тоді у нас з вами все добре.

У нас виходить, що ми всенародно обираємо президента, на нього покладаються надії, але за Конституцією у нас парламентсько-президентська республіка. Ну, тоді за логікою парламентсько-президентської республіки президента потрібно обирати в парламенті і поставити крапку в цьому питанні. Але народ не хоче, щоб у нього забрали право обрання президента.

Якщо ви хочете мою особисту думку, я можу сказати. Я за жорстку президентську республіку. Чому? Тому що тоді є відповідальна людина, яка розуміє, на що вона йде, навіщо і так далі. У нашій історії важко знайти факти, коли без особистості можна було зробити ривок вперед. Це не тільки в нашій історії. Сьогодні всі країни фактично створюють особистості".

Деталі: На думку Данілова, парламентсько-президентські республіки "можуть існувати, але в умовах, коли є вже усталена демократія, яка має своє коріння, для цього повинні пройти століття".

Якщо відкинути політичні вподобання то я з тим що в цьому питанні у нас бардак згідний. Давно пора або обирати преза в парламенті з урізаними повноваженнями відносно теперішнього ,відповідно влада у нього буде на 100% залежна від ВР як у прем*єра або збалансувати його повноваження так щоб коли у нього нема більшості в парламенті інститут президента міг виконувати свої функції без договорняків з ВР. У нас по суті крім Ющенка і пару місяців бубочки до розпуску ВР завжди і так рулив през і продавлював все що йому було потрібно. Ніякого балансу нема. Яка це республіка коли през може хоч завтра ВР розпустити а ВР преза може скинути чисто теоретично,а в реальності фіги. Але ці всі зміни треба робити тільки для нового преза. Ні в якому разі для бубочки.
   
А я бачу Данілов там найадекватніший чувак
Звісно треба міняти цю ую..ську конституцію, це таке гальмо і так уже загальмованій країні
і хай буде гетьман
бо парламентська республіка насправді буде олігархічним бантустаном
а так є шанс
   
Мало повноважень хлопцям
РНБО не достатньо

Видно ж стараються
Санкції вводять

А суди падли чи помилка клєрка зводять все нанівець

Отже за останній місяць я почув такі головні проблеми які заважають нам

- регламент
- ФОП для іт
- парламентської президентська модель

І це в хлопців що мають влади більше ніж Кучма свого часу ( повний контроль всіх силових відомств, 146% контроль парламенту , повністю підконтрольний уряд, бо навіть імена міністрів визначає ОП )

Отже висновок - ці тупі бовдури абсолютно не знають що робити з владою і як досягати якихось результатів окрім мільярда дерев чи спорт майданчиків




   
ми вже пробували майже все. «жорстка президентська» ніколи не приносила нам нічого доброго. крайній раз забіг на ці граблі був 2010 року. і досі пожинаємо. що ще не пробували — так це парламентську республіку. можливо, з кукольним президентиком для мідальок. то навіщо ж втретє стрибати на перевірені часом граблі замість того, щоб спробувати те, чого ще не пробували? мужик, ти охотнік чи редиска? (с)
   
Re: Я за жорстку президентську республіку - Данілов

Данилов Може за Порошенко?
   
Re: Я за жорстку президентську республіку - Данілов

Бубочка во всю консплеит хуйло. Даже придворные это чувствуют и публично подыгрывают нашему Кормчему  :laugh:
   
але  показово, що там нагорі вже доходить, що для досягнення чогось треба не займатись постійно ху...ньой з перетягуванням каната, а зосередити повноваження у однієї людини
і вибори раз в 2 поки
   
Данилов Може за Порошенко?

може й так
от якби гетьман-армовір - порохня б скакала аж до неба
   
в якій країні «зосередження повноважень у однієї людини» оберталося добром? особливо у постсовку?
   
але  показово, що там нагорі вже доходить, що для досягнення чогось треба не займатись постійно ху...ньой з перетягуванням каната, а зосередити повноваження у однієї людини
і вибори раз в 2 поки

Ми вже проходили це
З кров'ю виносили мудака з крісла
Офіс простих рішень ще щось запропонує крім освітлених вулиць ?
   
в якій країні «зосередження повноважень у однієї людини» оберталося добром? особливо у постсовку?

В жодній

Є сусід на півночі ( бацька )

Там срака повна коли бздури в голові тої одної поважної людини

А сама печаль що винести його з крісла неможливо


   
Готовимся
   
Готовимся

Де сан санич  йопт
Щоб присікав на корню ці рухи до авторитаризму ?
   
Ну що почалось
Зибіл теж хоче спробувати повну владу
Схоже нічому не навчило 2010
   
Ми вже проходили це
З кров'ю виносили мудака з крісла
Офіс простих рішень ще щось запропонує крім освітлених вулиць ?

іншого шляху немає
інакше буде переворот
рано чи пізно
   
Ще -5% після цієї заяви бугога
   
іншого шляху немає
інакше буде переворот
рано чи пізно

Є
Самі нормальні часи розвитку ( для манюпаса а не влади) це 05-10 та 14-19

Вся статистика про це кричить

   
В жодній

Є сусід на півночі ( бацька )

Там срака повна коли бздури в голові тої одної поважної людини

А сама печаль що винести його з крісла неможливо
отож. не було і не буде хороших автократів. а «жорстка президентська» — це саме автократія і є…
   
Ще -5% після цієї заяви бугога

Нажаль ні

"крєпкая рука"  - ще довго буде еротичною фантазією у народу

Клятий совок так просто не витравиш
   
А я бачу Данілов там найадекватніший чувак
Звісно треба міняти цю ую..ську конституцію, це таке гальмо і так уже загальмованій країні
і хай буде гетьман
бо парламентська республіка насправді буде олігархічним бантустаном
а так є шанс
============================
Як раз Президентська вертикаль у нас завжди ДАХ корупції. А Парламентська республіка- це конкуренція. Саме конкуренція усіляких кланів, приводить до посадок , бо кожний заглядає в чужу кишеню: чи не вкрав отой більше? ПЛокурори та судді обираются конценсусом, і вони не чії не когось,а УСІХ. Сталі правила гри стають вигіднішими для усіх.
 Звісно,що рай миттєво не настане. буде урядова чехарда. Як було в Італії, Іспанії, Португалії в 60-х, 70-х, але потихеньку все устаканиться.

 А Гетьмани бувають різні. У нас такого оберуть...як отой Лукашенко або Х...йло. Чи ти думаєш,що усі будуть Сагайдачними? А ось тобі ось.... B-)
   
Re: Я за жорстку президентську республіку - Данілов

В Європі лише одна президентська республіка.
Вона називається Білорусь!
   
хто такий цей данілов?
за чий кошт він відчиняє свою пащеку?
наказ виборця - хай заткне своє хлебало.
жорсткості най від жінки в постелі просить.
   
Ну що почалось
Зибіл теж хоче спробувати повну владу
Схоже нічому не навчило 2010

а в нього зараз не повна і без узурпації?
   
сподіватися на хорошого гетьмана, це як прийти на рулетку, поставити все на зеро і сподіватися. так можна, звісно, але це глупо. статистично ти просто втратиш все.
   
 (tu) ,
 а чего так прахаботики зашевелились!? :D
   
а в нього зараз не повна і без узурпації?

Ще нема впливу на мерів
І з судами не до кінця порішав

А так - то повна

Більше ніж в Кучми

   
В Європі лише одна президентська республіка.
Вона називається Білорусь!
Франція, але ми — не французи. ті ледь що — розносять нах Париж. за будь-якого приводу. а у нас кілька років будуть чекати цементування режиму, щоб тоді його героїчно зкидувати ціною сотень чи навіть тисяч життів, і навіть втрати територій. навіщо пробувати ще раз?
   
А для чего вам это прихильники певної політсили?
ответе на простой вопрос
   
Что вам еще не хватает ?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія