Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Медичні аспекти війни

Re: Медичні аспекти війни

Стоматологія - дороге задоволення скрізь. Наши ємігі з усього світу їхали в Україну робити зуби, обстежуватися, натягувати морди, купляти шмот та взуття, відпочіти на курортах!
В 2004 р в ресторані Трускавця поряд за столом була кампанія 9 людей, всім за 50р.  Вони були знайомі ще до єміграціі. Хтось в Ізраїль, хтось в США ,а разом в Трускавці! Я за вечір наслухалась бо голосно розмовляли:)
 До речі про зуби: Белгород постійно лікував зуби в Харкові. Навіть з 2014 робили нотаріальні запрошення та їхали бусами.

Вы построили свои ошибочные выводы на основе маленькой группы бедных украинцев, приехавших в Украину "делать зубы", выражаясь вашей ватной терминологией.

На самом деле, 90% украинцев занимаются лечением зубов и десен на месте. Ехать в Украину, где нет ни нормального медицинского образования, нет нормальных материалов и ,самое главное, нет контроля качества,а также регуляторных механизмов в сфере стоматологии (стоматолога даже невозможно лишить лизензии)- это глупо и дико.

У большинства нормальных людей есть страховка. Например, моя страховка покрывает 80% всех моих расходов на стомаотлогию, включая импланты. Зачем мне ехать куда-то в Украину, где какой-то Вася,закончивший "медицинскую академию",будет сверлить десна?И почему именно в Украину, если я могу,например, поехать на Мальту (и моя страховка покроет мои расходы там, в отличие от Украины)?

Вообще вся эта мифология об "эмигах", распространена среди ватников еще со времен СССР. Безусловно кто-то ездит в Украину "делать зубы",но это совершенно ничего не значит.
   
Re: Медичні аспекти війни
ATF

Я в твіттері читаю лікаря з ніком "medgoblin". Цікаво пише про аспекти медицини. Розжовує багато фахових нюансів для широкого загалу.
   
Re: Медичні аспекти війни

Оцет можна винний, бальзамічний. А взагалі - будь якій фруктово-ягідний або суміш. Відрізняється від синтетичних або спиртових наявністю гамми мікроелементів та вітамінів. Можна робити самому. При купівлі обов'язково читати дрібний текст. Бо великими пишуть яблучний, а дрібним шрифтом - спиртовий або синтетичний з додаванням яблучного соку чи концентрату.
   
Re: Медичні аспекти війни

Та у будь-якій аптеці хлогексидин є :) Там тільки треба дивитися %% у розчині. Банка хлоргексидину від 25 грн, ваша банка  - від 118 грн :)
А ось ще наші бодяжать :)
https://tabletki.ua/uk/%D0%A5%D0%BB%D0%BE%D1%80%D0%B3%D0%B5%D0%BA%D1%81%D0%B8%D0%B4%D0%B8%D0%BD-%D0%94%D0%B5%D0%BD%D1%82%D0%B0-0,12/1032899/

Хлоргексидин это слабый антибиотик,который подавляет рост бактерий,вызывающих гингивит.

Хлоргексидин,как тут уже сакзали,с налетом не борется. К тому же хлоргексидин вызывает пожелтение зубов. Поэтому его рекомендуют в качестве короткой терапии для людей с гингибитом, парадонтозом и людей,которым делали стоматологические операции (импланты и проч).

Основным лечением гингивита является гигиена зубов и десен и регулярная санация.
   
Re: Медичні аспекти війни

Вы построили свои ошибочные выводы на основе маленькой группы бедных украинцев, приехавших в Украину "делать зубы", выражаясь вашей ватной терминологией.

На самом деле, 90% украинцев занимаются лечением зубов и десен на месте. Ехать в Украину, где нет ни нормального медицинского образования, нет нормальных материалов и ,самое главное, нет контроля качества,а также регуляторных механизмов в сфере стоматологии (стоматолога даже невозможно лишить лизензии)- это глупо и дико.

У большинства нормальных людей есть страховка. Например, моя страховка покрывает 80% всех моих расходов на стомаотлогию, включая импланты. Зачем мне ехать куда-то в Украину, где какой-то Вася,закончивший "медицинскую академию",будет сверлить десна?И почему именно в Украину, если я могу,например, поехать на Мальту (и моя страховка покроет мои расходы там, в отличие от Украины)?

Вообще вся эта мифология об "эмигах", распространена среди ватников еще со времен СССР. Безусловно кто-то ездит в Украину "делать зубы",но это совершенно ничего не значит.
Давай відразу озвучуй скільки твоя мед страховка коштує на місяць.
Ааа, ну канєшно, ти працюєш в жирній канторі, яка оплачує страховку всій твоїй сім'ї
А тепер скажи який відсоток емігів працює на таких жирних канторах.
У більшості страховка якщо вона взагалі є, покриває тільки вартість вирвати зуба нах.
   
Re: Медичні аспекти війни

Давай відразу озвучуй скільки твоя мед страховка коштує на місяць.
Ааа, ну канєшно, ти працюєш в жирній канторі, яка оплачує страховку всій твоїй сім'ї
А тепер скажи який відсоток емігів працює на таких жирних канторах.
У більшості страховка якщо вона взагалі є, покриває тільки вартість вирвати зуба нах.

Тут ще залежить від країн - в континентальній Європі в багатших країнах відносний соціалізм, в США і Англії здається все не так соціально

У Львові в рікоті постійно купа іноземців, і не бідних- живуть в гранд готелі поряд
   
Re: Медичні аспекти війни

Ні, нетак працюють механізми гіпертонії, принаймні відомі зараз.
Щодо відео, чому ж мозок не піднімає тиск?
Я знаю відповідь, але цікаво послухати нефахівця :)
пс відео я дивився, відповіді там нема

Він там каже, що підвищення концентрації вуглеводню, примушує розширитись судини..

До речі...

Дія. У людському тілі обмін кисню і вуглекислого газу між тканинами відбувається за принципом бартеру. Здоровий організм віддає зі своїх тканин вуглекислий газ і отримує кисень. Якщо ж із-за різних захворювань в тканинах недостатньо вуглекислого газу, то й кисень не може бути засвоєний в належному обсязі. Це призводить до розвитку гіпоксії та погіршення загального стану. Під дією вуглекислого газу підвищується швидкість доставки кисню, активних компонентів крові до органів і прискорення процесів видалення побічних продуктів обміну речовин.

Вуглекислий газ СО2 викликає розширення капілярних, артеріальних і венозних судин, навіть тих, які постійно знаходяться у спазмованому стані. Це сприяє зниженню тиску крові

 і переміщенню крові під шкіру з інших частин тіла. Також СО2 виклика¬є зрушення в гемодинаміці: посилює систолу, по¬довжує діастолу, уповільнює серцевий ритм, збільшує швидкість кровотоку та кількість циркулюю¬чої крові, нормалізує артеріальний тиск. Під дією вуглекислого газу знижується рН крові (проходить олужнення крові). Завдяки цим процедурам дихання пацієнта стає більш рідким і глибоким. Вуглекислий газ стимулює диференціацію клітин кісткового мозку, що приводить до активізації гемопоезу і клітинного імуногенезу, активує фактори протизгортальної системи крові. Також СО2 активує репаративну регенерацію тканин у вогнищі запалення, стимулює функцію ендокринних залоз, зокрема статевих.

Лікувальні ефекти: гіпотензивний, кардіотонічний, метаболічний, репаративно-регенеративний, тренувальний, тонізувальний, антиспастичний, протизапальний, десенсибілізувальни й, протибольовий, протинабряковий, седативний.

https://morshynkurort.net/ua/treatment/blog/karboksoterapiya/

 
   
Re: Медичні аспекти війни

Львівські науковці розробили новий кровоспинний засіб для армії
Новий гемостатик втричі швидше зупиняє кров

https://zaxid.net/lvivski_naukovtsi_rozrobili_noviy_krovospinniy_zasib_dlya_armiyi_n1551558
   
Re: Медичні аспекти війни

автор теми претендує на геніальність і нобелівську премію  (tu)
   
Re: Медичні аспекти війни

Якщо криз-то Метаприл. Одну таблетку 500 мг. Наступного дня ще одну, потім половину і досить. Все. Ну, дали Каптоприл... трохи... і все. До повної нормалізації.  НЕ ПЕРЕДОЗУЙТЕ! Бо пульс впаде до 30 ударів у хвилину. Не зможете навіть встати, та й взагалі можна дуба секанути. Допомагає тоді лише Енетеросгель-багато.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія