Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Про субсидии :S

Re: Про субсидии  :S

7.4 млн. офіційних робочих місць на 27 млн. працездатного населення. Це означає що 20 млн. чол офіційно не працюють-їм нараховують дохід в дві мінімалки.Вони в когось прописані -їх неможливо виписати з квартири, щоб отримати субсидію. Тому розпочалися суди,розводи,сімейні чвари. Держава бариг створює людям пекло.
   
Re: Про субсидии  :S

пока еще процесс урбанизации в украине не завершен. поэтому покупателей еще достаточно.
некотором просто для улучшения жилищных условий, для детей, под сдачу. да мало ли...

щоби щось купити -треба спочатку щось продати

   
Re: Про субсидии  :S

чол офіційно не працюють-їм нараховують дохід в дві мінімалки.Вони в когось прописані -їх неможливо виписати з квартири, щоб отримати субсидію. Тому розпочалися суди,розводи,сімейні чвари. Держава бариг створює людям пекло.
ну да, ну да, разводы в семьях именно из-за того, что барыги, а не потому что бездельники сидят и нихера не делают.
   
Re: Про субсидии  :S

7.4 млн. офіційних робочих місць на 27 млн. працездатного населення. Це означає що 20 млн. чол офіційно не працюють-їм нараховують дохід в дві мінімалки.Вони в когось прописані -їх неможливо виписати з квартири, щоб отримати субсидію. Тому розпочалися суди,розводи,сімейні чвари. Держава бариг створює людям пекло.

Ці люди або працюють неофіційно, або за кордоном.
   
Re: Про субсидии  :S

Ці люди або працюють неофіційно, або за кордоном.
Це наважливо де вони. Для них нема робочих місць. Ці 20 млн.чол можуть заявитися на біржу-але бариги все продумали,як їм не дати статус безробітного.
   
Re: Про субсидии  :S

Як на мене краще б підняли тарифи, чого вони так не хочуть перед МВФ, а субсидії залишили.
Це б не було так боляче сприйнято населенням і мвф би погодився.
По суті панамський зробив політичне самогубство.
Відвикші від повної ціни люди, коли побачать зимні платіжки, не те що голоснуть проти нього алей проклянуть його рід до 7го коліна.
   
Re: Про субсидии  :S

Ну. ти ж не бамбук?
Розясни, як субсидія два рази нараховується на одне і те ж житло :)
Нараховується власнику житла. А тобі з якого дива? Бо ти його знімаєш? По документам як це провести?

Я не помилився, коли назвав тебе дурнем, бо ти дійсно дурень. Пояснюю спеціально для тебе: Вася Пупкін знімає квартиру у Зосі Львівни. Статків Васі Пупкіна не вистачає на сплату комуналки в цій квартирі і тому він може отримати субсидію, не зважаючи на те, що він не власник того житла. Головне, що він там офіційно проживає. А от Зося Лвьвівна не зможе отримати там субсидію повторно, бо на комуналку по цій квартирі субсидію отримав вже Вася. Це все реальні речі. Ось приклад пояснення https://teplo.gov.ua/rozyasnennya-po-subsidiyam/27.html
   
Re: Про субсидии  :S

Це наважливо де вони. Для них нема робочих місць.
да, нету
хуй кого найдешь в помощники - а работы, б***ь, нету
   
Re: Про субсидии  :S

Як на мене краще б підняли тарифи, чого вони так не хочуть перед МВФ, а субсидії залишили.
Це б не було так боляче сприйнято населенням і мвф би погодився.
Ага, а платить по полным тарифам и оплачивать всем остальным субсидии будут такие лохи как я, которые вкалывают по 16 часов в день, без выходных и отпусков
   
Re: Про субсидии  :S

А от Зося Лвьвівна не зможе отримати там субсидію повторно

Дурень, а я тобі про шо?
Зося Львівна тут же витурить Васю! І візьме іншого Васю, котрому не потрібна субсидія!
Який сенс Зосі здавати житло Васі, коли вона на ньому нічого не заробить?
   
Re: Про субсидии  :S

ой как интересно
часть сообщения отрезало
ну ладно
   
Re: Про субсидии  :S

да, нету<br (x) кого найдешь в помощники - а работы, б***ь, нету
Ви стверджуєте ,що тут є робта для всіх? Причому,не  за 3700грн -а достатня для того,аби все сплачувати й утримувати дітей?
Работа - да, разумеется
И не за 3700, разумеется
не всегда лёгкая, разумеется

по секрету: 4000 в месяц стоит домработница, которая приходит 3 раза в неделю по 3 часа.

Это два Ваших сообщения, мне кажется они противоречат простому смыслу, нет?

Не корректно скопировала, простите.

Останнє редагування: 16 серпня 2018 22:15:25 від Микроба
   
Re: Про субсидии  :S

Дурень, а я тобі про шо?
Зося Львівна тут же витурить Васю! І візьме іншого Васю, котрому не потрібна субсидія!
Який сенс Зосі здавати житло Васі, коли вона на ньому нічого не заробить?

Двічи дурень, схоже це клініка повна! Здається ти просто тупий в дупу бовдур. Аргументую: Вася ПЛАТИТЬ за аренду квартири Зосі, вона отримує доход від цього. І з економічної точки зору їй однаково комуналка сплачується особисто винаймачем, чи держава якусь частку платить замість квартиранта. Ти що, дурнику, з Росії тут цю нісенітницю втираєш? У нас субсидію не власник на руки отримує, а той хто сплачує комуналку і не на власний рахунок, а на рахунок компаній, що надають цю комуналку.
   
Re: Про субсидии  :S

В теории - субсидии зло...
Но...
Государство, вместо того чтобы способствовать созданию новых рабочих мест и притоку инвестиций, делала все с точностью до наоборот.
Последствия массового лишения субсидий без других шагов не заставят себя долго ждать. Народ с еще большим энтузиазмом будет валить из страны, долги по коммуналке начнут стремительно расти, централизованное  водо/теплоснабжение начнет умирать и т.д.
   
Re: Про субсидии  :S

я шото не доганяю :S
як читаєш ваші витрати і заробітки то починаю жаліти що накивав пятами з україни ,одні олігархи і бізнесмени :lol:
і всі як один в тій гілочці виють не своїми голосами :weep:
   
Re: Про субсидии  :S

Ви стверджуєте ,що тут є робта для всіх? Причому,не  за 3700грн -а достатня для того,аби все сплачувати й утримувати дітей?
Работа - да, разумеется
И не за 3700, разумеется
не всегда лёгкая, разумеется

по секрету: 4000 в месяц стоит домработница, которая приходит 3 раза в неделю по 3 часа.

Это два Ваших сообщения, мне кажется они противоречат простому смыслу, нет?

Не корректно скопировала, простите.
3 раза в неделю по 3 часа - 4 тысячи
для простоты будем считать 1000 грн за 9 часов, или 110 грн в час
5 дней в неделю*6 часов*4 недели= 120 часов по 110 грн = 13200 за неквалифицированный труд домохозяйки
труд, я не хочу сказать что "лёгкий", но и не шпалы ворочать

   
Re: Про субсидии  :S

Субсидії - це допомога бідним. Люди у яких є у власності квартира чи будинок вважатись бідними не можуть аж ніяк.
а нахріна бідному, а таким по твоєму вважається лише той, у кого немає у власності житла, та субсидія? Лавочку чи підвал опалювати на неї?
   
Re: Про субсидии  :S

я шото не доганяю :S
як читаєш ваші витрати і заробітки то починаю жаліти що накивав пятами з україни ,одні олігархи і бізнесмени :lol:
і всі як один в тій гілочці виють не своїми голосами :weep:

ну, вообще говоря, люди среднего и выше ума едут за рубеж не за бОльшими заработками, а за более комфортной средой обитания
как правило заработок за рубежом или то на то и выходит, или даже ниже
а вот качество жизни - выше
   
Re: Про субсидии  :S

а нахріна бідному, а таким по твоєму вважається лише той, у кого немає у власності житла, та субсидія? Лавочку чи підвал опалювати на неї?
субсидія дасть йому можливість знімати житло. Причому вартість оренди зменшиться, бо ті у кого надлишок коли опиняться без субсидії будуть більш охоче здавати в оренду.
   
Re: Про субсидии  :S

3 раза в неделю по 3 часа - 4 тысячи
для простоты будем считать 1000 грн за 9 часов, или 110 грн в час
5 дней в неделю*6 часов*4 недели= 120 часов по 110 грн = 13200 за неквалифицированный труд домохозяйки
труд, я не хочу сказать что "лёгкий", но и не шпалы ворочать

Я думаю, что Вы живете в Киеве или областном центре, но я Вам писала, что у нас в маленьком городке платят 4000 за КРУГЛОСУТОЧНЫЙ уход,за шизофреничным больным, без выходных и даже перерыв на прогулку, КРУГЛОСУТОЧНО, ЧЕТЫРЕ ТЫС. ГРИВЕНЬ. А вообще на других работах минимально платят 15-20 грн. Вот и Рева на 112 -м сейчас вещает, что если не нравится тут, едьте в Польшу.
   
Re: Про субсидии  :S

дається ти просто тупий в дупу бовдур. Аргументую: Вася ПЛАТИТЬ за аренду квартири Зосі, вона отримує доход від цього. І з економічної точки зору їй однаково комуналка сплачується особисто винаймачем, чи держава якусь частку платить замість квартиранта.

Бовдур ти :)
Пенсіонерка Зося здає квартиру Васі і до того ж має повну субсидію на цю квартиру :)
Навіщо їй Вася, із-за якого вона не буде мати субсидії, тобто втратить частину прибутку? Вона візьме на квартиру іншого Васю.
   
Re: Про субсидии  :S

Я думаю, что Вы живете в Киеве или областном центре, но я Вам писала, что у нас в маленьком городке платят 4000 за КРУГЛОСУТОЧНЫЙ уход,за шизофреничным больным, без выходных и даже перерыв на прогулку, КРУГЛОСУТОЧНО, ЧЕТЫРЕ ТЫС. ГРИВЕНЬ. А вообще на других работах минимально платят 15-20 грн. Вот и Рева на 112 -м сейчас вещает, что если не нравится тут, едьте в Польшу.
так может имеет смысл переехать туда, где платят больше?
Ну или пойдите на курсы повышения квалификации?
Когда я начинал работать в давние давние времена, то моя часовая ставка составляла, чтоб не соврать, копеек 30 в час, на круг в месяц выходило под 80 рубасов(или типа того)
с тех пор я постоянно повышал квалификацию и теперь могу себе позволить содержать не только семью, но и собаку, и даже с десяток хомячков и морских свинок (те еще твари, кстати)
   
Re: Про субсидии  :S

Пенсіонерка Зося здає квартиру Васі і до того ж має повну субсидію на цю квартиру :)
Навіщо їй Вася, із-за якого вона не буде мати субсидії, тобто втратить частину прибутку? Вона візьме на квартиру іншого Васю.

Як вона втратить частину прибутку, ЯК? Замість Васі частину комуналки заплатить держава і Зосі від того не холодно ні гаряче, від того вона нічого не отримає. Більш того, вона ж десь живе і якщо вона отримає субсидію на комуналку по тій квартирі де живе Вася, то не зможе отримати на те помешкання де вона сама живе. Тобто їй навіть вигідно, щоб її право на субсидію по цій квартирі використав хтось інший, а не вона, бо так вона збереже за собою право на субсидію в іншому місці. Допетрив дурень? На забудь вибачитися за свою тупість та подякувати за навчання.

   
Re: Про субсидии  :S

так может имеет смысл переехать туда, где платят больше?
Ну или пойдите на курсы повышения квалификации?
Когда я начинал работать в давние давние времена, то моя часовая ставка составляла, чтоб не соврать, копеек 30 в час, на круг в месяц выходило под 80 рубасов(или типа того)
с тех пор я постоянно повышал квалификацию и теперь могу себе позволить содержать не только семью, но и собаку, и даже с десяток хомячков и морских свинок (те еще твари, кстати)

Может подкинете идею, на кого переквалифицировать ся в 50+, и куда переехать? Вдруг, как раз, щелкнет.... Переехать, это продать квартиру, дорого не получится, последний этаж, ни кто не хочет. Да и если все переедут в Киев, то будет ОЙ....
   
Re: Про субсидии  :S

Як вона втратить частину прибутку, ЯК? Замість Васі частину комуналки заплатить держава і Зосі від того не холодно ні гаряче, від того вона нічого не отримає. Більш того, вона ж десь живе і якщо вона отримає субсидію на комуналку по тій квартирі де живе Вася, то не зможе отримати на те помешкання де вона сама живе. Тобто їй навіть вигідно, щоб її право на субсидію по цій квартирі використав хтось інший, а не вона, бо так вона збереже за собою право на субсидію в іншому місці. Допетрив дурень? На забудь вибачитися за свою тупість та подякувати за навчання.


Ні, інший Вася заплатить за квартиру і за комуналку, а держава компенсує комуналку ще раз :)
Знаю в реалі таких кілька випадків :)
Інша квартира , де живе Зося, записана на її чоловіка, з котрим вона розведена (ноу-хау цього року)
Допетрав, дурень? :)
   
Re: Про субсидии  :S

Может подкинете идею, на кого переквалифицировать ся в 50+, и куда переехать? Вдруг, как раз, щелкнет.... Переехать, это продать квартиру, дорого не получится, последний этаж, ни кто не хочет. Да и если все переедут в Киев, то будет ОЙ....
На домработницу, в харьков
Квартиру сдать, тут снять однушку.
если в условном мухосранске получаем 4к в месяц за тяжелую, грязную и неблагодарную работу, то тут получаем 10к за более лёгкую работу+свободное время
разумеется, 3к тратим на съем квартиры, остаётся 7
даже если будет оставаться так же, как и в условном мухосранске - качество жизни всё равно вырастет, за счет более лёгкой работы+лучшей инфрастуктуры.

разумеется, это не всем подходит, таки да
но многие могли бы.



   
Re: Про субсидии  :S

В Польшу опять же
   
Re: Про субсидии  :S

3к тратим на съем квартиры,

Однушка в Харькове 3к?
Нищеброды или притриндел? У нас снять однушку с коммуналкой сильно подороже станет :)
   
Re: Про субсидии  :S

колосальная проблема нашего социума - это низкая мобильность
но, правда, в основном среди людей 40+
Более молодые значительно более мобильные, так что не всё потеряно
Ну а старичкам придётся уже смирится
Хотя это, вообще говоря, в основном их вина

   
Re: Про субсидии  :S

В Польшу опять же

В 50+ на поле или на конвейер по 12 часов на ногах?
   
Re: Про субсидии  :S

Подали месяц назад документы на субсидию по оплате квартиры. Я работаю, жена занимается детьми.
Вчера пришел отказ. Аргумент - жена не работает, значит субсидия не положена.

Что это за фигня? И что делать?

Идти работать не предлагать
:shuffle:

прэлесно!

т.е. если вы научились продуктивно хер в вагину запихивать, то какого хуя ваши соседи должны доплачивать вам за это???
какого хуя я должен спонсировать выращивание ваших детей?

при этом сразу позиция муслимского беженца в париже  "идти работать не предлагать"

тогда ответ ищи в басне крылова:
ты все пела? это дело.
так nиздуй-ка попляши!

   
Re: Про субсидии  :S

Однушка в Харькове 3к?
Нищеброды или притриндел? У нас снять однушку с коммуналкой сильно подороже станет :)
если поискать и не выпендриваться, то можно найти
за 5 - сразу идёшь и живёшь, за 3 - придётся, конечно, постараться
Для одинокой старушки гостинка, например, вообще идеальный вариант
сам себе такую иногда подумываю притарить, в качестве сычевальни :)
гостинку, а не старушку, конечно
   
Re: Про субсидии  :S

На домработницу, в харьков
Квартиру сдать, тут снять однушку.
если в условном мухосранске получаем 4к в месяц за тяжелую, грязную и неблагодарную работу, то тут получаем 10к за более лёгкую работу+свободное время
разумеется, 3к тратим на съем квартиры, остаётся 7
даже если будет оставаться так же, как и в условном мухосранске - качество жизни всё равно вырастет, за счет более лёгкой работы+лучшей инфрастуктуры.

разумеется, это не всем подходит, таки да
но многие могли бы.

10 000 получает домработница в Харькове? И каковы требования? А за 3000 что можно снять?
   
Re: Про субсидии  :S

Там еще риелтеру надо за вроде три месяца или два заплатить, и того десяточка...
   
Re: Про субсидии  :S

10 000 получает домработница в Харькове? И каковы требования?
ну, 2 года назад я нанимал домработницу в помощь жене, 3 раза в неделю по 3 часа, за 4 тысячи
110 грн в час, расчеты смотри выше
Требования - обычная себе домработница, в основном помыть, прибрать. готовить/етк не нужно.
Не бог весть что.
   
Re: Про субсидии  :S

Там еще риелтеру надо за вроде три месяца или два заплатить, и того десяточка...
это, кстати, к вопросу о "цивилизованном рынке жилья"
   
Re: Про субсидии  :S

Ні, інший Вася заплатить за квартиру і за комуналку, а держава компенсує комуналку ще раз :)
Знаю в реалі таких кілька випадків :)

Ми розглядаємо законні схеми, а ви розглядаєте варіант шахрайства. Сподіваюся цю шахрайку Зосю викриють і змусять компенсувати державі всю раніше надану субсидію. І що ви знаєте кілька таких випадків, то ви покриваєте шахраїв, що крадуть суспільні гроші.
   
Re: Про субсидии  :S

А за 3000 что можно снять?
Однушку на окраине, гостинку
конечно, надо быть внимательным и на забираться в гарлем, но всё таки найти можно

   
Re: Про субсидии  :S

Сподіваюся цю шахрайку Зосю викриють

Таких Зось 99%
   
Re: Про субсидии  :S

Добро, приехала Микра в Харьков, куда идти снимать квартиру, где искать эту работу, или вернее работы, ведь на 10000 их надо 3 примерно.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія