Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

за що Аеліт в ніколи :S

Re: за що Аеліт в ніколи  :S

значить, він розумний хлопчик:king2:
:weep:  кароч, давай, шепчи
   
Re: за що Аеліт в ніколи  :S

:weep:  кароч, давай, шепчи

*пошепки* :  він розумний хлопчик.... :kez_04:


прошепотіла.
   
Re: за що Аеліт в ніколи  :S

*пошепки* :  він розумний хлопчик.... :kez_04:


прошепотіла.
не то шепчеш! рік!
   
Re: за що Аеліт в ніколи  :S

не то шепчеш! рік!

*пошепки* : рік....

прошепотіла.
   
Re: за що Аеліт в ніколи  :S

*пошепки* : рік....

прошепотіла.
так, давай не випендрюйся, не хочеш шептати  - показуй свій пластик з роком випуску
   
Re: за що Аеліт в ніколи  :S

 :cray: я йому шепочу, шепочу і все без толку...
   
Re: за що Аеліт в ніколи  :S

:cray: я йому шепочу, шепочу і все без толку...
якого ти толку хочеш?
   
Re: за що Аеліт в ніколи  :S

та вже ніякого....
   
Re: за що Аеліт в ніколи  :S

та вже ніякого....
давай, показуй!
   
Re: за що Аеліт в ніколи  :S

давай, показуй!
шо тобі спочятку показать?

сіськи?
попу?
лічіко?

*пошепки*: І нє арі на міня.... :kez_04:
   
Re: за що Аеліт в ніколи  :S

шо тобі спочятку показать?

сіськи?
попу?
лічіко?

*пошепки*: І нє арі на міня.... :kez_04:
дату видачі твого диплому.
   
Re: за що Аеліт в ніколи  :S

дату видачі твого диплому.


ніхачю.

хатя....

щя.
   
Re: за що Аеліт в ніколи  :S

10 квітня.
   
Re: за що Аеліт в ніколи  :S

10 квітня.
неправда! :lol:
   
Re: за що Аеліт в ніколи  :S

неправда! :lol:
:gigi: а споримо, що на дипломі дата видачі - саме 10 квітня.


на шо споримо?
   
Re: за що Аеліт в ніколи  :S

:gigi: а споримо, що на дипломі дата видачі - саме 10 квітня.


на шо споримо?
без року недійсна.
на щолбан!
   
Re: за що Аеліт в ніколи  :S

без року недійсна.
на щолбан!

дійсна. А ти як інженер (який ти там.... запамятовала...а, механік), можеш методом виключень виключити рік закінчення вузу.


А як я тобі його даватиму? Це ж треба зустрітися. А я цього не планую.

Та й тобі мій щолбан буде як комариний укус.


Придумуй щось інше.

   
Re: за що Аеліт в ніколи  :S

дійсна. А ти як інженер (який ти там.... запамятовала...а, механік), можеш методом виключень виключити рік закінчення вузу.


А як я тобі його даватиму? Це ж треба зустрітися. А я цього не планую.

Та й тобі мій щолбан буде як комариний укус.


Придумуй щось інше.
я не механік! пам"ять у тебе вже не дівоча, видать, жіночі хитрощі. кароч, колись!
   
Re: за що Аеліт в ніколи  :S

я не механік! пам"ять у тебе вже не дівоча, видать, жіночі хитрощі. кароч, колись!
ти інженєр, чи не інженєр? Технічна у тебе освіта, чи гуманітарна? Якщо технічна, то методом виключення зможеше вирахувати, в які роки я НЕ ЗАКІНЧУВАЛА вуз. Ферштейн?

Я - гуманітарій, і то вже приблизно можу вирахувати, в яких роках АПРІОРІ в цей день року дипломи не можуть бути виданими.  :beee:
   
Re: за що Аеліт в ніколи  :S

ти інженєр, чи не інженєр? Технічна у тебе освіта, чи гуманітарна? Якщо технічна, то методом виключення зможеше вирахувати, в які роки я НЕ ЗАКІНЧУВАЛА вуз. Ферштейн?

Я - гуманітарій, і то вже приблизно можу вирахувати, в яких роках АПРІОРІ в цей день року дипломи не можуть бути виданими.  :beee:
відкрий секрет B-)
   
Re: за що Аеліт в ніколи  :S

відкрий секрет B-)
;o  то ТОЧНО твій диплом ти показував тут?


Ти з математикою логікою не дружиш? ніяк?
   
Re: за що Аеліт в ніколи  :S

;o  то ТОЧНО твій диплом ти показував тут?


Ти з математикою логікою не дружиш? ніяк?
свій, свій, не переймайся. з математикою дружу. тіки не розумію логіки гуманітаріїв.
   
Re: за що Аеліт в ніколи  :S

свій, свій, не переймайся. з математикою дружу. тіки не розумію логіки гуманітаріїв.
логіка не гуманітарія, а юриста.


Якщо вуз оформить документи по видачі дипломів вихідним днем (адміністрація працює по 5-денці), то такий диплом можна визнати недійсним через суд на раз-два.

А тепер включи свою ТЕХНІЧНУ логіку і пора(x)уй, в яких роках я не могла закінчувати свій вуз.

І да, дата "10 квітня" дуже вдало підібрана - вона не може бути суботнім перенесеним робочим днем, бо цій даті не передували за 1-3 тижні ніякі державні чи релігійні свята. Пасха найраніша впродовж останніх 100 років була 8 квітня, тому аж ніяк не може робочий день бути перенесеним на саме суботу і саме 10 квітня.

Отака хуйня, малятко. :brunette:
   
Re: за що Аеліт в ніколи  :S

логіка не гуманітарія, а юриста.


Якщо вуз оформить документи по видачі дипломів вихідним днем (адміністрація працює по 5-денці), то такий диплом можна визнати недійсним через суд на раз-два.

А тепер включи свою ТЕХНІЧНУ логіку і пора(x)уй, в яких роках я не могла закінчувати свій вуз.

І да, дата "10 квітня" дуже вдало підібрана - вона не може бути суботнім перенесеним робочим днем, бо цій даті не передували за 1-3 тижні ніякі державні чи релігійні свята. Пасха найраніша впродовж останніх 100 років була 8 квітня, тому аж ніяк не може робочий день бути перенесеним на саме суботу і саме 10 квітня.

Отака хуйня, малятко. :brunette:
а тепер увага! логіка технаря! я НЕ БАЧУ ніякого "10 квітня", що, до речі, само по собі ду-у-уже підозріло. Краще один раз побачити, ніж сто разів почути.
Ось така то фігня, малята!
   
Re: за що Аеліт в ніколи  :S

а тепер увага! логіка технаря! я НЕ БАЧУ ніякого "10 квітня", що, до речі, само по собі ду-у-уже підозріло. Краще один раз побачити, ніж сто разів почути.
Ось така то фігня, малята!
;o а навіщо ж ти тоді вимагав від мене, щоб я тобі прошепотіла? адже виходить, що ти б і моєму шепіту не повірив, навіть не зважаючи на те, що в ньому містилася б істина.

тобто, не зважаючи від способу подачі мною інформації ти в будь-якому випадку хотів мене надурити.

ну, і як я тепер тобі маю довіряти?


таак. ставка потроюється. якщо колись я тобі таки довірюся і продемонструю тут повну дату закінчення мною вузу, то я тобі буду винна ТРИ щолбани, а ти у визначених мною ТРЬОХ гілочьках ( :beee:  ) будеш мене розхвалювати, яка я умніца і красавіца.  Текст хвалєбних од, так уж і бить, я тобі напишу.


тільки на ТАКИХ умовах я не озвучу, а продемонструю тобі повну дату закінчення мною вузу, зафіксовану на моєму дипломі спеціаліста з відзнакою.


це я тобі як тєхнарю озвучила мої умови юриста.  :beee:

Останнє редагування: 29 вересня 2019 09:17:53 від Karoffka
   
Re: за що Аеліт в ніколи  :S

;o а навіщо ж ти тоді вимагав від мене, щоб я тобі прошепотіла? адже виходить, що ти б і моєму шепіту не повірив, навіть не зважаючи на те, що в ньому містилася б істина.

тобто, не зважаючи від способу подачі мною інформації ти в будь-якому випадку хотів мене надурити.

ну, і як я тепер тобі маю довіряти?


таак. ставка потроюється. якщо колись я тобі таки довірюся і продемонструю тут повну дату закінчення мною вузу, то я тобі буду винна ТРИ щолбани, а ти у визначених мною ТРЬОХ гілочьках ( :beee:  ) будеш мене розхвалювати, яка я умніца і красавіца.  Текст хвалєбних од, так уж і бить, я тобі напишу.


тільки на ТАКИХ умовах я не озвучу, а продемонструю тобі повну дату закінчення мною вузу, зафіксовану на моєму дипломі спеціаліста з відзнакою.


це я тобі як тєхнарю озвучила мої умови юриста.  :beee:
панімаєш, якби ти прошепотіла дату про яку я просив( а це - число/місяць/рік, а не число/місяць/день тижня) то ця розмова давно б закінчилась.
як технар юристові скажу- якби ми так вільготно маніпулювали термінами, як ви, то цьому світу вже давно б настав капут.
   
Re: за що Аеліт в ніколи  :S

панімаєш, якби ти прошепотіла дату про яку я просив( а це - число/місяць/рік а не число/місяць/день тижня) то ця розмова давно б закінчилась.
як технар юристові скажу- якби ми так вільготно маніпулювали термінами, як ви, то цьому світу вже давно б настав капут.
ну, от і порозумілися, пане інженер-механік.  :kez_04:
   
Re: за що Аеліт в ніколи  :S

ну, от і порозумілися, пане інженер-механік.  :kez_04:
та не механік я! :X давай, колись!
   
Re: за що Аеліт в ніколи  :S

та не механік я! :X  давай, колись!


 ;o а я думала, що на цьому розмова закінчилася з не інженером і ще й не механіком.

   
Re: за що Аеліт в ніколи  :S

;o а я думала, що на цьому розмова закінчилася з не інженером і ще й не механіком.
не журись, інженер я, інженер, ще й магістр електроніки, на додачу! :king2:
   
Re: за що Аеліт в ніколи  :S

не журись, інженер я, інженер, ще й магістр електроніки, на додачу! :king2:


а тепер увага! логіка юриста! я НЕ БАЧУ ніякого "магістра електроніки", як і не бачу назви того вузу, що випустив того "магістра електроніки" що, до речі, само по собі ду-у-уже підозріло. Краще один раз побачити, ніж сто разів почути.

як юрист технареві  скажу- якби ми так вільготно маніпулювали термінами, як ви, то цей світ вже давно б став Раєм.



 :beee: як тобі мої маніпуляшки?
   
Re: за що Аеліт в ніколи  :S

а тепер увага! логіка юриста! я НЕ БАЧУ ніякого "магістра електроніки", як і не бачу назви того вузу, що випустив того "магістра електроніки" що, до речі, само по собі ду-у-уже підозріло. Краще один раз побачити, ніж сто разів почути.

як юрист технареві  скажу- якби ми так вільготно маніпулювали термінами, як ви, то цей світ вже давно б став Раєм.



 :beee: як тобі мої маніпуляшки?
зачотна казуїстика! :lol:
   
Re: за що Аеліт в ніколи  :S

Як там Аеліт, хто знає? Вже наладив сімейні відносини?
   
Re: за що Аеліт в ніколи  :S

   
Re: за що Аеліт в ніколи  :S

Пане Модератор!
Два місяці минуло, як немає з нами Аеліта.
Прошу розглянути можливість випустити Аеліта на поруки.
Обіцяю  уважно читати його дописи і робити зауваження у випадках порушення правил.
   
Re: за що Аеліт в ніколи  :S

Пора бы его разбанить. Он оживит ставшими скучными "дискуссии". Повысит на пару десятков децибел уровень вытья местных Федын. :gigi:  будет весело(С)
   
Re: за що Аеліт в ніколи  :S

диплома магістра з відзнакою.
є
   
Re: за що Аеліт в ніколи  :S

не журись, інженер я, інженер, ще й магістр електроніки, на додачу! :king2:
електроніки???
а може магістр кольорових лампових телевізорів?
   
Re: за що Аеліт в ніколи  :S

Прошу розглянути можливість випустити Аеліта на поруки.
+1
   
Re: за що Аеліт в ніколи  :S

є
шо - є?
 скани давай по моєму зразку.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія