Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

У Києві таксист отруїв клієнта й викинув з авто на вулицю: жертву знайшли вранці

У Подільському районі Києва таксист на Audi Q5 "пригостив" чоловіка кавою з психотропною речовиною. Киянин всю ніч провів без свідомості на вулиці, а вранці його знайшли в критичному стані.

Як стало відомо OBOZREVATEL із власних джерел, 40-річний чоловік разом з колегою зустрілися в ресторані на вул. Спаській. Чоловіки добре відпочили, а близько 20-ї години вийшли на вулицю і сіли в припаркований біля входу чорний Audi Q5.

Колеги збиралися поїхати додому до одного з них. В автомобілі таксист пригостив їх кавою, в якої, як пізніше з'ясувалося, була і психотропна речовина.

Близько 9 години ранку приблизно в 20 кілометрах від ресторану, вже в Голосіївському районі на вул. Любомирської біля лісосмуги, знайшли одного з пасажирів.

Жінка, яка їхала на своєму авто, побачила біля проїжджої частини людину. яка стояла на колінах і простягала руки, наче просила допомоги.

38-річна киянка зупинила авто, а коли підійшла ближче, то побачила, що у чоловіка розбита голова і він весь у крові. Чоловік ледве розмовляв, був у шоковому стані, але зміг назвати свою адресу і номер телефону дружини.
Жінка відразу ж викликала швидку допомогу і поліцію, а потім зателефонувала дружині постраждалого. Як зазначив співрозмовник OBOZREVATEL, якби киянка проїхала повз і не надала першу допомогу чоловікові, він би не вижив.

Чоловік отримав сильне переохолодження і обмороження, життєві показники були критичними. Медики, яки приїхали на виклик, відвезли його до лікарні, де пацієнта відразу ж поклали в реанімацію.

Пізніше з'ясувалося, що чоловіка пограбували: у нього забрали гаманець, наручний годинник і золоті прикраси. Де знаходиться другий пасажир таксі – поки невідомо.

Як повідомляв OBOZREVATEL, у Подільському районі Києва з джипа відкрили вогонь по чоловікові. Людина отримала вогнепальні поранення в голову. А в Києві та Ірпені затримали банду з п'яти чоловік, які влаштовували нальоти на приватні будинки підприємців. Злочинці катували всіх членів сім'ї, вимагаючи пів мільйона доларів.
https://plus.оборзеватель/ukr/kiyany/crime/u-kievi-taksist-otruiv-klienta-i-vikinuv-z-avto-na-vulitsyu-zhertvu-znajshli-vrantsi.htm

Терпіти не можу таксівки. Користуюся ними лише на вокзал і в аеропорт і тільки по виклику через фірму.

90 роки у всій красі

Чого б ото я пила каву невідомо від кого ??  8-:

Ти не ходиш у кав'ярні? Зовсім?

Чоловіки були вже п'яні, мізки слабо працювали.

підшофе критичність мислення знижується
але просто сісти у невідому автівку?
якщо треба, то краще викликати з якоїсь служби через додаток, там все фіксується

Ти не ходиш у кав'ярні? Зовсім?

Ти читати коли навчишся ?  :weep:
В автомобілі таксист пригостив їх кавою

Невже немає відеокамери в генделі?

Чоловіки були вже п'яні, мізки слабо працювали.

Ну таке....не уявляю, як можна нализатися, що нічого не петраєш...

Водитель такси, наверное, переселенец с Донбасса.

А от якби жінка проїхала повз, то Аеліт зараз би анально-вагінальний оргазм отримав на тему "українці - гівно а не люди". Ех, такий кайф вона йому обломала. Гівно, а не людина!

"попити кави у таксиста"...
не напилися в ресторані, вирішили в таксі догнатися
а якби не з ресторану вийшли а з генделя, то й взагалі з калюжі попили б мабуть

не здивуюся якщо то була "кава" чиста мов сльоза

Минулого тижня зайшов провідати нашу добру знайому. Оксана ходить на ходунках - наслідок двох інсультів + цукровий діабет.  :(
Розговорилися. Каже що 4 роки тому знахарка гадала їй на кавовій гущі й напророчила, що та буде без ніг і що мужчина котрого любить пропаде. Теж збулось. Той дальнобійником був. Зателефонував зі Львова й повідомив, що через 4 години буде у неї. Чекала 4 години, шість, десять... Надійшла інфа, що той помер в дорозі - передоз клофеліну.  :facepalm1:

давно помітив, шо тривала робота водієм (маршрутки особенно) робить людину дебілом.

ніхто не зробив висновок,що бухати дуже шкідливо для здоров'я ..

Ти читати коли навчишся ?  :weep:
В автомобілі таксист пригостив їх кавою
?

Вмію.

Де тут про таксі?
?

давно помітив, шо тривала робота водієм (маршрутки особенно) робить людину дебілом.

Яка завгодно тривала робота робить  людину дебілом

Щось незрозуміло, то було таксі чи не таксі. І його, таксиста вже затримали?

Подільському районі Києва з джипа відкрили вогонь по чоловікові. Людина отримала вогнепальні поранення в голову. А в Києві та Ірпені затримали банду з п'яти чоловік, які влаштовували нальоти на приватні будинки підприємців. Злочинці катували всіх членів сім'ї, вимагаючи пів мільйона доларів.
Да, весело.  :(

ніхто не зробив висновок,що бухати дуже шкідливо для здоров'я ..
Вы тот таксист ? А сделали это чтобы показать вред алкоголя?

а другого пасажира знайшли?

а другого пасажира знайшли?
Ніби, ні. Там стаття по дебільному написана.

Ніби, ні. Там стаття по дебільному написана.
тоїсть, їхав один?

тоїсть, їхав один?
Їхали наче у двох. Другого або вже не знайдуть, або він співучасник. Скоріше друге.

Їхали наче у двох. Другого або вже не знайдуть, або він співучасник. Скоріше друге.
от і мені теж таке на думку спало після цієї історії

Яка завгодно тривала робота робить  людину дебілом
не всяка, але трохи можливо.
але є професії які руйнують психіку нафуй. Типу надзіратель в тюрмі або водій таксі.

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія