Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

В Києві, з 1 листопада до 1 квітня, швидкість не більше 50 км/год

1. общественный транспорт.
2. личный транспорт.
велопидары и пешеходы- обычне участники движения.

3. грузовой многоосный транспорт нахер из городов в принципе.

И будет нам всем счастие и благодать.
лічний транспорт накуй, тільки засирають міста, авто на парковку, а далі на метрі
а великий вантажний транспорт, так, нах з міста
Але жоден мер-довбоіоб нічого не зробив, щоб пустити транзит навколо міста
   
Во Вьетнаме давным давно скорость на дорогах 30кмч, и не от мудрости вождей, а от беспардонного срача, вот и Валенсия туда сктывается, и мы
поїздиш по Валенсії, а потім напишеш хто куди котиться
   
Але жоден мер-довбоіоб нічого не зробив, щоб пустити транзит навколо міста
космос запретил грузовой в период 08:00-20:00.
космос- умничка.
   
транзит навколо міста
это не Киева вопрос, а кабмина.
   
лічний транспорт накуй, тільки засирають міста, авто на парковку, а далі на метрі
Для приезжих- только так.
А хто с киевской пропиской, тем можно.
   
это не Киева вопрос, а кабмина.
так, без держбюджета ніяк але вони (мери) могли пролобівати це питання льєгко
   
Патрульна поліція Києва
12 год ·
В Києві, з 1 листопада до 1 квітня, рух транспортних засобів дозволяється із швидкістю не більше 50 км/год, без виключень!

Згідно з п.12.8. ПДР України: на ділянках доріг, де створені дорожні умови, що дають можливість рухатися з більш високою швидкістю, за наявності відповідного погодження з уповноваженим підрозділом Національної поліції рішенням власників доріг або органів, яким передано право на утримання таких доріг, дозволена швидкість руху може бути збільшена шляхом встановлення відповідних дорожніх знаків.

На пленарному засіданні депутати Київради затвердили перелік ділянок доріг, на яких дозволяється швидкість руху транспортних засобів до 80 км/год в період із 1 квітня до 1 листопада.

Отже, з 1 листопада і до 1 квітня максимальна допустима швидкість руху в столиці — 50 км/год.

Нагадуємо відповідальність за перевищення встановлених обмежень швидкості руху, за більш як на 20 км/год — водія очікує штраф розміром 255 гривень, а якщо понад 50 км/год, то сума збільшиться до 510 гривень.

Рекомендуємо водіям завжди дотримуватися безпечної швидкості руху, відповідно до наявних погодних умов і в жодному разі не перевищувати максимально допустиму норму.

#Kyivpatrol

Показати зображення...
Смішні штрафи.
Та й правила 50+20 допуску (якщо вірно зрозумів) теж смішне.
   
але вони могли пролобівати це питання льєгко
Хто?
Кличко? Омельченко?
   
Хто?
Кличко? Омельченко?
будь хто з мерів і Клічко в тому числі
   
та ладно!
Вышгород, Черкассы.
По- моему, норм.
ахахаха :lol:
вантажний транспорт?
фури?
ну як то кажуть good luck with that.
   
Смішні штрафи.
Та й правила 50+20 допуску (якщо вірно зрозумів) теж смішне.
70 км то це вже 255 грн штрафу
не вигадуй.
   
Хто?
Кличко? Омельченко?
Кличко - "порожнє місце".
У Києві нічого з інфраструктури не змінилося на краще, що було у 2014
200 метрів "хрустального моста" не пропонувати в якості аргументу.
   
70 км то це вже 255 грн штрафу
не вигадуй.
А 69,99 км/год?
   
А 69,99 км/год?
50+10 км. Крапка.
   
Кличко - "порожнє місце".
Не соглашусь.
Педалик- поц редкостных мастей.
   
будь хто з мерів і Клічко в тому числі
Кстати, как мэр Киева может строить дорогу в Киевской/Черкасской/Черниговской/Житомирской областях?
Это первое.
А второе: У тебя есть киевская прописка?
   
50+10 км. Крапка.
А за 61 км/год буде штраф, чи лиш за 71?
Бо як це тоді розуміти:

Цитувати
Нагадуємо відповідальність за перевищення встановлених обмежень швидкості руху, за більш як на 20 км/год — водія очікує штраф розміром 255 гривень, а якщо понад 50 км/год, то сума збільшиться до 510 гривень.
   
70 км то це вже 255 грн штрафу
не вигадуй.

Ні. від 71 км/год
Бо максимальна швидкість встановлена у 50 км/год, а не 49
   
Ні. від 71 км/год
10 км/ч превышение сейчас.
не 20, а 10.
   
40 обмеження треба було поставити. Це ж скільки життів було б врятовано!
А кому не підходить нехай ідуть пішки. Ну і безпечний громадський транспорт ніхто не відміняв  (tu)

 
   
Я так дивлюсь козаченьки до Європи хочуть, їздити по правилах і повільно не хочуть.
Очікувано. Все від точки сидіння дупи.
   
Я так дивлюсь козаченьки до Європи хочуть, їздити по правилах і повільно не хочуть.
В ФРГ немцы на знаке 40 активно ездиют 80км/ч.
Но не больше, ибо орднунг и дисциплин.
   
10 км/ч превышение сейчас.
не 20, а 10.

Так. Полез проверять КУпАП
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/80731-10

Стаття 122. Перевищення встановлених обмежень швидкості руху, проїзд на заборонний сигнал регулювання дорожнього руху та порушення інших правил дорожнього руху

Перевищення встановлених обмежень швидкості руху транспортних засобів більш як на двадцять кілометрів на годину, порушення вимог дорожніх знаків та розмітки проїзної частини доріг, правил перевезення вантажів, буксирування транспортних засобів, зупинки, стоянки, проїзду пішохідних переходів, ненадання переваги у русі пішоходам на нерегульованих пішохідних переходах, а так само порушення встановленої для транспортних засобів заборони рухатися тротуарами чи пішохідними доріжками, -

тягнуть за собою накладення штрафу в розмірі п’ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або 50 штрафних балів.


Кто-то п***а
   
Кстати, как мэр Киева может строить дорогу в Киевской/Черкасской/Черниговской/Житомирской областях?
Это первое.
А второе: У тебя есть киевская прописка?
лобіювати і строіть це різні речі, ніхто не казав, що мер повинен строіть
немає
   
Взагалі, у одному з відряджень в Україну дали нам шофера місцеві колеги. Так він як навіжений ганяв. На трасі взагалі 160-180.
Ми так і не розуміли, чому він це робить. І його двічі зупиняли, він спокійно діставав штраф і далі гнав.
Тепер зрозуміло. Якщо штрафи лиш десь по ціні проїзду по приватному автобану...
   
Взагалі, у одному з відряджень в Україну дали нам шофера місцеві колеги. Так він як навіжений ганяв. На трасі взагалі 160-180.
Ми так і не розуміли, чому він це робить. І його двічі зупиняли, він спокійно діставав штраф і далі гнав.
Тепер зрозуміло. Якщо штрафи лиш десь по ціні проїзду по приватному автобану...

то якийсь вам неправильний шофер попався
правильний гроші не платить, дістає корочку, показує й далі гонить  :laugh:
   
І його двічі зупиняли, він спокійно діставав штраф і далі гнав.
как в Аргентине.
   
Взагалі, у одному з відряджень в Україну дали нам шофера місцеві колеги. Так він як навіжений ганяв. На трасі взагалі 160-180.
Ми так і не розуміли, чому він це робить. І його двічі зупиняли, він спокійно діставав штраф і далі гнав.
Тепер зрозуміло. Якщо штрафи лиш десь по ціні проїзду по приватному автобану...
теж років 15 тому перший і останній раз їздив по Україні на автобусі (Гюнсел), водій летів що навіжений, його тричі оштрафували ще тодішні гаїшники
   
70 км - це перевищення на 20 км
Це штраф 255 грн як написано у старттопіку

за більш як на 20 км/год
   
у нас більшість водіїв довбойоби, як і виборці  :laugh:
   
Отже, з 1 листопада і до 1 квітня максимальна допустима швидкість руху в столиці — 50 км/год.

Нагадуємо відповідальність за перевищення встановлених обмежень швидкості руху, за більш як на 20 км/год


тобто реальне обмеження швидкості 70км/год, а не 50
   
В ФРГ немцы на знаке 40 активно ездиют 80км/ч.
Но не больше, ибо орднунг и дисциплин.

Давай ти мені не будеш про германський орднунг, бо я зараз якраз в Німеччині.
Так, як ти кажеш, поводять себе виключно кацапи, яких нажаль тут хоч греблю гати
на кожному кроці. Є звісно і германці, що так себе поводять, але виключно ті, яких
кацапи навчили по своєму глушити горілку.
   
Кто-то п***а
Получается, шо я ?
   
Давай ти мені не будеш про германський орднунг, бо я зараз якраз в Німеччині.
Так, як ти кажеш, поводять себе виключно кацапи, яких нажаль тут хоч греблю гати
на кожному кроці. Є звісно і германці, що так себе поводять, але виключно ті, яких
кацапи навчили по своєму глушити горілку.
более того, настоящие немцы, которые понаехов вроде тебя или казахов выкупают даже не по акценту, а морде лица, говорят дословно так: "В дождь можно превышать, камеры не видят номеров."
   
 :X  Бlядь! Так і ніхто не відповів на моє питання на першій сторінці-як буде виконуватись це впровадження?хто та чим контролюватиме швидкість? Камери вже законні?  :X
Повбивав би цих фупівський обговорювачів, які тут труть здебільшого хєрню а по суті нуль інфи.
   
Камери вже законні
да.
камера, полиция, протокол.
знак фотоаппарата обязателен.
   
да.
камера, полиция, протокол.
знак фотоаппарата обязателен.
тоді чому досі мені ніхєра не прийшло та на приходить, коли я щодня проїзжаю декілька камер на набережній та столичці на невеликій швидкості у 130 км/г?
   
тоді чому досі мені ніхєра не прийшло та на приходить, коли я щодня проїзжаю декілька камер на набережній та столичці на невеликій швидкості у 130 км/г?
А ты по Бажана проедь 130 км/ч, когда там менты стоят.
   
камера, полиция, протокол.
три источника и три основных движущих силы штрафа.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія