Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Моя гілка про Shqipëria

Re: Моя гілка про Shqipëria

Що цікаво, тут  вузьке місце між Ксамілем і Корфу, на мотиках і катамаранах  порушують кордон, але ніхто не пуляє, не істерить



   
Re: Моя гілка про Shqipëria

Це та їстівна опунція, чи як її там? Чи ні?

Показати зображення...
Нарешті запитала, так
   
Re: Моя гілка про Shqipëria

Значить розказую, нарешті в мене руки дійшли написати про політичні баталії Албанії  :) взагалі цікаво як країна змінюється  8-)  по маленьким ще й чужим країнам, краще видно і око не замиляне  :shuffle:
Цього року були вибори, адмінресурс, фальсифікації, перемогли наче як вічні соціалісти, хоча реально демократи( так мені каже демократ ) :laugh:
Гамерика на це діло подивилася і вирішили що кіна не буде, треба щось міняти, створили теж типу нашого антикорупційного органу, змішана група прокурорів албанські та американські, зараз кажуть 80 відсотків албанських відсіяли за корупцію

Що особисто я побачила на власні очі цього року,  незаконна забудова на першій лінії на даний момент зупинена , хоч і була проплачена, ввалили дофігіща грошей за котлован, на мінутачку за один м. куб до 15 є за довбання скелі, стоїть тепер все,  бояться
Далі буде  :)
   
Re: Моя гілка про Shqipëria

Генпрокурора вже посадили за взятку, 4 мера, 15 чоловік з міністерства, це за останні пів року, для маленької країни то дуже багато
   
Re: Моя гілка про Shqipëria

Сім'я з Нідерландів збирається, в них така палатка як хата )) і троє дітей малих, білявенькі, в памперсах  :)



Палатку вчора якраз пофоткала для Турчинова  :laugh:  і близько й далеко, щоб не нив ))







   
Re: Моя гілка про Shqipëria

А це радянські " ласточки ", возять нарід Саранда - Керкіра - Саранда



aplikasi cek keyboard laptop

Здерли з нас 24 єврики в одну сторону, я думала подорожчало, було 19, а ніт, то на Корфу зажерлись





   
Re: Моя гілка про Shqipëria

На місце великої палатки заїхали два хлопака чеха, дуже позитивні , подорожують по Албанії, один на Яві, інший на скутері  :)


Вчора вечором заїхали, ми збиралися вже додому, але коли побачили цих екстремалів, лишилися  :)
Посиділи, поговорили  :drinks:  потім ще поляки підтягнулись, всі забили на англійську, тому що ми один одного розуміємо своєю мовою  [A]   :)
По чехам, один два роки прожив у Львові, возив екскурсії в Чорнобиль, так я зрозуміла  з його слів, каже наше НАБУ їх трусило  :laugh:
Другий теж був в Україні, як турист
Досить позитивні хлопці, збиралися сьогодні їхати на Крую рано, тільки почали збиратися  :laugh:




Чого берег роздовбаний напишу пізніше, як натхнення буде   ;)


П.с
Класно в нас на річці все, свіжа риба, туристи з кемпінгу цікаві  :heart:  але вода ж холодна в море валить  :weep:
Не люблю холодну воду  :not_i: 
   
Re: Моя гілка про Shqipëria

Тим часом в Києві  :)



Діти, заради Бога, сядьте!, - кричать дівчата-організатори хлопчикам Остапу та Тарасу. - Вам не можна виходити з каюти. Ми розженемося до 60 кілометрів за годину. На палубі буде небезпечно!

Теплохід повільно відходить від причалу із запізненням у 40 хв. На воді осінній прохолодний ранок відчувається сильніше. Пасажири кутаються у куртки та жакети.


Швидкісний теплохід "Нібулон Експрес-1", який є наступником легендарної "Ракети", у четвер втретє виконав рейс по Дніпру "Київ-Канів-Київ". Судно возило на Черкащину пасажирів, яких відібрали для спеціальних фокус-груп. Мають оцінити рівень мандрівки та поділитися думками, скільки такі подорожі мають коштувати.

Із наступного року подібні тури можуть стати регулярними, кажуть у Державному агентстві розвитку туризму. Там усерйоз налаштовані відновити регулярне річкове пасажирське судноплавство, яке остаточно зникло в Україні в 2000-х. Окрім мандрівок до Канева, швидкісні теплоходи можуть почати ходити до Чорнобилю. Про можливість з'єднати по воді столицю з іншими містами, поки не йдеться.

"Ракета" - унікальне пасажирське судно. Може розвивати добротну швидкість і гарно маневрувати за рахунок підводних крил. Кораблі почали виготовляти в СРСР із 1957-го. За 13 років випустили майже 400 суден. Лише в Україні на той час річкові пасажирські перевезення здійснювали понад 150 "Ракет". Нині таких суден в Україні лишилося чотири, за повідомленнями ЗМІ. Решта були розпродані за кордон.

Наступником "Ракети" став більш сучасний швидкісний теплохід "Восход", який почали виготовляти в Україні з 1973 року. До 1990-х випустили біля 150 таких кораблів. Ходили по Дніпровсько-Бузькому лимані, річках Дніпро і Південний Буг. Однак у 1990-х попит на швидкісні теплоходи зник. Пасажирське судноплавство було визнане економічно невигідним. На довгі роки про нього забули.

Рейси до Канева здійснює саме наступник легендарної "Ракети" - відновлений компанією "Нібулон" теплохід "Восход". Кореспонденти Gazeta.ua відправилися на Черкащину кораблем разом із понад 70 людьми.

https://m.gazeta.ua/articles/reportage/_zaradi-boga-syadte-yak-znamenitij-nastupnik-raketi-plavav-z-turistami-do-kaneva/1052245
   
Re: Моя гілка про Shqipëria

На місце великої палатки заїхали два хлопака чеха, дуже позитивні , подорожують по Албанії, один на Яві, інший на скутері  :)


Вчора вечором заїхали, ми збиралися вже додому, але коли побачили цих екстремалів, лишилися  :)
Посиділи, поговорили  :drinks:  потім ще поляки підтягнулись, всі забили на англійську, тому що ми один одного розуміємо своєю мовою  [A]   :)
По чехам, один два роки прожив у Львові, возив екскурсії в Чорнобиль, так я зрозуміла  з його слів, каже наше НАБУ їх трусило  :laugh:
Другий теж був в Україні, як турист
Досить позитивні хлопці, збиралися сьогодні їхати на Крую рано, тільки почали збиратися  :laugh:



Чого берег роздовбаний напишу пізніше, як натхнення буде   ;)


П.с
Класно в нас на річці все, свіжа риба, туристи з кемпінгу цікаві  :heart:  але вода ж холодна в море валить  :weep:
Не люблю холодну воду  :not_i: 

Круто! Були в Саранді восени 2019, до карантину... 3 дні, майже проїздом, але Албанія дуже сподобалась!
   
Re: Моя гілка про Shqipëria

Круто! Були в Саранді восени 2019, до карантину... 3 дні, майже проїздом, але Албанія дуже сподобалась!
:drinks:
Практично вся країна вздовж моря, і гори  :love:  їм пощастило з розташуванням  :)
   
Re: Моя гілка про Shqipëria

Певно попросили скинути їх в бухті біля готелю щоб не повертатися з порту додому  ))





Сонце швидко сідає

jaguar f type wallpaper

Останнє редагування: 20 вересня 2021 19:19:19 від SvitLana
   
Re: Моя гілка про Shqipëria

   
Re: Моя гілка про Shqipëria

Безбашений поляк, попросив зафоткати його )

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія