Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

історик Снайдер: Жадан має тримати в руках Нобелівський диплом, а не гвинтівку

"Мене засмучує те, що відсутність підтримки США дозволяє Росії розширювати свою зону терору та ставить під загрозу себе та мільйони українців. Сергій з початку війни займався підтримкою солдатів, а зараз пішов в армію. Він має сміливість зробити це, тоді як ми не можемо навіть надати допомогу", - резюмує Снайдер.
Джерело: https://censor.net/ua/n3482883

Додам, що мобілізовувати треба насамперед пенсів, а не кандидатів в Нобелівські лауреати.
   
"Мене засмучує те, що відсутність підтримки США дозволяє Росії розширювати свою зону терору та ставить під загрозу себе та мільйони українців. Сергій з початку війни займався підтримкою солдатів, а зараз пішов в армію. Він має сміливість зробити це, тоді як ми не можемо навіть надати допомогу", - резюмує Снайдер.
Джерело: https://censor.net/ua/n3482883

Додам, що мобілізовувати треба насамперед пенсів, а не кандидатів в Нобелівські лауреати.

І кожному пенсу по 25 літньому помічнику.
Носити спорядження, шукати окуляри, витягувати з під вогню, коли пенсу стане кепсько зі здоров'ям...
   
І кожному пенсу по 25 літньому помічнику.
Носити спорядження, шукати окуляри, витягувати з під вогню, коли пенсу стане кепсько зі здоров'ям...
Ти це до чого написав? Депутату Барні було за 50 років і ніхто нічого за ним не тягав
   
І кожному пенсу по 25 літньому помічнику.
Носити спорядження, шукати окуляри, витягувати з під вогню, коли пенсу стане кепсько зі здоров'ям...
А ти зараз в армії?
Бо я підпадаю під твій опис, і мені потрібен помічник на передок...
   
І кожному пенсу по 25 літньому помічнику.
Носити спорядження, шукати окуляри, витягувати з під вогню, коли пенсу стане кепсько зі здоров'ям...

ну от так кацапи і ждуни проводять агітацію проти мобілізації.

До речі, пенси життєвим досвідом перевершують молодих, а мобілізаційний потенціал високий.
   
ну от так кацапи і ждуни проводять агітацію проти мобілізації.

До речі, пенси життєвим досвідом перевершують молодих, а мобілізаційний потенціал високий.
Так і якщо пенсів записати у зниклих безвісти, а це не складно то можна не тільки не платити гробові а і в подальшому зекономити пенсійного фонду  (tu)
   
"Мене засмучує те, що відсутність підтримки США дозволяє Росії розширювати свою зону терору та ставить під загрозу себе та мільйони українців. Сергій з початку війни займався підтримкою солдатів, а зараз пішов в армію. Він має сміливість зробити це, тоді як ми не можемо навіть надати допомогу", - резюмує Снайдер.
Джерело: https://censor.net/ua/n3482883

Додам, що мобілізовувати треба насамперед пенсів, а не кандидатів в Нобелівські лауреати.
А що мобілізованим пенсам робити на війні? Вони до фронту не дійдуть. Помруть по дорозі.
   
Жадан же добровольцем пішов.
   
А що мобілізованим пенсам робити на війні? Вони до фронту не дійдуть. Помруть по дорозі.
А ти дійшов до фронту? Доречі, я дофуя знаю на передке 45+ і більше ....
   
А ти дійшов до фронту? Доречі, я дофуя знаю на передке 45+ і більше ....

45 і 65 - то велика різниця
   
45 і 65 - то велика різниця
От нафуя тут це блабла про 65....в армії всі, хто старше 55 років- на 95% це офіцери, від 60 нікого нема
І я не почув відповіді на своє питання
   
От нафуя тут це блабла про 65....в армії всі, хто старше 55 років- на 95% це офіцери, від 60 нікого нема

Чоловік Моллі
В мене є знайомі що їх в 58-59 тикали на передову рядовими при купі 27-35 років ахфіцєрів у штабі
Мого брата тягли в штурмовики в 58 год, що він з паличкою ходить
   
Да, тут знов піднімається хвиля "а давайте до 65 на фронт тягти"

Головні запєвали - Безугла та колишній депутат Ігор Луценко
   
От нафуя тут це блабла про 65....в армії всі, хто старше 55 років- на 95% це офіцери, від 60 нікого нема
І я не почув відповіді на своє питання

А тему почитати?
Людина ПРОПОНУЄ мобілізувати пенсів.
Виходять на пенсію в 60-65років.
Де я писав що в 65 мобілізують ЗАРАЗ?
   
Чоловік Моллі
В мене є знайомі що їх в 58-59 тикали на передову рядовими при купі 27-35 років ахфіцєрів у штабі
Мого брата тягли в штурмовики в 58 год, що він з паличкою ходить
Я в 51 після не аби яких зусиль зміг добратися до передка....про штурмовіков в 58 сільно смахує на піздеш
   
ну спробуйте добровольців-пенсів мобілізувати за тими військовими спеціальностями якими вони володіють. Багато ж мають офіцерські звання бо закінчували ВУЗи при совку...
   
А тему почитати?
Людина ПРОПОНУЄ мобілізувати пенсів.
Виходять на пенсію в 60-65років.
Де я писав що в 65 мобілізують ЗАРАЗ?

Багато хто виходив/виходить в 40-45.
Тому варто говорити про вік, а не про стан.
   
А ти зараз в армії?
Бо я підпадаю під твій опис, і мені потрібен помічник на передок...
:D  (tu)  цікаво як він "відспіниться".
   
ну от так кацапи і ждуни проводять агітацію проти мобілізації.

До речі, пенси життєвим досвідом перевершують молодих, а мобілізаційний потенціал високий.
як еміг емігу-не пробуй тут "ділитися таким досвідом ухилянства". а це в основному теоретичне вчення таких здалека тих,хто дуже близько до передка. звичайно відносно емігів.але.......
   
  А яка хоч в нього гвинтівка? :S
Мосінка, чи   Драгунова?
   
"Мене засмучує те, що відсутність підтримки США дозволяє Росії розширювати свою зону терору та ставить під загрозу себе та мільйони українців. Сергій з початку війни займався підтримкою солдатів, а зараз пішов в армію. Він має сміливість зробити це, тоді як ми не можемо навіть надати допомогу", - резюмує Снайдер.
Джерело: https://censor.net/ua/n3482883

Додам, що мобілізовувати треба насамперед пенсів, а не кандидатів в Нобелівські лауреати.
===================
Сам їдеш??? :S
   
а до чого тут пенси? Жадану ще й 50ти немає
   
а до чого тут пенси? Жадану ще й 50ти немає
Та просто хтось придумує для себе виправдання, чому він не в арміі, а кончене ссикло
   
ЗЕ-скоту це не цікаво!
   
МОбілізувати потрібно всіх, починаючи з 18 до 65
   
МОбілізувати потрібно всіх, починаючи з 18 до 65
Тобі самому скільки?)
   
Тобі самому скільки?)

44
   
Тобі самому скільки?)

Мєнтів на пенсії не дуже беруть...
   
МОбілізувати потрібно всіх, починаючи з 18 до 65

ну нарешті знайшовся свідомий громадянин, який визнав що згідно Конституції всі рівні в обов"язку захищати Україну. [ua]

розподіл дорослих чоловічої статті за віком є ДИСКРІМІНАЦІЄЮ
   
ну нарешті знайшовся свідомий громадянин, який визнав що згідно Конституції всі рівні в обов"язку захищати Україну. [ua]
розподіл дорослих чоловічої статті за віком є ДИСКРІМІНАЦІЄЮ
  Так і ще не розумію чому мерців дескрімінують іх  скільки по кладовищам без толку лежить нехай теж воюють.
   
МОбілізувати потрібно всіх, починаючи з 18 до 65

а чому з 18 ? а не з 12ти ?
чому до 65? обгрунтуй
   
44

«Ну, в 40 лєт жизнь только начинаєтся!»(с, один кіногерой)
   
  А яка хоч в нього гвинтівка? :S
Мосінка, чи   Драгунова?

Яка Мосінка, або Драгунова може бути у "укронациста"?
Mauser K98K!
   
Пішов за реальними враженнями і матеріалом для майбутніх романів.
Але це не головна причина, по собі знаю.

Головна причина - неможливість залишатись осторонь.
   
Головна причина - неможливість залишатись осторонь.
(tu)
   
«Ну, в 40 лєт жизнь только начинаєтся!»(с, один кіногерой)

Ні це кінець життя ))
   
а чому з 18 ? а не з 12ти ?
чому до 65? обгрунтуй

Ти серйозно ? Що за дибільні питання ? 
   
Ти серйозно ? Що за дибільні питання ? 
здогадайся з одного разу )
   
Людина ПРОПОНУЄ мобілізувати пенсів.
какая людина?
не люблю Снайдера , но он не идиот про пенсов заикаться
критикует власти США за недостаточную помощь Украине
фсе
намекает, что Жадану надо дать Нобеля
   
какая людина?
не люблю Снайдера , но он не идиот про пенсов заикаться
критикует власти США за недостаточную помощь Украине
фсе
намекает, что Жадану надо дать Нобеля

А 1й пост прочитати не виходить?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія