Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

У Twitter новый CEO

Re: У Twitter новый CEO

У мене нема ніякої "ідеології", не судіть по собі.
Ви тому й маєте проблеми з розумінням суті того, що Вам пояснюється, ні здатні абстрагуватися на суто фактичну сторону питання і обговорити її, не з"їхавши одразу у якісь плачі Ярославни на Твітер, бо не здатні розділити ідеологію, політичну орієнтацію і власні хотілки від юриспруденції.

Да вы вообще очень замечательный и удивительный. У вас наверное даже причинное место на пол-метра длиннее чем у каких-то трампистов. Кто же этого не понимает. 
   
Re: У Twitter новый CEO

Я бы посмотрела на телефонную компанию которая попробует диктовать пользователю что ему позволено сказать по телефону.  Более того - трбовать придерживатся определённой точки зрения.

Ви можете казати, що завгодно, але не користуючись цією безоплатною телефонною компанією, з якою до того ж підписали договір, що вона Вас може відрізати від сервісу, коли захоче, якщо Ви будете використовувати її, щоб влаштовувати пранк, чи секс по телефону.
Користуйтесь платною.
   
Re: У Twitter новый CEO

Хотя вроде бы любому вменяемому человеку должно быть понятно что то что вытворяют так называемые социальные сети заметно выходит за рамки законов, норм и приличий.
   
Re: У Twitter новый CEO

Хотя вроде бы любому вменяемому человеку должно быть понятно что то что вытворяют так называемые социальные сети заметно выходит за рамки законов, норм и приличий.

Законів - ні.
"Прілічій", коли це стосується Трампа, наприклад - можливо. Принаймні з Вашого погляду. Але я це не розглядаю та й знали Ваші очі, що купували.
   
Re: У Twitter новый CEO

Законів - ні.
"Прілічій", коли це стосується Трампа, наприклад - можливо. Принаймні з Вашого погляду. Але я це не розглядаю та й знали Ваші очі, що купували.

И законов в том числе. Просто говно известное как "судебная система" до ужаса не хочет связыватся и упрямо закрывает глаза на очевидное. Свобода слова это не свобода шёпотом говорить на кухне. Это именно свобода говорить на публичном форуме. Что бы тебя услышала не только табуретка.
   
Re: У Twitter новый CEO

Ми тут на ФУП сидимо, але завтра адміністрація ФУП вирішить повитирати половину аккаунтів, чи почистити базу даних, чи просто тупо обмежити доступ частині користувачів і буде мати на це повне право і ніякі зойки про ніби-то порушення права на свободу слова тут не зарадять. Вони башляють за те, щоб Ви тут писали і зовсім не зобов"язані забезпечувати Вашу свободу слова (а це конституційне право є у Вас ЛИШ по відношенню до ПУБЛІЧНИХ фіз. та юр. осіб) за свій рахунок, інакше Ви вже зазіхатимите на приватну власність.

ФУП находится в правовом поле Украины, пример не совсем удачный.

Но при всех недостатках, модераторы этого форума, по моему мнению, пытаются придерживаться правил и не банят за политическую позицию. Даже дописувачей из кацапии.

Twitter должен в этой части у них поучится.

И как правильно вы заметили, я не давал оценки деятельности ни стороннникам Байдена ни сторонникам Трампа. Это вы сослались на неких "трампистов"  но тем не менее утверждаете что идеологически нейтральны.

Но что радует, что вы на конец согласились, что все таки иногда социальные сети попадают под действие первой поправки Конституции.




Останнє редагування: 2 грудня 2021 04:06:13 від Valentyn
   
Re: У Twitter новый CEO

ФУП находится в правовом поле Украины, пример не совсем удачный.

Но при всех недостатках, модераторы этого форума, по моему мнению, пытаются придерживаться правил и не банят за политическую позицию. Даже дописувачей из кацапии.

Twitter должен в этой части у них поучится.

И как правильно вы заметили, я не давал оценки деятельности ни стороннникам Байдена ни сторонникам Трампа. Это вы сослались на неких "трампистов"

По поводу правового поля вопрос спорный. Юриcдикция есть ещё как минимум у чехов и американцев.
   
Re: У Twitter новый CEO

По поводу правового поля вопрос спорный. Юриcдикция есть ещё как минимум у чехов и американцев.

Не буду утверждать. Надо смотреть как форум зарегистрирован, где и в какой форме. К стати интересный вопрос. А какой статус у форума. И если он вообще?
   
Re: У Twitter новый CEO

Twitter і Facebook цензурують членів Конгресу-республіканців із ставкою 53 до 1 порівняно з демократами.

Twitter відсторонює консерваторів у 21 раз частіше, ніж лібералів(дермократів).

   
Re: У Twitter новый CEO

Не буду утверждать. Надо смотреть как форум зарегистрирован, где и в какой форме. К стати интересный вопрос. А какой статус у форума. И если он вообще?

Крайне интересный. Одна из самых охраняемых тайн ФУПа и УП. Я исхожу из того что реально Фиала распорядитель и Сорос его хозяин. Вроде как Алёне смысла врать не было.
   
Re: У Twitter новый CEO

 :D

Козла совість загризла.

Джек Дорсі збентежений пішов у відставку, усвідомивши, що це він допоміг обрати Джо Байдена.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія