Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Как стать русофобом. Исповедальная инструкция.

Мова - вирішальний чинник формування менталітету. А менталітет - це спосіб мислення, який виявляється у способі дії. На дії кацапів вже надивилися досхочу.
Тому я завжди не довірятиму тому, хто розмовляє російською - бо із великою ймовірністю це паталогічний убивця і ворог.
   
Що ж тут дивного, то серед українців ти себе рускім греком можеш вважати
а для кацапів ти хохол звичайний, не дивлячись на твою вірність російській мові та греко-російській(буцім) культурній традиції
вибір у кожного свій хтось стає -фобом, а хтось доводить свою -філію

Ты мастер в художественном уходе от ответа!
Не все русские садисты и бандиты и не все украинцы святые и альтруисты.

Я никогда не сваливаю все в кучу.
   
Я уравнял двух преступников.

Если меня завтра начнут  пи3дить ни3аxyй на улице и кричать "Слава Украине!", то по логике Десантника я должен стать украинофобом и мечтать убить любого хохла на этой планете?

тебе п..здили до війни? ні
а став би сепаром може і вбили б
і правильно, ворогів треба знищувати
от наші і прийшли знищувати ворогів
ніяких порівнянь бути не може, не ми перші почали, не ми


   
Мова - вирішальний чинник формування менталітету. А менталітет - це спосіб мислення, який виявляється у способі дії. На дії кацапів вже надивилися досхочу.
Тому я завжди не довірятиму тому, хто розмовляє російською - бо із великою ймовірністю це паталогічний убивця і ворог.

Ещё можно череп померять. Длину xyя. Если длинные, чем у тебя, то его нужно сразу мочить!!!)

Чикатило был этнический украинец, как и Оноприенко.
   
Не все русские садисты и бандиты
Всі.
Всі, хто приїхав до України наводити "руській лад" - саме такі. Як і ті, хто до них пристав. Або хоче пристати.
Росіянин - по замовчуванню паталогічний кат, убивця, гвалтівник і мародер.
   
Ты мастер в художественном уходе от ответа!
Не все русские садисты и бандиты и не все украинцы святые и альтруисты.

Я никогда не сваливаю все в кучу.

я не відповідав, у тебе і питання не було, я розмірковував
про "всє", я такого і не твердив, воно і безглуздо 
   
тебе п..здили до війни? ні
а став би сепаром може і вбили б
і правильно, ворогів треба знищувати
от наші і прийшли знищувати ворогів
ніяких порівнянь бути не може, не ми перші почали, не ми

Странно. А в Лугандоне говорят, что первыми начали не они.

И как же быть с этим противоречием?
Они говорят, что убивать начали на майдане.
И ведь не поспоришь?!
   
как и Оноприенко
Паталогія. Одиночна і без відхилень від подібного до середньостатистично го сапієнса. Один на десяток мільйонів.
А кацапи мають цей відсоток десь під 90.
   
Re: Как стать русофобом. Исповедальная инструкция.

Всі.
Всі, хто приїхав до України наводити "руській лад" - саме такі. Як і ті, хто до них пристав. Або хоче пристати.
Росіянин - по замовчуванню паталогічний кат, убивця, гвалтівник і мародер.
уточнення:
не росіянин, а москаль
   
Они говорят, что убивать начали на майдане.
До чи після початку захоплення Криму? І хто - россіянський спецназ?
   
не росіянин
Згоден. Бо там крім них є і інші "просунуті" в цьому плані народики...
   
Да, кстати. Только ебанутое существо кидается на тех, кто не нападает.

Свой - чужой сбился (x). Бывает.
Не в нього, а в тебе немає емпатії, до українців, я помню чого ти втік з Криму, і в разі чого буду тобі тика носом у те твоє лайно...

Те що він описав нормальна поведінка звірів. За що ти тут вболіваєш, за звірів з РФ і Криму. 
   
тут таких 73% маньяків-убивць потенційних, які проголосували за екранного вбивцю з автоматом, який хохлів розстрілює

Бот медведчуківської ляльки, ти краще скажи: чому одного з найголовніших організаторів війни досі немає в парашенскому "миротворці"?
   
в нас нащадків партизан УПА це з молоком матері на генному рівні вже записано...

поки русскій мір не покаже своє нутро - так ніби і на людей схожі... правда Дєсантура.
ну ти молоток - поважаю. (tu)
   
Дес, записывай и оформляй. Это должен читать каждый русскомирный любитель.

Почему ты раньше не рассказывал это?

+100500
   
Странно. А в Лугандоне говорят, что первыми начали не они.

И как же быть с этим противоречием?
Они говорят, что убивать начали на майдане.
И ведь не поспоришь?!

Яким боком Майдан до Лугандону, з чим там сперечатись?
   
Странно. А в Лугандоне говорят, что первыми начали не они.

И как же быть с этим противоречием?
Они говорят, что убивать начали на майдане.
И ведь не поспоришь?!

лугандонців?
прямо на Майдані
дуркуєш?
давайдосвіданія, сєпар

чому сєпар? бо ставиш знак рівності між нашими воїнами і ворожими
отже сєпар, колабораціоніст
а ніякий не грек
   
Re: Как стать русофобом. Исповедальная инструкция.

лугандонців?
прямо на Майдані
дуркуєш?
давайдосвіданія, сєпар

чому сєпар? бо ставиш знак рівності між нашими воїнами і ворожими
отже сєпар, колабораціоніст
а ніякий не грек
але жити в ОРДЛО хитрий грек чомусь не хоче :)
   
Те що він описав нормальна поведінка звірів.
Я саме про те. За лінією фронту УСІ, хто приймає участь у війні проти України, усі 100%, розмовляють російською.
Який з того висновок?
   
Я саме про те. За лінією фронту УСІ, хто приймає участь у війні проти України, усі 100%, розмовляють російською.
Який з того висновок?

А якою мовою розмовляють усі, хто ЗА Україну?
   
Не в нього, а в тебе немає емпатії, до українців, я помню чого ти втік з Криму, і в разі чого буду тобі тика носом у те твоє лайно...

Те що він описав нормальна поведінка звірів. За що ти тут вболіваєш, за звірів з РФ і Криму. 

В мене немає та не може бути аж ніяких претензій до ТС - ми особисто не знайомі.

Проукраїнська позиція ТС - це дуже добре. Але мова не про позицію, а про немотивовану агресію.
   
Re: Как стать русофобом. Исповедальная инструкция.

А якою мовою розмовляють усі, хто ЗА Україну?
усі, хто ЗА Україну розмовляють різними мовами.
Усі хто ПРОТИ - переважно російською. Інколи з бурятським діалектом :)
   
Катувати і знущатися можуть лише ті, хто мав попередній "досвід" і відповідних наставників.

Ніхто із сотень, кого я знаю, не здатен на таке і не зможе без стану афекту переступити через подібний поріг.

У ДСВ німці теж більш-менш лояльно ставилися до полонених. Поки не почали знаходити своїх із відрізаними геніталіями закладеними в рот, розчленованими і зі спущеною шкірою, вирізаними хрестами, споротими животами і т.п. "Автори" таких дій - кацапи.

Те саме і в Україні. Впевнений, що в 99% "автори" подібних злочинів - генетичні кацапи.
вообще это не кацапская культура поведения с врагом. Это азиатщина.  Плавно к границам Украины приближающаяся.
Да еще несколько веков назад вся европа была ьакой же дикой
   
Какой то ебаный "поворот не туда" "хостел" .. сюжет для фильма ужасов, только в реальности.

   
щоб стати русофобом тре приїхати на Донбас і сказати що ти українець )
   
Да еще несколько веков назад вся европа была ьакой же дикой
Не те що декiлька сторiч.
Третина континенту була такою дикою до 1945 року.
Ще третина - до 1990 року.
Лише Британiя, Францiя та Бенелюкс цивiлiзувалися ранiше, десь у 19 ст.
   
"донбасс" надо переснять, только не как комедию.
   
"донбасс" надо переснять, только не как комедию.
а это комедия? Я только 2 минуты смотрела. Сказала б***ь и выключила. Решила что еще не готова
   
Re: Как стать русофобом. Исповедальная инструкция.

а это комедия? Я только 2 минуты смотрела. Сказала б***ь и выключила. Решила что еще не готова
Я даже включать не решилась
   
Re: Как стать русофобом. Исповедальная инструкция.

ти мені нправильно заперечуєш, не по суті, треба написати що я неправий, і узкоязикі таки мають якісь поблажки від коцапів,  наприклад спочатку розстрілюють україномовних а потім вже вас, узкоязиких
мацковському провокатору заперувати треба тільки з ноги в пику! Не твоя цапяча справа,що я роблю правильно,  що ні.
   
Мы вас хохлов нагибали и опять нагнем. Много воли взяли.
что, ребята, хохлов поймали? Убейте их, а головы отрежте и на палки на площади поставьте
Ось що Десантнику та його товаришу казали ті покидьки. А Херватер може й далі прикидуватися ідіотом та робити здивовані очі:"Прічом тут національность"
   
Ось що Десантнику та його товаришу казали ті покидьки. А Херватер може й далі прикидуватися ідіотом та робити здивовані очі:"Прічом тут національность"

Подобные высказывания на ФУПе в сторону русскоязычных сам найдёшь?

Или может тебе пару перлов из моей лички выдать?

Или вспомним Тернопольского Николя с цифрами с его пожеланиями "передохнуть всем мариупольском детям-выблядкам кацапоязыких"?
   
Re: Как стать русофобом. Исповедальная инструкция.

Подобные высказывания на ФУПе в сторону русскоязычных сам найдёшь?

Или может тебе пару перлов из моей лички выдать?

Или вспомним Тернопольского Николя с цифрами с его пожеланиями "передохнуть всем мариупольском детям-выблядкам кацапоязыких"?
будете в ОРДЛО - вспомнітє! :)
   
с его пожеланиями
Давня стратегія кацапів - робити вкиди, а потім посилатися на них і палати праведним гнівом.
   
будете в ОРДЛО - вспомнітє! :)

Ты мне бывшего ИзДонецка, а нынешнего заперевала на цуге напоминаешь.

Такой же нелепый идиот с нелепыми фразами.
   
Давня стратегія кацапів - робити вкиди, а потім посилатися на них і палати праведним гнівом.

Это реальный человек из Тернополе.
Многие старожилы ФУПа его помнят.
   
Re: Как стать русофобом. Исповедальная инструкция.

Ты мне бывшего ИзДонецка, а нынешнего заперевала на цуге напоминаешь.

Такой же нелепый идиот с нелепыми фразами.
Шо, не хочеться в епіцентр рускагаміра?
   
Подобные высказывания на ФУПе в сторону русскоязычных сам найдёшь?

Или может тебе пару перлов из моей лички выдать?

Или вспомним Тернопольского Николя с цифрами с его пожеланиями "передохнуть всем мариупольском детям-выблядкам кацапоязыких"?
Ну, ти й порівняв. Бокс по інтернету та реальне життя з реальним викраденням та знущанням над заручниками.
   

Не все русские садисты и бандиты и не все украинцы святые и альтруисты.

даже спорить не буду, это действительно так
НО именно росия как страна разожгла этот конфликт, дала недовольным в руки оружие начиная от стрелкового заканчивая тяжёлым
а недовольные есть везде, в любой стране, НО это внутреннее дело этой страны - договариваться со своими недовольными
с понятием "русский" сейчас ассоциируется только одно образование которое к сожалению граничит с нами
и ненависть к этому образованию и можно назвать русофобией на каком бы языке кто бы не говорил
   
Re: Как стать русофобом. Исповедальная инструкция.

даже спорить не буду, это действительно так
НО именно росия как страна разожгла этот конфликт, дала недовольным в руки оружие начиная от стрелкового заканчивая тяжёлым
а недовольные есть везде, в любой стране, НО это внутреннее дело этой страны - договариваться со своими недовольными
с понятием "русский" сейчас ассоциируется только одно образование которое к сожалению граничит с нами
и ненависть к этому образованию и можно назвать русофобией на каком бы языке кто бы не говорил
особисто я не називав би то русо-фобією (фобія == страх)
Ворога не тре боятися - його тре спокійно знищувати.
ТС-у - респект!
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія