Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Чому Медведчук вже майже рік не злазить з 112 і Ньюсвана?

Вже не перший раз задаю порохоботам питання, але адекватної відповіді, крім того, що Медведчук потрібен Порошенку для того, щоб заручників міняти, не чую. Обміну заручниками вже немає два роки. При чому, Медведчук заявляє, що в цьому винен Порошенко.
Тому хочу почути відповіді на питання, і, бажано, по пунктах. Може я, накінець, зрозумію. Тому що я  представляю картинку, що Геббельс під час ВОВ сидить у Москві і розказує по радіо, що Германія хороша і треба з нею дружити.

Чому Медведчук останній рік не злазить з 112 і Ньюсвана?
Чому останні декілька місяців він веде абсолютно відкриту антиукраїнську пропаганду?
Чому Порошенко мовчить?
Чому не було ніякої реакції СБУ?

Пи.си. Тільки не треба мені писати, що є рішення закрити ці канали і це наступ на свободу слова.
Питання НЕ ПРО КАНАЛИ, питання про Медведчука.


Останнє редагування: 27 квітня 2019 11:37:44 від шафран
   
 Ты болтун, зачем брешишь, заметаешь следы ?

Он появился эти три месяца !
и Зе открыл их карты на стадионе ....

Останнє редагування: 27 квітня 2019 11:37:23 від Сметана
   
Ну вот посмотрим как Зе с ним справится
   
Потому что это лучший дружбан того что постоянно визжит пращайнемытаярасея и гетьвидмаскви.
   
Ты болтун, зачем брешишь, заметаешь следы ?

Он появился эти три месяца !
и Зе открыл их карты на стадионе ....
:facepalm:
Он уже ГОД выступает. Последние три месяца особо активно.
ПОЧЕМУ Порошенко НИКАК не реагирует?
Если ты считаешь, что Медведчук в сговоре с ЗЕ ( что само по себе бред, но ты сам написал), то ПОЧЕМУ Порошенко НИ РАЗУ не упомянул об этом в своих многочисленных речах?
Наведите мне хоть один пример, где Порошенко говорит, что Медведчук ведет пропаганду против Украины.
   
а мене інше цікавить
навіщо янукович взагалі тікав?
дав би обіцянки протестуючим, і сидів би дальше президентом другий строк
і не були би ніякого страшного порошенка з його смотрящими і війни і доллара по 28
   
думаю, саме медведчук - архітектор всіх останніх президентських виборів
   
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1041137.0
Вот тут я ТС уже ответил на её вопрос.
И при чем не первый раз...
И при чем не один я уже отвечал...
Но ТС делает вид, что не понимает...
Или не МОЖЕТ понять.
У СБУ нет никакой реакции, потому что в том что он говорит - нет нарушения украинского законодательства с формальной точки зрения. Только и всего.
Практически любую мысль, в том числе и антиукраинскую , можно донести так, что никакая экспертиза не найдёт нарушение законодательства. Если голова на плечах есть.
Но этого ТС не понимает.
И прихильники певної політсили не понимают.
   
думаю, саме медведчук - архітектор всіх останніх президентських виборів
Очевидно, що саме Медведчук в парі з Хуйлом архітектор не виборів, а того, що відбувається ще з часів майдану.
І я впевнена, що він в зговорі з Порошенком.
А Зеленський спутав їм всі карти.
   
а мене інше цікавить
навіщо янукович взагалі тікав?
дав би обіцянки протестуючим, і сидів би дальше президентом другий строк
і не були би ніякого страшного порошенка з його смотрящими і війни і доллара по 28
Побег Яныка это был часть плана по захвату Крыма
   
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1041137.0
Вот тут я ТС уже ответил на её вопрос.
И при чем не первый раз...
И при чем не один я уже отвечал...
Но ТС делает вид, что не понимает...
Или не МОЖЕТ понять.
У СБУ нет никакой реакции, потому что в том что он говорит - нет нарушения украинского законодательства с формальной точки зрения. Только и всего.
Практически любую мысль, в том числе и антиукраинскую , можно донести так, что никакая экспертиза не найдёт нарушение законодательства. Если голова на плечах есть.
Но этого ТС не понимает.
И прихильники певної політсили не понимают.

Я вам  там ответила. И хотела, кстати, пригласить в эту тему.
Еще раз повторю вопрос: вы лично считаете, что то, что говорит Медведчук - антиукраинская пропаганда? Да или нет?
Прочитала ответ в другой теме.
Отвечаю здесь.
Т.е. Вы считаете, что это пропаганда.
Я считаю, что это пропаганда. ВЕСЬ народ считает, что это пропаганда.
Тогда почему Порошенко НИ РАЗУ не заявил о том, что все, что говорит Медведчук - это антиукраинская пропаганда?
Почему Порошенко не инициировал закон, который бы прекратил эту пропаганду, если нынешние законы это позволяют?

Останнє редагування: 27 квітня 2019 11:56:48 від шафран
   
Це Пецін пройоп. Він вийшов йому боком.Хоча як того Мудачука можно було посадити? Незабаром будемо прихильники певної політсили про це питати,але воно ж нічого не відповість... мабуть тільки через свою чупакабру "УЗЕ". "УЗЕ" сказало,"УЗЕ" пробулькотіло... B-)
   
Очевидно, що саме Медведчук в парі з Хуйлом архітектор не виборів, а того, що відбувається ще з часів майдану.
І я впевнена, що він в зговорі з Порошенком.
А Зеленський спутав їм всі карти.

гм, а як тоді бути з отим "договорімся якось посірєдке"?  :S
думаєш зеля технічно розводить так хуйла? :good:
   
Я вам  там ответила. И хотела, кстати, пригласить в эту тему.
Еще раз повторю вопрос: вы лично считаете, что то, что говорит Медведчук - антиукраинская пропаганда? Да или нет?
Ну да.
И что с того?
Вопрос в том, КАК именно он это говорит. И какими словами...
А говорит он это ТАК, что за это ему ничего не возможно сделать.
Это как минимизация налогообложения. Вроде и налоги не платятся, а если с умом - то не наказуемо.
   
Ну да.
И что с того?
Вопрос в том, КАК именно он это говорит. И какими словами...
А говорит он это ТАК, что за это ему ничего не возможно сделать.
Это как минимизация налогообложения. Вроде и налоги не платятся, а если с умом - то не наказуемо.
Чуть выше ответила
   
гм, а як тоді бути з отим "договорімся якось посірєдке"?  :S
думаєш зеля технічно розводить так хуйла? :good:
:facepalm:
Господи, как вы задолбали.
Вырываете из контекста фразу, сказанную еще до того, как Зеленский балотировадся в президенты, перекручиваете, а потом кричите: почему ЗЕ молчит? Вот поэтому и молчит.
   
бо в Петра гарний кум... і не один
   
:facepalm:
Господи, как вы задолбали.
Вырываете из контекста фразу, сказанную еще до того, как Зеленский балотировадся в президенты, перекручиваете, а потом кричите: почему ЗЕ молчит? Вот поэтому и молчит.

так, ми задовбали
бо ви нам нового кумира Зе підсовуєте, а ми ще від старих не відійшли  :facepalm:
   
так, ми задовбали
бо ви нам нового кумира Зе підсовуєте, а ми ще від старих не відійшли  :facepalm:
Предлагаешь оставить старых?Порошенка,Медведчука,Свинарчука...?
   
Ответов не слышу.
Ладно, перефразирую вопрос.
В своих речах Медведчук предлагает автономию Донбасу. Прямым текстом. Меня хоть и тошнит от него, но я пару раз послушала.
Почему Порошенко, как ГАРАНТ территориальной целостности страны, не реагирует?
   
Предлагаешь оставить старых?Порошенка,Медведчука,Свинарчука...?

ні, хочу, хочу що бєня коломойський навів парядок в тому бардаку укроборонпромі  :facepalm:
   
Ответов не слышу.
Ладно, перефразирую вопрос.
В своих речах Медведчук предлагает автономию Донбасу. Прямым текстом. Меня хоть и тошнит от него, но я пару раз послушала.
Почему Порошенко, как ГАРАНТ территориальной целостности страны, не реагирует?

почємучка, ти вже задовбала,
автономія - це не потєря теріторіальної целкостності страни  :facepalm:
   
почємучка, ти вже задовбала,
автономія - це не потєря теріторіальної целкостності страни  :facepalm:
Та ви шо?
А чому тут всіх, зто каже, що нафіг нам той Донбас, давайте дамо їм автономію, обзивають сепаратистами?
Чому Порошенко весь час говорить, що автономія Донбасу - це шлях до розділу України?
   
Взрастил Петруша

Гадюку на груди Украины
   
Молодець петро

Воскресив кума хуйла з мертвих  (tu)
   
Молодець петро

Воскресив кума хуйла з мертвих  (tu)

Это ж уметь так надо :X
   
Та ви шо?
А чому тут всіх, зто каже, що нафіг нам той Донбас, давайте дамо їм автономію, обзивають сепаратистами?
Чому Порошенко весь час говорить, що автономія Донбасу - це шлях до розділу України?

ну називають, а шо
від слова сєпаратор,
у всіх країнах є сєпаратісти, у шотландії, в басконії, в каталонїї
поки закони не порушують ніхто їх не чіпає
а думка порошенка тебе чого хвилює, він же програв вибори
   
ну називають, а шо
від слова сєпаратор,
у всіх країнах є сєпаратісти, у шотландії, в басконії, в каталонїї
поки закони не порушують ніхто їх не чіпає
а думка порошенка тебе чого хвилює, він же програв вибори
Так Медведчук сепаратист чи ні?
Думка Порошенка мене хвилювала майже рік, коли Медведчук віщав про автономію. Тому я за нього і не голосувала.Зараз вже не хвилює.
   
Так Медведчук сепаратист чи ні?
Думка Порошенка мене хвилювала майже рік, коли Медведчук віщав про автономію. Тому я за нього і не голосувала.Зараз вже не хвилює.

то що ти хочеш? я не понімаю
   
то що ти хочеш? я не понімаю
Відповіді на питання .
Медведчук сепаратист чи ні?
   
Та ви шо?
А чому тут всіх, зто каже, що нафіг нам той Донбас, давайте дамо їм автономію, обзивають сепаратистами?
Чому Порошенко весь час говорить, що автономія Донбасу - це шлях до розділу України?
С формальной точки зрения- стремление к автономии В СОСТАВЕ Украины никак к сепаратизму не подтянешь. Мы можем думать о чем угодно, догадываться о чем угодно. Нам что-то может не нравится. Но по факту, в стремлении к автономии состава преступления нет.
   
С формальной точки зрения- стремление к автономии В СОСТАВЕ Украины никак к сепаратизму не подтянешь. Мы можем думать о чем угодно, догадываться о чем угодно. Нам что-то может не нравится. Но по факту, в стремлении к автономии состава преступления нет.
Так а чого ж тоді Порошенко скрізь кричав, що це розділ України? Брехав?
   
Відповіді на питання .
Медведчук сепаратист чи ні?

запишись на роботу в прокуратуру будеш ставити питання
а медведчук допоміг розбомбити дамбас,
в 13 році ніхто і не міг явити, що дамбас буде разрушен  :good:
   
Коротше, це я все веду до того, що все, що робив Петро - це або підкилимні домовленості, або хитровиписані закони, які не працюють.
Вірніше, все в комплексі.
Ви питаєте, чому 73% проголосували за ЗЕ?
Саме тому, що люди хочуть однозначні відповіді на задані запитання.
А ім їх не дають.

   
Коротше, це я все веду до того, що все, що робив Петро - це або підкилимні домовленості, або хитровиписані закони, які не працюють.
Вірніше, все в комплексі.
Ви питаєте, чому 73% проголосували за ЗЕ?
Саме тому, що люди хочуть однозначні відповіді на задані запитання.
А ім їх не дають.

навпаки, люди не хочуть собі голову сушити, спочатку вибрали порошенка, хай розгрібає
а потім коли порошенко набрид, вибрали нову тєму - зєлєнського, хай розбирається дальше як хоче,
бажано прікольніше  :good:
   
Так а чого ж тоді Порошенко скрізь кричав, що це розділ України? Брехав?
Нет не брехав. У нас свободная страна. Каждый может иметь своё и мнение и мысли. И в том числе Президент.
Он ТАК считает. И об этом "скрiзь кричав". Имеет право. Он высказывал своё мнение.
И что?
Никак процессуальных последствий эти его высказывания не могли в себе нести по определению.
И не понесли. И это правильно. Это признак оздоравливания.
А вы хотите , чтобы было так как раньше....когда любого высказывания президента было достаточно, чтобы где угодно маски-шоу устроить?!
   
Петя за копійку "брата того", а тут кумхуйла... На жадіну нє нужєн нож....
   
Коротше, це я все веду до того, що все, що робив Петро - це або підкилимні домовленості, або хитровиписані закони, які не працюють.
Вірніше, все в комплексі.
Ви питаєте, чому 73% проголосували за ЗЕ?
Саме тому, що люди хочуть однозначні відповіді на задані запитання.
А ім їх не дають.
Ну да. 73% проголосовало за....свои фантазии. За влажные мечты, не более того.
То же самое было в Московии в 17- Ом году.
Тогда тоже было "большинство", которое захотело светлого будущего ... У богатых забрать...все поделить....низкие тарифы...и МИРА любой ценой.
Чем это закончилось, я думаю, напоминать не стоит...
Так что "большинство"- это ещё не панацея, потому что как оно может и к "большевичкам краснопузым" привести.
   
Чому Медведчук останній рік не злазить з 112 і Ньюсвана?

Ну так это ж его каналы вроде как.
   
Ну так это ж его каналы вроде как.
Да ты шо????!!!!! :gigi:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія