Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

А що, на думку вельмишановного панства, зельцман мав сказати українцям?

можливо, навіть разом з петром в одному літаку.

Зараз тут питання в іншому.

Ні, питання завжди в цьому -  буде припиздент разом зі свою країною, чи буде ховатися десь у схроні разом з рідними, щоб врятувати своє дорогоцінне життя, нехтуючи всім.

Цей дурачок, скоріше за все, мріяв, який він буде охуєнний з булавою в зубах та на президентському кріслі?

Ну так нехай вирішує питання, раз поліз на табуретку.
   
президент то кто сейчас?
ты хоть немного понял что вы натворили в 19 ?
мажесті ніхто на жопі рвати волосню не буде і каятись перед тобою не буде ти це уразумєл чи ще ні?
   
президент то кто сейчас?
ты хоть немного понял что вы натворили в 19 ?

та вони будуть стояти на своєму - бач, у Прома "питання не в тому", де буде президент України під час війни.

Вони відмазують свого шлимазла, навіть якщо той поповзе до хуйла, тримаючи в зубах ключ від Києва.
   
мажесті ніхто на жопі рвати волосню не буде і каятись перед тобою не буде ти це уразумєл чи ще ні?

конечно нет
заплатите кровью своей и своих близких, жа холопство и рагульство в 19

   
устали от войны (с)

   
Ні, питання завжди в цьому -  буде припиздент разом зі свою країною, чи буде ховатися десь у схроні разом з рідними, щоб врятувати своє дорогоцінне життя, нехтуючи всім.

Цей дурачок, скоріше за все, мріяв, який він буде охуєнний з булавою в зубах та на президентському кріслі?

Ну так нехай вирішує питання, раз поліз на табуретку.

ніхто наразі не знає, здрисне зельцман чи ні.
точно так само як ніхто з присутніх не знає реальний стан справ.
і тема, до речі, взагалі не про це.
я тебе питався що ти кажеш своїм, відповідь отримав. дякую
   
парепитаю вдруге - що ви кажете своїм дружинам і дітям?
я кажу - сподіваюсь (як і будь-яка нормальна людина), що війни не буде, але якщо буде - у нас є запас харчів, ліків, готівки, інших дрібниць на деякий час. як саме воно буде і що з нами станеться - не знаю, але все буде добре. планів на евакуацію не маю, корисної військової спеціальності не маю, але зроблю те, що зможу. тримаймося.
   
конечно нет
заплатите кровью своей и своих близких, жа холопство и рагульство в 19

Вони здриснуть разом зі своєю паперовою дурилкою. Там нема дурних платити по рахунках власною кров'ю.
   
конечно нет
заплатите кровью своей и своих близких, жа холопство и рагульство в 19
допустимо а тобі не похyй,? B-)
   
ніхто наразі не знає, здрисне зельцман чи ні.
точно так само як ніхто з присутніх не знає реальний стан справ.
і тема, до речі, взагалі не про це.
я тебе питався що ти кажеш своїм, відповідь отримав. дякую

Свої в мене вже дорослі і все чудово розуміють і без кловунських ужимок про дєнь Пабєди і шашликі.
   
Вони здриснуть разом зі своєю паперовою дурилкою. Там нема дурних платити по рахунках власною кров'ю.
мажесті говорить про73 відсотки всі не здристнутьбудуть велики затори на дорогах хоч і відремонтованих :gigi:
   
допустимо а тобі не похyй,? B-)
на тебя мне насрать как на биомусор
но войнвюа и кровь не обойдети достойных людей
   
ніхто наразі не знає, здрисне зельцман чи ні.
точно так само як ніхто з присутніх не знає реальний стан справ.
і тема, до речі, взагалі не про це.
я тебе питався що ти кажеш своїм, відповідь отримав. дякую

Бгг, здрисне лі зельцман?

Та він вже їздить на кортежі з двадцяти машин - ви што, хатітє, чтоби мєня завалілі???
   
мажесті говорить про73 відсотки всі не здристнутьбудуть велики затори на дорогах хоч і відремонтованих :gigi:

Ну, половина з них буде драпати, а інша половина знову перевзується та побіжить зустрічати асвабадітєлєй з квітами та короваямі.
   
на тебя мне насрать как на биомусор
но войнвюа и кровь не обойдети достойных людей
війна нікого не обходить такова селяві ну достойні люди хоч здохнуть достойно якщо тебе це втішить B-)
   
війна нікого не обходить такова селяві ну достойні люди хоч здохнуть достойно якщо тебе це втішить B-)
меня утешит если такой биомусор как ты встретит биореактор
а достойные люди выживут

так понятно бот кацапский? :laugh:
   
та вони будуть стояти на своєму - бач, у Прома "питання не в тому", де буде президент України під час війни.

Вони відмазують свого шлимазла, навіть якщо той поповзе до хуйла, тримаючи в зубах ключ від Києва.

дивні висновки, насправді дивні.
я лише намагаюсь тверезо дивитись на ситуацію, не залежно від призвища на табуретці.
на твою думку, зельцман мав сказати - любі друзі, початок війни  -  справа кількох тижнів. али ви гуртуйтеся, бо разом нас багато?
ти собі уявляєш, що завтра з країною після таких заяв буде?
я переглянув сусідню хейтерську гілку, де зельцмана відпінали всі, хто хтів. тому і виникло це запитання.
   
От же ж свынота припорошенная. Еще только шшэлэснуло, а они уже "поехалийоптвоюмаць" и жопа в мыле. Все в своего пастуха.
командование все знает. проблемы решают на своем уровне, будоражить население воплями нет надобности. Все эти вопли про войну сначала для внутреннего потребления как кацапов, так и Запада. Кацапы щеки надувают, шоб свое быдло держать в тонусе, Запад отвечает шоб налогоплательщиков доить на ВПК. А для внешнего тоже бонусы - кацапы надувают щки и шерсть топорщат, шоб казаться больше, как коты, Запад демонстрирует шо он этого не слишком и боится.
Мы шо можем, то и делаем. Зачем же людей пугать раньше времени?
   
меня утешит если такой биомусор как ты встретит биореактор
а достойные люди выживут

так понятно бот кацапский? :laugh:
ти не нервуй так сильно а то ще кіндратій схватить а ніякого вторгнення не відбудеться  :laugh:
   
я кажу - сподіваюсь (як і будь-яка нормальна людина), що війни не буде, але якщо буде - у нас є запас харчів, ліків, готівки, інших дрібниць на деякий час. як саме воно буде і що з нами станеться - не знаю, але все буде добре. планів на евакуацію не маю, корисної військової спеціальності не маю, але зроблю те, що зможу. тримаймося.

дякую за відповідь.
я десь те саме кажу, що  далі буде видно
   
ти не нервуй так сильно а то ще кіндратій схватить а ніякого вторгнення не відбудеться  :laugh:

я еще буду наблюдать за очиской страны от биомусора :laugh:
   
дякую за відповідь.
я десь те саме кажу, що  далі буде видно

то есть после высиупления ты поеял что писец уже рядом
думаешь пенсионеры ему поверили в тик токе? :facepalm:
   
я еще буду наблюдать за очиской страны от биомусора :laugh:
Кацапов ждешь, полицайствовать собрался, как дедушка?
   
Кацапов ждешь, полицайствовать собрался, как дедушка?
та це звичайна пєрхоть підзалупна "тварь дрожащая" "достойна людина"сцуко :laugh:
   
та це звичайна пєрхоть підзалупна "тварь дрожащая" "достойна людина"сцуко :laugh:
Та как обычно у поросят - крику как при стрижке щетины. По-моему они такие ж как их гэтьман - чуть шо и в кущи. А как только попустит, так ликования полные штаны. :lol:
   
парепитаю вдруге - що ви кажете своїм дружинам і дітям?
[/quote
   
Ну ось, спільними зусиллями деякі дописувачі на першій сторінці накидали цілком достойні тези для президентського звернення
   
Ну ось, спільними зусиллями деякі дописувачі на першій сторінці накидали цілком достойні тези для президентського звернення

дві точно було, факт
   
партизаський рух може очолити Порошенко


 :laugh:

запорожье уже занято
   
Кацапов ждешь, полицайствовать собрался, как дедушка?
:laugh:

волькин корефан
   
Так що мав би сказати?
Я устал, я ухожу.
   
Ну, на фортепіано міг би зіграти.
пройденный этап, дальше смычковые.
   
сідають літаки з партизанською зброєю ви збираєтесь партизанити?
там во всех тех литаках меньше, чем в одном товаром вагоне. Литаками армии не снабжаются, бо литаков столько не существует в мире.
   
А що, на думку вельмишановного панства, зельцман мав сказати українцям?
Не важливо, що він мав сказати, важливо, зо він буде робити після перших пострілів.
   
Не важливо, що він мав сказати, важливо, зо він буде робити після перших пострілів.

Зараз ніхто цього не знає
   
Зараз ніхто цього не знає

Саме так. А натомість люди повинні були б бути впевненими, що їх лідер, якщо, звичайно, він не кловун, буде з ними до кінця. Який би він не був, той кінець. Але кловун нічого такого і не обіцяє - як пам'ятаємо, він нічого і нікому "нє должен".

Краще він просто заплющить очі та буде повторювати мантру про Дєнь пірімоги та шашлики.


І взагалі, у нього 25 січня день народження і знову цуцванг.

Душа просить свята, бо кловун не насвяткувався ще, але розумом він розуміє, що манюпас не пробачить йому гучного святкування на тлі того, що під кордоном стоїть російська армія.

Ось де заковика.

А не вотетовотвсьо.

Останнє редагування: 20 січня 2022 11:01:33 від шуша
   
Мав сказати честно :"Рятуйтеся хто може!!!  Головне без панікі!" :gigi:


Він по суті це і сказав..
Вже зараз пенси побігли вигрібати гречку й сірники
   
Так що мав би сказати?
Не читала гілки, може повторюсь:
Мав би у своєму "стилі" сказати "а какая вам разніца?"
   
Саме так. А натомість люди повинні були б бути впевненими, що їх лідер, якщо, звичайно, він не кловун, буде з ними до кінця. Який би він не був, той кінець. Але кловун нічого такого і не обіцяє - як пам'ятаємо, він нічого і нікому "нє должен".

Краще він просто заплющить очі та буде повторювати мантру про Дєнь пірімоги та шашлики.


І взагалі, у нього 25 січня день народження і знову цуцванг.

Душа просить свята, бо кловун не насвяткувався ще, але розумом він розуміє, що манюпас не пробачить йому гучного святкування на тлі того, що під кордоном стоїть російська армія.

Ось де заковика.

А не вотетовотвсьо.

Ну це навіть не прогноз, а лише один із можливих (теоретично) варіантів.  На іншому кінці - зельцман очолить армію і святкуватиме пірімогу в мацкві, сцучи хуйлу на голову.
До речі, за петра ці два варіанти також були би можливими.
Ще раз вам кажу - як буде зараз незнає ніхто.
   
Що я хотів щоб він сказав?

Є всі ознаки  підготовки РФ до повномасштабного вторгнення, ми робимо все можливе для захисту. Перемога буде за нами.

Ось це
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія