Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ніцой - (tu)

Re: Ніцой -  (tu)

а что ей тяжело было отвечать на украинском? Пошла на принцип и ты сатри, рот не разорвали, опять росгеббельс24 соврамши.
   
Re: Ніцой -  (tu)

не зрозумів чому та соска пішла на конфлікт. вона дуже добре володіє українською

Як чому? Щоб показати до яких сварок доводять "нормальних" людей захисники української мови.

Останнє редагування: 10 жовтня 2018 21:37:32 від Допіру
   
Re: Ніцой -  (tu)

Якою мовою буде вестися передача повинні гостей попереджувати. Українцям варто ігнорувати російськомовних ведучих. Все стане на місця. Передача буде для кацапомовних і ніяких проблем, крім однієї. що ми таке толеруємо.
   
Re: Ніцой -  (tu)

Цой


Сержику!Всі і так знають,що ти-вата.Для чого ти вчергове так палишся?  :)
   
Re: Ніцой -  (tu)

Якою мовою буде вестися передача повинні гостей попереджувати. Українцям варто ігнорувати російськомовних ведучих. Все стане на місця. Передача буде для кацапомовних і ніяких проблем, крім однієї. що ми таке толеруємо.

 в розкладі телепрогам цього каналу не вказано, що ця програма ведеться іноземною мовою або мовою меншин, тому, за замовчуванням, вона була українською...

 
   
Re: Ніцой -  (tu)

Цой
Показати зображення...
Ніцой курця
[img]https://x-true.info/uploads/posts/2018-08/1534317323_80d55b2814fd72677e99b8f685fab034.j/img]

то з дупи куриться  :laugh:
   
Re: Ніцой -  (tu)

я в курсі, що Ніцой занадто вільно трактує публічні сфери життя, а в рішенні КС вони прописані досить зрозуміло,
але в цьому конкретному випадку публічна сфера якраз відповідала роз'ясненню КС на обов'язковість використання саме української

Прочитайте розділ "вирішив" - у цьому випадку відповідним законом регламентується лише відсоток української. А заборони використовувати будь-яку мову немає, як це вже тут вказували.
Інша справа, що Ніцой було явно спеціально спровоковано. Але у цьому випадку саме вона вимагала порушення рішення КС, а не ведуча його порушувала
   
Re: Ніцой -  (tu)

українські українці за Ніцой, коцапи і укроси проти

   
Re: Ніцой -  (tu)

українські українці за Ніцой, коцапи і укроси проти

Я найукраїнськіший українець і я проти тупої курки ніцой.. добре шо  її женуть сраним віником звідусіль.
   
Re: Ніцой -  (tu)

більшість правил виписано саме як, робити так і так, а а не от так робити, а протилежне робити забороняється 

в рішенні КС яке я навів, я виділив умови достатні для обов'язкового використання української мови саме в цій в програмі

якщо порушення правил не забороняється і (або) за це немає ніякого покарання, то вони неодмінно будуть порушені.
а виділені тобою умови в рішенні КС не є достатніми для обов'язкового використання української мови саме в цій в програмі.
і в Конституції і в рішенні КС сказано, що це регламентується окремими законами.
отже, якщо існує закон, що зобов'язує ЗМІ використовувати виключно українську мову, я прошу надати лінк на нього.
   
Re: Ніцой -  (tu)

Я найукраїнськіший українець і я проти тупої курки ніцой.. добре шо  її женуть сраним віником звідусіль.

ну може один українець з дуру опинився в компанії українофобів, але в загальному статистично картина така як я написав
   
Re: Ніцой -  (tu)

Прочитайте розділ "вирішив" - у цьому випадку відповідним законом регламентується лише відсоток української. А заборони використовувати будь-яку мову немає, як це вже тут вказували.
Інша справа, що Ніцой було явно спеціально спровоковано. Але у цьому випадку саме вона вимагала порушення рішення КС, а не ведуча його порушувала

то прочитайте ще раз цитату, яку я навів
українцям просто необхідна заборона,
без заборони вимога не вимога, а побажання
якась хвороба свідомості
   
Re: Ніцой -  (tu)

українські українці за Ніцой, коцапи і укроси проти

а я ржу з ідіотів
   
Re: Ніцой -  (tu)

якщо порушення правил не забороняється і (або) за це немає ніякого покарання, то вони неодмінно будуть порушені.
а виділені тобою умови в рішенні КС не є достатніми для обов'язкового використання української мови саме в цій в програмі.
і в Конституції і в рішенні КС сказано, що це регламентується окремими законами.
отже, якщо існує закон, що зобов'язує ЗМІ використовувати виключно українську мову, я прошу надати лінк на нього.

покарання за невиконання вимог потрібне,
а заборона робити протилежне вимозі не обов'язкова
   
Re: Ніцой -  (tu)
911

о чем спор?
Ніцой - кумир newyo, я не спорю.
А кто будет решать проблеми? Ніцой...
 
   
Re: Ніцой -  (tu)

о чем спор?
Ніцой - кумир newyo, я не спорю.
А кто будет решать проблеми? Ніцой...

ведуча будєт рєшать, ана рускій знаєт  :gigi:
   
Re: Ніцой -  (tu)

то прочитайте ще раз цитату, яку я навів
українцям просто необхідна заборона,
без заборони вимога не вимога, а побажання
якась хвороба свідомості

хвороба свідомості - це думати, що чогось не можна робити навіть тоді, коли це ніким і нічим не заборонено.
якийсь совок з ходінням строєм, їй-богу.
   
Re: Ніцой -  (tu)

хвороба свідомості - це думати, що чогось не можна робити навіть тоді, коли це ніким і нічим не заборонено.
якийсь совок з ходінням строєм, їй-богу.

совок - це потяг до обов'язкової заборони там де вже є вимога
вимоги достатньо
   
Re: Ніцой -  (tu)

покарання за невиконання вимог потрібне,
а заборона робити протилежне вимозі не обов'язкова

саме тому я в дужках додав "або", бо знав, що ти доколупаєшся. :laugh:
я все ще чекаю на лінк на закон, але щось мені підказує, що такого закону не існує в природі, а значить Ніцой проста провокаторша.
   
Re: Ніцой -  (tu)

тому що ніхто не має права вказувати людині, якою мовою їй розмовляти.
Розмовляти - так. А якою мовою вести телеефір мають право вказувати.
А якби телеведуча, наприклад, була б етнічною казашкою і вирішила б ''розмовляти'' ( с.) казахською, ти б теж її зараз захищав?
   
Re: Ніцой -  (tu)

саме тому я в дужках додав "або", бо знав, що ти доколупаєшся. :laugh:
я все ще чекаю на лінк на закон, але щось мені підказує, що такого закону не існує в природі, а значить Ніцой проста провокаторша.

в роз'ясненні все написано, в Конституції записані норми прямої дії, які для тупеньких розтлумачив КС
   
Re: Ніцой -  (tu)
911

 бачу у Читача інших проблем немає
   
Re: Ніцой -  (tu)

бачу у Читача інших проблем немає

у тебе є?
то вирішуй
   
Re: Ніцой -  (tu)

Кацапська - не не просто мова меншини. Це мова агресора, яку багато людей чути не можуть. Це як відраза. Саме тому така прискіпливість.
   
Re: Ніцой -  (tu)

Кацапська - не не просто мова меншини. Це мова агресора, яку багато людей чути не можуть. Це як відраза. Саме тому така прискіпливість.
(tu)
   
Re: Ніцой -  (tu)

то прочитайте ще раз цитату, яку я навів
українцям просто необхідна заборона,
без заборони вимога не вимога, а побажання
якась хвороба свідомості

Навіщо мені цитата, якщо я можу легко знайти весь документ???
Вам частину "вирішив" зацитувати чи самі знайдете?
Там однозначно посилання на закон.
   
Re: Ніцой -  (tu)

Кацапська - не не просто мова меншини. Це мова агресора, яку багато людей чути не можуть. Це як відраза. Саме тому така прискіпливість.

+1
   
Re: Ніцой -  (tu)

в роз'ясненні все написано, в Конституції записані норми прямої дії, які для тупеньких розтлумачив КС

ну правильно.
розтлумачив для тупеньких, що обов'язково використовувати українську мову "при здійсненні повноважень органами державної влади та органами місцевого самоврядування (мова актів, роботи, діловодства, документації тощо)".
а для обов'язковості чи необов'язковості використання її в інших сферах життя є відповідні закони. що ти там ЩЕ побачив, я не розумію.

Останнє редагування: 11 жовтня 2018 01:56:46 від Блакитний Апельсин
   
Re: Ніцой -  (tu)

Кацапська - не не просто мова меншини. Це мова агресора, яку багато людей чути не можуть. Це як відраза. Саме тому така прискіпливість.

Конституція України

Стаття 10. Державною мовою в Україні є українська мова.

{Офіційне тлумачення частини першої статті 10 див. в Рішенні Конституційного Суду № 10-рп/99 від 14.12.99}

Держава забезпечує всебічний розвиток і функціонування української мови в усіх сферах суспільного життя на всій території України.

В Україні гарантується вільний розвиток, використання і захист російської, інших мов національних меншин України.

Держава сприяє вивченню мов міжнародного спілкування.

Застосування мов в Україні гарантується Конституцією України та визначається законом.
   
Re: Ніцой -  (tu)

Сьогодні ти послухав Цоя, а завтра тебе катує на підвалі Ніцоя...

 :-)o
   
Re: Ніцой -  (tu)

Сьогодні ти послухав Цоя, а завтра тебе катує на підвалі Ніцоя...

 :-)o

Зауважу анально катує.
   
Re: Ніцой -  (tu)

Страпоном
   
Re: Ніцой -  (tu)

Я найукраїнськіший українець і я проти тупої курки ніцой.. добре шо  її женуть сраним віником звідусіль.
ти мусор поганий+ вата, тобі до українця як до неба рачки.
   
Re: Ніцой -  (tu)

+1

Громадяни України - кияни, харковчани, дніпряни мені не агресори. Йдіть у дупу мовнюки.
   
Re: Ніцой -  (tu)

Громадяни України - кияни, харковчани, дніпряни мені не агресори. Йдіть у дупу мовнюки.
Але це не відміняє того факту, що деякі наші громадяни розмовляють язиком агресора. Тому виникла ситуація, коли не відразу ясно хто ворог і це на порядок послаблює нашу оборону.
   
Re: Ніцой -  (tu)

Немає такого поняття мова агресора.
   
Re: Ніцой -  (tu)

Немає такого поняття мова агресора.
І церкви агресора теж нема? І армії агресора нема? І ЗМІ агресора нема? Давай весь список.
   
Re: Ніцой -  (tu)

Одне уточнення: не мова, а язик агресора.
   
Re: Ніцой -  (tu)

Одне уточнення: не мова, а язик агресора.
пане, Ви упоротий?
   
Re: Ніцой -  (tu)

як ніцой?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія