Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ми маємо миритися з тим, що у нас є російськомовні українці (с) B-)

Ну от дивіться. Педро російськомовний. З російськомовної родини. Жінка у нього та невістка росіянки. 

Так, "на роботі" він користується українською. Але у іншому він російськомовний.

І по логіці місцевих олігофренів 

Педрі не подобається українська мова, Тризуб, Прапор, і вишиванка, і т.д.
Він не мириться з існуванням україномовних.
   
Re: Гачок узькоязикості або

Бред полный. Язык никого не волнует, кроме троллей на форуме, всех достала коррупция, на запрос на внесистемного кандидата и поцепили.

Неправда. Язык особенно "волнует" того, благодаря которому расцветает коррупция   B-)

   
Якби принципи українізації були більш гнучкими – вони не були б такими болісними для Сходу.

Що змінилося на сході після століть тисячоліть звірячої насильницької Українізації?
Скільки там стало шкіл з українсько мовою навчання? Скільки садків?
Те саме, щодо Криму.
(там було аж кілька українських шкіл).


   
Re: Гачок узькоязикості або

а свобода не з рук ригів кормилась?
так згодом виявиться що радикальних галицьких мовоборців каци якісь фінансують    :weep:
   
Ну от дивіться. Педро російськомовний. З російськомовної родини. Жінка у нього та невістка росіянки. 

Так, "на роботі" він користується українською. Але у іншому він російськомовний.

І по логіці місцевих олігофренів 

Педрі не подобається українська мова, Тризуб, Прапор, і вишиванка, і т.д.
Він не мириться з існуванням україномовних.

 :gigi:
Зачем же ты так, по живому...
У некоторых штабных и так по швам шаблоны трещат... :lol: 
   
Re: Гачок узькоязикості або

Громадянин з мозком не може розмовляти язиком окупанта.
:facepalm1:
   
Ха-ха. Тут зараз усілякі Гонсалеси набіжуть і почнуть розказувати що "узкоязикій" Петро насправді ненавидить все українське  X(

Ну от дивіться. Педро російськомовний. З російськомовної родини. Жінка у нього та невістка росіянки. 

Так, "на роботі" він користується українською. Але у іншому він російськомовний.

І по логіці місцевих олігофренів 

Педрі не подобається українська мова, Тризуб, Прапор, і вишиванка, і т.д.
Він не мириться з існуванням україномовних.
   
Якби принципи українізації були більш гнучкими – вони не були б такими болісними для Сходу. До російськомовних українців все ж таки ставилися не зовсім, як до повноцінних громадян. Зусилля щодо української мови повинні бути протилежно пропорційні віку – чим молодший, тим більше треба зосереджуватися на мові. Починати потрібно з дитячих садків, шкіл, потім вишів.
Повна брехня. У нас можна було найвищі посади займати, взагалі не користуючись українською мовою (та й фактично досі так - міністр Аваков не дасть збрехати). Користуватися мали лише президент, прем"єр та голова ВРУ. Саме через це і з"явилася азірівка. Бо Азаров вперше почав пробувати говорити лише ставши премєром. Але ж до цього він не з Місяця звалився. Довго працював на високих посадах - нардеп, міністр, віце-премєр. Але при цьому користувався виключно російською. З 1994 року.
   
Але ж у нас є також і україномовка ганька герман.... :(
   
Володимир Паніотто є одним з найрозумніших і найбільш проникливих українських інтелектуалів. От тільки жаль що до нього мало прислухаються окрім замовляння різного роду опитувань.
   
Але ж у нас є також і україномовка ганька герман.... :(

Пішла в армійський корпус днр?
   
Ха-ха. Тут зараз усілякі Гонсалеси набіжуть і почнуть розказувати що "узкоязикій" Петро насправді ненавидить все українське  X(

не згадуй моє ім'я всує!  :punish:

по суті, узкоязкий в побуті Порошенко зробив для розвитку українського більше ніж наприклад україномовний в побуті Ющенко, для мене це головне

але  є два моменти..  миритися  не  означає змиритися.. ми їх визнаємо як жертв русифікації яких потрібно дерусифікувати
і по друге  - миритися ми почнемо тоді коли процес українізації стане незворотнім...
що ми маємо - русифікація продовжується, а нам пропонують з цим миритися???  ви за кого нас маєте? 




Останнє редагування: 17 лютого 2019 12:31:30 від Гонсалес
   
Ну от дивіться. Педро російськомовний. З російськомовної родини. Жінка у нього та невістка росіянки. 

Так, "на роботі" він користується українською. Але у іншому він російськомовний.

І по логіці місцевих олігофренів 

Педрі не подобається українська мова, Тризуб, Прапор, і вишиванка, і т.д.
Він не мириться з існуванням україномовних.

Хіба в цьому є сумніви?
   
Я как то в Египте пересекался с украиномовных ватником кажется из Полтавы.Так там был полный набор:какую страну просрали,дядя Вова все правильно делает и скоро нас освободит.Так что все относительно и при желании можно найти любой пример и подвести его под свою теорию.
   
не згадуй моє ім'я всує!  :punish:

по суті, узкоязкий в побуті Порошенко зробив для розвитку українського більше ніж наприклад україномовний в побуті Ющенко, для мене це головне

але  є два моменти..  миритися  не  означає змиритися..


А вот это уже шах и мат самому себе  :weep:
   
не згадуй моє ім'я всує!  :punish:

по суті, узкоязкий в побуті Порошенко зробив для розвитку українського більше ніж наприклад україномовний в побуті Ющенко,

Я в ахуї від такого визнання  :laugh:

А такий російськомовний Порошенко одинокий у всесвіті?
   
Повна брехня. У нас можна було найвищі посади займати, взагалі не користуючись українською мовою (та й фактично досі так - міністр Аваков не дасть збрехати). Користуватися мали лише президент, прем"єр та голова ВРУ. Саме через це і з"явилася азірівка. Бо Азаров вперше почав пробувати говорити лише ставши премєром. Але ж до цього він не з Місяця звалився. Довго працював на високих посадах - нардеп, міністр, віце-премєр. Але при цьому користувався виключно російською. З 1994 року.

+1
для жодного українця, який зовсім не здатен користуватись українською, ніколи не було жодних кар'єрних чи соціальних перепон через це
   
Я как то в Египте пересекался с украиномовных ватником кажется из Полтавы.Так там был полный набор:какую страну просрали,дядя Вова все правильно делает и скоро нас освободит.Так что все относительно и при желании можно найти любой пример и подвести его под свою теорию.

і я можу такий приклад навести, але статистично серед узкоязиких ватників більше
   
по суті, узкоязкий в побуті Порошенко зробив для розвитку українського більше ніж наприклад україномовний в побуті Ющенко, для мене це головне

що ми маємо - русифікація продовжується, а нам пропонують з цим миритися???  ви за кого нас маєте?

 :weep:

Ющенко зробив мало, Порошенко більше, тому русифікація продовжується  :lol:

от же ж...
   
А такий російськомовний Порошенко одинокий у всесвіті?

ні..ще Манергейм кажуть  погано знав фінську мову, рідна в нього була шведська..і в Скоропадського були проблеми з українською мовою

ПС
Я сам україномовний, з україномовної родини, зі своїми дітьми розмовляю на українській

знаємо, знаємо  - а як тільки виходиш  з дому то зразу починаєш какати  щоб ніхто не догадався що ти селюк
   
що значить миритися?

державною мовою є українська, конституцію треба виконувати
але це не означає, що треба кидатись на кожного російськомовного, зустрівши його на вулиці

є два зла, які зараз шкодять Україні в мовній політиці:

1. аваковщина - невиконання чиновниками конституції
2. бартки і гонсалеси, які виявляють агресію до російськомовних у побуті
   
:weep:

Ющенко зробив мало, Порошенко більше, тому русифікація продовжується  :lol:

от же ж...

ну це твої пересмикування, я б так написав

Ющенко зробив мало, Порошенко більше, але  русифікація продовжується
   
ні..ще Манергейм кажуть  погано знав фінську мову, рідна в нього була шведська..і в Скоропадського були проблеми з українською мовою

знаємо, знаємо  - а як тільки виходиш  з дому то зразу починаєш какати  щоб ніхто не догадався що ти селюк

По-перше, ти про моє походження нічого не знаєш.
По-друге, таким невдалим переходом на особистості ти в чергове підтверджуєш, що імідж фупівського дурбецала за тобою закріплений абсолютно обгрунтовано.
   
що значить миритися?

державною мовою є українська, конституцію треба виконувати
але це не означає, що треба кидатись на кожного російськомовного, зустрівши його на вулиці

є два зла, які зараз шкодять Україні в мовній політиці:

1. аваковщина - невиконання чиновниками конституції
2. бартки і гонсалеси, які виявляють агресію до російськомовних у побуті

що за маячня - я ні на кого не кидаюся, я взагалі навколо себе мало бачу узкоязиких, вони як правило нікому не цікаві дегенерати які не несуть імперської ідеології..

ще раз  - я готовий миритися з цією хворобою  при єдиній умові - наявності хоча б мінімальних темпів реальної українізації..Якщо ж я бачу що молоде покоління русифікується навіть після українських шкіл, серіалів, квот  то я  з цим не хочу миритися
   
Москвомовні громадяни України не лише спілкуються іншою мовою, вони також живуть в іншому культурному просторі, дотримуються інших традицій, святкують інші свята, мають іншу історичну память і зрештою інші політичні уподобання.

За більшістю ознак їх спокійно можна називати іншим народом. І проблема тут в тому, що в Європі останніх більше 100 років багатонаціональні держави стабільно діляться на мононаціональні. І процес триває. Тому без активної українізації нас це теж торкнеться. Не треба бути наївними і вважати, що нам вдасться знайти свій особливий шлях.
   

Це твої фантомні болі? Чи може будуть якісь пруфи?  Га, вологда?
   
По-перше, ти про моє походження нічого не знаєш.
По-друге, таким невдалим переходом на особистості ти в чергове підтверджуєш, що імідж фупівського дурбецала за тобою закріплений абсолютно обгрунтовано.

по перше  - ти так і не заперечив що поза домом какаєш по коцапськи :) в цій історії тут це найголовніше

по друге, ану давай перевіримо  хто тут  дурбецало -  продовж числову послідовність 1,4,9,16...?
   
Re: Гачок узькоязикості або
N88

А, і попереджаю вас, Вазелінських єпланів- Галичина і Львів вас всіх тупих узьких потвор не вмістить і не пустить.

Ахаха, нову методику завезли кацапських потворам?
   
Москвомовні громадяни України не лише спілкуються іншою мовою, вони також живуть в іншому культурному просторі, дотримуються інших традицій, святкують інші свята, мають іншу історичну память і зрештою інші політичні уподобання.

За більшістю ознак їх спокійно можна називати іншим народом. І проблема тут в тому, що в Європі останніх більше 100 років багатонаціональні держави стабільно діляться на мононаціональні. І процес триває. Тому без активної українізації нас це теж торкнеться. Не треба бути наївними і вважати, що нам вдасться знайти свій особливий шлях.

А ще ти забув додати, що російськомовні громадяни України гинули за Україну в АТО. Включаючи велику кількість етнічних росіян.

То хто більши патріот України?

Російськомовний етнічний росіянин, який пішов добровольцем в АТО, чи яка-небудь україномовна гнида, яка славить хуйла, краде у вишиванці народні гроші та займається іншими подібними речами?
   
Гонсалесы не понимают что патриотизм воспитывается не только мовой или вышиванками,а в первую очередь отношением государства к своим гражданам.Когда человек ощущает себя нужным,что его интересы уважают и защищают,когда закон один для всех,а право частной собственности неприкосновенно,тогда этот человек будет голыми руками защищать свою землю и закрывать рот любому,кто скажет что то плохое о его стране.А Гонсалесы думают что если все резко заговорят на мове,то сразу наступит рай и ничего кроме этого можно не делать.А там и в НАТО возьмут,которое вместо нас будет защищать наши границы и в ЕС,который нам построит новые дороги,заводы и фабрики.Инфантилизм в чистом виде
   
А когда кругом жопа и страна топчется на месте,то народ начинает смотреть на соседей:кто на кацапов,кто на поляков и хочет побыстрее уехать из этого пусть и родного,но болота
   
А ще ти забув додати, що російськомовні громадяни України гинули за Україну в АТО. Включаючи велику кількість етнічних росіян.

То хто більши патріот України?

Російськомовний етнічний росіянин, який пішов добровольцем в АТО, чи яка-небудь україномовна гнида, яка славить хуйла, краде у вишиванці народні гроші та займається іншими подібними речами?

Приклад пересмикування. Знову хороші москвомовні і погані україномовні злодії у вишиванках. Проте є факти, які можна перевірити.
І під час воєнних подій останніх років більшість москвомовних громадян України загинули воюючи проти України, а не за.
Натомість я так і не знаю жодного прикладу україномовного, який загинув воюючи проти України.
Стверджувати, що тут немає різниці є абсолютно неправдивим твердженням.
   
Гонсалесы не понимают что патриотизм воспитывается не только мовой или вышиванками,а в первую очередь отношением государства к своим гражданам.Когда человек ощущает себя нужным,что его интересы уважают и защищают,когда закон один для всех,а право частной собственности неприкосновенно,тогда этот человек будет голыми руками защищать свою землю и закрывать рот любому,кто скажет что то плохое о его стране.А Гонсалесы думают что если все резко заговорят на мове,то сразу наступит рай и ничего кроме этого можно не делать.А там и в НАТО возьмут,которое вместо нас будет защищать наши границы и в ЕС,который нам построит новые дороги,заводы и фабрики.Инфантилизм в чистом виде

Примітивний набір штампів. Чому у Каталонії настільки масовий сепаратизм? Там нічиї інтереси не захищають? Там проблеми із законом? Приватною власністю.
Чому москвомовні жителі Естонії за Московію?
Чому москвомовні жителі Німеччини повністю підтримують імперську політику Московії?
Які там проблеми?
   
Приклад пересмикування. Знову хороші москвомовні і погані україномовні злодії у вишиванках. Проте є факти, які можна перевірити.
І під час воєнних подій останніх років більшість москвомовних громадян України загинули воюючи проти України, а не за.
Натомість я так і не знаю жодного прикладу україномовного, який загинув воюючи проти України.
Стверджувати, що тут немає різниці є абсолютно неправдивим твердженням.

Це московська агресія, яка частково спиралася на місцеву вату з промитими мізками, як російського так і українського етнічного походження.


   
Гонсалесы не понимают что патриотизм воспитывается не только мовой или вышиванками,а в первую очередь отношением государства к своим гражданам.Когда человек ощущает себя нужным,что его интересы уважают и защищают,когда закон один для всех,а право частной собственности неприкосновенно,тогда этот человек будет голыми руками защищать свою землю и закрывать рот любому,кто скажет что то плохое о его стране.А Гонсалесы думают что если все резко заговорят на мове,то сразу наступит рай и ничего кроме этого можно не делать.А там и в НАТО возьмут,которое вместо нас будет защищать наши границы и в ЕС,который нам построит новые дороги,заводы и фабрики.Инфантилизм в чистом виде

 я знаю що патріотизм може бути і без мови і без вишиванки але це буде не український патріотизм

щодо того що спочатку держава має вам все забезпечити, зробити європейські зарплати,  дороги, умови життя а  от тоді ми може станемо патріотами то це маніпуляція - коцапи в РФ є патріотами без всяких попередніх умов навіть коли державі наплювати на народ...а тут ви вимагаєте що з вас пилинки здували

ви узкоязикі ніколи не будете задоволені цією державою поки тут будуть україномовні українці
   
Це московська агресія, яка частково спиралася на місцеву вату з промитими мізками, як російського так і українського етнічного походження.

Чому у переважно москвомовних регіонах Московії було на кого спертися, а в україномовних - ні?
   
Примітивний набір штампів. Чому у Каталонії настільки масовий сепаратизм? Там нічиї інтереси не захищають? Там проблеми із законом? Приватною власністю.
Чому москвомовні жителі Естонії за Московію?
Чому москвомовні жителі Німеччини повністю підтримують імперську політику Московії?
Які там проблеми?

Я мав нагоду спілкуватися з російськомовними жителями Литви та Естонії. За виключенням старшого частково пи3дуватого покоління там в сторону Росії дивляться лише одиниці.
   
я знаю що патріотизм може бути і без мови і без вишиванки але це буде не український патріотизм

щодо того що спочатку держава має вам все забезпечити, зробити європейські зарплати,  дороги, умови життя а  от тоді ми може станемо патріотами то це маніпуляція - коцапи в РФ є патріотами без всяких попередніх умов навіть коли державі наплювати на народ...а тут ви вимагаєте що з вас пилинки здували

ви узкоязикі ніколи не будете задоволені цією державою поки тут будуть україномовні українці

Я всегда был доволен Украиной и мне ненужны никакие зарплаты.Я в состоянии сам себя обеспечить.И мову знаю ещё со школы.Поэтому вашу маячню мне слышать просто смешно.А патриотизм кацапов совершенно дебильный.Сидеть по уши в говне и молиться на ЯО и кремлевского вора это не мое
   
Я мав нагоду спілкуватися з російськомовними жителями Литви та Естонії. За виключенням старшого частково пи3дуватого покоління там в сторону Росії дивляться лише одиниці.

Еге ж. Всі памятають поведінку московитів під час перенесення памятника московитському окупанту (невідомому солдату).
   
Москвомовні громадяни України не лише спілкуються іншою мовою, вони також живуть в іншому культурному просторі, дотримуються інших традицій, святкують інші свята, мають іншу історичну память і зрештою інші політичні уподобання.

За більшістю ознак їх спокійно можна називати іншим народом. І проблема тут в тому, що в Європі останніх більше 100 років багатонаціональні держави стабільно діляться на мононаціональні. І процес триває. Тому без активної українізації нас це теж торкнеться. Не треба бути наївними і вважати, що нам вдасться знайти свій особливий шлях.

бо вбили собі в голови, що країни формуються виключно з національною ознакою
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія