Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

9 років тому почався Євромайдан [ua]

Re: 9 років тому почався Євромайдан  [ua]

Ви уважніше читайте. Де і коли хтось чув цю кричалку у Києві ДО 1 грудня 2013 року?

Я бачив.
Тільки не бачу сенсу в цьому питанні.

Не було нагоди.

Як раніше найух посилали ультрас?
   
Re: 9 років тому почався Євромайдан  [ua]

та очевидно що тут ноги ростуть з кацапстану

Я прочитав коменти переважно російською в ютубі. Дуже дивно також для кацапів. Навіть шлють палки привіти з москви.

Дуже дивна ця історія.
   
Re: 9 років тому почався Євромайдан  [ua]

Якщо взяли на озброжння, то мали б десь її кричати до 1.грудня 2013 року. Але ніхто не чув її до 1 грудня 2013 року.

А які ти чув кричалки з аналогічним змістом?
   
Re: 9 років тому почався Євромайдан  [ua]

Я бачив.
Тільки не бачу сенсу в цьому питанні.

Не було нагоди.

Як раніше найух посилали ультрас?

Бачив? Чи чув? Якщо чув, то де і коли?
   
Re: 9 років тому почався Євромайдан  [ua]

А які ти чув кричалки з аналогічним змістом?

Не чув, тому і дивуюсь.
   
Re: 9 років тому почався Євромайдан  [ua]

До речі в перші дні війни писали, що Україні поставили систему розпізнавання обличчя, так що можна і зараз всіх ультрас з майдану ідентифікувати.

І спитати у них особисто.
   
Re: 9 років тому почався Євромайдан  [ua]

Пригадався Майдан 2004.
Памятаю було учение об ахтунгах и танунахах
+
Со мной на эту тему даже встречались соавторы и "продвигатели" этой идеи, да Гражданин? Мы тогда ещё звонили CG.
   
Re: 9 років тому почався Євромайдан  [ua]

+
Со мной на эту тему даже встречались соавторы и "продвигатели" этой идеи, да Гражданин? Мы тогда ещё звонили CG.

Вони тоді ще і книжку надрукували...  :-)o
   
Re: 9 років тому почався Євромайдан  [ua]

Я мав на увазі походження кричалки, а не те що на Банковій кричали лише перший рядок з цієї кричалки.

Розумієте, що для київських ультрас було би хором западло кричати навіть перший рядок цієї кричалки???

Не розумієте?

Я б шукав десь в районі WBC та Родичів

До речі легендарний Редіс - він же з ультри, як і багато азовців

Кричалки ультрас майже всі до 14-го і пізніше були на російській мові

Це легендарна за 11 рік



Я можу помилятися але здається "ану давай-ка...." я чув на стадіоні під час махачів з беркутами ще з дуже давніх часів

Останнє редагування: 22 листопада 2022 09:55:51 від Zhmen
   
Re: 9 років тому почався Євромайдан  [ua]

До речі в перші дні війни писали, що Україні поставили систему розпізнавання обличчя, так що можна і зараз всіх ультрас з майдану ідентифікувати.

І спитати у них особисто.

Їх я думаю в живих лишилося менше половини. Вони ще в 14-му в АТО відразу пішли

Подивись список обміняних азовців - там з ультри купа народу.

Пабліки ультри в ФБ регулярно повідомляють про загибель побратимів
   
Re: 9 років тому почався Євромайдан  [ua]

Це не з до 13-го але підтвердження що цю кричалку ультра активно використовує

   
Re: 9 років тому почався Євромайдан  [ua]
ZX

Автобуси, що заїжджали в двір адміністрації мали відношення до перевезень з аеропорту Бориспіль.
   
Re: 9 років тому почався Євромайдан  [ua]

   Із книги спогадів:
                                Вибух гніву та штурм  Верховної Зради могла спричинити найменша іскра.
   Великий натовп людей біля Верховної Зради вранці 30 листопада 2004 року. Люди загалом доброзичливі але у випадку потреби налаштовані діяти рішуче. Розпочинається голосування за відставку корумпованого уряду. Події розвиваються надто кволо й в натовпі чуються заклики взяти приміщення штурмом. Напруження зростало. Вибух гніву та штурм могла спричинити найменша іскра. На східці стали виходити депутати й вмовляти: "Люди, не порушуйте закон! Підтримайте нас і ми досягнемо своїх цілей цивілізованим шляхом".
  І вірилося, і не вірилося. Якби люди таки кинулися штурмувати Верховну Зраду то й я був би із своїм народом. А хочеш-не-хочеш був би - натовп би мене вніс у двері Зради. Жартома надавав би народним обранцям стусанів, копняків, - щоб знали свою службу. А заробили тому що: на передвиборчих перегонах обіцяють одне, з трибуни говорять інше, а насправді тільки й думають як повернути витрачене та ще й із наваром залишитись...
    P. S. Теоретично вигукнути заклик до штурму й повести народ я би міг але... Але я розумв істину: Без Божої підтримки я самозванець!
  Справа в тому, що моїм ідеалом вождя нації є Мойсей. Той самий котрого Господь обрав, благословив вивести народ із рабства, наділив здатністю творити чуда. Повести народ на штурм й... стати новоспеченим священником Гапоном!?  8-: 

   
Re: 9 років тому почався Євромайдан  [ua]
ZX

Я так розумію, що нікого на ФУПі не було на блокуванні АПУ у 2004 році. Особливо пам,ятаю ніч на неділю коли з Васильківа вирвались десяток бусів з ВВ через блокірующих і поїхали розганяти людей на Лютеранській та Інстітутській.  Тоді вимкнули світло на вулицях, а ми створили барикади з авто на усіх під'їздах.

В першій і в останній раз я бачив, що би кияни забарикадували своїми авто весь урядовий квартал.
Наприклад, бус з бекрутом заїхав в глухий двір. Хтось поставив у підворотню свій рафик і зпустив шини.

При мені якийсь полковник наказував водію розчистити Шовковичну зверху до низу, щоби буси з ВВ змогли піднятися з Лесі до Лютеранської. Водій вислухав, послав його і залишив чистильну машину на розі Шовковичной і Богомольця.

Дискотека кажете... Ну ну...

Про ці події документальну стрічку потім змонтували, "День Сьомий", здається називалась. Автобуси з ВВ тоді доїхали до Інститутської і навіть виставили свої пости на кількох перехрестях... Натовп що побіг їх відтіснити був технічно розділений на групи і заблокований кордонами ВВ між перехрестями. Кілька годин в невизначеності нагнали тоді страху. 

Останнє редагування: 22 листопада 2022 10:34:53 від ZX
   
Re: 9 років тому почався Євромайдан  [ua]

Старпери, не сваріться!)))
Кричалку кричали харківські фани і хлопці з харківського "Патріоту України". Згодом вони стали основою "Азову", котрий більшість фупу поливала гімном багато років... А зараз ви їх готові на руках носити!(((
   
Re: 9 років тому почався Євромайдан  [ua]

Старпери, не сваріться!)))
Кричалку кричали харківські фани і хлопці з харківського "Патріоту України". Згодом вони стали основою "Азову", котрий більшість фупу поливала гімном багато років... А зараз ви їх готові на руках носити!(((

Ну він тоді виліз як Пилип з конопель...
   
Re: 9 років тому почався Євромайдан  [ua]

Старпери, не сваріться!)))
Кричалку кричали харківські фани і хлопці з харківського "Патріоту України". Згодом вони стали основою "Азову", котрий більшість фупу поливала гімном багато років... А зараз ви їх готові на руках носити!(((

Ти не путаєш з піснею"путя- хуйло"? Це дійсно їх творіння (до речі перероблене з Суркіс-хуйло часів бодання київських та донецьких за федерацію футболу)

Про Азов - питань немає. Але київської ультри там теж немало

   
Re: 9 років тому почався Євромайдан  [ua]

Якщо взяли на озброжння, то мали б десь її кричати до 1.грудня 2013 року. Але ніхто не чув її до 1 грудня 2013 року.

Те, що ви особисто це не чули, ще ні про що не говорить. До речі, 3 місце та 5,4% за соцопитуваннями на мера Києва у 2013 – це вважається послали нах чи ні? https://ukraine-elections.com.ua/uk/socopros/opinion_poll_show/75
   
Re: 9 років тому почався Євромайдан  [ua]

НМД українські ультрас були на міжнародних матчах, там чули цю кричалку від коцапів і взяли її собі на озброєння...
Перший рядок.  :-)o

 :facepalm: Ти ідіот? Брати будь-яку кацапську кричалку "на озброєння" для українських ультрас - не те що западло, а немислимо вже в ті часи. Ти не в темі від слова "взагалі".

   
Re: 9 років тому почався Євромайдан  [ua]

   
Re: 9 років тому почався Євромайдан  [ua]

:facepalm: Ти ідіот? Брати будь-яку кацапську кричалку "на озброєння" для українських ультрас - не те що западло, а немислимо вже в ті часи. Ти не в темі від слова "взагалі".



Це 2021 рік, ультра Динамо - реакція на Луческу

   
Re: 9 років тому почався Євромайдан  [ua]

:facepalm: Ти ідіот? Брати будь-яку кацапську кричалку "на озброєння" для українських ультрас - не те що западло, а немислимо вже в ті часи. Ти не в темі від слова "взагалі".

Це кричали ще за часів совка.

3намените "ла-ла-ла..." (тільки само собою без хуйла) звучало в кацапії ще до 2014
   
Re: 9 років тому почався Євромайдан  [ua]

Це кричали ще за часів совка.

3намените "ла-ла-ла..." (тільки само собою без хуйла) звучало в кацапії ще до 2014
Ні - це витвір харківських ультра про Суркіса старшого

https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D1%83%D1%82%D1%96%D0%BD_%E2%80%94_%D1%85%D1%83%D0%B9%D0%BB%D0%BE!#%D0%A4%D0%B0%D0%BD%D0%B0%D1%82%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B0_%D0%BA%D1%80%D0%B8%D1%87%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0
   
Re: 9 років тому почався Євромайдан  [ua]

Зараз проясню звідки срач. Я його вже зустрічав

Ще в 13-му році з'явилися вкиди що силове протистояння спровокували фсбшники яких завезла ОП під виглядом фанатів.

"Спалилися" вони ніби саме на цій кричалці яка нібито використовувалась лише на рашці

Хоча вона використовувалась і в Україні ультрою, і київською і харківською і іншими

Я її особисто чув на стадіонах коли ульта махалася з беркутами. У них любов була давня і взаємна.
   
Re: 9 років тому почався Євромайдан  [ua]

Ні - це витвір харківських ультра про Суркіса старшого

https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D1%83%D1%82%D1%96%D0%BD_%E2%80%94_%D1%85%D1%83%D0%B9%D0%BB%D0%BE!#%D0%A4%D0%B0%D0%BD%D0%B0%D1%82%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B0_%D0%BA%D1%80%D0%B8%D1%87%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B0

ок, сперечатися не буду. Але  http://sportonline.biz/blog/ostalnie-vidi-sporta/143262.html/page1/ 10 июня 2012, 21:30: ..."Ла-ла-ла ла-ла-лa", що пішло з пісні бременських музикантів

08.06.2004:
"припев: ла ла ла ла ла ла ла ла ла ла
Слава ЦСКА! ла ла ла ла ла.. (2 раза)" https://vse.kz/topic/28567-futbolnie-krichalki/

Останнє редагування: 22 листопада 2022 14:46:48 від lolik
   
Re: 9 років тому почався Євромайдан  [ua]

:facepalm: Ти ідіот? Брати будь-яку кацапську кричалку "на озброєння" для українських ультрас - не те що западло, а немислимо вже в ті часи. Ти не в темі від слова "взагалі".

Тепер ти зрозумів, що ідіот, це ти?   :fool:

Це всі знають... 

Зараз проясню звідки срач. Я його вже зустрічав

Ще в 13-му році з'явилися вкиди що силове протистояння спровокували фсбшники яких завезла ОП під виглядом фанатів.

"Спалилися" вони ніби саме на цій кричалці яка нібито використовувалась лише на рашці

Хоча вона використовувалась і в Україні ультрою, і київською і харківською і іншими

Я її особисто чув на стадіонах коли ульта махалася з беркутами. У них любов була давня і взаємна.
   
Re: 9 років тому почався Євромайдан  [ua]

яка різниця хто там що співав, владу треба було захоплювати силою відразу, на то вона і революція і не розтягувати процес на 3 місяці. добре що в нас при владі був тупак янукович, і ми в принципі відскочили з диктатурою. а ось сябрам з лукашенко така тактика не проконала, загнав протести під плінтус і по всьому, хоча в перші протестні дні стільки натовпу цілком могло знести там владу на той час
   
Re: 9 років тому почався Євромайдан  [ua]

владу треба було захоплювати силою відразу

Навіть не чекати поки Петро на грейдер вилізе?
   
Re: 9 років тому почався Євромайдан  [ua]

Навіть не чекати поки Петро на грейдер вилізе?

навпаки, раз заліз, то закрити в кабіні і не випускати поки тим трактором всю беркутню не передавить  :)
   
Re: 9 років тому почався Євромайдан  [ua]

навпаки, раз заліз, то закрити в кабіні і не випускати поки тим трактором всю беркутню не передавить  :)
Або не вивезе у безпечне місце
   
Re: 9 років тому почався Євромайдан  [ua]

Або не вивезе у безпечне місце

 :pooh_lol:
   
Re: 9 років тому почався Євромайдан  [ua]

Вибачаюсь, але ви знов сперечаєтесь про події, які сталися пізніше 29 листопада.

А 9 років тому відбувся величезний мітинг за євроінтеграцію.

Мустафі вперше дали виступити перед 150 000 українцями.

Одна з вимог визволити Юлю.

А тепер напишіть хто був на цьому мітингу
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія