Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Підвернула Копитце -2

Підвернула Копитце -2

Ця жаліслива тема - продовження оцієї.

Більше року назад я підвернула копитце і все було добре, але на протязі останніх місяців почалися якісь глюки:

1) На роботі я ходжу на каблуках (не на дуже високих, але і не на дуже маленьких). Все ок.

2) Коли я приходжу додому і стаю ногами на підлогу (або вдягаю тапочки), то фактично не можу наступати на ногу, тому що із внутрішньої сторони гомілки біля кісточки стопи починає боліти і досить сильно. Я замотую ногу еластичним бинтом і це дещо допомагає.  Також допомагає трохи розтирання щіткою в душі, а потім я вдягаю каблуки і йду на роботу. Приходжу з роботи - цикл починається наново.

Сьогодні я була у лікаря і він послав мене на ультразвук проглянути стан зв"язок. Але цей ультразвук відбудеться аж у другій половині серпня, оскільки це не вважається критичною ситуацією (реалії канадської медицини).

У кого було щось подібне і що можете порекомендувати у цій ситуації? і чому на каблуках не болить, а на плоскій підошві - болить і важко наступати?

Наперед дякую :).
   
Re: Підвернула Копитце -2

зробіть ще мрт гомілки/стопи і слухайтесь лікаря
   
Re: Підвернула Копитце -2

Можна в приватника зробити .
   
Re: Підвернула Копитце -2

Re: Підвернула Копитце -2

Попробуйте вправи: станьте на тверду підлогу а не на карпет, далі підніміться на передню частину ноги і стукніться п'ятками об підлогу. Пару хвилин поробіть цю вправу.
Далі, ванни з epsom salt, спробуйте масаж для ступні ніг.    На амазоні пошукайте foot massager

Можете не дякувати  :gigi:
   
Re: Підвернула Копитце -2

Попробуйте вправи: станьте на тверду підлогу а не на карпет, далі підніміться на передню частину ноги і стукніться п'ятками об підлогу. Пару хвилин поробіть цю вправу.
Далі, ванни з epsom salt, спробуйте масаж для ступні ніг.    На амазоні пошукайте foot massager

Можете не дякувати  :gigi:

Дякую все одно :)
   
Re: Підвернула Копитце -2

https://canadadiagnostics.ca/services/mri/

Так, я знаю. Колись робила мрт голови за власні гроші. МРТ мені і так призначать, правда, на підставі ультразвуку пошлють спочатку до спеціаліста, але до нього теж не відразу потрапиш, то робити мрт так швидко в принципі нема сенсу.

Я ще десь читала, що треба качати м"ячик чи полотенце ступнею, коли сидиш.

Просто незрозуміло, як так на каблуках норма, а на плоскому боляче. Має бути навпаки?
   
Re: Підвернула Копитце -2

Так, я знаю. Колись робила мрт голови за власні гроші. МРТ мені і так призначать, правда, на підставі ультразвуку пошлють спочатку до спеціаліста, але до нього теж не відразу потрапиш, то робити мрт так швидко в принципі нема сенсу.

Я ще десь читала, що треба качати м"ячик чи полотенце ступнею, коли сидиш.

Просто незрозуміло, як так на каблуках норма, а на плоскому боляче. Має бути навпаки?

лікар що сказав - спокій і для ноги, і для голови, не ?
дайте собі більше спкою і менше навантжень, до постановки діагнозу, а все інше і чоловік може зробити за вас, заоодно і на руках поносить  :)
   
Re: Підвернула Копитце -2

Так, я знаю. Колись робила мрт голови за власні гроші. МРТ мені і так призначать, правда, на підставі ультразвуку пошлють спочатку до спеціаліста, але до нього теж не відразу потрапиш, то робити мрт так швидко в принципі нема сенсу.

Я ще десь читала, що треба качати м"ячик чи полотенце ступнею, коли сидиш.

Просто незрозуміло, як так на каблуках норма, а на плоскому боляче. Має бути навпаки?
вони роблять і ультрасаунд
   
Re: Підвернула Копитце -2

ви привчили свої ноги до каблуків і тепер маєте носити їх весь час

на каблуках частина ваги тіла передається на передню частину п'ятки

коли ви не на каблуках то вага тіла передається на задню частину п'ятки, яка розучилася носити таку вагу, ось і болить
   
Re: Підвернула Копитце -2

ви привчили свої ноги до каблуків і тепер маєте носити їх весь час

на каблуках частина ваги тіла передається на передню частину п'ятки

коли ви не на каблуках то вага тіла передається на задню частину п'ятки, яка розучилася носити таку вагу, ось і болить

Але болить тільки одна нога, а інша цілком в нормі. Я думаю, там з якоїсь причини закоротилась зв"язка, можливо, в результаті старої травми.

Тепес, а це ідея. Завтра подзвоню і спитаю про ультразвук. Але там написано, що ультразвук покривається страховкою (тобто безплатний), значить, це на загальних основах.

Але все одно подзвоню.

Останнє редагування: 26 липня 2019 06:37:21 від Inanna
   
Re: Підвернула Копитце -2

лікар що сказав - спокій і для ноги, і для голови, не ?
дайте собі більше спкою і менше навантжень, до постановки діагнозу, а все інше і чоловік може зробити за вас, заоодно і на руках поносить  :)

Який спокій! на роботу треба ходити. А що вже в городі робиться, то не сказати і не описати  ;o

Лікар нічого не сказав, обмежень нема.
   
Re: Підвернула Копитце -2

Так, я знаю. Колись робила мрт голови за власні гроші. МРТ мені і так призначать, правда, на підставі ультразвуку пошлють спочатку до спеціаліста, але до нього теж не відразу потрапиш, то робити мрт так швидко в принципі нема сенсу.

Я ще десь читала, що треба качати м"ячик чи полотенце ступнею, коли сидиш.

Просто незрозуміло, як так на каблуках норма, а на плоскому боляче. Має бути навпаки?

Ти ж хіхікала, що Юля на каблуках.

Це тобі, щоб зрозуміла чому.

Сподіваюсь тобі тепер зрозуміло, чому.  :punish:
   
Re: Підвернула Копитце -2

Може солі відкладуються...
Більше вправ.   Нехай чоловік масаж ніг зробить.  (tu)
   
Re: Підвернула Копитце -2

Ти ж хіхікала, що Юля на каблуках.

Це тобі, щоб зрозуміла чому.

Сподіваюсь тобі тепер зрозуміло, чому.  :punish:

Я хіхікала? ти мене з кимось переплутав.
   
Re: Підвернула Копитце -2

Може солі відкладуються...
Більше вправ.   Нехай чоловік масаж ніг зробить.  (tu)

До нас приходить масажистка і дуже боляче, коли робиться масаж в тому місці.
   
Re: Підвернула Копитце -2

До нас приходить масажистка і дуже боляче, коли робиться масаж в тому місці.
Напевне солі: ванночки, масаж, вправи... Більш активний спосіб життя, і, напевне  ...  менші каблуки.
Соррі ту сей....  :shuffle:
   
Re: Підвернула Копитце -2

Тю. У меня ноги даже судорогой может свести вечером после каблуков. Как снимешь)
   
Re: Підвернула Копитце -2

Тю. У меня ноги даже судорогой может свести вечером после каблуков. Как снимешь)

Їж більше сиру і молочного, шпінат...

Це дефіціт кальцію...  :-)o
   
Re: Підвернула Копитце -2

Завидное упорство - болит, а все равно от каблуков не откажусь.

Организм орет - мне плохо, больно, делай что-то! Ок, сделаю МРТ.

Странные люди.
   
Re: Підвернула Копитце -2

Їж більше сиру і молочного, шпінат...

Це дефіціт кальцію...  :-)o
я стараюсь вообще не есть))
   
Re: Підвернула Копитце -2

Завидное упорство - болит, а все равно от каблуков не откажусь.

Организм орет - мне плохо, больно, делай что-то! Ок, сделаю МРТ.

Странные люди.

На каблуках я можу функціонувати і на них не болить! а без них я просто до неї не дійду. Я по хаті ледве пересуваюсь.
   
Re: Підвернула Копитце -2

Завидное упорство - болит, а все равно от каблуков не откажусь.

Организм орет - мне плохо, больно, делай что-то! Ок, сделаю МРТ.

Странные люди.
красота требує жертв

не заздрю жінкам в цьому плані
   
Re: Підвернула Копитце -2

Їж більше сиру і молочного, шпінат...

Це дефіціт кальцію...  :-)o

Всі аналізи в нормі, сьогодні переглядали. Крім щитовидки, тому що я забула оновити пігулки і декілька місяців їх не пила  :facepalm1:
   
Re: Підвернула Копитце -2

Напевне солі: ванночки, масаж, вправи... Більш активний спосіб життя, і, напевне  ...  менші каблуки.
Соррі ту сей....  :shuffle:

Так, робота сидяча і я у жахливій формі. У мене вдома є тренажери - нормальна доріжка, велосипед і ще якась фігня. Але як я можу зараз йти на ту доріжку, якщо я навіть до кухні ледве доповзаю?
   
Re: Підвернула Копитце -2

Re: Підвернула Копитце -2

Ахилл стал короче и менее эластичным. Годы не делают нас лучше. Только упражнения и массаж. То, что вам комфортно на каблуках не говорит о пользе каблуков. Упражнения с упором на максимальное сгибание и разгибание в голеностопе. Возможно, а точнее наверняка, это будет больно.
   
Re: Підвернула Копитце -2

я стараюсь вообще не есть))

Получаецца?  :pooh_lol:
   
Re: Підвернула Копитце -2

Всі аналізи в нормі, сьогодні переглядали. Крім щитовидки, тому що я забула оновити пігулки і декілька місяців їх не пила  :facepalm1:

То коли судороги...
   
Re: Підвернула Копитце -2

Завидное упорство - болит, а все равно от каблуков не откажусь.

Организм орет - мне плохо, больно, делай что-то! Ок, сделаю МРТ.

Странные люди.

І після цього люди вважають себе вершиною розуму..
   
Re: Підвернула Копитце -2

Разбит втщент надколенник. Стянут в кучу титановым крабом. Каждое утро, с полшестого до половины седьмого имею час боли. Разрабатывать это ебучее колено. Нога уже гнется почти нормально, хожу не хромая. Сделать ничего нельзя, только сцепив зубы терпеть. Бегать ещё не скоро смогу.
   
Re: Підвернула Копитце -2

То коли судороги...

А в мене судороги теж. Десь  три тижні назад міряла взуття у молі (так, на каблуках!), то ледве розціпила.
   
Re: Підвернула Копитце -2

Разбит втщент надколенник. Стянут в кучу титановым крабом. Каждое утро, с полшестого до половины седьмого имею час боли. Разрабатывать это ебучее колено. Нога уже гнется почти нормально, хожу не хромая. Сделать ничего нельзя, только сцепив зубы терпеть. Бегать ещё не скоро смогу.

Співчуваю і бажаю швидкої і ефективної реабілітації.

   
Re: Підвернула Копитце -2

іnanna, cьогодні в 05:31
Копитце
:facepalm:




почуття гумору (tu)
   
Re: Підвернула Копитце -2

Співчуваю і бажаю швидкої і ефективної реабілітації.
ах, оставьте. Быстро только людасы кончают, а эта забава с коленом со мной навсегда, похоже. И не пробежать мне больше даже полумарафона.
   
Re: Підвернула Копитце -2

у жены та же проблема с каблуками (ноги она не подвертала) и почему-то правой ногой.
пробуйте использовать аппликатор Ляпко, постоять на нем - жене помогает.
   
Re: Підвернула Копитце -2

почуття гумору
:facepalm:
   
Re: Підвернула Копитце -2

у жены та же проблема с каблуками (ноги она не подвертала) и почему-то правой ногой.
пробуйте использовать аппликатор Ляпко, постоять на нем - жене помогает.
можно еще аппликатор Кузнецова попробовать..тоже думаю поможет
   
Re: Підвернула Копитце -2

Палку, что мне напарили, ибо считается, что я полгода с ней ходить буду, использую как клюшку для гольфа в саду. Немного не хватает массы в ручке, исправлю. Хожу не хромая, видно только, что ноги разные когда спускаюсь по ступеням. Работа ежедневная над тем коленом и боль, ничего лишпнего.

Останнє редагування: 26 липня 2019 08:55:26 від beggy
   
Re: Підвернула Копитце -2

ах, оставьте. Быстро только людасы кончают, а эта забава с коленом со мной навсегда, похоже. И не пробежать мне больше даже полумарафона.

У нас тут ставлять штучні коліна. Це якщо в людини великі болі від артриту і т.п. Колись мене віз у лікарню таксист, і в нього були штучні коліна на обох ногах. Якби він мені не сказав про це, я би не здогадалася. Він йшов нормально без палички і не кульгав.

Хоча коліна робити важче, ніж тазостегнові суглоби. З останніми люди ходять у той же день.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія