Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

чи передбачив хтось війну у 2014?

чи передбачив хтось війну у 2014?

маю на увазі не так щоб у 2000 написав "буде війна" а потім у 2014 виліз із "аяжигаваріл", а щоб конкретно написав, що у випадку перемоги Майдану Росія піде на вторгнення?

бо тут так багато аналітиків і гадалок. У когось копчик ниє на погоду, у когось прищі на сраці вискакують від канадського клімату, і всі то трактують як "прєдчувствіє".  Може і дійсно тут є ясновидящі, давайте піднімемо гілочку  8-)
   
Re: чи передбачив хтось війну у 2014?

Я всегда на  хфупе говорил шо будет война и сейчас говорю война большая будет...
   
Re: чи передбачив хтось війну у 2014?

Надеюсь я ошибаюсь
   
Re: чи передбачив хтось війну у 2014?

Я не передбачив.
   
Re: чи передбачив хтось війну у 2014?

Я не передбачив.
+1
   
Re: чи передбачив хтось війну у 2014?

Взагалі не чекав
   
Re: чи передбачив хтось війну у 2014?

Як і зараз відчував що почнеться, але була надія, що в РФ вистачить розуму не піти на це. Зераз різниця, надія що станеться якась подія і це зможе змінити ситуацію і не дасть напасти РФ.

Дуже надіюсь що це міряння розміром Чоловіче, але є сумніви в цьому.
   
Re: чи передбачив хтось війну у 2014?

я у 2004 побоювався, а у 2014 думав буде як у 2004.
абсолютно не чекав. коли у Криму захопили парламент довго не міг повірити.
   
Re: чи передбачив хтось війну у 2014?

ні, не передбачав
навіть не вірив до останнього що плєшивий підпише анексію криму.
не те що піде війною.

вже показували торжєство
стіл, ручки
я все думав що зараз скаже, щось по типу,
бачте українці, я розумію що якщо зараз це підпишу ми будемо ворогами назавжди.
тому я прошу віднестися до результатів (т.з) референдуму дуже серйозно
давайте сідати за стіл переговорів
   
Re: чи передбачив хтось війну у 2014?

В 2008 це стало зрозуміло.
   
Re: чи передбачив хтось війну у 2014?

я взагалі думав, що коли зелені чоловічки у лютому захоплювали крим, то хуйло у симферополі посадить овоча як "єдино-лєгітімного презика" а не приєднуватиме крим до кацапстану
   
Re: чи передбачив хтось війну у 2014?

А коли почалося в 2014р,всією душою підтримував героїв захистників,практично також допомагав.
   
Re: чи передбачив хтось війну у 2014?

Был такой себе пан штабс-капитан. Он еще в 10 году прозрачно намекал, что будет проведена операция по Крыму.
Собственно, для тех кто в теме это было ясно и раньше. Планы по "возвращению" в родную говень переписывались в Генштабе с1992 года.
Ждали момент. В 2014 просто воспользовались импотенцией турчиновской камарильи и что более весомо - импотенцией США и коллективного Запада в целом.
Так что гадалок нужно искать в несколько ином аспекте.

Мог ли кто предположить, что в 1992 году сидящая над полутрупом своего главного врага Америка, допустит ситуацию, чтобы через 30 лет этот полутруп взбодрился до тской степени, чтобы очередной кремлевский педераст ставил мир на грань глобальной войны...

Уверен, что таких гадалок точно не было...
   
Re: чи передбачив хтось війну у 2014?

Є в мене у Львові знайомий, чомусь запам’яталось мені його передбачення. Зустрівся з ним 1 грудня 2013 року, обговорюєм поточну ситуацію, і він заявляє наступне: «майдан переможе, але Росія забере собі Крим».
   
Re: чи передбачив хтось війну у 2014?

Цей варіант навіть на думку не йшов.
   
Re: чи передбачив хтось війну у 2014?

маю на увазі не так щоб у 2000 написав "буде війна" а потім у 2014 виліз із "аяжигаваріл", а щоб конкретно написав, що у випадку перемоги Майдану Росія піде на вторгнення?

бо тут так багато аналітиків і гадалок. У когось копчик ниє на погоду, у когось прищі на сраці вискакують від канадського клімату, і всі то трактують як "прєдчувствіє".  Може і дійсно тут є ясновидящі, давайте піднімемо гілочку  8-)

В 2008 году, когда была война в Грузии, кто то на ФУПе писал, что раз такое пошло, то скоро и Крым отожмут...
   
Re: чи передбачив хтось війну у 2014?

Шкода ГенШтаб того не передбачав.
А мусив.
Все інше лірика.
   
Re: чи передбачив хтось війну у 2014?

передбачити конкретну дату війни може тільки той хто її почне
а те що Росія - це ворог, який рано чи пізно ударить в тій чи іншій формі - я це знав і до 2014-го
   
Re: чи передбачив хтось війну у 2014?

Мог ли кто предположить, что в 1992 году сидящая над полутрупом своего главного врага Америка, допустит ситуацию, чтобы через 30 лет этот полутруп взбодрился до тской степени, чтобы очередной кремлевский педераст ставил мир на грань глобальной войны...
Справді цікаво, як захід собі уявляв майбутню Росію.
Респектабельним законослухняним суспільством з генетичною пам'яттю про добрих людей, котрі не дали здохнути з голоду в кінці 20-го сторіччя, "вакцинованим" від тоталітаризму. Таким же, як і решта цивілізованого світу?
Ну хз, то треба було мати геть безмежну фантазію..
   
Re: чи передбачив хтось війну у 2014?

А взагалі проблема в тому що  після нападу, Уже пройшли вибори Преза і пройшло пів року і все ще були люди такі, як Олді що не вірили щастю, що РФ напала.
   
Re: чи передбачив хтось війну у 2014?

Справді цікаво, як захід собі уявляв майбутню Росію.
Респектабельним законослухняним суспільством з генетичною пам'яттю про добрих людей, котрі не дали здохнути з голоду в кінці 20-го сторіччя, "вакцинованим" від тоталітаризму. Таким же, як і решта цивілізованого світу?
Ну хз, то треба було мати геть безмежну фантазію..

вони ніяк того собі не уявляли
вся політика Заходу - це було гасіння пожеж і компроміси багатьох гравців, ніякої єдиної стратегії яка вела до якоїсь цілі там не було
і не могло її бути в умовах коли влада в демократичних країнах постійно змінюється і одні хочуть одного, а інші другого
   
Re: чи передбачив хтось війну у 2014?
fam

Мог ли кто предположить, что в 1992 году сидящая над полутрупом своего главного врага Америка, допустит ситуацию, чтобы через 30 лет этот полутруп взбодрился до тской степени, чтобы очередной кремлевский педераст ставил мир на грань глобальной войны...

во всяком случае помню вот что: знал я немного Владимира Львовича Гершуни. ему в "архипелаге " посвящено несколько страниц. В 92 г. он категорически мне возражал -Да разве Вы не видите, что уже ВСЁ? Конец!

а я говорил, что не всё. Не очень уверенно (ВЛ- авторитет для меня все же), но сомневался...

хорошо, что он до хуйла умер. Представляю, как на все это реагировал бы.
   
Re: чи передбачив хтось війну у 2014?

я у 2004 побоювався, а у 2014 думав буде як у 2004.
абсолютно не чекав. коли у Криму захопили парламент довго не міг повірити.

можна було спрогнозувати з часу, коли майдан перестав бути керованим.. коли піпли радикалізувалися і тим всім стало можна лякати російських посполитих.
   
Re: чи передбачив хтось війну у 2014?

Шкода ГенШтаб того не передбачав.
А мусив.
Все інше лірика.
Якщо ти піднімеш мої записи того часу, якщо тобі цікаво хто тут шибзік, побачиш таку тему (Тільки шибзік можа таке передбачити), не дослівно. Наші занадто спішать визволити Донбас. Вона якраз була про те що треба було все робити повільніше, щоб РФ думала що ЗСУ з Терористами на справиться. Тактика була вибрана успішна, а потім стався Іловайськ. (Іловайськ - це наслідок успішно тактики ЗСУ у боротьби з терористами і ДРГ і малими законами РФ)

Це те що тіпа не можна було передбачити. Хоча вибору тоді у наших політиків і військових був не великий.
   
Re: чи передбачив хтось війну у 2014?

Не можу згадати назву та автора, але на початку нульових читав повість про війну де Московія загарбала пів-України. Головний герой згадував бої на Сході України (Запоріжжя). Після укладення перемир'я вільна частина України ефективно розвивалася. В кінці брат головного героя, який залишився працювати на москалів, зателефонував аби попередити про напад, але виявилося, що українська розвідка це знала й, дякуючи новітній зброї/літакам, швидко пішла у контрнаступ.

Було написано дуже живою українською мовою.
   
Re: чи передбачив хтось війну у 2014?

я писала соковиту газову аналітику десь в 2007, пов'язану з штокманом
так, був прогноз, я давала менше 10 років

журнал той є в мене. навіть паперовий
   
Re: чи передбачив хтось війну у 2014?

і не могло її бути в умовах коли влада в демократичних країнах постійно змінюється і одні хочуть одного, а інші другого
У випадку кацапстану це був особливий кейс. Голодні мавпи з ядрьоною бомбою,сповнені фантомних імперських болей про втрачене вялічіє.
Як можна було тут сподіватись на входження Росії в сім'ю цивілізованих націй?
   
Re: чи передбачив хтось війну у 2014?

маю на увазі не так щоб у 2000 написав "буде війна" а потім у 2014 виліз із "аяжигаваріл", а щоб конкретно написав, що у випадку перемоги Майдану Росія піде на вторгнення?

бо тут так багато аналітиків і гадалок. У когось копчик ниє на погоду, у когось прищі на сраці вискакують від канадського клімату, і всі то трактують як "прєдчувствіє".  Може і дійсно тут є ясновидящі, давайте піднімемо гілочку  8-)

я казав
обговорювали з рідними ситуацію десь в 2002
казали що якось воно ні те ні се і Україна ще матиме проблеми з москалями аж до військового конфлікту
і головна проблема це те що переважна більшість українців тоді були російськомовні
вся логіка історії УРСР 2.0 свідчить про неминучість поділу України
а поділ часто супроводжується війною
   
Re: чи передбачив хтось війну у 2014?

вони ніяк того собі не уявляли
вся політика Заходу - це було гасіння пожеж і компроміси багатьох гравців, ніякої єдиної стратегії яка вела до якоїсь цілі там не було
і не могло її бути в умовах коли влада в демократичних країнах постійно змінюється і одні хочуть одного, а інші другого
После Кеннеди ВСЯ политика Запада - это рефлексии не стратегического, а тактического порядка - от выборов до выборов. От и маем - Китай, становится пермым в мире, кацапы делают шо хотят, исламизм цветет и пахнет.
   
Re: чи передбачив хтось війну у 2014?

я писала соковиту газову аналітику десь в 2007, пов'язану з штокманом
так, був прогноз, я давала менше 10 років

журнал той є в мене. навіть паперовий
Ну то давайте тезово. Цікаво.
   
Re: чи передбачив хтось війну у 2014?

В 2008 промайнула думка про можливу війну України з Росією, але до 2014 була впевнена що помиляюся.
   
Re: чи передбачив хтось війну у 2014?

После Кеннеди ВСЯ политика Запада - это рефлексии не стратегического, а тактического порядка - от выборов до выборов. От и маем - Китай, становится пермым в мире, кацапы делают шо хотят, исламизм цветет и пахнет.

во-во
всі уявляють Захід як якогось мегамонстра з інтелектом рівня Бог
а насправді багато в чому це гігантський гриб, який рефлекторно реагує на світло або темряву, тепло або холод стискуючись або розширюючись
   
Re: чи передбачив хтось війну у 2014?

маю на увазі не так щоб у 2000 написав "буде війна" а потім у 2014 виліз із "аяжигаваріл", а щоб конкретно написав, що у випадку перемоги Майдану Росія піде на вторгнення?

бо тут так багато аналітиків і гадалок. У когось копчик ниє на погоду, у когось прищі на сраці вискакують від канадського клімату, і всі то трактують як "прєдчувствіє".  Може і дійсно тут є ясновидящі, давайте піднімемо гілочку  8-)
Я всю дорогу писав про те, що Янукович готує Крим до здачі і що буде війна.
   
Re: чи передбачив хтось війну у 2014?

22 лютого була якась ейфорія, запам'ятались слова зі сльозами бабулі з Миколаєві, яка стояла поруч біля ВР, якраз коли там Парубій командував. Вона так емоційно: "Все, ми перемогли і більше ніколи не будемо під росією". І я їй капець як повірив.
   
Re: чи передбачив хтось війну у 2014?

Я всю дорогу писав про те, що Янукович готує Крим до здачі і що буде війна.
з якого часу це Ви писали?
   
Re: чи передбачив хтось війну у 2014?

В 2008 промайнула думка про можливу війну України з Росією, але до 2014 була впевнена що помиляюся.

Після перемоги хряка вони відклали свої плани......
   
Re: чи передбачив хтось війну у 2014?

Не знаю как насчет войны, но я точно помню, что многие ники предлагали тут "отделить" Крым и Донбасс еще задолго до оккупации. Сейчас эти ники с одной стороны визжат "Чей Крым, кацап", а с другой стороны провоцируют ненависть внутри государства по языковому и культурному признаку. Видимо, им Крыма и Донбасса мало.
   
Re: чи передбачив хтось війну у 2014?

Спортцмен
   
Re: чи передбачив хтось війну у 2014?

Мог ли кто предположить, что в 1992 году сидящая над полутрупом своего главного врага Америка, допустит ситуацию, чтобы через 30 лет этот полутруп взбодрился до тской степени, чтобы очередной кремлевский педераст ставил мир на грань глобальной войны...
В передмові перекладу книги про історію Гітлера і нацизму, виданій в Росії в 1993 році передбачався рівно такий варіант - Рашка, ображена неповноцінною поразкою у 3 світовій (як Німеччина у першій), побудує нео-нацизм і влаштує нову світову війну.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія