Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Хтось вже отримав Covid-сертифікат через додаток "Дія"?

Бляха, вожуся з тим лайном, і ніяк не вдається підписати  :X
   
Бляха, вожуся з тим лайном, і ніяк не вдається підписати  :X
з 10 спроби отоималп
   
Воно вимагає морду підлаштувати, але весь час щось йому не так  :X
   
Уже хочеться когось на кіл посадить, як Цепеш   :gigi:
   
Воно вимагає морду підлаштувати, але весь час щось йому не так  :X
стань біля вікна, бажано, щоб позаду був білий або чорний фон. У мене спрацювало на фоні виключеного ТВ.
   
Знеси Дію нахyй, сертифікат отримай у сімейного лікаря.
   
Воно вимагає морду підлаштувати, але весь час щось йому не так  :X
Пробуй з іншого смартфону. Дружина промучалась дві доби, раз 80 крутила головою, з іншого тлф вийшло з першого разу.
   
Знеси Дію нахyй, сертифікат отримай у сімейного лікаря.
У сімейного без QR-коду.
   
Знеси Дію нахyй, сертифікат отримай у сімейного лікаря.

Та я отримав вже, але кажуть, що треба з QR-кодом, без нього можна своєю довідкою зад підтерти  :shuffle:
   
ти не голову повертай, а телефон в сторону відводь змінюючи кут камери, в мене так спрацювало
   
ти не голову повертай, а телефон в сторону відводь змінюючи кут камери, в мене так спрацювало
Теж помагає.
   
да, вчера. с подписью помучалась и долго меня дия не находила, пришлось даже посетить семейного чтобы посмотреть есть ли у меня отметки о двух модерны

с фейсом проблем не было, быстро идентифицировала. И вот - вуаля - сертификата два годны до 23.02 2022  :)
   
У сімейного без QR-коду.
Ну тоді не пощастило. Саппорт Дії мені не допомогли, я послав нахyй разом із застосунком. Кожне повідомлення в  Фейсбуці завалено повідомленнями, що не можуть пройти відеоідентифікацію.
   
Телефон має бути досить близько, так щоб контури квадрата залишались зеленими.
Потім дивись за рекомендованими поворотами голови і старайся робити лише такі повороти.
Як зрозуміти що воно хоче, і робити те, то проходиться десь за 15 сек.
   
Та я отримав вже, але кажуть, що треба з QR-кодом, без нього можна своєю довідкою зад підтерти  :shuffle:
Хто каже?
   
Потім дивись за рекомендованими поворотами голови і старайся робити лише такі повороти.
А потім гівна, що не збіглося.
   
У сімейного без QR-коду.
мне семейный сказала что они не выдают сертификаты, надо брать загран и ехать в другую п-ку
   
Хто каже?
Наприклад, польські  і румунські прикордонники. Так само по прильоту в Латвію. Це те, що вже підтвердили наші туристи.
   
Хто каже?
Закон. Дійсність сертифіката перевіряється за QR-кодом.
   
Отримав мабуть з 10 спроби. Не подобалось програмі як я головою крутив :rotate:
   
Закон. Дійсність сертифіката перевіряється за QR-кодом.
Який номер закону так каже?
   
мне семейный сказала что они не выдают сертификаты, надо брать загран и ехать в другую п-ку
У меня семейный сидит в частной клинике, распечатали при мне на желтой плотной бумаге. Скан заграна я перед визитом сбросил семейному на вайбер.
   


Отут можна поорати з дебілів, яким Дія показує гівна. Власне, в кожному дописку вереск.
   
Йопт, трішки заспокоюсь і потім спробую ще. Бо зараз вже не в стані, хочеться все куярить навколо  :gigi:
   
Який номер закону так каже?
Вище Ricardo.
   
У меня семейный сидит в частной клинике, распечатали при мне на желтой плотной бумаге. Скан заграна я перед визитом сбросил семейному на вайбер.
понятно, в государственной сказали, что им запретили выдавать.
   
Наприклад, польські  і румунські прикордонники. Так само по прильоту в Латвію. Це те, що вже підтвердили наші туристи.

Не знаю про румунських, минулого тижня дружина проходила польський кордон з паперовим сертифікатом без проблем.
Так що про польських - брехня. Маєте посилання, де прикордонники повернули людей з паперовими сертифікатами?
   
Наприклад, польські  і румунські прикордонники. Так само по прильоту в Латвію. Це те, що вже підтвердили наші туристи.
У Дубаї паперовий прийняли без проблем, навіть не довелось смарт з "Дією" витягати ;)
   
Як же буде охуєнно, коли на вході в ТЦ будуть нахyй посилати тих, в кого не працює чарівна ідентифікація в смартфоні, а Баканов та Данилов скажуть, що всі вони агенти Кремля.
   
Вище Ricardo.
Ricardo надав посилання на закон?  У вас з логікою все добре?
   
Як же буде охуєнно, коли на вході в ТЦ будуть нахyй посилати тих, в кого не працює чарівна ідентифікація в смартфоні, а Баканов та Данилов скажуть, що всі вони агенти Кремля.
А може хтось просто нагнітає? ;)
   
Ricardo надав посилання на закон?  У вас з логікою все добре?
Коли будуть нахyй всіх посилати на вході в ТЦ з папірцем, то розумників, які щось будуть варнякати про закон, сподіваюсь, ще й відпиздять.
   
А може хтось просто нагнітає? ;)
Ні, як би погано не гадав про державу, вона зробить все ще гіршим.
   
Йопт, трішки заспокоюсь і потім спробую ще. Бо зараз вже не в стані, хочеться все куярить навколо  :gigi:

пам'ятаєш, яак тебе на загранпачпорт фоткали?  :gigi: Освітлення таке, щоб не було тіні, прямо в пику, фон світлий, не рябий
Тоді с другої-третьої спроби вийде
Й да, пару дні до того не пий, щоб синців під очима не було  :lol:
   
Боже, як же я ору з тупих хохлів.

   
Коли будуть нахyй всіх посилати на вході в ТЦ з папірцем, то розумників, які щось будуть варнякати про закон, сподіваюсь, ще й відпиздять.
А, то ви неадекват просто.. Ну вибачайте що почав дискусію.. дальше без мене :)
   
Ні, як би погано не гадав про державу, вона зробить все ще гіршим.
ви зайвий раз підтвердили, що тупо нагнітаєте по мотивах розповідей агенства ОБС
   
Ахахахахахахахахаха

   
Ахахахахахахахахаха

   
Ахахахахахахахахаха

Показати зображення...
чому більше всіх верещать ті, хто за кордон не їздить і "Дію" бачив тільки на фотках у фесбуці?  :S
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія