Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Чому Тимошенко?

Re: Чому Тимошенко?

:facepalm1:
мозгов нет -считай, калека(с)
З юльків лише дехто каліки - зубожілі розумом. А всі решта поголовно люті вороги українців. Не можуть дочекатися, коли кацапи залізуть сюди.
   
Re: Чому Тимошенко?

1.   Тому що має особистий величезний зуб на мафію – причину деградації.
2.   Тому що досконало обізнана з її структурою і методами функціонування на всіх рівнях.
1. Безсумнівно. Юлю задалеко відсунули від корита, і тут вона повернеться, голодна, зла, і мстива. Ууу, що буде.
2. Хм. А то звідки такі познанія? Нє, ну варіант "понаслишкє", само собою, більш імовірний, ніж те, що Юля сама природна частина отих структур.
   
Re: Чому Тимошенко?

:facepalm:
ЛАРТА, насправді ви робите велику справу. Дивлячись на вас, сторонній читач поостережеться йти до секти педропереможників, аби вберегти свої мзіки від атрофії
Важливіше, коли совість не атрофована. Та хіба з Юльками можна говорити про совість?
   
Re: Чому Тимошенко?

І ще, Myroslava!

Я вже сто разів писала і ще сто разів напишу:

Не чипляй руками тему війни та АТОшників, якщо ти не маєш до них ніякого віідношення.

Не треба спекулювати тут отими фразами, як ти це робиш: "Як довго ще наші хлопці слугуватимуть мішенями для відстрілу рашистами?"

Навіть Юля має гідність не піднімати цю тему у такому аспекті, чого і вам усім, її  прихільникам, палко рекомендую. Ото триндіть про "Новий курс", зубажіння населення та газ "по піісят". Тут у вас хоч аргументи є.

Серед вас тільки Людина має право говорити на цю болючу тему, бо він був в АТО.  Якщо когось з АТОшників, прихільників Тимошенко, не згадала  - пробачте.

Останнє редагування: 16 січня 2019 15:13:06 від шуша
   
Re: Чому Тимошенко?

[/b]
Та Боже упаси Україну від того плану!

 Не дай Бог!

як казав один герой "Не корысти ради, а токмо во исполнение воли...", шановна шуша чи не могли би ви коротко, буквально кількома реченями але переконливо окреслити в чому небезпека анонсованого нового курсу України бо я не маю можливості з ним ознайомитися а ви, як я розумію, досконало його проштудіювали. Дякую  :)
   
Re: Чому Тимошенко?

В тебе є конкретна відповідьна ці питання?
конкретної, звісно, немає.
Але про тривалу відсутність послів України у провідних країнах світу я чула задовго до минулого понеділка.
Як таке пояснити, особливо з огляду на нагальну потребу України у зовнішній підтримці?
Іншої відповіді як свідоме шкідництво на догоду Маскві, я не знаходжу.
А росіянин Клімкін, що народився у Мордорі, там же отримав освіту, посідав певні посади, має родичів на неостанніх позиціях у країні-агресорі - на чи не найважливішій посаді під час зовнішньої агресії з боку його батьківщини?
Ти знаєш конкретну відповідь?
Бо моє припущення очевидно розходиться з твоєю концепцією.
   
Re: Чому Тимошенко?

Питання - де була б лінія фронту зараз, якби б згідно бабюлі танки залишилися «в казармах»?

Чому ви насміхаєтесь над 3000 захисників украніи які поклали своє життя в боях ?


розмова на РНБО стосувалась Криму
операція по блокаді Словянська почалась задовго до обрання Порошенка, більш активні дії по знищенню сепаратистів блокував Турчинов за домовленістю із Порошенком, оскільки боялись, що ескалація зірве вибори
   
Re: Чому Тимошенко?

Не чипляй руками тему війни та АТОшників, якщо ти не маєш до них ніякого віідношення.

Не треба спекулювати тут отими фразами, як ти це робиш: "Як довго ще наші хлопці слугуватимуть мішенями для відстрілу рашистами?"
Як це не маю стосунку???
Які спекуляції???
Про що ти???
Чому мені заборонено (свинофермою) згадувати про ці напевно найболючіші для МОЄЇ країни питання???
Ти взагалі притомна???
   
Re: Чому Тимошенко?

шуша, чи не забагато ти береш на себе? і за яким правом?
   
Re: Чому Тимошенко?

А прихильників Петі раніше весни 2014 чомусь вдень з вогнем шукати - не знайдеш. Як вважаєш, чому?
І ще. Якби цей Еуро раптом..ну, раптом!..виявився прихильником Мальдівського, чи так само ти досліджувала би дату його реєстрації і зміст попередніх дописів?
ому ви насміхаєтесь над 3000 захисників украніи які поклали своє життя в боях ?
Усі кацапи насміхаються.
   
Re: Чому Тимошенко?

Ото триндіть про "Новий курс", зубажіння населення та газ "по піісят". Тут у вас хоч аргументи є.
В нас у СТ є й інші аргументи. І мова там не про поганих Кучму, Ющенка, Януковича і Порошенка, а про безперервність провального олігархічного проекту мафії в країні. Якому має бути покладено край.
   
Re: Чому Тимошенко?

шуша, чи не забагато ти береш на себе? і за яким правом?

Питати і спекулювати питанням - дві великі резниці, Мирося. І ти це чудово розумієш.

 Питати - авжеж, маєш право, а ось спекулювати таким питанням не треба.

   
Re: Чому Тимошенко?

Як це не маю стосунку???
Які спекуляції???
Про що ти???
Чому мені заборонено (свинофермою) згадувати про ці напевно найболючіші для МОЄЇ країни питання???
Ти взагалі притомна???


тому що армію і патріотизм приватизував Порошенко

він буде у армії красти, він над нею знущатиметься своєю кадровою політикою, і він же на ній буде піаритись, бігаючи в камуфляжі
а шуші будуть бруд лити на всіх, хто пробуватиме правду казати про те, що відбувається насправді

такий у них розподіл ролей у їхньому клептоманському шапіто
   
Re: Чому Тимошенко?

В нас у СТ є й інші аргументи. І мова там не про поганих Кучму, Ющенка, Януковича і Порошенка, а про безперервність провального олігархічного проекту мафії в країні. Якому має бути покладено край.

Авжеж.

З допомогою інших, "правильних" олігархів, треба покласти край.  :peremoga:
Взагалі, з допомогою олігархів так приємно боротися з цим... як його... олігархатом, правда? Ніяких тобі обмежень у рекламі цієї самої боротьби. :lol:

   
Re: Чому Тимошенко?

Питати і спекулювати питанням - дві великі резниці, Мирося. І ти це чудово розумієш.

 Питати - авжеж, маєш право, а ось спекулювати таким питанням не треба.
Дай визначення "спекулюванню питанням". Тільки будь ласка, чітко і однозначно.
   
Re: Чому Тимошенко?

тому що армію і патріотизм приватизував Порошенко

він буде у армії красти, він над нею знущатиметься своєю кадровою політикою, і він же на ній буде піаритись, бігаючи в камуфляжі
а шуші будуть бруд лити на всіх, хто пробуватиме правду казати про те, що відбувається насправді

такий у них розподіл ролей у їхньому клептоманському шапіто

Та годі, Олдбой! :rotate:

Я ж пам'ятаю, як ти дивувався, а чого взагалі Юлі зараз робити в зоні АТО, поки вона не Президент?

 Ось коли стане, тоді і того. Чи не того?  :lol:

Останнє редагування: 16 січня 2019 15:30:38 від шуша
   
Re: Чому Тимошенко?

Дай визначення "спекулюванню питанням". Тільки будь ласка, чітко і однозначно.

Тлумачний словник тобі в допомогу, Мирося.
   
Re: Чому Тимошенко?

життя показало, із московським патріархатом можна боротись під орудою дячка із московського патріархату
а боротьбу з режимом Януковича може очолити міністр із уряду Януковича

шушам подобається, але вони не розуміють, чому на боротьбу з олігархатом можна брати гроші у олігархів
   
Re: Чому Тимошенко?

тому що армію і патріотизм приватизував Порошенко

він буде у армії красти, він над нею знущатиметься своєю кадровою політикою, і він же на ній буде піаритись, бігаючи в камуфляжі
а шуші будуть бруд лити на всіх, хто пробуватиме правду казати про те, що відбувається насправді

такий у них розподіл ролей у їхньому клептоманському шапіто
це зрозуміло
але мені дивно, що навіть такі начебто притомні як шуша настільки втратили зв"язок з реальністю
це щось незбагненне : якщо ти не ПЧПУППО, то не маєш права згадувати про війну як страшну біду для твоєї країни
а то прийде шуша і суворо вкаже тобі
   
Re: Чому Тимошенко?

Та годі, Олдбой! :rotate:

Я ж пам'ятаю, як ти дивувався, а чого взагалі Юлі зараз робити в зоні АТО, поки вона не Президент?

 Ось коли стане, тоді і того. Чи не того?  :lol:


так, так. я пам'ятаю у шушеньки ціла істерика почалась від простого питання: а чому Порошенко поки не став президентом і не запустив руку в бюджетне корито, ні копійки на армію не жертвував?

уже прояснилось?
   
Re: Чому Тимошенко?

життя показало, із московським патріархатом можна боротись під орудою дячка із московського патріархату
а боротьбу з режимом Януковича може очолити міністр із уряду Януковича

шушам подобається, але вони не розуміють, чому на боротьбу з олігархатом можна брати гроші у олігархів

Олдбой, я дуже не рекомендую робити з мого ніку щось узагальнююче, бо ж і я можу почати неприємно гратися з твоїм ніком.
Чи ти бажаєш перейти на особистості?
   
Re: Чому Тимошенко?

це зрозуміло
але мені дивно, що навіть такі начебто притомні як шуша настільки втратили зв"язок з реальністю
це щось незбагненне : якщо ти не ПЧПУППО, то не маєш права згадувати про війну як страшну біду для твоєї країни
а то прийде шуша і суворо вкаже тобі


омг
яка там притомність  :laugh:
маніакальний пошук якихось аргументів щоб виправдати свою ірраціональну бабську ненависть
   
Re: Чому Тимошенко?

Тлумачний словник тобі в допомогу, Мирося.
нема такого
знайшла тільки, що Педро надто захопився спекулюваннями на церковній темі
але це ж не те?


   
Re: Чому Тимошенко?

так, так. я пам'ятаю у шушеньки ціла істерика почалась від простого питання: а чому Порошенко поки не став президентом і не запустив руку в бюджетне корито, ні копійки на армію не жертвував?

уже прояснилось?

А чого ж  ти не продовжив: "на відміну від Тимошенко, яка самолічно стільки і стільки перерахувала в АТО"?  :laugh:

Бо її депутати  допомагали, було таке. А щось від Юлі я такого взагалі не пам'ятаю...

Останнє редагування: 16 січня 2019 15:38:07 від шуша
   
Re: Чому Тимошенко?

Авжеж.

З допомогою інших, "правильних" олігархів, треба покласти край.  :peremoga:
Взагалі, з допомогою олігархів так приємно боротися з цим... як його... олігархатом, правда? Ніяких тобі обмежень у рекламі цієї самої боротьби. :lol:
В юльків, напевно, на олігархів зуб найбільший від усіх українців. А ще від олігархів шкода Україні.
   
Re: Чому Тимошенко?

Олдбой, я дуже не рекомендую робити з мого ніку щось узагальнююче, бо ж і я можу почати неприємно гратися з твоїм ніком.
Чи ти бажаєш перейти на особистості?


як мені страшно  :S
не треба блюзнірства, маска злітала вже багато разів
   
Re: Чому Тимошенко?

як мені страшно  :S
не треба блюзнірства, маска злітала вже багато разів

В тебе?
Нагадаю, коли тут намагались поржати з одного прізвища, я написала, що це все рівно, що плювати в обличчя своїм батькам.

Але хтось вже все забув та намагається тролити інших, але вже по ніку.
   
Re: Чому Тимошенко?

А чого ж  ти не продовжив: "на відміну від Тимошенко, яка самолічно стільки і стільки перерахувала в АТО"?  :laugh:

Бо її депутати  допомагали, було таке. А щось від Юлі я такого взагалі не пам'ятаю...



я ніколи не вважаю заслугою публічне благодійництво
Публічний фінансовий внесок не є благодійництвом, це інвестиція у власний піар. А інвестиції роблять для того, щоб отримати значно більше ніж витрачено
Порошенко тут класичний приклад
   
Re: Чому Тимошенко?

чому Порошенко поки не став президентом і не запустив руку в бюджетне корито, ні копійки на армію не жертвував?
Юльки,  а хто з вас у Порошенка фінансистом працював до того і видав його фінансові оборудки?

Останнє редагування: 16 січня 2019 16:17:07 від ЛАРТА
   
Re: Чому Тимошенко?

нема такого
знайшла тільки, що Педро надто захопився спекулюваннями на церковній темі
але це ж не те?

Мабуть, це те ж саме, що і спекулювання Тимошенко на авто для сільських лікарнях чи ті її глупі плакати "Вона працює, а всі їй заважають"? Ні?
Але тоді тебе це не бісило так, як зараз?

А чіпляти на авто оті стрічки про "Уряд Тимошенко" - це що, як не спекулювання на  темі охорони здоров'я?

А оті розтяжки на дорогах, одна за другою, без зупинки   - це не спекуляція і не піар самої себе?
І це Юля була тіко прем'єром :facepalm:

Уявляю собі, як будуть виглядати наші вулиці за часів президентства Тимошенко...



   
Re: Чому Тимошенко?

я ніколи не вважаю заслугою публічне благодійництво
Публічний фінансовий внесок не є благодійництвом, це інвестиція у власний піар. А інвестиції роблять для того, щоб отримати значно більше ніж витрачено
Порошенко тут класичний приклад


А хто ж заважав Тимошенко зробити такі інвестиції у свій піар? Благодійництвом? Теж був би класичний приклад. До того ж, дуже гарний.

Адже на чисельні бігморди по всій країні грошей у неї хватало, а ось на такий піар благодійництвом - ні?

Я вже не кажу, що своїм благодійництвом Юля заробила б собі набагато більше передвиборчих голосів, ніж остогидлими плакатами з Новим курсом та поздоровлянням з новим роком на кожному стовпі?  Чи вигулькуванням обличчя в окулярах на кожен тик в Ютюбі?

Останнє редагування: 16 січня 2019 16:09:57 від шуша
   
Re: Чому Тимошенко?

а що краще, стрічки на швидкі допомоги ліпити, чи втридорога впарювати свої калічні китайські Богдани для армії?
   
Re: Чому Тимошенко?

А хто ж заважав Тимошенко зробити такі інвестиції у свій піар? Благодійництвом? Теж був би класичний приклад. До того ж, дуже гарний.

Адже на чисельні бігморди по всій країні грошей у неї хватало, а ось на такий піар благодійництвом - ні?

Я вже не кажу, що своїм благодійництвом Юля заробила б собі набагато більше передвиборчих голосів, ніж остогидлими плакатами з Новим курсом та поздоровлянням з новим роком на кожному стовпі?  Чи вигулькуванням обличчя в окулярах на кожен тик в Ютюбі?

а чим благодійництво Порошенка для армії відрізняється від роздачі гречки на мажоритарному окрузі?
   
Re: Чому Тимошенко?

а що краще, стрічки на швидкі допомоги ліпити, чи втридорога впарювати свої калічні китайські Богдани для армії?

А ти забув, який був скандал з тими авто, які не підходили для машин швидкої допомоги і до того ж були закуплені задорого?

То ж Юлі прийшлося позичати очі у Сірка та йти самій та піарити те, що закупив "її уряд".
   
Re: Чому Тимошенко?

В нашому місті бачив 1 борд Тимошенко і безліч - Порошенка.
   
Re: Чому Тимошенко?

а чим благодійництво Порошенка для армії відрізняється від роздачі гречки на мажоритарному окрузі?

Сам не розумієш?
Ну то запитай волонтерів, вони тобі розкажуть, чим відрізняється...
   
Re: Чому Тимошенко?

оце тут шабаш дурних юлеботов    :facepalm:  :love:
   
Re: Чому Тимошенко?

Все, грайтеся тут самі.
 Потім прийду.

 :pooh_go:
   
Re: Чому Тимошенко?

Мабуть, це те ж саме, що і спекулювання Тимошенко на авто для сільських лікарнях чи ті її глупі плакати "Вона працює, а всі їй заважають"? Ні?
Але тоді тебе це не бісило так, як зараз?
Вона здійснила тривалий затягнутий у часі тур Україною з тими автівками для сільських лікарень чи то була разова акція, а далі користуйтеся на здоров"я?
Щодо "заважають", то чудово пам"ятаю як Дрищара надто захопився вставлянням палиць у колеса своєму ж урядові.
Навіть додумався податися за кордон (вже не пам"ятаю, куди саме) і там взявся скаржитися на свого прем"єр-міністра.
А потім повернувся і знову за своє : глеки, макітри, говерли, ярмарки, ікони, у проміжках -ветування законопроектів уряду і так по нескінченному колу.
   
Re: Чому Тимошенко?

А ти забув, який був скандал з тими авто, які не підходили для машин швидкої допомоги і до того ж були закуплені задорого?

То ж Юлі прийшлося позичати очі у Сірка та йти самій та піарити те, що закупив "її уряд".


фінансових порушень риги ніяких не знайшли
тоді причепились до того, що машини не дозволяють покласти хворого на каталці
насправді, вони призначені не для траспортування лежачих хворих, а для транспортування лікаря, ну і хворого не реанімаційного
досі успішно виконують свою функцію і бігають по селам, сам бачив
так що треба дуже сильно посмоктати джерело "скандалу" щоб знайти тут компромат   :weep:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія